Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Redvola. Leģenda par Sarkanā mūra klosteri
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots > Šķirmices piezīmes uz lappuses malām
vargr
Vai tiešām neviens šajienietis nav pamanījis tik simpātisku grāmatu?

Vispār jau bērniem domāta, smile.gif bet man arī iepatikās.
Kopējais stils ieturēts pat labāk nekā Vējam vītolos.

Ieskatījos Redwall.org. Gluži Forgotten Realms grāmatas pasaule vēl nav, bet ar, piemēram, Dragonlance jau varētu paspēkoties.
kenijs
Sho gramaturedzeju veikala ,gribeju nopirkt ,bet pardomaju...
Vai ta ir intersanta ,nju ir verts pirkt ?
vargr
Jā, interesanta. smile.gif Pamatā tāds kā bruņinieku romāns (think Ivanhoe), bet ar nelielu fantasy piedevu – pareģojumi atskaņās, sendienu varoņa reinkarnācija, klosteris kā civilizācijas centrs, kam apkārt gan zemnieki, gan barbari dzīvo. Visi varoņi ir sīki dzīvnieciņi (gandrīz arhetipiski labie grauzēji pret sliktajiem plēsējiem). Baisi labs zaķis-reindžers. grin.gif
Ungaarijas ragaste
Esmu lasījusi anotāciju, man tā asociējas ar Ugunsnesēju, vai tikai arī autors nav tas pats. Vargr iesaku palasīt. Vispār jau kādu brīsniņu metu uz šo grāmatu acis, jo Ugunsnesējs man arī patika.
Aiva
Iesaku Redwall ikvienam, kuru aizrauj viduslaiki.

Skaista fantasy grāmata, sen sarakstīta, bet tulkojums labs. Gaidīsim pārējās sērijas grāmatas.
Nihil
Hahaha, es sevi pasludinu par vainīgu par šīs grāmatas latviešu versijas eksistenci.
Protams, ka patīk! Esmu sajūsmā!
Fijusska
Mani aizrauj viduslaiki.. tongue.gif a at tada nopietna gramata, vai ka? huh.gif Vispar, smusk vaks ... wink.gif
i`m_GriM&EviL
Es vakar viņu tieši nopirku un sāku lasīt līdz 11 lpp tongue.gif . Mani visupirms ieinteresēja , ka stāsts par seniem laikiem un vāks vēl smuks ... ātros tempos jāsāk lasīt !!!:woot:
lady_valea
Vispar es diezgan pasen nopirku vienu grāmatu no Redvolas stāstu sērijas. Saucās "Triss". Tiesa gan grāmatiņa bija angliski. Iesāku viņu lasīt... bet nezin kāpēc nepabeidzu. Likās tīri tā neko. Vismaz tā daļa ko izlasīju svilpo:

Uz šo grāmatiņu arī labu laiku metu acis, bet kaut kā nav sanācis nopirkt... sad.gif
joua
saakumaa negribeeju lasiit,bet kad aiz garlaiciibas saaku-kaadas desmit reizes paarlasiiju.ljoti labi uzrakstiita-piestraadaats pie katra siikuma.
Rosie Cotton
Patiešām lieliska, sirsnīga grāmata. Nav gluži fantāzija, bet tāpat jauka. Vai tai ir kādi turpinājumi?
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Man jau patikās. Nebija nekādas viana. Bija interesanti. Es nevarēju sagaidīt, kad uzināšu vai viņiem vis iznāks un atradīs, ko vēlās [ vienkārši tie kas nav lasījuši negribu teikt priekšā ]
Šī bija patiešām jauka gr'matiņa.
Flare
Esmu redzējusi veikalu plauktos, bet tā arī rokās paņēmusi, nopirkusi&pataustījusi [laughing.gif] neesmu. smile.gif Varbūt, jāpamēģina. smile.gif Pēc skata izskatās, parasta bērnu grāmata, ar uzjautrinošu pelīti.. biggrin.gif
Bille
Es esmu izlasījusi ,tiešām interesanta un patīkama grāmata smile.gif
Kaķurēgs
Es to izlasīju dienas laikā, jo valoda bija ļoti vienkārša. Ko tur vēl var teikt - augumu nesamērības - es nevaru iedomāties, ka āpsis varētu būt tikpat liels kā pele.
Princese uz zirņa
jā, laba grāmata, nav iemesla nepirkt un nepārlasīt
essy
Pirms pāris dienām paņēmu no darba palasīties. Pāris stundas un pusgulēta nakts - tāds bija rezultāts smile.gif

Lasās ļoti viegli un ar aizrautību. Jāsaka paldies tulkotājam. Jo tieši viņa prasmei "pārlikt" no svešvalodas uz latviešu valodu ir būtiska nozīme. (to gan var teikt par jebkuru tulkojumu)
Malduguns
Lasīta ir diezgan sen, bet atceros, ka ideja bija diezgan interesanta un ātri izlasāma. Otro daļu (cik sapratu, zaļā grāmata ar lapsu uz vāka bija otrā daļa) lasījusi neesmu un kaut kā arī nealkstu izlasīt. Tomēr periods, kad lasāmas bērnu grāmatiņas vairāk vai mazāk ir pāri.
Tomēr, kas zin, varbūt kādreiz... smile.gif
smilga
lasīju pirms dažiem gadiem. ja godīgi tad man patika, lai gan šī grāmata domāta mazākiem bērniem wink.gif
washulis
Izlasīju relatīvi nesn - tikai šovasar. Paņēmu no bibliotekas, nevis iegādājos sev, jo jutu, ka tas nebūtu bijis īsti vērts. Esmu tomēr izaugusi no tādām pasakām. rolleyes_a.gif

Ļoti patika tēlainie apkārtnes apraksti, bet dažbrīd likās jau par daudz.

Zinu, ka tā ir bērnu grāmtata, bet sižets likās tāds kārtējais adventury. Droši vien, ka savādāk ne var, ne arīdzan vajag.

Kopumā grāmata laba, lai nosistu laiku vakaros.
Pipardilliite
Yippii!
Forša grāmata - man mājās ir visas trīs daļas.
Piekrītu - it kā bērnu grāmata BET ( waah. šis vārds man ir katrā grāmatu apskatā) tajā ir ļoti daudz interesantu , labu un pamācošu lietu. Drosme, cildenums, spēks , ticība sev un citiem. izcila grāmata - iesaku izlasīt visiem.....
Grāfs Senžermēns
Tā grāmata kaut kāda dīvaina. Cilvēciskoti dzīvnieki, un vardarbības vairāk nekā pasakās. Dīvains salikums, kas varētu patikt tiem sīkajiem, kas visu laiku pa televizoru muļķikus skatās. Bet tie jau grāmatas nelasa.

Ja darbību pārnestu uz kaut kādu maģisku pasauli, tad būta tīri labs stāsts.
Grendžera
Nu, arī es esmu pamanījusi šo grāmatu un arī man viņa patīk. Es izlasīju arī otro daļu par Mārtina Karotāja laikiem un trešo par Matiasa bērnu laikiem. es teiktu, diezgan interesanta un domāta 5.-7. klases skolniekiem nevis bērnudārzniekiem - vismaz tā sanāk, jo bērnu žūrijā šī grāmata bija 5.-7. klašu grupai.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.