Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Priecāšanās spēle
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Ungaarijas ragaste
Mans pirmais mēģinājums.
Es izdomāju, kādu bēdīgu, vai pavisam draņķīgu situāciju un nākošais uzraksta, par ko tādā gadījumā varētu priecāties. Pēc tam viņš(a) uzraksta nākamo nepatīkamo situāciju utt.
Apolons
Priecajos ka tas ir tikai spridzeklmudzis nevis kas trakaks.

Tu no rita pamodusies uzzini ka tava puce aizlaidusies pakerdama lidzi tavu zizli!
laughing.gif
Anja
Priecaajos par to, ka nu vareeshu nopirkt jaunu zizli par ietaupiito naudu, kas buutu bijusi jaaizteeree puuces jaunajam buurim grin.gif

Tu no riita pamosties ne savaa ķermenii, bet smirdiigaas pagraba žurkas miesaa! cool.gif
Apolons
xe xe xe
Priecājos ka vspār esu dzīvs un tagdad tik maziņš lai ielīstu gandrīz visur kur gribas!

Un kas būtu ja tu netīšām savu rudo kaķi noburtu par trīctārpu? sorcerer.gif
Olorin of Nienna
whistling.gif Priecātos par to, ka tas bija kaimiņa kaķis, jo man nav ruda kaķa! laughing.gif laughing.gif laughing.gif

Par ko tu priecātos gadījumā, kad nosprāgtu i-nets?
Apolons
Priecāšos ka man beidzot ir jāpārvar slinkums un jāiet ārā pikoties!

Par ko tu priecātos ja pasaulē varu sagrābtu Voldemorts? huh.gif
Anja
Priecaatos par to ka esmu vientiesis!

Un iedomaajies, ja teu draudeetu iesleegšana Azkabanaa, jo tu paarveerti savu mazāko kaimiņieni (vientiesi) par resnu siveenu! He par ko tad tu priecaasies???
Apolons
Par to ka tā BIJA MANA KAIMIŅIENE /ciet viņu nevaru/

Par ko tu priecātos ja twi izmestu no Cūkkarpas un būtu jāiet mācīties uz Dūmšrangu?
Anja
Tuvaak maajaam smile.gif

Par ko tu priecaatos, ja tewi kaads paarveerstu par aamurgalvu???
Apolons
Varētu bez sirds pārmetumiem ielauzt kādam pauri!

Ko tu darītu ja tewi ieceltu par burvestību ministru, visi liktu uz tevi cerības, bet tu neko nemācētu??????????
Anja
Ko es dariitu?? Es priecaatos par to ka mani neieveeleeja par Cuukarpas direktori, jo man buutu jaasaka runa 1.septembrii. Man runas nepadodas!!!

Par ko tu priecaatos ja tewi zirgeerglis lidojuma laikaa iemestu Tumšajaa mežaa pie tiem zirnekļiem /HP un nosleepumu kambaris/ ... ???
Sunny
Nekas, zirnekļus var pieveikt, labi tas ka nenositos.

Tu ej pa ielu un Tev uz galvas uzkrīt burvju pūces kaka. To nevar nomazgāt.
black_angel
teu nau jaapeerk jauna matu kraasa, turklaat saknes tik aatri neataugs wink.gif

skolaa tu stundaa mieriigi seedi bet skolotaaja teu uzblauj ka tu piemeeslo kabinetu un teu visu naakamo nedeelju buus jaamazgaa ar rokaam vinjas klase
Ungaarijas ragaste
Varēšu izpētīt skolotājas galda iekšējo un ārējo saturu nevajadzēs satraukties par alibi grin.gif

Tu esi par pēdējo naudu nopirkusi(cis) HP un Jauktasiņu princi un mājās lasot atklāj, ka grāmata ir brāķis - trūkst visinteresantākās nodaļas.
Anja
Black-angel ;priecaašos par to, ka taadaa veidaa straadaajot vareešu atbriivoties no veederiņa!

ungaarijas regaste; tur nav par ko priecaaties!

Par ko tu priecaatos ja tew kreisajaa naasii iespruutu triictaarps?
Mistake of God
Priecāšos, ka tas nav iesprūdis labajā nāsī...

Un ja nu tu sajauc medu ar riņķaziedi?
Ledene
CITĀTS(Ungaarijas ragaste @ 16.02.2005 11:19)
Mans pirmais mēģinājums.
Es izdomāju, kādu bēdīgu, vai pavisam draņķīgu situāciju un nākošais uzraksta, par ko tādā gadījumā varētu priecāties. Pēc tam viņš(a) uzraksta nākamo nepatīkamo situāciju utt.

Piemērs.
Kāds cilvēks ar sliktu humora izjūtu man uzdāvina dzimšanas dienā koka kruķus.

Es priecājos par to, ka man kruķi nav vajadzīgi, turklāt vajadzības gadījumā varēs izmantot kā kurināmo.

Ja skaidrs, tad tik uz priekšu!
happy.gif smile.gif  grin.gif  laughing.gif w00t.gif
:
*

Gadījumā neesi lasījusi Poliannu??? wink.gif

Priecāšos, ka esmu izbaudījusi vai nu līdz šim neizjustu garšu, vai arī būšu palutinājusi ādu ar k-ko smaržīgu... wink.gif

Dzimšanas dienā kāds tevi grib izjokot un uzdāvina podu dambējamo birsti...
(starp citu, man tā ir bijis!!)
Anja
Priecaašos ka tas bija tikaj viens jokotaajs, nevis visi cieminji!

Par ko tu priecaasies, ja tu guusi kaadu traumu un Zeltinjsh Sirdsaakiits gribees tewi izaarsteet???
Apolons
Priecāšos ka man ir ar ko atbrīvot cauruli no sūdiem.......

Ko tu darītu ja tewi atstātu mēnesi padzīvoties pie "draudzīgā" Strupa?
Ledene
Protams, par to, ka tas bija Zeltiņš...

Par ko tu priecāsies, ja vakarā izsalcis atgriezīsies mājā, bet ledusskapī būs tikai sapelējis siers??
Anja
Priecaašos, jo vakaros nav labi pieriities! Vislabaak neest vispaar!!

Jaa! par ko tu priecaatos ja tew buutu menesi jaapavada pie Strupa???
Sfinx
Par to, ka meenesis kaut kad beigsies un tad jau varees zust miglaa.

Tava labaakaa draudzenes ir uzzinaajusi, ka tev un vinjas draugam ir..hmm..."labas attieciibas" vinja sariiko jums abiem sceenu.
Ungaarijas ragaste
He, he, Ledene, esmu, esmu lasījusi.

Priecāšos, ka viņam vairs nav jāsatiekas ar tādu fūriju.

Tu ej uz mājām un priekšā izskrien buldogs, ko tieši tobrīd tavs kaimiņš ir palaidis brīvsolī.
Anja
Priecaašos par to ka man somaa ir desas lunķis un gan jau vinju piečakareešu!

Par ko tu priezaasies ja teu uz galvas uzkaaps Gruupijs?
Ledene
Par to, ka tas ir tikai Grūpijs, ne viņa māmiņa..

Par ko tu priecāsies, ja visu nakti būsi mācījies vēstures kd, bet tajā dabūsi 2 ??
Anja
Par to ka divnieku var iet un izlabot, bet četrinieks jau ir sekmiigs un vismaz manaa skolaa labot neljauj!!!

Par ko tu priecaatos ja šodien peekšķi nokustu viss sniegs un paliktu melna pļura???
maksligais_intelekts*
Nebutu vairs tas sals un nesaltu pirksti meele_a.gif

Par ko tu preicatos, ja aizej uz krutako diseni un tur visu vakaru skan Spiras wecas dziesmas ? Tadas ka oops i did it again utml. aaa ja baby one more time laughing.gif
Anja
Priecaatos ka neskan BSB!

Par ko tu priecaatos ja Harija Potera 6 graamata nekad netiktu iespiesta latviešu valodaa??
grapefruit
Par to, ka labi zinu angļu valodu grin.gif .

Par ko tu priecātos, ja uz jaunās jaciņas uzkristu putna, nu jā...
maksligais_intelekts*
iesvetishana w00t.gif un to taksh var izmazgat wink.gif

par ko priecatos, ja Redklifs brauktu tieshi uz Latviju pie sawiem faniem, bet lidmashina avareja ( vinjs nekad vairs neatbrauks whistling.gif )
Ungaarijas ragaste
Priecāšos, ka es neesmu pie tā vainīga.

Tu ej uz ballīti, ārā ir liels vējš un gāž lietus. Pēkšņa vēja brāzma salauž lietussargu, bet līdz patvērumam vēl ir apmēram 131 metrs.
Sol Invictus
CITĀTS(Ungaarijas ragaste @ 16.02.2005 13:00)
Tu esi par pēdējo naudu nopirkusi(cis) HP un Jauktasiņu princi un mājās lasot atklāj, ka grāmata ir brāķis - trūkst visinteresantākās nodaļas.
*

Man sanāca līdzīgi devil.gif tikai grāmata bija dabūta par velti, datorā un man bija divas dažādas kopijas.

Peldēšana! w00t.gif

Tu visiem riebies, bet pats nesaproti kāpēc
Ungaarijas ragaste
Mani vismaz ievēro shifty_a.gif

Tev ir grūts kontroldarbs, kam esi sagatavojusi izcilus špikerus. Pirms kontroldarba atklāj, ka esi tos aizmirsusi mājās devil.gif
Ledene
Priecājos, ka mani špikeri bija izcili, jo, iespējams, šo to no tiem atcerēšos!

Par ko tu priecāsies, ja pirms izlaiduma balles tevi apšļāks mašīna ar dubļiem??
Anja
Priecaašos par to ka visi mani NOTEIKTI pamaniis!

Par ko tu priecaasies, ja uz gadu tewi ietupinaatu Azkabanaa??
Dinaer
par to ka ir iespeeja iepaziities ar tik daudziem populaariem un launiem cilveekiem smile.gif

par ko tu priecaatos ja tev nomirt kaads tuvs cilveeks?
addnill
Par to, ka nu manas pustdienu porcijas būs apjomīgākas...

Par ko tu priecātos, ja šo portālu aiklopētu ciet uz visiem laikiem?
Ledene
Par to, ka vairs tik ligi nesēdēšu pie datora...

Par ko tu priecātos, ja zudētu derībās??
Ļipa
Par to, ka esmu atbrīvojusies no liekas naudas, tāpat, kur notriektu.

Par, ko tu priecāsies, ja tavā mājā iemitināsies zilonis? whistling.gif
Anja
Par to ka tas ir tikaj zilonis, nevis kautkaads milzis, piem. Gruupijs... Heh...

Par ko tu priecaasies ja no riita sev uz deguna redzeesi milzoooniiigu pumpu, bet tew šodien sarunaats randinjsh!??
Sol Invictus
Par to, ka man ir gana daudz veselā saprāta, lai iedomātos, ka to pumpu var iznīcināt vai vismaz noslēpt nevis kristu histērijā

murgu variants devil.gif - tu no rīta pamosies un paskatījusies pa logu atklāj, ka zeme ir noklāta ar beigtiem kaķēniem, kuri visi kā viens izdala spēcīgu smaku kura atgādina kaut ko starp sīpoliem un ķiplokiem
Ungaarijas ragaste
Priecāšos, ka man patīk ķiploku smarža un daudzi maitēdāji zvēri, putni un kukaiņi varēs ēst un vairoties.

Tu ar lielām pūlēm salasi pilnu grozu ar zemenēm, bet laužoties cauri brikšņiem paklūpi un 2/3 ogu izbirst sūnās...
dreamer
Priecājos, ka nebūs jātīra ogas, turklāt arī nepārēdīšos un ievārījums arī nebūs jāvāra.

Sestdien jāiet uz skolu kontroldarbs rakstīt ķīmijā izšķirošais semestra noslēguma kntroldarbs, turklāt Tu to uzzini tikai piektdienas vakarā....
Tvixy
priecaajos ka neuzzinu to 6dien no riita... wink.gif

tu esi aizchuraajis(usi) garaam podam.... :blink:
Mistake of God
Ka man aiz poda stāv grīdlupata

Tu nāc mājās, bet konstatē, ka kāpņutelpa un īpaši laukumiņš pie tavām durvīm pilns ar narkomāniem attiecīgā stāvoklī.
Ledene
Priecāšos, ka ir iemesls pārnaksņot pie draugiem!

Tavu dzimšanas dienas dāvanu - milzīgu kristālu - mazā māšele pārvērš lauskās...
Mistake of God
Nu, es tās spīdīgās lauskas sabērtu stikla bļodā un priecātos, kā spīd.

Tu esi ielicis datorā ieplīsušu disku un tas izšķaida visu diskdzini.
lil`skater
piecaajies ar to ka tikai diskdzini, bet dators vienalga straadaa

Tava maasa netiishaam izmet tavu miiljaako Harija Potera graamatu
piretta
Priecaashos ka to biju paarlasiijusi n-tiem reizhu un pagaidaam negribaas lasiit!

Tevi izsauc veestures stundaaa bet tu neesi neko maciijies....
lil`skater
priecaashos par to ka mani skolotaaja pamaniija un es esmu redzama

Tu matemaatikas kotroldarbaam dabuuji 2, un maajaas tev buus suudi
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.