Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurš no Cūkkārpas audzēkņiem tu vēlētos būt??
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
Lapas: 1, 2
Veronika
Nebija iespējams nosaukt visus,tāpēc lūdzu uzrakstiet kurš jūs gribētu būt,ja nebalsojāt par kādu no minētajiem,es personīgi gribētu būt vainu Džordž Vīzlijs,vainu Endželīna Džonsone,bet balsoju par Endželīnu,jo viņa ir sieviešu dzimtas pārstāve... grin.gif
kenijs

1. Es varu apgalvot ka shads pavediens jau ir bijis !!!
2. Es velos but es pats un nevienc cits...
Betija
jaa ja godiigi es nemaz otru taadu neesmu pamaniijusi, anyway es par Nevilu man vinjsh patiik taads katriigs un forsjinjsh grin.gif
Stifler
Jaa taa atklaati katram no audzeekniem Cuukaarpaa ir sawa veidaa interesanta dziive!!!!
i`m_GriM&EviL
Es gribētu būt Hermione no HP tēliem!
Tāpēc, ka viņa ir labos draugos ar Hariju un Ronu
Viņai ir forši vecāki
Viņa ir gudra mācībās!
Un viņa ir meitene!
shary
es gribētu būt Harijs Potters, jo ar viņu notiek tik daudz interesantas lietas un visādi piedījojumi...tas būsu aizraujoši, lai gan arī skumji, jo viņam tak nav vecāki un vēl Sirius crying.gif crying.gif crying.gif
piretta
Hermionīte protams, jo viņa galvenokārt ir gudra smile.gif
He, tāpat kā es grin.gif
Kety
Nju protams ka es izvelejos Co Cangu jo esmu meitene bet ja nutu zens tad jau drosi vien ka HP..... sorcerer.gif
Un izvelejos tadel vinu ka vina kadu laicinu bija kopa ar HP ja es butu Co Canga es jau nju noteikti cinitos par HP...... laughing.gif
tigeris
Es veeleetos buut Dumidors...Galu galaa vinjsh ir ieniigais no kura baidaas Voldemorts :blink:
red_chicken
es atbildeeju cits variants...smile.gif Jo es gribu buut es, teiksim mani sauks sema:) jo es iisti neparvienu teelu nedereetu es buutu nevis poters, bet roters utt...smile.gif Es neesmu taada, kaa vinji:) Bet ja tomeer jaaizveelas vareetu buut cho, bet es esmu diametraali atskiriiga no vinjas
-=RonS=-
He nu logjiski ka Rons, jo vinjsh ir labaakais un vinja izteicieni nu vienkaarshi super!!! grin.gif
Nestors Grems
Gribētu būt kāda neitrāla persona..., piemēram, Deniss Krīvijs..ha piemānīju-šitik uzbāzīgs jau nu negribētu, bet varētu būt Finigans vai otrs no HP istabas biedriem, izņemot Ronu un Nevilu.
mazā peciņa
Arī nekorekta aptauja. Cūkkārpā ir daudz audzēkņi, bet no šiem es nevēlētos būt gan. Kāpēc? Pārāk pazīstami. Drīzāk kāda neitrālāka persona es vēlētos būt. Kāpēc? Tāpēc, lai pastāvētu maliņā un paskatītos uz visu notiekušo.
Shadowstalker
Es pats - <mans vārds & uzvārds šeit>.

Starp citu, daži no variantiem ir ļoti nelāgi. Piemēram, Sedriks Digorijs ir miris.
Ledene
Mēģināju atrast Lunu. Neizdevās.. jāpiekrīt Skow ! Pārāk liela atpazīstamība, trūkst citu personāžu (kolorītāku)..
Ja es būtu zēns, nebūtu jau slikti būt Sedrikam, kamēr viņš vēl bija dzīvs laughing.gif ! Meitene.. neviena, izņemot Lunu ! Hermione tomēr ir pārāk garlaicīga (ne vienmēr, bet dažkārt), man kļūtu garlaicīgi huh.gif whistling.gif !
Hikari
Neattektos būt par Hermoni, tas man varētu noderēt, lai iemācītos ko labu no viņas uzcītības!!! smile.gif Neatteikoits arī no Džinijas lomas, jo tas meitēns ir vienkārši super!!! grin.gif
lil`skater
Es veeleetos buut Endzeliina, jo vina ir loti laba kalamboliste, kaada arii es gribeetu buut, un vispaar vinas teels man liekas interesants pluss vina ir kalambola komandas kapteina! smile.gif
amanda
Es gribētu būt Hermione Grendžera.Viņa ir gudra, atjautīga un draudzīga.Varbūt gribētu būt arī Endželina Džonsone, jo viņa ir laba kalamboliste.Iespējams būtu interesanti būt par Džinniju.Viņai ir bijis baisms piedzīvojums.Varetu būt arī neitrāls tēls.No malas noskatīties arī ir interesanti.
Diaana
*
Es gribētu būt Hermione Grendžera.Viņa ir gudra, atjautīga un draudzīga. rolleyes_a.gif
Demon
es gribeetu buut vai nu Freds vai arii Dzordzzs.. buutu forshi kaitinaat uchikus, zinaat visas slepenaas ejas, visaadus trikus utt... tongue.gif
iMiS™
Es gribētu būt Rons...vnk gribētos patusēt ar Hariju un Hermioni grin.gif ...būtu tak labi cool.gif
monster
Es gribeetu buut kaads (vienalga kurs) no viizliju dviiniem! Man patiiktu ja man buutu pasam savs joku veikalins pasaa Diagonalejaa! Tas buutu forsi! Man arii patiktu tas ka es buutu ierakstiits skolas veesturee kaa audzeeknis kas skolu pametis visinteresantaaajaa veidaa (apcakareejot Ambraazu) un vispaar man patiktu buut kaadam no vinjiem!
Mērija
Es gribētu būt Hermonr jo viņa ir gudra un vienmēr visu zin!! dance_a.gif sorcerer.gif smartass.gif
Lauwinja
nobalsoju par Čo.gribētos arī par Fredu un Džordžu vai HP/Hermioni... grin.gif
par Čo būt būtu jauki jo visiem tu patiktu.
Par vinu no dvīņubrāļiem būt arībūtu jauki un jautri.Varētu sanākt ļoooti jautri grin.gif
Par HP būtu superīgi jo es mācātu lidot uz slotas un visi mani cienītu
Man Hermione patīk jo viņa allaž piedalās isos notikumos un daudz ko zin sorcerer.gif
Maxwels
Vispār es zinu, ka šāds pavediens ir bijis, tikai īsti nevaru atrast, jo nemeklēju kā nākas, taču ļoti labi atceros, ka iepriekšējā postā teicu, ka vēlos būt kāda neitrāla persona, kas novēro notikumus no malas un aktīvi neiesaistās. Vēl jo labāk - es pats.
CITĀTS(Shadowstalker @ 19.03.2005 02:25)
Starp citu, daži no variantiem ir ļoti nelāgi. Piemēram, Sedriks Digorijs ir miris.
*

Njā, bet, kā par brīnumu, pašlaik 2 cilvēki laikam vēlas būt miroņi! laughing.gif
Sneak
es vēlētos būt viens no brāļiem vīzlijiem (t.i. freds vai džordžs). izjokot skolotājus. utml. cool.gif
Demagogs
es vēlētos būt kāds grāmatā mazāk pieminēts varonis. vai vēl labāk - es pats.
elliitee
Nekad neesmu vēlējusies būt kāds cits....... Tikai nedaudz pārveidota es............. Protams uz labo pusi... grin.gif
Laushi de Lychan
Veletos but Hermione. Vina ir gudra un no vinas daudz, ko varetu macities.
BlueberryAnima
nu nevareju izveleties starp dzinniju un hermioni, bet tomer beigas nolemu but hermione,jo es neesmu tik kautriga ka dzinnija................. cool.gif
kristy
nezinu... tieshaam nezinu.... wink.gif
serafa
nju es gribeetu buut endzheliina dzhonsone,jo winja man liekas forsha un speelee kalambolu... wink.gif bet ja man buutu jaaizweelas kaac no dzheku widus es gribeetu buut wai nu freds wai dzhordzhs,jo winjiem sanaak baigi labie joki!!! grin.gif
Bulta
Es gribeetu buut Endzeliina Dzonsone.Vinja ir smuka, sportiska, laikam jau arii jautra... Jaa... Es gribeetu buut Endzeliina. smile.gif
scell_x
ES pat nevaru izveeleeties, kursh man patiika labaak... ohmy.gif
arbeth
Njaa.... šitādi pavedieniņi bijuši vairāki man pat liekas.... grin.gif
Nu bet Harijs... (gribētos izjust uz savas ādas visas tās lietas ko viņš)
Un cik ta var taisīt tik daudz līdzīgu pavedienu? laughing.gif huh.gif
lin
Nu es jau laikam būtu vecā labā Hermione, vai vecais labais Harijs! wink.gif šāds pavediens kādas 10 x man liekas ir redzēts šajaā forumā... smile.gif laikam šī doma ir ļoti populāra... wink.gif
Alniite
njez laikam Hermijone wink.gif
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Es grib;etu būt Hermione, jo vņa ir ļoti gudra un, tad es varētu būt vŗel gudrķa. Bet tas ir varbūt. Es vēl to nezinu.
kasparix_ko?
Džordžs Vīzlijs.
Nekādu iebildumu arī pret Fredu, vnk vārds Džordžs man patīk labāk.
Dzīve būtu daudz reižu aizraujošāka nekā kādam citam Cūkkārpas audzēknim.
Immortal
Endželīna, jo es gribētu spēlēt kalambolu...un būt viasi zināma meitene...
Keyshia
nu viennoziimiigi Hermione meele_a.gif 1. -- taapeec ka vinja ir meitene, 2. -- taapeec ka vinja ir gudra, 3. -- taapeec ka vinja ir viens no galvenajiem personaazjiem tongue.gif nu wot. wieniigi vinjas wecaaki -- zobaarsti man nepatiik ermm.gif
nitro
Droš vien ka Rons, tapēc ja es būtu Harijs man pakaļ visādi traki Voldemorti skrietu un pasarg dievs varbūt mani pat nosistu! ohmy.gif Taču esot Ronam tu visu jautrību nepalaidīsi garām jo Rons taču visu laiku ar Hariju kopā tusē. tongue.gif
nenuil
es nobalsoju, ka cits, jo man nau konkreeta teela, kas es gribeetu buut, es gribeetu buut Drako draudzene....
Patriote.
Es noteikti gribētu būt, kas cits. Proti kāda gudra un viltīga meitene, kura patiktu Drako. laughing.gif blush.gif labi es sāku nojūgties... whistling.gif
Meitene no Priekšpilsētas
es gribrrtu buut Hermione smile.gif jo vinja ir gudra un draugos ar Hariju wub.gif
etna
nu tā kā es emsu meitene, tad es gribētu būt Džinnija vai Čo. grin.gif
bet ja džeks(es būtu grin.gif grin.gif) es gribētu būt sedriks.

bet vispār. es gribētu būt ES pati HP pasaulē grin.gif varētu Roulingsa mani iepīt tur kā vienīgo burvi no nezināmas mazas valstis- Latvijas grin.gif laughing.gif
de_ed
Pat nezinu ko īsti izvēlēties, noteikti kāds no Vīzlijiem(bet ne Džinija). Es gribētu būt es pats Cūkkārpā.
Atēna
domaju ka dzinija.
1. vinja ir burve.sorcerer.gif
2.vinja satiekas ar hariju.wub.gif
3.vinja ir grifidora.smile.gif
4.vinja ir meitene.kiss.gif
5.vina pieagusi bus ljoti smuka.thumbsup.gif
WinterLea.
Es gribētu būt Džinnija. Tāpēc, ka tuvu Zelta Trio, bet nav tomēr viena no viņiem.. whistling.gif Un Harijam viņa patīk.. blush.gif biggrin.gif
Džūna
Varētu jau būt Hermione, bet nē. Ja es būtu zēns, es varētu būt kāds no Vīzliju dvīņiem vai Lī Džordans! laughing.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!