Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Jūsu turpinājums....
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2, 3, 4
Kety
Harijs, Rons un Hermione saņēmuši no Hagrida mazu zīmīti kurā rakstīts "LŪDZU IERODIETIES CŪKMIESTIŅĀ, JŪS ESAT MANA VIENĪGĀ CERĪBA"....visi trīs devās uz cūkmiestiņu kad pēkšņi..............
red_chicken
[quote=Kety,12.03.2005 02:01]
Harijs, Rons un Hermione saņēmuši no Hagrida mazu zīmīti kurā rakstīts "LŪDZU IERODIETIES CŪKMIESTIŅĀ, JŪS ESAT MANA VIENĪGĀ CERĪBA"....visi trīs devās uz cūkmiestiņu kad pēkšņi..............

vinji pamaniija, ka hermionei uz deguna ir liela pumpa, hermione saaka kliegt, ka taada vinja nekur neraadiisies, harijs tomeer meegjinaaja vinju ierunaat iet, bet vinja tam iekoda rokaa tad iejaucaas rons un....
Wunderkind
un tad arii Rons meeginaaja pieruneet Hermoni, lai nomierinaas, jo Harijs bija noseedies zaaliitee un saapees aukleeja savu sakosto roku. Rons sacīja Hermonei, ka vinjsh varot tai paliidzet ar "nostpumpum" burvestiibu. Taa kaa Hermoine citu izeju neredzeeja, vinja atljaava Ronam ap
vinju darboties, tachu Rona burvestiiba nogaaja greizi, un, kad vinjsh raidiija uz Hermioni : "NOSTPUMPUM", burvestiiba nejaushi...........................
lil`skater
Hermiones degunu paarveerta par cuukas snukuru, nu Hermione bija satriekta taa aizskreeja atpakal uz pili, kur pacelam satika Malfoju Malfojs ieraudziidams Hermiones pumpu...
red_chicken
pazinjoja tu esi tik skaista, ka man gribeetos tevi saliidzinaat ar savu maaates dailjumu, dod man skuusptu un kljuusti mana uz muuzhu, bet peekšņi Hermiones deguns atvērtās atpakaļ un drako...
Kety
...drako bija tik parsteigts ka nokrita garslaukus un nebija viegli pamodinams. Hermiones deguns bija brinumaina karta atgriezts normalaja izskata, kad vina gaja pa gaiteni vina bija tik looti iegrimusi savas domas ka nejausi uzskreja virsu........
Mākoņkaķis Aurēlija
...Hagridam!viņš teica ''Hermīn,man tev ir jāpasaka,ka...
Hikari
- Tas ir ļoti svarīgi un Tu nedrīksti mani opārtraukt! Klausies...
juniore
Ir noticis kaut kas shausmiigs. Strups man....
Mefistofelis
.....iedeva pudeliiti konjacinja, davai pa fikso atrod Hariju un Ronu, Tu arii vari naakt, un saliesim pa bi6kai, lai ....
SweetKitten
rastu drosmi parunaaties. Hermija nodomaaja ka...
Hikari
Hagrids jua ir bišķu paprovējis to Strupa konjaciņu un aizgāja...
Kety
.....Tikmer Harijs un Rons devas uz Hagrida butu un pamanija milzigus peda nospiedumus un tie veda uz......
Hikari
Aizliegtā meža pusi, taspēc viņiem nekas cits neatlika, kā...
lithium [ kariii ]
doties Aizliegtajaa mezhaa,un taa winji gaaja kaadas minuuutes 15, liidz iznaaca milziigaa klajumaa, kuraa winji ieraudziija.....
Hikari
Milzīgu, nekad neredzētu radījumu. Kas tas bija viņi saprata, kad tas skaļi ierēcās. Tas bija milzu...
lithium [ kariii ]
triiictaarps ar ilknjiem!!draugii paarbijaas liidz naawei iedomaajoties, ka hagrids wareetu buut winjam weederaa.tapeec winji skreeja cik aatr wareeja uz.....
Lestat
cūkmiestiņu, lai nopirktu atdzīvinošo mikstūru. Kad viņi vēlāk atgriezās, viņi pamanīja........
Hikari
Ka trīctārps pazudis, bet zālē palikusi gļotaina sliede. Ak šaumas! Tā veda uz...
Hikari
Pieskrējusi pie Maksūras viņa sāka bļaut profesorei ausī par to, ka...
Kety
.....vini nav spejusi apturet triictarpi....tad hermionei kads piebakstija, vina pagriezas un iekliedzas, jo ieraudzija.........

tiigjeris
voldemortu skrienam pakalj trilonijai, kura rokaa tureeja beigtu...
Kety
.....varduleenu.....Hermione iekliedzas vel vairak un nogiiba.....kamer Harijs skreja pakal Voldemortam....Rons meginaja atmodinat Hermioni ar.........
Mākoņkaķis Aurēlija
Strupa matu šampūnu,bet pa to laiku Harijs noķēra VOlduci un piespieda viņu dejo "ča-ča-čā"!...
Hikari
Voldemort, sajuzdams, ka Harijs piespiedis viņu dejot, pamatīgi pārskaitās, un, izvilcis ni apmetņa zizli...
Kety
.....nosauca burvju vardus un Harijs sastinga ledus blukii, tad atskreja Rons un Hermione.....vinu atsaldeja Hariju un..........
Mistake of God
..turpināja viņu sildīt līdz viņš sāka cepties, un apbrūnināja viņu, līdz viņam parādijās garda, brūna garoziņa, kas...
Fantomass
atkal, un atkal. Rons ar Hari atstāju Hermioni pie Hagrida būdas, bet paši ieskrēja Cūkkārpā, kur...
trobelius
nomira silent.gif
Kety
...........kur centas sameklet Dumidoru skolas direkotu, lai paliidzetu viniem nokert Voldemortu, tmer kad vini tika uz direktora kabinetu, vini ieraudziija...

OCC: trobelius luuudzams nesaboja vissu stastinu.....
Hikari
Ka dumodors kasa vsavas pēdas un lasa...
Kety
....un lasa zurnalu " By Sexy"....kad direktors ieraudzija bernus vins.........
morgion
Saleecaas un apgaaza pukjupodu, kuru bija uzdaavinaajusi....
Gogijs
Hermione krita pa balkonu un vinja noghiiba!!! par laimi vinju nokjeera .........................................
Mākoņkaķis Aurēlija
Trīctārps! grin.gif Bet kad Rons pamanīja,ka milzīgais trīctārps ir saķēris viņa mīļoto,viņš...
Hikari
...viņs galīgi parskaitās un dusmīgs devās uz...
ooc: no šitā sanāk galīgs muirgojums...jo labāk! laughing.gif
Ungaarijas ragaste
...Vaidu Vairas tualeti, lai varētu...
Hikari
...sameklēt Baziliska dzīvošanas vietu un...
Ungaarijas ragaste
...izbarot tam nelietīgo trīctārpu. Taču Rons bija aizmirsis...
morgion
Ka triictaarps iisteniibaa bija Harijs, tikai noburts, vinju nobuura...
Hikari
Ļainais Strups, kurš atriebās par to, ka...
Spicule
Harijs ir Džeimsa dēls! ohmy.gif
Hikari
CITĀTS(Spicule @ 18.05.2005 15:54)
Harijs ir Džeimsa dēls!  ohmy.gif
*

ooc: Tev bija jāatstāj pavediens nepabeigts, lai nākamais var turpināt, bet nu labi...
Es atsāku.
Tā nu Hermione...
Ungaarijas ragaste
...nezinot, ka Trīctārps ir Harijs, viņu centās pielabināt, bet...
Mākoņkaķis Aurēlija
...bet pēkšņi parādījās mazie,zaļie cilvēciņi,kuri nolaupīja Hariju/Milzu trīctārpu un hermīni!Tad viņi tos ievilka savā liedojošajā šķīvīti,un...

OOC:Padarīju murgaināku meele_a.gif grin.gif tongue.gif
Ungaarijas ragaste
... un pieprasīja, lai viņi pasaka, ko ASV ir izdarījuši ar pārējiem mazajiem, zaļajiem cilvēciņiem, Harijs/Milzu trīctārps...(lai nu būtu murgains tongue.gif )
Spicule
kosmosa kuģī auga ar vien lielāks un lielāks, jo NLO enerģija to padarīja stiprāku. Un pēkšņi...
Ungaarijas ragaste
...citplanetieši krita panikā un kuģis zaudēja vadību, taču Hermione...
Mākoņkaķis Aurēlija
...ātri nosaucās "Nlovadībumlaipaliekasiopareizasunlailaukiopterfoskios!",jo viens mazai,zaļais cilvēciņš viņai ļoti bija iepaticies,bet burvestība nogāja greizi,un...
Ungaarijas ragaste
...un trāpija augošajam trīctārpam, kas sāka saplakt kā balons, no kura izlaiž gaisu un...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.