Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kāda jums liekas Čo atveidotāja filmās?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > HP filmu aktieri
Lapas: 1, 2
Hēbe
Es domāju,ka Čo lomas atveidotāja izskatīsies gudrāka whistling.gif ,diemžēl vīlos.
Kikuce
Man jau šķiet, ka viņai nav ne vainas...Savu lomu viņa notēloja diezgan labi, bet man tomēr škiet, ka varēja atrast arī piemērotāku meiteni...
šausmiņa
Manuprāt viņa ne ar ko īpašu neizceļas. Bet tākā viņai jau arī nav galvenā loma, tad arī nevajag.

Bet meitene kā tāda ir smuka.
washulis
nav ne vainas... tiesa viņa tēloja tā nepārliecinoši, likās ka poters sit viņai kanti pat vairāk nekā viņa pati. loma viņai tehniski parādījās uz tikai 2 daļām, tad viņa būtu varējusi notēlot labāk, bet pēc izskata tā neko...
Debija
Aktrise ir ļoti līdzīga manai iztēles Čo. Es nevarētu sūdzēties smile.gif
Arvis
Svētās Šausmas (Holy horror)

P.S. kā tulkojumā or "Deathly Hallows"
grafiene
man nepatīk aktrise ,kura spēlē Čo. Vīņai nav pilnīgi nekāda talants.( Tas ir tikai mans viedoklis.)
Alija
nju 5 grāmatā viņa liekās aprakstiita kā tāda rauduliite... nju nez... arī tāda nedaudz histēriska, jo viņa aizsvilās tiklīdz kā Harijs pieminēja Hermioni...
tomēr 5taja filma viņa liekās tāda mieriiga un jauka... bezmaz vai sveetuuliite grin.gif
varbuut tā naw vinjas, bet režisoru vaina... isti nepārzinu tos uzņemšanas knifus grin.gif
bet nju tādas ir manas domas grin.gif
Pipardilliite
Jauka. Bet nu..
Piekrītu lestot smile.gif
Jūens
Es teikšu, ka viņa kā aktiere ir laba, taču loma viņai iedota samērā sāpīga... whistling.gif
Anabellpaula
Nav ne vainas,bet tomēr labāku arī varēja atrast:(Bet skaista viņa nav.
Secret_Potter
grin.gif Nebija ne vainas, man viņa patika un tēlojums arī bija labs! Ja godīgi tad lasot grāmatu es viņu nemaz nemēģināju iztēloties... Parasta ķīniete un viss.!
Mattiass
Testa atbilšu varianti sucks. A ja man vienkārši liekas, ka vajadzēja citādāku, bez pārmērībām a la šausmas vai kas tamlīdzīgs? huh.gif
Shainy Dark
Nav ne vainas.. xD.gif
Man ir diži vienalga kādi tie aktieri ir.. Tādi kādi ir tādi arī būs..
Un, ja nu viņas vietā būtu kkāda cita, tāpat nebūtu pietiekami laba, lai visiem izspatiktu.. xD.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.