Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Cik ilgā laikā tu izlasīji HP grāmatas?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2
Švilpaste
Pirmo grāmatu,es pavisam droši zinu - izlasīju 1 dienas laikā. Katru nākošo grāmatu - vienu dienu ilgāk lasīju! IZņemot tikai Uguns biģeri - tam vajadzēja nedēļu,ja ne divas... laughing.gif
Winged
Nju es neskaitiju lidzi...Ka sanaca-isteniba vairs jau neatceros...Zinu,ka FO izlasiju apmeram nedelja...Par parejam toch neatceos,bet nju kaut kur lidzigi... whistling.gif

P.S. Shada aptauja naw jau bijusi?? :blink:
Anīsija
Sarežģīta aptauja - nevar izvēlēties vairākus variantus!!! ohmy.gif Tāpēc arī atzīmēju pēdējo vaiantu. Loģiski, jo garāka grāmata, jo ilgāk lasu, turklāt man tam neatlika tik daudz laika, kā gribētos... unsure.gif
Ledene
Es lasīju brīvdienās, ar vienu līdz trim dienām pietika! Ar FO gan tā nesteidzos, abas daļas kopā izlasīju kādā pusotrā nedēļā!
jefiniene
uiii...nu šīs grāmatas man lasījās ļooooti ātri!! wink.gif))) prieks, gaidu, gaidu turpinājumus! laughing.gif
emily
manupraat diezgan nesakariiga aptauja.. bet nu es nesapratu tos wariantus.. taadeelj atbildeeju, ka nesekoju... cik apmeeram iwgaa laikaa lasiiju to es zinu.. bet preciizi... lasiiju tad, kad iedwesmaa.. laughing.gif
putninsh
uhuh iipashi jau neskaitiiju bet pirmo pa1 dienu 2 pa nedelu 3 pa nedelu 4 pusi izlasiju tad kadus 2meenesus nelasiju tikai aizvakar izlasiju tagad 5dalaaa pusee tiku (vakar ssaaku 5)
U-Star
1.grāmata- 1 nakts (no sestdienas uz svētdienu)
2.grāmata- 1vakars + 1nakts (sestdienas vakars un nakts no sestdienas uz svētdienu)
3.grāmata- 1vakars + 1nakts (sestdienas vakars un nakts no sestdienas uz svētdienu)
4.grāmata- 1vakars +1nakts + 1 rīts (sestdienas vakars, nakts no sestdienas uz svētdienu un svētdienas rīts)
5.+6. grāmata (kopā)- 1rīts+1diena+1vakars+1nakts(sestdienas rīts,sestdienas diena,sestdienas vakars un nakts no sestdienas uz svētdienu)

Nu tas tā aptuveni.

Rīts 06:00-12:00
Diena 12:00-18:00
Vakars 18:00-00:00
Nakts 00:00-06:00


(piedodiet, ka tik nesakarīgi)
re@liste
katrai graamatai es veltiiju 2-3 dienas... aatri lasiiju....bet par pirmo runaajot t es izlasiiju 1 dienas laikaa....
lil`skater
Aptuveni nu taa kaut kur vienu graamatu pa 2, 3 dienaam.

P.S. - ne iipashi sapratu par taam dalaam
Tīna
Es wienu graamatu , iznjemot Trejburwju kausu , laikam nedeeljaa...
Mākoņkaķis Aurēlija
Es 1.grāmatu 1dienā,3.: 3dienās w00t.gif sorcerer.gif tongue.gif !
Eiše
Ka es kaadai HP graamatai piekeroso, tad neliekos mieraa liidz neesmu izlasijusi. Varbut tikai dazreiz aizeju uz tualet, vai ari pec kautka edama. Ir gadijies pat slimu telot ill.gif , jo piekto dalu es saku lasiit desmitos vakaraa, bet no riita biju otraas graamatas pusee...
monster
Es taas graamatas izlasu apmeeram nedeeljaa! Es ar to lasiisanu iipasi nesteidzos jo zinu kad es graamatu buusu izlasiijis tad nebuus vaiirs ko lasiit jo jaagaida kaads pusotrs gads liidz naakamajai HP graamatai! Man nepatiik ka starp graamataam ir tik lielas starpas!
Demon
aatri vien izlasiiju. ja bija gana daudz laika (nebija jaamaacaas), tad pa kaadaam 4 dienaam... smile.gif
lithium [ kariii ]
ātri izlasīju...pirmo es izlasīju vienā vakarā, pēc skolas, otro vienā rītā braucot uz Ventspili, bet pārējas neatveros ik ilgi...3 laikam paaris dienas, bet 4, 5 kādu nedēļu laika...kkā tā!
Maxwels
Neskaitīju, kā nu es katru grāmatu izlasīju, bet 1. izlasīju varbūt pāris nedēļās, jo nav laika visu laiku lasīt, 2. - tāpat, 3. - kādos 2 vai 3 mēnešos, 4. - kādus 4 mēnešus, 5. - tā arī neesmu izlasījis līdz galam vēl šobaltdien. laughing.gif
iMiS™
Es īpaši neuzmanīju, cik ilgā laikā es zilasīju...!hmm...nu aptuveni sanāca, ka visas aes izlasīju kādās 3 vai 4. nedēļās...!
Visulaiku es nelasīju...bija ļoooti daudz ko darīt, un tā tā lasīšana diezgan pakrita..!
Veronika
Es īsti nezinu cik ilgā laikā izlasu katru HP daļu, vien zinu, ka ilgāk par nedēļu noteikti lasu!! Tā ir interesantāk, ilgāk tas piedzīvojums ilgst!! grin.gif
spāre
es skaidri atceros tikai to, ka fēniksa ordeni izlasīju pa divām dienām - katru daļu vienā dienā rolleyes_a.gif
pēc tam man bija "harija potera" transs, jo es divas dienas pēc kārtas biju nodzīvojusi grāmatā grin.gif
helbaffy
visas grāmatas es izlasīju samērā ātri it īpši 5. grāmatu 3. dienās! blush.gif
Melleņu kamenēns
nezinu necenshos iegaumeet taadas lietas laikam jau bija kadas dienas 2 vai 3..
Jawenna
es lasīju 1.-4. grāmatu pa vienu dienu katru..
5. un 6. pa 1.5
WhiteAngel
es iipasi laiku neskaitu jo naw jau lielas noziimes.agri wai weelu bet izlasiis taa pat smile.gif
Džozefīne
izlasu normālā laikā. sesto grāmatu,piemēram, izlasīju vienas dienas laikā.
Magonīte
man nav ne jausmas par pirmo grāmatu, jo tas bija ļoti sen, bet zinu, ka sesto angliski izlasīju 3 dienās un piekto 5 dienās.
evija..
Pirmo lasiju šausmīgi ilgi, jo kautkā neaizrāva. Otro jau izlasiju ātrāk. Pārējās jau lasiju cik vien varu, jo bija ļoti liela interese happy.gif
Spītniece
Es viņas visas izlasīju aptuveni vienādā laikā, tikai piektā gāja ļoti ātri, bet tā aptuveni nedēļa katrau grāmatai.
Daba2
Man apmēram katrai grāmatai vajadzēja vienu dienu. laughing.gif
Dumidors1995
Es katru graamatu lasiiju nedeelu ilgi.
Dark Phoenix
Es katru daļu centos lasīt pēc iespējas lēnāk, jo negribēju, lai tik ātri beidzas... Bet nu nekas īpašs nesanāca... whistling.gif
linduks
es ari pirmo dalu izlasiju vienas dienas laika....likas loti interesanta....
Burbulīte *
Nobalsoju, ka vienādi, jo tā apmēram arī ir. Pirmo daļu, savos 7 gados izlasīju nedēļas laikā, un pārējās grāmatas arī aptuveni tā. Tagad man ir 13 un visas sešas grāmatas ir izlasītas, un es gribu septīto XD Bet tas jau nevienu neinteresē tongue.gif
Mis_Stress
tā par katru atseviski ir grūti pateikt, jo pārsvarā neesmu mājās un laiks lasīšanai ir tikai brīvdienās...
sāku lasīt vaārā un pa 2 ned. izlasiīju pirmās 4. pēc 2 nedēļām sāku lasīt 5. un izlasīju pa 2 dienām...
sestajai uzņēmu laiku-
9 ar pus stundas
Kalevale
JP neesmu lasījis, bet pārējās pa divām nedēļām. Visas pārējās divās nedēļās, par katru atsevišķi vairs neatceros.
Džūna
Godīgi sakot, es zinu tikai to, ka ceturto daļu izlasīju četrās dienās. Pārējās neatceros.
Krisy
es neatceros.. grin.gif ne jau es visu laiku lasiiju... mazliet padariiju kko citu arii.
Arbūzgalva
es katru izlasīju pa divām dienām, vienalga cik bieza, vnk ja es iegrimstu gŗamatā mani atraut nevar.. grin.gif
ievuks
Zinu tikai aptuveni!
1. daļu- 3 dienās.
2. daļu- 5 dienās.
3. daļu- 10-20 dienās.
4. daļu- mēnesī.
5 daļu 3-4 mēnešos.
6 daļu 4 mēnešos.
Nav ātri, bet mana paziņa pus gadu lasīja!
Rydelhouse
kaa kuru graamatu blush.gif dazhas 2 dienas dazhas nedeelju.. es katru graamatu esmu kaadas triis reizes paarlasiijis sorcerer.gif
Charlotte
pirmo izlasīju 1 vai 2 dienu laikā īsti neatceros, bet pie katras nākošās grāmata nāca pa vienai vai pa divām dienām klāt...
Ariana
Nebalsoju ne par vienu variantu, jo tie visi man bija par ilgiem.
Pirmo grāmatu izlasīju neatraujoties 6 stundās,
otro - arī aptuveni tikpat ātri,
trešo - 3 stundās (lasīju tik ātri, ka uz beigām jau vairs nespēju izsekot līdzi sižetam),
ceturto - vienas dienas laikā,
piekto - divu dienu laikā,
sesto - arī laikam pa 2 dienām.
ZIZI
Es tā īpaši neskaitīju zinu tikai ka aptuveni pa kādu nedēļu citur aizgāja divas vai pat trīs nadēļas
Meitene no Priekšpilsētas
Īpaši neskaitīju zinu tikai aptuveni

1. grāmata - 2 dienas
2. grāmata- 1. diena
3. grāmata - 1 diena happy.gif vismīļākā
4. grāmata - 3 dienas,kaut kā īpaši nepiesastīja..
5. grāmata - 2 dienas. otra mīļākā happy.gif
6. grāmata - 3 dienas, tādēl, ka lasīju skolas laikā.

Kaut gan neizskatās, ka zinu tikai aptuveni, ko? laughing.gif rolleyes_a.gif
The Best Angel
Pirmo izlasīju ļoti ātri. Otro un trešo nēdēļas laikā, jo biju nometnē, kur grāmatas visur līdzi neizstiepsi, bet FO izlasīju četrās dienās. JP pieveicu trīs dienās.
Optimisma iemiesojums
Pirmajai grāmatai īpaši daudz laika neveltīju laikam bija nedēļa, pārējās gāja ātrāk.
Ar sevi lepojos sestās grāmatas sakarā, tajā dienā jau 19:00 biju gultā un lasiju līdz rītam, nopietni mamma pamodās un prasija vai es jau lasu, neuzdrošinājos teikt ka lasu vēl jo projām. grin.gif
šausmiņa
ātri.

pāris stundas uz 100 lapām, tad var parēķināt cik ātri tas sanāk...
Lianjuks
Vasarā pietiek ar trim dienām, ziemā vajag trīs nedēļas...
washulis
pirmo daļu - lasot pirmo reizi man bija 9 gadi. - mēneša laikā
otro daļu - pāris nedēļas
trešo - kāda nedēļa
ceturto - 2 nedēļas
piekto - mēnesi
sesto - 3 nedēļas
septīto - tūlīt jau iznāks, izlasīšu....
the black rainbow
Pagaidām mani rekordi:

1. daļa- 1 diena
2.,3.,4. - katra 3 dienas
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.