Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Lūk, sestā grāmata!
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Harija Potera grāmatas
Lapas: 1, 2
ils


Šodien ASV televīzijas šovā Today pirmoreiz tika atklāts Jauktasiņu prinča vāks amerikāņu versijai (1. attēls), kuru tāpat kā visām piecām iepriekšējām grāmatām ir zīmējusi Merija Grendpre. Kā zināms, arī latviešu Poteram tiek izmantoti ASV vāki.

Raidījumā Scholastic viceprezidents un HP redaktors Artūrs Levins atklāja arī, ka
* būs jauns burvestību ministrs;
* mēs uzzināsim daudz, daudz vairāk par Voldemortu;
* viņš nestāstīs, vai jauktasiņu princis ir Strups, un ka
* grāmata ir piesātināta, tomēr ir daži atelpas brīži.

Šajā pašā dienā savā lapā gan parasto (2. attēls), gan pieaugušo (3. attēls) HP6 variantu, kāds tas būs Lielbritānijā un visās citās valstīs, kur pamatvaloda ir angļu, publicēja arī Bloomsbury. Lielākus variantus apskatīt piedāvā TLC vietne (parastais | pieaugušo).

Britu parasto variantu Jauktasiņu princim tāpat kā Fēniksa ordenim zīmējis mākslinieks Džeisons Kokrofts. Savukārt pieaugušo versijai izmantota Maikla Vildsmita fotogrāfija.

Kā redzams, gan ASV, gan britu parastajā variantā uzsvars tiek likts uz Harija un Dumidora sadarbību, bet britu pieaugušo versija sagādā nelielu spoileri, proti, tiek darīts zināms, ka arī sestajā gadā Harija piedzīvojumos lielu lomu spēlēs mikstūras (atcerēsimies, ka viņam bija iespēja tās pēc SLIMu nokārtošanas vairs nemācīties).

Sakarā ar vāku parādīšanu ir publicēti arī vairāki HP raksti, piemēram, MSNBC pastāsta par mākslinieci Meriju Grendpre. Viņa saka:

"Tas ir liels izaicinājums – pieņemt personāžu... un nodrošināt, lai viņš atbilstoši noveco un izskatās tā, kā viņš izskatītos, kļuvis gadu vecāks. Es jūtos, it kā būtu viņa mamma. Es ķemmēju viņa matus un es tos sabužinu. Es pārliecinos, lai viņš labi izskatītos, pirms dodas ārā."

Merijas mākslu sevišķi varēs izbaudīt HP6 luksus izdevuma īpašnieki. Šis ASV variants iznāks reizē ar parasto, bet būs ievērojami biezāks, jo ietvers mākslinieces nodaļu zīmējumu reprodukcijas gandrīz dabiskā lielumā, kā arī īpašu vākam izmantoto pilnkrāsu attēlu u.c. Tas viss būs ļoti smalki iesaiņots, tiesa, maksās arī kādas 3 reizes dārgāk...
_BijušaisPareģis
Jāsaka, ka visai izskatīgs tas amerikāņu izdevuma vāks! smile.gif
Visticamāk, ta tāds tad būs arī latviešu tulkojumam... Tiešām skaisti!
Arī britu izdevuma bērniem paredzētās versijas vāks ir labs.

Tomēr ievērojāt sakritību - uz abiem vākiem ir Harijs ar
Dumidoru - tas jau pavedina uz domām, kas varētu notikt HP6 grāmatā!
Turklāt amerikāņu izdevumā viņi abi ir pie kādas lietas, kas varētu būt domnīca, vai tikpat labi arī kas cits... whistling.gif
Sindra
Laikam Jauktasiņu princis būs Dumidors smile.gif
Burunduks
Vāki parasti tieši paskaidro par ko būs stāsts manuprāt arī šinī gadījumā. Tomēr nedodmāju ka Dumidors būs jauktasiņu princis. Visdrīzāk tur attēlots kā Dumidors ar Hariju cīnās pret kādu lāstu(angļu vāks) vai ir pie domnīcas (ASV vāks).
rowzee
Mjā, neapšaubāmi uzsvars likts uz Harija un Dumidora savvienību.
Ragainīte
Wow zaļais vāks ir superīgs..apskatījāt pieaugušo versiju...tur ir kāda grāmata ar uzrakstu Advanced potion making...tas varētu būt kautkas interesants..., bet priekš Domnīcas uzzīmēts pārāk neprecīzi...tiešām nezinu kas tas domāts sad.gif
ils
CITĀTS(rowzee @ 08.03.2005 17:55)
Mjā, neapšaubāmi uzsvars likts uz Harija un Dumidora savvienību.
*


Varbūt, kā mēs redzējām 5. grāmatā Dumidors it kā turējās nostāk no Potera un radās visādas raizes, tagad vecais profesors labo savas kļūdas.
Laupītājmeitēns Ronja
CITĀTS(Ragainīte @ 08.03.2005 18:00)
tur ir kāda grāmata ar uzrakstu Advanced potion making...tas varētu būt kautkas interesants...,
*


izskatās, ka HArijs kaut kādā veidā būs ticis pie mikstūrām sestajā gadā.... ( vai nokārtojis uz izcili, vai arī, kā citādāk...)
Ungaarijas ragaste
Nu man liekas, ka Harijs pie Mikstūrām būs ticis savādākā ceļā... Man vislabāk patika Lielbritānijas vāki.
addnill
Nu tā...atkal jau viņi uztaisa kaut ko tādu, no kā nevar uztrvert neko ar pašu grāmatu saistītu! pinch.gif Bet nu labi, smuks jau smuks tas amerikāņu! wink.gif
Ragainīte
CITĀTS(ils @ 08.03.2005 18:08)
Varbūt, kā mēs redzējām 5. grāmatā Dumidors it kā turējās nostāk no Potera un radās visādas raizes, tagad vecais profesors labo savas kļūdas.
*


Nju jā...tā grāmata izskatās ļooti veca...stulbi, ka nevar saskatīt autoru grāmatai...Citās lapās palasījos un daudzi saka, ka tur vēl rakstīts Libatio Borage..varbūt kādam kautko izsaka tie vārdi?
Fijusska
Man jau nu dikti patika tas amerikanju vaks! wink.gif Nju tas laiakm tas zaljais bija! sorcerer.gif

Nedomaju, ka uz gramatas ir likts kas konkrets. jo pirmaja gramata (pec latvijas vakeim, kas ir) ir tikai harijs, kurs lido,otraja kambari (nju diezgan konkreti, ebt tas jau paredzams) , tresaja svitknabis (bet ar neko nevar noteikt) , ceturtaja kaut kaadi (!!!) cilveki wink.gif un piektaja ari ne sis ne tas, kaut gan jau bija sis tas interesants. tad nu sitaja amerikanju izdevuma ir tads tuksums, vismaz vaka pirmajai puei. njekadu sikumu, tikai migla, nek noteikt gan nevar, un nedomaju, ak pec vaka vajaga spriest. It ipashi, ja nekas tur nava. Kaut gan uz vaaka jau varetu but kadai logikai. nju ja kads ir tiiiik loģiski domajos, un gudrs vai utt. cilveks, vai lads kurs izdomaaa, ta jau taa, bet domaju, ka nekas tads, kas butu prieksa pateikt uz vaka nava ....

traki gari! smile.gif
aFēra
Man labāk patika amerikāņu vāks. Tas piederētos vairāk pie tā stila, kuros jau izdotas jau citas grāmatas.
Mans viedoklis wink.gif
Fijusska
Vai tad latvijai parasti nav tie amerikanju vaki? ja tie ir tie... a kapec vispar ta ira, ka amerikanju, nevis anglju? es gan nesaku, ka gribetu anglju, bet tik paprasu... ! blush.gif whistling.gif
Idril
Man jau patika abi vāku stili tikai man radās jautājums.
Britu grāmatām ir Children blabla un Adult blabla..
Kāda ir atšķirība starp Children version un Adult version?
Švilpaste
Kolosāli!!! w00t.gif Lielajos attēlos,pats pirmais! Tikai žēl,ka musm tāds nebūs... sad.gif
Fijusska
CITĀTS(Selduīna @ 08.03.2005 20:39)
Man jau patika abi vāku stili tikai man radās jautājums.
Britu grāmatām ir Children blabla un Adult blabla..
Kāda ir atšķirība starp Children version un Adult version?
*


Laikam children version ir leilakiem burtiem, moska kau kadas ilustracijas utt... drosi nezinu, un adult ir sikkeim burtim. varbut vaku biezumi atskiras... unsure.gif nav me drosi, bet tas ka burti mazaki utt. tas gan blush.gif
rowzee
CITĀTS(Tuziks @ 08.03.2005 19:49)
Kolosāli!!! w00t.gif   Lielajos attēlos,pats pirmais! Tikai žēl,ka musm tāds nebūs... sad.gif
*


Būs, būs, arī visi iepriekšējie vāki latviešu izdevumiem ir no Amerikas.

CITĀTS
Man jau patika abi vāku stili tikai man radās jautājums.
Britu grāmatām ir Children blabla un Adult blabla..
Kāda ir atšķirība starp Children version un Adult version?


Atšķirās vienīgi ar vāku, kas parasti ir grafiski pievilcīgāks, un, kā Ils vienreiz pieminēja, no tāluma nevar pateikt, ka pieaugušais lasa Hariju Poteru laughing.gif
Dafnee
sorcerer.gif Man ļoti patīk amērikāņu vāks! Nu super! Harijs un Dumidors izskatās lieliski! No angļu versijas man patika pieaugušo grāmatas vāks! (interesanti, kas tā par grāmatu, kas attēlota?)
Ceru, ka mums būs amērikāņu versija! wink.gif
i`m_GriM&EviL
Britiem smukāks! Žēl, ka mums ir amerikāņu vāki, man tie nepatīk īpaši!
alise brīnumzemē
wow! baigi forsha taa amerikaanju versija, britiem suudiiga grin.gif bet mums jau buus amerikaanju - kaa vienmeer wink.gif labbaaiss
Veronika
CITĀTS(Nika @ 08.03.2005 20:02)
Britiem smukāks! Žēl, ka mums ir amerikāņu vāki, man tie nepatīk īpaši!
*


Britiem jau ir tie divi nesmukie vāki,bet tas viens smukais,kas redzams milzonīgā attēlā ir amerikāņu variants,un mums būs amerikāņu variants!! Tā kā nesatraucies... grin.gif
eyedam
Piekrītu fijusskai, ka šoreiz uz vākiem ir redzams vēl mazāk informācijas, kā tas bija Fēniksa ordenim.

Uzmanīgiem vērotājiem un pētītājiem iepriekšējie vāki deva daudz vairāk norāžu un vielas pārdomām. Piemēram, uz Azkabanas gūstekņa vāka mēs redzam gan Hariju un Hermioni lidojam ar zirgērgli, gan vairākus atprātotājus, gan ieslodzīto Siriusu, gan Siriusu skrejam pie Vālējošā vītola suņa izskatā, gan Blēžkāji pie šī vītola.

Savukārt Uguns Biķerī ir redzami visi četri Trejburvju turnīra dalībnieki, gan zelta ola, gan pats biķeris, gan Bosbatonas kariete un pūķis. (Tiesa, daudzi no šiem sīkumiem atrodas uz grāmatas aizmugures vāka.)

Un, cik atceros, arī no FO vāka cilvēki bija diezgan daudz izzīduši.

Bet šeit tikai saprotam, ka Dumidors darbosies kopā ar Hariju. Un izmantos arī domnīcu (es domāju, tā ir domnīca, kas attēlota ASV versijā, lai gan, kas zina...). Papildus pavedienu sniedz britu pieaugušo versija ar savu mikstūru mācību grāmatu uz vāka. smile.gif

Jānis
desire
CITĀTS(Dinnija @ 08.03.2005 18:24)
izskatās, ka HArijs kaut kādā veidā būs ticis pie mikstūrām sestajā gadā.... ( vai nokārtojis uz izcili, vai arī, kā citādāk...)
*



Atbildot uz ieprieksejo jautajumu, ka Harijs tiks pie miksturam: Vins pats pieteicas. atceraties, ka Maksura teica, ka lai klutu par auroru vins ir janem ari miksuras. Tatad pilnigi logiski, ka Harijs savas domas nemainis un bus spiests izveleties miksturas.
Logan
man patiik amerikaanu vaaks, kas par laimi ir arii mums. Kas taa par pieaugusho versiju? Ar ko vinija atskiraas no beernu versijas? Es arii domaaju, ka taa ir domniica...
ils
CITĀTS(denija666 @ 09.03.2005 10:50)
man patiik amerikaanu vaaks, kas par laimi ir arii mums. Kas taa par pieaugusho versiju? Ar ko vinija atskiraas no beernu versijas? Es arii domaaju, ka taa ir domniica...
*


Pieaugušo versija no bērnu atšķiras tikai ar vāku! It kā tas ir mazāk uzkrītošs!?
Džūna
Britiem izskataas labaak bet arii ar amerikansko var samierinaaties
skatitajs_no_malas
Mjaa, interesanti kapec gan pie mums neizdod pieauguso versiju? Mans personigais viedoklis ir tads, ka amerikanu versija ir tada parak uzkritosa (lai gan ari britiem soreiz ir ui!). Lidz ar to ja kads pieaugusais megina palasit- uzreiz rodas visadi zinkarigie
zakkite
Man arii patiik vislabaak amerikaanju versija... grin.gif Tas ir vissmukaakais!!! wink.gif
.: ARTANIS :.
Jā, amerikāņu versija ir smuka, un angļu pieaugušo variants arī super, tikai - nez kāpēc uz vāka ir redzama grāmata "Advanced Potion Makeing" ??? Atkal kāds pavediens par grāmatas saturu?
Winged
Man prieks,ka mums buus amerikanju vaaki-manupraat,tie ir vissmukākie....Baac,ka es newaru sagaidiit 6 graamatu... :blink: whistling.gif tongue.gif
Fijusska
Es tikai tikko pamaniju, kads izskatas uz anglju bernu izdevuma vaka harijs. Vinjs tur tad lielaks, vismaz 2 vai 3 gadus vecaks par 5 gramaas vaka hariju.. un dumidoram sakusi atkapties mati grin.gif , tas gan nav forsi... getlost.gif
Veronika
Es nespēju iedomāties Dumidoru ar pliku pļešu... laughing.gif
saulove
Nezinu, vai man patīk šis vāks... Tas neko neizsaka. Piemēram, Fēniksa ordeņa vāks daudz ko pateica par grāmatu, bet šis... Manuprāt vispirms jāuzraksta grāmata un tikai tad jāizgatavo vāks, un nevis otrādi. Tā ir tikai tāda grāmatas aģitācija. Un janu grāmatas vāks neatbildīs grāmatas saturam?
Laupītājmeitēns Ronja
Nē... atbildīs.. kāpēc, tad gan angļu gan amerikāņu vāki ir gandrīz vienādi? abos ir Harijs ar Dumidoru. ( te gan domāju angļu bernu vāku, jo taws itkā esot galvenais... un ASV ) Un ja nemaldos, tad vāku zīmētāji ir vieni nop tiem, kas jau ir tikuši, pie 6. grāmatas tekstsa, jo lai uzzīmētu, vajag taču izlasīt tongue.gif Tā ka, gan jau ka atbildīs... grin.gif
eyedam
CITĀTS(saulove @ 10.03.2005 12:31)
Manuprāt vispirms jāuzraksta grāmata un tikai tad jāizgatavo vāks, un nevis otrādi.
*

Grāmata JAU ir uzrakstīta – lasi šeit.

Tā kā Merija Grendpre amerikāņu izdevumiem zīmē arī zīmējumu katrai nodaļai, tad viņa kā parasti droši vien ir izlasījusi grāmatu. Britu mākslinieki (kā parasti) droši vien nav to izlasījuši.

Bet acīmredzot šeit tomēr pietiek ar redaktoru/rakstnieces norādījumiem, ko vajadzētu zīmēt.

eyedam
Debby_off_end
Bet zīmējumi pie nodaļām parādījās tikai pēdējā grāmatā..

Zīmēšanas stili gan visās amerikāņu versijas izskatas visai identiski...
Un ja tos visus ir zīmējusi viena māxliniece,kāpēc tad zīmejumi parādījās tikai pēdējā?

Nu tas tā-intereses pēc..
eyedam
CITĀTS(Debby_off_end @ 10.03.2005 13:46)
Bet zīmējumi pie nodaļām parādījās tikai pēdējā grāmatā..

Zīmēšanas stili gan visās amerikāņu versijas izskatas visai identiski...
Un ja tos visus ir zīmējusi viena māxliniece,kāpēc tad zīmejumi parādījās tikai pēdējā?

Nu tas tā-intereses pēc..
*

To tu prasi Jumavai. Oriģinālajos ASV izdevumos nodaļu zīmējumi bija jau kopš pirmās grāmatas.

eyedam
aFēra
Khem.. tagad ko es izsecināju pēc vākiem smile.gif

(amerikāņu versijas vāki)
Izskatās, ka Harijs sāks vairāk sastrādāties ar Dumidoru, un es tāpat domāju, ka spīdošais objekts varētu būt domnīca. Bet varbūt kāds uguns biķera paveids. Varbūt Harijs un Dumidors ies skatīties Strupa domnīcu?...

(angļu versijas vāki -- bērnu)
Tur arī norādīts, ka Harijs vairāk satuvinājies ar Dumidoru jeb viņiem ir līdzīgi nodomi, vai arī Dumidors cenšas viņam ko parādīt. Pie tam, viņus apmirdz dīvaina dzirksts -- jauna burvestība?

(angļu versijas vāki -- pieaugušo)
Mikstūru grāmata. Manuprāt, tā ir norāde, ka Harijs ir apņēmies kļūt par auroru, jo lai kļūtu par auroru ir labi jāpārzin mikstūras utt. Un varbūt zīme, ka Harijs labi nolicis SLIMus? Strups bija apņēmies nākamjā gadā pieņemt tikai tos, kuriem eksāmens nolikts uz teicami.

Kopīgais:
(angļu versijas vāki -- bērnu) + (amerikāņu versijas vāki)
Uz abiem attēlots Harijs un Dumidors. nezinkāpēc abos Harijs ir kaujas gatavībā.

CITĀTS
Merijas mākslu sevišķi varēs izbaudīt HP6 luksus izdevuma īpašnieki. Šis ASV variants iznāks reizē ar parasto, bet būs ievērojami biezāks, jo ietvers mākslinieces nodaļu zīmējumu reprodukcijas gandrīz dabiskā lielumā, kā arī īpašu vākam izmantoto pilnkrāsu attēlu u.c. Tas viss būs ļoti smalki iesaiņots, tiesa, maksās arī kādas 3 reizes dārgāk...


Es ceru, ka pie mums tā nebūs... Un tomēr reizē, ka būs. Njā, laikam naudiņa uz grāmatām jāsāk krāt jau tagad.
eyedam
CITĀTS(Afēriste @ 10.03.2005 17:08)
(amerikāņu versijas vāki)
Varbūt Harijs un Dumidors ies skatīties Strupa domnīcu?...

Interesanta ideja. Sevišķi tāpēc, ka uz britu pieaugušo vāka ir mikstūru grāmata.

CITĀTS
viņus apmirdz dīvaina dzirksts -- jauna burvestība?

Es gan to drīzāk nosauktu par ugunssienu, nevis dzirksti. laughing.gif Bet, iespējams, tieši tai ugunij nav tādas nozīmes. Varbūt tas vienkārši ir fons, kas liecina par aktīvo cīņu pret Voldemorta spēkiem.

CITĀTS
Uz abiem attēlots Harijs un Dumidors. nezinkāpēc abos Harijs ir kaujas gatavībā.

Jā, nezin kāpēc! laughing.gif Vai tikai viņiem sestajā grāmatā nesanāks problēmas ar nāvēžiem...

CITĀTS
Es ceru, ka pie mums tā nebūs... Un tomēr reizē, ka būs. Njā, laikam naudiņa uz grāmatām jāsāk krāt jau tagad.

Esmu gandrīz pārliecināts, ka šāda (tulkota) luksusizdevuma pie mums nebūs. Bet nezinu, kāpēc tu ceri, lai nebūtu. Ja gribi - pērc, ja negribi - nepērc! Galvenais, ka būtu dota šāda iespēja - iegādāties luksusizdevumu.

eyedam
ils
Ziņa no maglu tīkla.
SV un AK Potera izdevēji Scholastic un Bloomsbury ir informējuši Maglu tīklu un citas fanu lapas, ka viņi līdz 16. jūlijam nepublicēs Jauktasiņu prinča 4. vāka, tas ir, grāmatas aizmugures, pēdējā vāka attēlus, jo... šis vāks pārāk daudz pastāsta par būtiskiem notikumiem grāmatā. Tā ir izdevniecību jauna stratēģija, līdz šim no HP grāmatu pēdējā vāka publicēšanas tās nav atturējušās.
piretta
Manuprāt, Dumidors nevarētu būt Jauktasiņu princis, bet tp jau izlemj Roulinga pati... whistling.gif Ārprāts, kā es to grāmatu nevaru sagaidīt!!! blush.gif
mazā peciņa
Tīri interesanti! wink.gif . Uz pirmās grāmatas vāka bija pūce un Dumidors (cik izskatās), otrās grāmatas pēdējais vāks bija vienots ar pirmo, tāpēc nekas tāds neatklājas, trešajā grāmatā Vālējošais vītols, atprātotājs, suns, vilks, hmm patiešām interesanti - tik daudz var ko izsecināt no grāmatas! Uz ceturtās grāmatas vāka bija kāds kauss, labirints, pūķa mugura laikam tā ir domāta, un vēl kariete. Ak jā- acis vēl labirinta sienā. Uz pirktās grāmatas vāka noteikti arī kaut kas bija, bet es nelīdīšu - neskatīšos, jo nobruks mana kolekcija.

Bet uz grāmatu vākiem nekad nav tieši skaidri uzzīmēts, tāpēc vien pašam būs jāburto, kas tur ir attēlots smile.gif .
Anja
Kaada starpiiba vaakam, galvenais jau saturs! Ja graamataa buus garlaiviiga(un taada vinja noteikti NEBUS) tad jau vienalga!
...::angel::...
Cik smukas graamatas!!!Man taa pirmaa sausmiigi patiik!!!
ils
Vakar, sestdienas laikrakstā Diena, pēdējā lapā bija ievietota ziņa par Roulingas sestās grāmatas vāku, ar mazu angļu izdevuma bildīti. Mūsu princis bija nosaukts par Jaukto asiņu princi. Vai tas ko maina? Laikam jau nē.
Lestat
Man patīk pieaugušo attēls (nr.3) Forši izskatās blush.gif
...::angel::...
CITĀTS(ils @ 13.03.2005 16:00)
Vakar, sestdienas laikrakstā Diena, pēdējā lapā bija ievietota ziņa par Roulingas sestās grāmatas vāku, ar mazu angļu izdevuma bildīti. Mūsu princis bija nosaukts par Jaukto asiņu princi. Vai tas ko maina? Laikam jau nē.
*

Manupraat tas neko nemaina un turklaat mees jau esam pieradusi pie kljuudu juuraam... laughing.gif
aFēra
CITĀTS(ils @ 13.03.2005 16:00)
Vakar, sestdienas laikrakstā Diena, pēdējā lapā bija ievietota ziņa par Roulingas sestās grāmatas vāku, ar mazu angļu izdevuma bildīti. Mūsu princis bija nosaukts par Jaukto asiņu princi. Vai tas ko maina? Laikam jau nē.
*


Jauktasiņu skan noteikti labāk...
Bet ko nu mēs varam mainīt?
.: ARTANIS :.
Mainīt jau nevaram, bet vienalga žēl, ka cilvēki pat nepapūlas rakstīt pareizi, vai vismaz pacensties noskaidrot, kā to dara... sad.gif

P.S. Noteikti uz 6. HP aizmugures vāka ir redzami daudz vairāk personāži vai notikumi (gluži tāpat kā uz 5.HP grāmatas), tapēc arī to sabiedrībai nerāda... sad.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.