Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Timotijs Zāns
Kurbijkurne forums > Pasaules > Citas pasaules > Zinātniskā fantastika
Burunduks
Vai kāds varētu man ieteikt kādu grāmatu no Timotija Zānu ja neskaita "Zvaigžņu Kari".
Nestors Grems
vai viņš kādu citu ar sarakstījis???
Burunduks
Tur jau tā lieta, ka nezinu, bet cerāju ka Kurbijkurnes gudrie prāti zinās grin.gif
Seila
Vispār jau ir šo to sarakstījis. Tomēr baidos, ka latviski nekas nav tulkots Lūk sarakstiņš grāmatu, kuras atradu krievu valodā:
Ангелмасса 2002
Гордость завоевателя Зан Тимоти 2003
Кобра Зан Тимоти 2002
Миссия "Эгида" Зан Тимоти 2003
Наследие завоевателя Зан Тимоти 2003
Удар Кобры Зан Тимоти 2002
Черный спецназ Зан Тимоти 2002
Nu laikam jau ir vēl kaut kas, bet man slinkums meklēt zinot ka šīs grāmatas tā pat nav tulkotas latviešu valodā. Vienīgais kas ir pārtulkots tie ir zvaigžņu kari...(gadi ir norādīti izdošanas gadi maskavā)
Ariona
Tiešām nezinu, bez "Zvaigžņu kariem laikam citas lasījusi neesmu...
DarkJedi
Timotejam Zānām ne no Zvaigžņu Karu grāmatām it kā baigi labās esot Conquerors sērija:

Conquerors' Pride
Conquerors' Heritage
Conquerors' Legacy

Pats gan neesmu lasījis, bet par šo sēriju viņš dabūja vēl vienu Hugo prēmiju, kas sci-fi faniem skaitās ūber rādītājs. Cilvēki esot starā par šo Zāna ne Star Wars triloģiju.
maichestera
Ui-bez gala un malas!Un dažādos stilos.Kas Tevi interesē vairāk-Pilsētas fantastika,bojeviku fantastika vai kas no zinātniskā gala.
Un Seilai ir taisnība-latviski ir tulkoti tikai Zvaigžņu kari.Pārējais pieejams tikai krieviski.
DarkJedi
CITĀTS
Pārējais pieejams tikai krieviski.

Un angliski kas ir oriģinālvaloda. smile.gif
maichestera
Tiesa gan... whistling.gif
Seila
CITĀTS(DarkJedi @ 01.11.2006 21:07) [snapback]1058213[/snapback]

Un angliski kas ir oriģinālvaloda. smile.gif

Nu bet protams, tikai orģinālajā valodā dabūt grāmatu latvijā ir gandrīz neiespējami, ja vien nepasūta caur internetu, kas ir ļoti dārgi.
Aiva
Kādu laiku atpakaļ varēja dabūt "Globusā" (pretī Centrālajam Unītim)... tur arī citas Sci-fi grāmatas laiku pa laikam mana...
DarkJedi
CITĀTS
kas ir ļoti dārgi.

Man šķiet, ka tikpat. Cik atceros, kad pirku vienu Star Wars grāmatu angliski Alfas Jāņa un Rozes grāmatnīcā, tad tā maksāja tikpat ja ne vairāk kā Amazonē. Tiesa ir jānēm vērā sūtīšanas izmaksas kuras samazinās ja pasūta veselu čupu grāmatu uzreiz. Teiksim 20 gab. lol.
Nefermerita
Zvaigžņu karu grāmatās nebija ne miņas no zvaigžņu kariem, lai gan kā parasta, mēreni laba zinātniskā fantastika man patika. Vienīgi pievilka Maras tēls, tas bija labs.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.