Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Milža ziņas
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Harija Potera grāmatas
eyedam


This is London (03.03.2003) citē Robiju Koltreinu (Hagrida tēlotāju HP filmās), kad viņš izsakās par Hagrida nāktoni HP grāmatās.

[ Iespējams spoileris. Piesit ar burvju zizli pie monitora, saki Es zvēru pie visa, kas man dārgs, ka prātā man blēņas vien. un iezīmē gaišo laukumu, lai spoileri ieraudzītu! ]
[spoiler]Vakar atklājās, ka Harija Potera pusmilzis Hagrids patiešām varētu būt tuvu savam galam. Robijs Koltreins – aktieris, kurš attēlo viņu filmās – izteicās, ka viņa tēls varētu tikt nogalināts piektajā sērijas grāmatā.

"Es zinu, kas notiks ar Hagridu. To man jau sākumā pateica Dž. K. Roulinga, lai palīdzētu sagatavoties lomai," viņš teica. "Piektajā grāmatā būs kāda galvenā tēla nāve. Bet vairāk es par to neko nevaru teikt."

Vai Hagrids pašlaik saka "Man to nevajadzēja teikt, man to nevajadzēja teikt!"? Spriediet paši, vai tas ir patiess pavediens vai arī Koltreins ir tāds pats.[/spoiler]

Oriģinālais raksts
eyedam
Komentāri iepriekšējā (Aimoo) forumā.

Vinky: NEEEEEEEEEE!!!!!!!!!! Tikai ne Hagrids!!!!!!!!!! Kaapeec taada netaisniiba.

eyedam: Vai Rona nāve nebūtu tik apbēdinoša?

Par iespējamo Hagrida aiziešanu sāka runāt jau tad, kad uzzināja, ka Robijs Koltreins ir noslēdzis līgumu tēlot tikai pirmajās četrās HP filmās (ja tās tiktu filmētas).

Manuprāt, kaut kas sakarā ar Hagridu varētu notikt, tā ka mēs viņu vairs turpmāk grāmatās nesastopam vai gandrīz nesastopam, vai arī Cūkkārpā nesastopam, bet neesmu tik drošs, ka tā būs tieši viņa nāve.

Vinky: Nu, bet vai tad Rons ir vieniigais no Viizlijiem?

ils: Te ils! Es arī sliecos uz domu, Hagrids varētu iet bojā. Viņš parasti iekuļas visādās nepatikšanās, pārāk uzticoties svešiem. Otrajā vietā lieku kādu no Vīzlijiem, protams, ne Ronu. Bet vispār jau ļoti žēl, ka tā. Vismaz tas nenotiek dzīvē, bet tikai grāmatā.

eyedam: Reply to : Vinky

--------------------------------------------------------------------------------
Nu, bet vai tad Rons ir vieniigais no Viizlijiem?
--------------------------------------------------------------------------------

Bet tu saki – tikai ne Hagrids!

Nav jau labi tā salīdzināt, bet tu labāk gribētu, ka aiziet Rons, nevis Hagrids. Rons tē bija vienkārši kā piemērs.

ils: Amerikāņu akciju filmās parasti darbojas galvenais varonis, viņa labākais draugs, draudzene, galvenais sliktais un tā pakalpiņš. Filmas beigās obligāti bojā iet galvenā varoņa draugs un sliktais pakalpiņš. Varonis iegūst draudzeni, bet sliktais aizbēg, lai varētu piedalīties nākošajā sērijā. Tātad iznāk, ka jāmirst Ronam. Bet Harijs Poters jau nav kaut kāda tur akciju filma. Tādēļ es tiešām baidos par Hagridu, lai gan, ja tā padomā, tad tur var būt arī citi varianti. Galvenajai trijotnei, ceru, ka Roulinga neķersies klāt! Fani to nepiedos! To taču viņai būtu jāsaprot! Vai varbūt, ka beigās, uzvarot Voldemortu, Harijs iegūs tādas spējas, ka varēs visus atdzīvināt! Tomēr. nē! Roulingas grāmatu spēks slēpjas apstāklī, ka tās liek mums just līdzi to varoņiem. Bet kā gan var just līdzi varonim, kas, te nomirst, te atkal atdzīvojas, it kā nekas nebūtu bijis.

Vinky: Taas ir tikai manas paardomas, un te nebuus nekaadu apstiprinaatu vai neapstiprinaatu zinju...... Iisti nesaprotu, vai tas vareetu buut spoileris, vai kas.... Ja ieraugaat kaut ko nelabu, zinjojiet un breeciet pilnaa kaklaa.

Nesen es aizdomaajos par Poteru (nemaz tik biezhi par vinju es nedomaaju) un 5. graamatu. Pirmais, ko es izdomaaju bija tas, ka es shausmiigi gaidu 5. graamatu (baigais atklaajums ). Peec tam saaku domaat par taa viena teela naavi. Un, taa kaartiigi padomaajot, man radaas dazhaadas interesantas domas....

1. buutu par to, ka nomirs Hagrids.... Es, ja godiigi, nevaru iedomaaties Harija cieshanas... Ja jau Harijs bija tik nomaakts par Sedrika naavi, tad kas notiktu tad, ja nomirtu Hagrids... beedas, izmisums... aarpraats... 2. par to, ja nomirtu Dzinnija..... Tad, protams, Harijs buuutu beediigs, bet NE tik beediigs, kaa buutu, protams, Rons.... Ja nu Voldemorts nogalinaatu Dzinniju lai tiktu klaat Harijam...? Ko dariitu Rons un kaada buutu vinja attieksme pret Hariju peec shii gadiijums, jo ir zinaams, ka Rons ir diezgan nesavaldiigs. 3. Dumidors... tas nu tik buutu... haoss, panika (manupraat, jo Dumidors tachu ir DUMIDORS)... Kaads zaudeejums. Bet, varbuut es kljuudos, varbuut shis te gadiijums buutu Harijam visnesaapiigaakais? Bet varbuut tieshi otraadi? 4. Kaa ceturto es vareetu mineet Siriusu. Vinjsh ljoti ruupeejas par Hariju, un es nebriiniitos (bet ljoti beedaatos), ja vinjsh iekljuutu kaadaa LJOTI lielaa kjezaa un nevareetu no taas izkljuut...... TAS arii Harijam buutu trieciens... Liels... no saakuma vecaaki, tad krustteevs.....

Jebkuraa gadiijumaa, Harijs ljoti to visu paardziivotu, un man jau paliek vinja zheel... Jo galu galaa vinjsh var nodomaat, ka vinjsh ir pie visa vainiigs.... pie kaada no sho cilveeku naaves.... bet vai varbuut es kaadu aizmirsu piemineet?

Ceru, ka tikaat liidz beigaam. Un atcerieties, ka taas ir TIKAI manas paardomas.....

ils: Piekrītu! Jebkurā gadījumā tas būs bēdīgi. Tāpēc, ierosinu - vairāk nelauzīsim par to galvu! Kas būs, būs! Turklāt, 5. grāmata jau IR pabeigta un tas nozīmē, ka kāds jau IR miris, tikai mēs vēl nezinām, kurš tas ir.

Vinky: Tagad tu pateici taadu tekstu, ka man buus turpmaak jaalauza galva par to, kursh jau IR miris. Nu, labi... buus jaacenshas par to nedomaat...

ils: Varbūt, ka mums vajadzētu sākt atkal no sākuma lasīt visu Poteru, lai tad, kad 5. grāmata tiks izdota latviski, varētu turpināt ar to. Kāds nepamanīts moments atklātos par to, kas varētu notikt tālāk.

Draco: Varbūt ka audzēknis kurš mirs būs kāds no vientiešiem piem Šīmuss Finigans kas būtu domāts Harijam kā brīdinājums ka Voldemorts ir atgriezies

Jozefiine: Njez njez...Vispaar jau man liekas, ka neviens no trijotnes(Harijs, Rons, Hermione) neies bojaa...Bet vispaar jau ja kaads tuvs cilveeks nomirs piem. Hagrids vai kaads cits tas buus baaaigi SHAUSMIIGI

ils: Toms Feltons (Drako Malfojs no filmas) ir teicis intervijā, ka viņam esot stipra sajūta, ka Drako 5. grāmatā miršot. Turpat viņš vēl piebilst, ka mazi bērni, zem sešu gadu vecuma, sākuši no viņa baidīties, ja atpazīst. Viņš pat esot sabaidījis Krisa Kolambusa bērnus, kad pirmo reizi viņus saticis.

Jozefiine: he hee hee nju nezinu laikam jau ne, jo Drako ir paaraak spilgts teels lai mirtu

eyedam: Man arī šķiet, ka Drako tomēr neies bojā. Viņš, manuprāt, ir ļoti svarīgs personāžs.

No otras puses, lielākā daļa domā tāpat un patiešām, izsakot minējumus par to, kurš būs tas, kurš mirs piektajā HP grāmatā, par Drako iedomājas ļoti nedaudzi. Droši vien tāpēc, ka, ja pareizi atceros, miršot kāds Harijam tuvs tēls, un prakstiski neviens taču Drako par tādu neuzskata.

Tomēr Drako savā ziņā patiešām Harijam ir tuvs. Turklāt viņš ir iepaticies lielai daļai lasītāju. Un tieši tāpēc viņš varētu būt tas aizgājējs.

Vinky: Es, pirmkaart, uzskatu, ka Drako buutu paaraak svariigs teels lai nomirtu. Kas tad buus ar Hariju naidaa? Kas vinjam dziivi bojaas? Voldemorts tachu skolaa nemaacaas!!! Un, turklaat, Drako ir interesants un veel visaads teels. Man vinjsh tiiri labi patiik, tikai biskjin par ljaunu vish sevi iedomaajas. Savaa zinjaa vinjsh ir pat ljoti aspraatiigs.

Bet piekriitu arii eyedam, vinjsh tieshi taadeelj vareetu nomirt. Bet nebuus interesanti, ja Harijam viss tik viegli taa teikt rokaas kritiis. Drako panjem nomirst.... nu, ok, Voldemorts nogalina. UN VAI TAD DRAKO IR HARIJA "FANS"? Varbuut arii ir. Bet nu, atpakalj pie taa, ko iesaaku. Ja jau visi "sliktie" tik taa nomirs, tad arii 7. graamataa Voldemorts pats panjems un atstieps kaajas.

Starp citu, kaads ir padomaajis par to, ka varbuut voldemorts nemaz nenodziivos liidz 7. graamatai? Ja nu vinjsh nomirst 5. vai 6. graamataa? TAS buutu paarsteigums un kaitinosha intriga naakamajai graamatai!!!!!!!!

Nikita: Manuprāt, Drako nemirs, vismaz ne 5. grāmatā. Viņš, kā te daudzi jau teica, ir pārāk spilgts tēls. Turklāt, baumo, ka vienā grāmatā viņš ar Hariju sadarbosies. Man ir aizdomas, ka Drako grib iztaisīties par ļaunāku, nekā patiesībā ir, lai gan no otras puses - kā viņš izturējās pret Sedrika nāvi, nebija īpaši smalkjūtīgi. Mājās viņu droši vien komandē valdonīgs papucis (palasiet 2. grāmatu) un augstprātīga mamma. Tad nu viņš atspēlējas uz apkārtējiem komandējot Krabi&Goilu, cenšoties pazemot "draņķasiņus" un Hariju. Patiesībā jau viņš nemaz nezina, ko nozīmē Voldemorta terors. Viņš it kā gan ir slikto pusē, bet tā nu viņš ir audzināts un viņa tēvs ir nāvēdis. Viņš taču nevar pats pret savu senci nostāties (vismaz pagaidām). Tagad Malfojam liekas, ka tas viss ir tikai tāda jautra vientiešu lidināšana pa gaisu. Arī pret Sedrika nāvi viņš izturējās nicinoši, bet...vai Drako pats spētu nogalināt cilvēku? Kaut vai Hermioni vai Hariju? Te ir tas āķis. Lasītājiem ir interesanti uzzināt, kā viņš rīkosies. Turklāt pagaidām es neredzu dibinātu iemeslu, lai Drako mirtu. Voldemorts taču sava līdzgaitnieka dēlu neslaktēs. Un interesanti ir arī, kādas trpmāk būs Drako/Strupa un Harija/Strupa attiecības. Kādā citā topicā es jau ieminējos, ka, iespējams, Strups ir tas "vērtīgais spiegs", kurš centās novērst Harija vecāku nāvi, un man tas liekas jo īpaši ticami dēļ dažam norādēm 4. grāmatā.

Ticami kandidāti nomiršanai liekas Hagrids (iemesli jau ir iztirzāti), Dumidors (tas tik būtu tracis! Bet 4. grāmatā nez kāpēc bija īpaši uzsvērs, ka viņš jau ir tāds vecs un sagrabējis), Džinnija (Harija fans), Kolins Krīvijs (tas pats).

Siriuss diez vai nomirs, tad jau Harijs paliks pavisam "pliks un nabags", bet varbūt...Vilksons. Būtu jau ļoti žēl, jo viņš man patīk teju vai vislabāk no visiem personāžiem, taču tas ir iespējams. Tiesa, nez vai 5. grāmatā. Bet varbūt Roulinga vismaz vienu draugu Blekam atstās. Un, teikt to ir tikpat nepatīkami, tomēr varbūt tas būs Viktors Krums. Piemēram, glābjot Hermioni. Viņa, visticamāk, aizbrauca pie viņa ciemos un, starp citu, ir vientiešu izcelsmes - tātad potenciāls nāvēža mērķis.

Vinky: Reply to : Nikita03

--------------------------------------------------------------------------------
Ticami kandidāti nomiršanai liekas Hagrids (iemesli jau ir iztirzāti), Dumidors (tas tik būtu tracis! Bet 4. grāmatā nez kāpēc bija īpaši uzsvērs, ka viņš jau ir tāds vecs un sagrabējis), Džinnija (Harija fans), Kolins Krīvijs (tas pats).
--------------------------------------------------------------------------------

Manupraat, visinteresantaak buutu tad, ja nomirtu Dumidors. Jaa, man vinjsh patiik, ir vinjsh spiideklis un taadaa garaa, bet tas buutu interesanti. Nu, tas, kaads apjukums -> panika -> ...

Hagrids.... nezinu... shausmiigi negribaas lai vinjsh nomirtu, bet ko jau nu tur.... Dzinnija... vareetu buut. Interesanti buutu paveerot [palasiit] kaada buutu Rona attieksme pret Hariju, ja Dzinnija nomirtu daljeeji Harija deelj.... hmm... un Kolins... Kolins... par Kolinu es neesmu domaajusi.

eyedam: Diez vai tas būs Kolins. Tāpēc, ka lielākai daļai lasītāju viņš tomēr nav tik mīļš un tuvs, lai par viņu īpaši sērotu.

Vai kāds man varētu pateikt saiti uz interviju, kurā Roulinga par šo nāvi runāja? Lai es varētu paskatīties, ko tieši viņa teica. Iespējams, ka esmu to (interviju) jau lasījis, bet īsti neatceros.

ils: Sveiks, eyedam! Intervijas vietu neatceros, bet Roulinga to izteica tikai ar vienu teikumu: ''5. grāmatā miršot kāds no Harija lieliem pielūdzējiem un viņai ir bijis ļoti grūti visu to aprakstīt'', bet turpmāk ''būšot vēl vairākas nāves''. Tā kā Roulinga ir viena šausmīga sieviete!

Vinky: Nu, es to lasiiju faktos, ko apstiprinaajusi pati Roulinga - adrese bija, protams, mans miiljais Mugglenet . Nezinu, kur ir taa intervija bija. Buushu visu labais cilveeks un pamekleeshu.

aivvv: gribu oponeet personai kas izteca domu par to ka drako ir harija pretinieks drako ir rona pretinieks tas pat ir ggimennu naida liimenii un harijam jau taapat pietiek pagaidaam ar vodemortu

Vilma: Hmm... es domaaju, ka Drako ir gan Harija, gan Rona pretiniex. Turklaat - kapeec Voldemorts tiek uzticeets Harijam vienam pasham??? Ir tachu arii Dumidors, kura konflikts ar Voldemortu nav mazaax!!!

aivvv: tas ir viskonkreetaak un esmu paarliecinaats ka vienaa no graamataam ir mineets ka drako ir rona lielaakais pretinieks

Vinky: Nu, tev tachu skolaa ir/bija arii lielaakais pretinieks. nu, taads reibiigs puisis/ meitene, kas nezin ko sadomaajies. Tur jau arii ir tas interesantums. Mees tachu visi ar kaadu esam sliktaas attieciibaas, bet tas nenoziimee, ka muusu taa sauktais "pretinieks" ir ljauns. Taapat kaa Drako. VInjsh jau tikai grib ieriebt.

aivvv: es taadus ignoreeju es uzskatu ka esmu labaaks par savu taa saucamo pretinieku

eyedam: Khm... Nāve Fēniksa ordenī!

Enija: Kas par nāvi? Kas tās par bildēm?

aivvv: nepukojies eyedam

eyedam: Reply to : Enija

--------------------------------------------------------------------------------
Kas tās par bildēm?
--------------------------------------------------------------------------------

Kādām bildēm?

Enija: Vispaar kas te notiek...visi runaa pilniigi un galiigi jociigi... ko es galiigi nesaprotu...

ils: Enij, Tu esi ļoti jauka!

Mēs te vienkārši izklaidējāmies!

aivvv: par izklaideessanos es pilniigi piekriitu bet par tavu pirmo teikumu esmu dzillaa neizpratnee

ils: Reply to : aivvv

--------------------------------------------------------------------------------
<par izklaideessanos es pilniigi piekriitu bet par tavu pirmo teikumu esmu dzillaa neizpratnee>
--------------------------------------------------------------------------------

Tā neizpratne bija jauka.

Vilma: Njaam... Bet atgriezhoties pie temata, es domaaju, ka nomirs kaads Viizlijs!

ils: Reply to : aivvv

--------------------------------------------------------------------------------
Precizējums! Es te domāju Enijas nesapratni, nevis Tavu neizpratni! Uff!

aivvv: es sapratu il un vai tu vilma taa uzskati taadeell ka vinnu ir tik daudz

Vilma: arii tapeec! Veel arii tapeec, ka vinji Harijam ir tuvi, bet ne tik tuvi, lai nenomirtu. Ar to es, protams, nedomaaju Ronu!

aivvv: cietsirdiigs bet diemzzeel reaals domu gaajiens

Vinky: Ja no Viizlijiem, tad.... eem.... Freds vai Dzhordzhs.... es taa domaaju....

Andzhelo: Es tomēr domāju ka Siriuss.

aivvv: freds ar dzzordzzu ir mani miillaakie varonni ja roulinga vinnus nonaavees es atriebssos ha ha

Vilma: Man arii Ferds ar Dzhordzhu baigi patiik!

aivvv: ar vaardu baigi man patiik voldemorts un atpraatotaaji

Vilma: Ko tu domaaji ar to vaardu?

Vinky: He he! baigs - briesmiigs, moskjis, baismiigs, biedeejosh utt. Nepareizi runaa! Taapat kaa mees visi! Un aivvv, kaa tu atriebsies Roulingai, ja atljauts uzzinaat?

Ak, jaa, un veel viena versija - Persijs! Vinja man nebuutu zheel! Nu, vismaz ne tik ljoti ka dazhu citu! Vai arii Krabe un Goils. Nee.. tie nee! Ai, kaada starpiiba. Veel 15 (?) dienas liidz iznaakshanai, driiz varees lasiit!

aivvv: ui ssito es neteikssu kaa atriebssos nosleepums bet gan jau nevajadzees atriebties bet par persiju man ir teorija ka vinnss klluus par burvestiibu ministru peec fadzza krissanas vai varbuut pat pats vinnu gaaziis taadeell es domaaju ka vinnss nenomirs

Vinky: Man atkal bija teorija, ka Persijs kljuus ljauns, jo vinjsh tachu esot baigi varaskaars utt utt utt

eyedam: Par Persiju, lūdzu, runājiet šajā pavedienā: Ko darīs Persijs Vīzlijs???

aivvv: labi labi

ils: Maglu tīklā vēl parādījušies pēdējie minējumi par 5. grāmatu. Man likās interesanta hipotēze par to, ka, runājot par nāves aprakstīšanu, Roulinga lieto vārdu "rewrite", nevis vienkārši "write". Autors izvirza hipotēzi. ka šeit Roulinga, iespējams, sīkāk aprakstīs Harija vecāku nāvi. Neviens no dzīvajiem nemirs! Otra versija, tiks sīkāk aprakstīta Vaidu Vairas nāve. Par viņu ir arī cita versija . Moaning Myrtle (oriģinālā) ir puķes vārds, tāpat kā Petūnijai un Lilijai. Autors domā, ka Vaira ir viņu vecākā māsa. Tas, ka Lilijai un ,oriģinālā, Tomam Ridlam, it kā esot vienāda acu krāsa, viņam liekas pierādījums, ka Harijs vienlaicīgi ir, gan Slīdeņa, gan Grifidora mantinieks. Tādas, lūk versijas. Drīz zināsim, kā ir patiesībā!

aivvv: vaira man nesskkiet iipassi ticama bet par tiem harija vecaakiem man patiktu

Vilma: Es jau protams saprotu, ka esmu te pagadiijusies taada baigi dumja, bet, Aivvv, kas tev patiktu par tiem vecaakiem???

(Par to vaardu man tagad pieleeca.)

eyedam: Reply to : Vilma

------------------------------------------------------------------------
Es jau protams saprotu, ka esmu te pagadiijusies taada baigi dumja, bet, Aivvv, kas tev patiktu par tiem vecaakiem???(Par to vaardu man tagad pieleeca.)
------------------------------------------------------------------------

Viņam acīmredzot patiktu, ja Roulinga Fēniksa ordenī mums aprakstītu Poteru bojāeju.

ils: Reply to : eyedam

------------------------------------------------------------------------

Man liekas, ka viņš domā Potera radniecību ar Voldemortu.

5. graamataa nomirs ... (zinu, bet neteikshu)!

Ja eyedam neiebildiis, 4 teelus no galvenajiem, kas paliks dziivi, varu nosaukt, bet ne vairaak.

Vilma: Kaa tu uzzinaaji???

Ak, laimiigais!!!

aivvv: kaadu veel radniecicibu ... il vareeji taccu ielikt spoileri

ak jaa atcereejos liidz graamatas iznaakssanai latviski eyedam aizliedza to apspriest forumaa

ils: Aivvv! Es ne par kaadu radnieciibu neko neesmu teicis!

Vilma! Par to zinjoja BBC.

Vilma: Bet tas ir tik superiigi!!!
_parvati
siriuss... es jau izlasīju crying.gif
·spid·
njaa.... te wairs newar diskuteet kas nomirs.... izskataas ka tas tieshaam wareetu buut hagrids silent.gif wai arii tas wareetu buut dumidors, kursh nomirs & liidzar to, hagrids aizies no darba huh.gif kautkaa taa....
Canadian
Diemžēl mirs tas, ko bijis gaidījis vismazāk Sīriuss sad.gif
hermione-9
Žēl ka siriuss nomirss, man viņš patika!!! crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif
Gandrīz Bez-Galvas-Niks
Man šķiet ka bojā būtu jāiet Hagridam, jo viņš visu laiku izpalīdz Harijam un aizstāv viņus. sad.gif
Spicule
Njaa...nabaga Siriuss! crying.gif Tāds gals viņu piemeklēja! crying.gif Ahhh....tā Noslēpumu nodaļa! Baigie! Nevarēja viņu atstāt dzīvu! crying.gif Es domāju, ka bojā ies kāds cits.... bet Siriuss.... Harijs jau arī nebija ar viņu kopā ļoti ilgi! Nu es domāju, ka nomirs kāds no skolēniem...bet nu tā taču paliek grāmata....tagad stāv plauktā jau pusotru gadu neesmu pāršķirstījusi.... Nu ko.... vrēja jau tiesām iet bojā kāds no skolēniem....
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!