Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Mājas Gollums
Kurbijkurne forums > Pasaules > Viduszeme > Viduszemes krogs > Arhīvs – Viduszeme
ils
Jūsu mājas Gollums: nepieciešamā aprūpe un pareiza ēdināšana.

Apsveicam! Jūsu mājā ir parādījies Gollums! Šis raksts ir par to, kā pareizi rūpēties par jūsu mīļo, kritušo hobitu.

Gollums ir ļoti uzticīgs savam saimniekam. Viņš vienmēr ir gatavs spēlēties, uzdot jums pāris mīklu vai pastaigāties ar jums pa mežu. Golluma vajadzības ir samērā nelielas tāda izmēra mājas mīlulim. Lai uzturētu viņu formā, sekojiet vienkāršām instrukcijām.

Barošana
Jūsu Gollums ir gatavs uzņemt barību jebkurā laikā. Tās sastāvam praktiski nav nozīmes, jo Gollums ir spējīgs sagremot visu. Par galveno produktu var lietot dzīvas zivis un jūsu mīlulis būs laimīgs. Ir jautri skatīties, kā Gollums apmierināti notiesā zivi, kas lokās, pie jūsu kafijas galdiņa.


Jūsu Golluma našķi:
• - jebkuras atliekas no jūsu galda (pat, ja kas iepuvis, tā nav problēma);
• - mašīnu notriektie savvaļas dzīvnieki;
• - veci apavi un sīkāki atkritumi;
• - ne visai lieli orki.


Uzmanību!
Nekad nedodiet jūsu Gollumam elfu barību! Jūs taču negribēsiet, lai viņš izvemjas tieši uz jūsu dārgā paklāja?


Fiziskā slodze
Lai justos labi, Gollumam nav nepieciešama liela telpa. Pat jūsu mazajā istabā viņš būs laimīgs, ja jūs atļausiet viņam spēlēm izmantot jūsu mēbeles, aizkarus un lustru. Pastaigās izmantojiet garāku pavadu (tikai ne elfu virvi!), citādi Gollums pie pirmās iespējas aizbēgs uz Mordoru.

Rotaļlietas
Vienīgā Gollumu kaislība ir – Gredzens, citas rotaļlietas viņam faktiski nav vajadzīgas. Taču atcerieties, ka palicis viens, Gollums tomēr skums. Tādēļ, kamēr neesat mājās, lai Gollumam būtu ar ko nodarboties, nopērciet jūsu mīlulim vienkāršu zelta gredzentiņu (minimums 22 karāti zelta). Viņš stundām (iespējams, dienām un mēnešiem) vērsies tajā, glaudīs un runāsies ar to. Tikai neaizmirstiet atgriežoties atņemt viņam gredzenu, jo savādāk jums neizdosies nonākt ar viņu kontaktā.

Miegs
Gollumi ļoti mīl gulēt saimnieka gultā, bet, diemžēl, bieži krāc un lamājas miegā. Izveidojiet savam mīlulim ērtu midziņu pie kamīna. Derēs arī auksts akmens garāžā.

Kopšana
Gollumi ir diezgan tīrīgi. Jūsu mīlulis gan nekad netīra zobus, bet viņa gurnautu var mazgāt. Ikdienas duša viņam aizvietos plunčāšanos ūdenī, ķerot zivis.
Ja jūs nomāc Golluma elpa, mēģiniet vienmēr nēsāt līdzi gaisa atsvaidzinātāju. Tā kā Golluma iemīļota spēle ir – uzmini, kas saimniekam kabatā! – jūs katru reizi varat pārsteigt viņu ar spēcīgu baloniņa strūklu mutē.

Gollumu pavairošana
Mēs neesam pārliecināti, vai jūsu Gollumam ir viss, kas nepieciešams, lai vairotos (arī par to, vai viņam vispār ir tieksme to darīt), labāk arī nesākt. Kaisle, kuru viņš izjūt pret Gredzenu, jau tāpat ir pietiekoši liels emocionāls pārdzīvojums. Pažēlojiet Smeagolu.

Oriģināls šeit: http://www.mirf.ru/Articles/?642
Švilpaste
Labais il! Nekad nebiju tā smējusies. laughing.gif grin.gif Tiešām,varbūt vajadzētu iegādāties tādu Smeagoliņu...
Dinaer
he he - bet kur gan es vareetu iegadaties shaadu mazu miilu puukani golumu?
taa ir tada reklaama - un lai ruupeetos par vinju nav pat vajadzigs izlasiit veselu graamatu rolleyes_a.gif

prieks un liiksme - kur tu rodies?
akjaa - no vien maza miila un puukana goluma pie kajaam tongue.gif

bet punkts pr goluma pavairoshanu ir vislabaakais shifty_a.gif
tiigjeris
njaa...gollums maajaas... maajdziivnieks, ar personiibas daliishanos... nu jaa, jauki, vieniigi tas, ka vinjsh biezhi izdod diivainas skanjas (kaa piem. my prescious u.t.t.)
altonis
Shisss ir OK...tikai man liekassss, laulaatiem paariem gan Gollumsss nenaaktu par labu, jo visssu laiku meegjinaatu apsskjibiit pirksstusss...
addnill
Patiešām labs happy.gif Nē, pat ļoti labs...un vēl labāks! w00t.gif Viņi tikai nepieminēja, kur tādu var iegādāties... tongue.gif
Olorin of Nienna
Mwwwwhhhhaaaaahaaaaaaa! laughing.gif
ice-girl
tiešām riktīgi labs... w00t.gif es arī gribu tādu sev mājās... happy.gif
Lauwinja
baigi labi!!! yahoo_a.gif ļoti smieklīgi!!!!!

mazo,mīļo Gollumu var iegādāties jebkurā vietējā tirgū... grin.gif
Fijusska
laughing.gif Forsi, labi ka cilveki kau ko tadu izdomaa grin.gif , vismaz mums ir ajutri! ritgi labi, tik es nospriedu, ka man abak majas tadu neturet, nepiemeroti apstaklji!

dikti miligs tai lauwinjas bildee! rolleyes_a.gif
Eowena
wahahaaaa laughing.gif labā manta... tagad varēšu pieradīnāt pati savu Gollumiņu ar dārgumiņu grin.gif baigi labais. jautri grin.gif
Snorkes Jaunkundze
ritīgi labs! varētu jau iegādāties Gollumu! rolleyes_a.gif auksts akmens garāžā laughing.gif
angry
daaahahaha shitais tik nirdziigs maajas gollums laughing.gif laughing.gif grin.gif biggrin.gif w00t.gif
Demiurgs
Baigi labā alternatīva pierastajiem majdzīvniekiem, vismaz būtu interesantāk kā ar kaķi. Janu vienīgi jūs mājās neturat lūsi vai tīģeri.
puregreenday
grin.gif tkai nebrīnaties par manu neatapību bet es sakumā domāju ka viss ir oa īstam un ka kārtēja japānu firma ir izveidojusi uber koolu robotu ar mākslīgo intelektu! cool.gif
Sesumaru
Kaut ko šitik smieklīgu sen nebiju lasījis! yahoo_a.gif Nez kur tādu Gollumiņu var iegādāties? whistling.gif
Patriote.
Baigi smiekliigi !!! lol tomēr es laikam atteiktos no tāda radījuma kuram smako elpo, turklāt man vēl būtu jāmazgā viņa gurnauts, lai cuk vinsh būtu viegli kopjams es tomēr tādu negribētu, bet labrāt ietu ciemos pie tāda kam tāds ir māja, vnk lai izklaidētos happy.gif
Putnubiedēklis
Pie Jūsu Golluma našķiem kā pirmo gardumu vēl varēja pievienot: Jūs pašu grin.gif
joua
o jāāā,sen nebiju ta rēkusi *tur vēderu,kas jau sācis sāpēt* uzdāviniet man Gollumiņu!!
berserks
Laps laughing.gif nu bet pavairot varētu ar klonēšanu ... nopērc kādu profesoru no StarWars un liec viņam klonēt golumus grin.gif
Vēja dvēsele
Uiiiii! Mazs, mīļš Gollumiņš laughing.gif Super! Kurš piesakās man tādu sagādāt tongue.gif ? Nu baigi jau rēcīgi.
Mattiass
Nez. Pie manis viņš laikam nomirtu. devil.gif Bet vispār tāds var noderēt, piemēram, baidīt mazus bērnus. grin.gif

Ui, tikko padomāju, kādas iespējas ķekatās pavērtos. rolleyes_a.gif Un nekādu lāci nevajag. smile.gif
de_ed
Labs es norēcos. Muahahahahahahahahahaha... It īpaši par strūklu kas pārsteidz tieši mutē.. laughing.gif
Kaķurēgs
Ho-ho - nu es par mājdzīvniekiem zinu visu. Varbūt nazgulu raksturojumu arī var kaut kur izlasīt?

Smieklīga bija tā daļa par zelta gredzenu!
Eriette
CITĀTS
Kaisle, kuru viņš izjūt pret Gredzenu, jau tāpat ir pietiekoši liels emocionāls pārdzīvojums.


CITĀTS
Gollumi ļoti mīl gulēt saimnieka gultā, bet, diemžēl, bieži krāc un lamājas miegā.


grin.gif grin.gif grin.gif Pārrēcos... Tu jau mani gandrīz pārliecināji vienu tādu `Sssssmeagolu` iegādāties! laughing.gif
(sun)
Jeej!!!Ne suniiti man wajag bet goluminju!!!!Supa..... tongue.gif
maichestera
Mājas golums-laba dāvana tiem kas skumst vientulībā,bet nav īsti laika vai varēšanas rūpēties par kādu citu kustonīti..
Hēbe
Fantastiski! laughing.gif

Man ir tikai viens jautājums-cik tad tāds kustonītis maksā?Varbūt labāk pašam noķert un pieradināt happy.gif . Varu tikai piebilst,ka vienīgā problēma iegādājoties šādu mājdzīvnieku ir- dusmās spēj nodot savu saimnieku un sākt viņu žņaugt!

Hermione_1
Šitas bija labais!Kaut gan iespējamība, ka kāds no brīvas gribas turētu mājās Gollumu?Maza, ļoti maza.Turklāt - kādas izmaksas! 22 karāti zelta-tas nav lēti... sorcerer.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!