Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Izdevīgākie spēles "Asinsnaids" norises laiki
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Senlatviešu spēles > Asinsnaids
Kedriks
Šeit ikviens potenciālais "Asinsnaida" dalībnieks var nobalsot par viņaprāt spēlei piemērotāko nedēļu šajā vasarā. Jūnijs tiek atmests uzreiz jo tajā ir eksāmeni, izlaidumi, galu galā, Jāņu nedēļa arī... rolleyes_a.gif

Principā, centīsimies pielāgoties vairākuma vēlmēm un iespējām.

No meistaru puses visvēlamākais laiks ir jūlija otrā nedēļa - 4. - 10. jūlijs
Aiva
Nu, man arī izskatās ka tas 4-10 jūlijs būtu labs diezgan... bet es zinu, ka dažiem meistariem un spēlētājiem var būt konflikti ar Drakonistu spēlēm, kāds to ir papētījis?
Kedriks
Es pieļauju, ka tagad vienīgi varbūt kādiem drakonistiem varētu rasties problēmas ar tikšanu uz šo spēli......devil.gif Kaut gan aicināts speciāli neviens netiks - reti kurš novērtē iespēju paspēlēt LS dzimtajā valodā...smile.gif
Bezastis
kaads nebuutu tik laipns un neapgaismotu Bezasti, sorcerer.gif kas tas taads ir? huh.gif ! tas buutu tieshaam burviigi!! smile.gif
Kedriks
Šeit - > http://dzelme.susurs.net//index.php/board,22.0.html

Ir pasaules apraksts un te parādīsies arī pārējie noteikumi. Tā būs viena tāda brīvdabas vēsturiska lomu spēle..smile.gif
Andza
Baigi gruuti pateikt, kas labaak patiktu. Juulija saakums it kaa tomeer shkjiet par agru no taada viedoklja, ka ieprieksheejais meenesis daudziem ir sesijas meenesis, un vareetu pietruukt laika gatavojoties un organizeejoties LARP'am.

No otras puses sesija daudziem beidzas ljoti dazhaados laikos. Taa kaa shobriid neiespeejami pateikt, tachu, ja jaaizveelaas, es njemtu. Juulija vidu.
Niamh
Nelej w00t.gif LARPs mūsu platuma grādos w00t.gif Un vēl vasarā...ehh..Haļava tomēr pastāv un brīnumi notiek smile.gif

Beautiful..beautiful..

Opsā..tatad, jūlijs rullē smile.gif Protams, cerams, ka ne uz jaukiem trijniekiem ekšos getlost.gif
Lia'angia
Kedrik, neizturies nu tik nicinoši pret Drakonistu spēlēm! Tās ir pietiekami interesantas un daļa LFFBiešu apmeklēs arī tās (un es tai skaitā). Man būtu ļoti nepatīkami uzzināt, ka "Asinsnaida" dēļ es netieku uz "Vinneru", kur man ir piedāvāta ļoti nozīmīga loma, vai "Kanoniķa hronikām", kas solās būt ļoti interesanta spēle. sad.gif Tāpēc es pagaidīšu, kad tiks paziņoti šo spēļu datumi, lai izteiktu savu viedokli. Domāju, ka es neemsu vienīgā, kas vēlas apmeklēt vairākas spēles šogad, tādēļ būt labi, ja datumi nepārklātos, lai spēlētājiem nebūtu jāplēšas vai pušu...
Kamazs
Nu vispār jau visi LARPu riikotaaji vareetu sanaakt kopaa, kad liek datumus, savaadaak ir kaut kaa nesmuki, ka Drakonisti izdomaa laikus un tad visi vinjiem pieskanjojas. Es jau saprotu, ka vinjus tas neuztrauc, bet tik daudz, kaa meegjinaat katru sezonu veidot visu Latvijas LARPu kopeeju kalendaaru (un ieviest nosaciitu LARPu akreditaaciju) gan vareetu.
Tumshiba
Piekrītu Guntucim!

Es noteikti gribu piedalīties Winner-ā, tāpēc nevēlētos, lai pārklājas datumi. Un drakonisti ir pietiekami jauki un atraktīvi cilvēki, ar kuriem ir labi saspēlēt kopā. Tāpēc nedomāju, ka īsti ir korekti galveno akcentu šajā gadījumā likt uz to, kādā valodā noritēs spēle. Vai tad citu nianšu, kas spētu piesaistīt publiku Tavam pasākumam, nebūtu????? ill.gif


Protams, ka Kamaza uzburtā vīzija par Vislatvijas LARp-u kalendāru ir ļoti jauka, bet pašlaik jāskatās no konkurences viedokļa grin.gif vai Tava, vai kāda cita rīkota spēle spēj konkurēt ar drakonistu rīkotajām???? Jā var, tad noteikti piedalīšos un ignorēšu drakonistus, ja nevar - tad dodos pie viņiem grin.gif
Kamazs
CITĀTS
vai Tava, vai kāda cita rīkota spēle spēj konkurēt ar drakonistu rīkotajām?

Kāpēc ne? Es redzu šajā sezonā ļoti daudz potenciālu ne-drakonistu spēļu. Negribu nevienu apvainot, bet dažkārt šķiet, ka viņi ir iesīkstējuši uz veciem principiem, tamdēļ es drīzāk apmeklētu "Ceļu" kā jebkuru no viņu plānotajām spēlēm tieši apraksta pēc. Vispār man arī ļoti patīk Farliner-a "Iebrukuma" koncepcija, es drīzāk aiziet uz tādu fantasy larpu, nevis drakonistu tradicionālajām spēlēm. Low-level characters, real-time, iebrukums nomalē, tas izklausās daudz interesantāk nekā "varenas pilsētas, orki, alas, kuģi" un citi brīnumi. Un "Asinsnaida" INTRO, koncepcija, tieši tāpat mani ieinteresēja krietni vairāk nekā sarežģīto settingu apraksts. Man šķiet, ka .lv larpu vidū ir jūtama tendence sliekties vairāk uz "what you see is what you get" koncepciju, ko pirmais aizsāka augst.god.ļ.cien.S. Kdrk. ar Senlatviešu sēriju. Var strīdēties cik veiksmīgas bija spēles, bet viennozīmīgi iztikšana bez žetoniem un citiem brīnumiem ir LARPam pluss manās acīs.

Un atkal, varbūt man ir specifiska gaume, taču manā skatījumā ikviena ne-drakonistu spēle šosezon ir konceptuāli interesantāka. Un nepiemirstiet to "manā skatījumā", kad rakstīsiet savu atbildi "Kamaz, nu tas jau ir subjektīvi, vienam patīk tas vienam tas..man piemēram labāk drakonisti.>" vārdsakot, kāda, pie velna konkurence?
Tumshiba
vārdsakot, kāda, pie velna konkurence?
*

[/quote]


grin.gif grin.gif grin.gif
Ja Tu esi kā kokakola vienai larpistu daļai vai rolex - citai, tad - "kāda, pie velna konkurence?" grin.gif Piekrītu ar visām rokām grin.gif
Ja Tu to nespēsi pierādīt noteiktai potenciālo spēlētāju grupai, tad.... dzeršu pepsi un valkāšu citizen grin.gif
Protams, Tevi var arī neinteresēt potenciālie spēlētāji grin.gif Un tās ir pilnīgas Tavas tiesības grin.gif Arī tādā gadījumā konkurencei nav nekādas nozīmes grin.gif

Bet Kedrikam daudzi potenciāli spēlētāji bieži met skatu uz drakonistu pusi, tāpēc gudra un vēsa pieeja spēles datumu noteikšanai no viņa puses būtu tikai apsveicama grin.gif
Kamazs
[removed]
Urdrunir
Es nobalsoju par jūlija sākumu, jo tad vēl ir gaišas naktis akšenam.

Tāpat gribu aizstāvēt Kamazu un atbalstīt sevi. Drakonisti dara tieši to,- sarunā kura spēle notiks kad. Paradrakonistu publika pieskaņojas tai un citi meistari, kas mērķē uz drakonistu publiku savas spēles pieskaņo oficiālajiem laikiem.

Kas liedz LFFB darīt kaut ko līdzīgu? Starp mums un mums līdzīgajiem šobrīd ir vismaz 4 meistaru grupas, kas pretendē uz spēlēm nākošajā vasarā. Fakts, ka dažiem visi varianti neliekas pievilcīgi, nav svarīgs, jo ir vēl daži, kuriem visi projekti liekas interesanti.

Piemēram, runājot par šo, es gribētu atgādināt, ka "Ceļa" meistari, jau brīdi iepriekš ir deklarējuši, ka spēle būs augusta pirmajā nedēļā, bet, piemēram, Kedriks šeit šo faktu igonorē, lai gan mērķē uz meistaru komandas dalībniekiem kā potenciālajiem spēlētājiem savā spēlē. Pie kā tas mūs noved? Pie kašķa savā starpā! Un kādēļ mums tas? Uzaicinu LFFB valdi sadabūt rokā potenciālos meistarus un nedaudz viņus paorganizēt.
Kedriks
Nu bet priekš tam jau šitā aptauja daļēji arī tapa, lai nepārklātos visādas citādas spēles viena ar otru! Dooooo! Kas liedz nobalsot par sev IZDEVĪGĀKO laiku? Augusts šeit ir pielikst būtībā tīri formāli....Lielu ilūziju par kopāsavākšanu neloloju, jo mēs visi esam diži un vareni GM-i un katram savs krekls tuvāks.

Un kas tie par zvēriem "paradrakonisti"? grin.gif

Uz drakona publiku tiešām neorientējos, jo savā laikā krievu mēli spēlēs esmu atklausījies atlikulikām un nevēlos savā pasākumā redzēt situācijas kad viena krieva dēļ 10 latvieši lauzītā krievu mēlē kaut ko drudžaini mēģina jamam ieklārēt wacko_a.gif Ja nu akurāt kāds vēlēsies, prom nedzīšu, bet spēles valoda ir bija un būs latviešu. Tajā gadījumā šim cilvēkam viņa paša labā kāds galīgi apmaldījies senkrievs arī būs jātēlo...smile.gif
Lia'angia
Ei nu beidz, Kedrik, ja nu kaads drakonists peeksni arii atvilksies, lai raadaas ar rokaam! Tas tak buus jautri!!! smile.gif Mees tak rusu meelee nerunaasim neviens! smile.gif smile.gif Lieta jau taada, ka mees veelamies tikt arii uz vinju speeleem, ne tikai uz saveejaam, kam, protams, ir prieksroka.
Patiesiibaa tiesaam buutu jauki, ja buutu taads vienotais speelju kalendaars. Un LFFB lapa kaa informatiiva lapa buutu laba vieta, kur to organizeet, muusu meerkjis tak ir informeet Latvijas sabiedriibu par visiem ar fantastiku saistiitiem notikumiem!
Kamazam - abas potenciaalaas Drakona speeles sogad iztiek bez orkiem un lielaam pilseetaam - Viners ir par taalo kosmosu un raktuveem (tiks speeleets Jaunolaines poligonaa), Kanonikja hronikas - pseidoveesturiska speele par Vaaciju viduslaikos (pirms brauc virsuu, varbuut labaak izlasi to, kas par speeleem rakstiits? Abaas speelees meistaru komandas (jaunas komandas, btw), veelas peec iespeejas lielaaku reaalismu.).
Man liekas, ka sogad tiesaam ir liela speelju dazaadiiba, katrs var izveeleeties kaut ko savai gaumei.
Lai nu nebuutu pavisam offtops - dzirdeeju, ka Viners grasas notikt driiz peec Jaanjiem, taapeec taa uztraucos. Bet vinji pasi veel nezina, kas un kaa. Ja mees stingri nosakaam, ka Asinsnaids buus juulija pirmajaa nedeeljaa, var saakt iet vinjiem virsuu un diikt, lai neliek tad... Nu vismaz mees ar Avenalu varam izveerst agjitaacijas darbiibu. tongue.gif
Sindra
Jā, patiesībā tā ir problēma. Un problēmas vārds ir Drakonisti, jo tieši viņi vilcinās ar spēļu laiku noteikšanu. Nesaprotu kā viņi vispār var saplānot savas dzīves, jo visiem tak jau gada sākumā jāatbild par atvaļinājumiem un tamlīdzīgām lietām. Pagājušo gad' lai arī kā bakstījām tos cilvjus, kuri ar viņiem sazinās, paši vairākkārt mainījām datumu, bet takš tomēr neskatoties uz visām pūlēm mūsu kāzu diena tomēr sakrita ar viņu spēli uz kuru daudzi vēlējās braukt.

Protams, varam izveidot LFFB lapā LARP'u kalendāru un sarakstīt tur spēles, kurām jau datumi ir akmenī cirsti. Pagaidām es zinu, ka "Ceļa" datums ir akmenī cirsts un vispār jau no Kedrika sapratu, ka arī "Asinsnaida" datums ir diezgan stipri vēlams no 4.07.- 10.07.
Urdrunir
CITĀTS
Nu bet priekš tam jau šitā aptauja daļēji arī tapa, lai nepārklātos visādas citādas spēles viena ar otru! Dooooo! Kas liedz nobalsot par sev IZDEVĪGĀKO laiku? Augusts šeit ir pielikst būtībā tīri formāli....Lielu ilūziju par kopāsavākšanu neloloju, jo mēs visi esam diži un vareni GM-i un katram savs krekls tuvāks.


Jā, Kedrik, un es īpaši pārdomāju savu iepriekšējo postu, lai neteiktu, ka tu reizēm bremzē! smile.gif

Likdams datumus, kuri pašam nepatīk un kuri traucē dzīvot, tu liec citiem cerēt, ka tie ir iespējami un tādā gadījumā izvēlēties starp divām spēlēm jau tagad, jo abām vajadzīgs atšķirīgs ekipējums. Es nezinu kā ir ar jūsu meistaru komandu, taču no savas puses varu teikt, ka man vienošanās ar tevi ir izdevīga, jo es iegūstu sev papildus potenciālos spēlētājus un dodu viņiem ātrāk informāciju par spēles laiku. Un galējā gadījumā, ja redzu, ka brīva laika nav, tad nemaz nesāku plēst matus un veidot spēli. Vai pacentīsies, lūdzu, mani saprast? getlost.gif

P.S. Paradrakonisti ir cilvēki, kas mērķē uz Drakona publiku un pieskaņojas Drakona lēmumiem kā autoritātei. Piemēram, Farliner ar savu spēli, kura sagadīšanās pēc var iekrist laikā, kas ir svarīgs tev vai man. Vēl arī dažas krievvalodīgo meistaru grupas. Lia'angia un viņai līdzīgie, drakonistu spēlēs spēlēt gribošie.
Kedriks
Es arī Tevi mīlu wub.gif wub.gif dārgum! tongue.gif

Nu nost nevienam neko ņemt negrasos un tautu nezinkā tur vilināt ar slepeniem PR gājieniem smile.gif

Lai izbēgtu no dublēšanās, devu nepārprotamu mājienu kāds laiks būtu labs "Asinsnaidam"... paturot prātā, ka "Ceļa " sakarā augusts kaut kur tika minēts.... :blink: huh.gif
Lia'angia
Urudesu - mana prioritaate ir "Asinsnaids", bet veelos speeleet arii citaas speelees, kur var paspeeleet, nevis rauties mellaas miesaas... ja taapeec es kljuustu par kaut kaadu "para", nu ko lai dara...
Par Drakonistiem un bremzeesanu - ja pareizi sapratu, vinjiem tur ir kaut kaada atlase vai kas tamliidziigs, peec kuras tad arii nolemj, kas un kaa. Mani arii tas tracina, abet - kaa tur ar to ustavu un klosteri? Drusku jau viid cauri nenopietna attieksme pret potenciaalajiem speeleetaajiem, bet projekti vilinosi. sad.gif
Taatad ar akmenii cirsto Celju nevareetu buut vairs probleemas un izmainjas? Asinsnaids, manupraat, ir labaa laikaa paredzeets (es par juulija pirmo nedeelju) - naktis pietiekami gaisas, dienas - siltas.
Sindra
Nē ar "Ceļu" vairs nebūs nekādi grozījumi, jo esam jau uz to laiku paņēmuši atvaļinājumus.

"Ceļš" būs no 4.08. - 7.08.
Northwatch
[mans lielais, lloti svariigais, gandriiz-visu-izsskkirossais vaards ssajaa jautaajumaa]KKad pa vidu buutu veelams, tas vismaz no manas puses. Saakums-vidus juulijam.[/mans lielais, lloti svariigais, gandriiz-visu-izsskkirossais vaards ssajaa jautaajumaa]
Kedriks
Lieliski, šobrīd izskatās, ka vairākums šos datumus atdzīst par gana labiem esam smile.gif

Ir tā, ka šogad no iepriekšējās nedēļas sestdienas tai pašā vietā notiks "Senzemes" rīkotā seno amatu nometne. devil.gif Nākamo komandu dalībnieki drīkst ierasties ātrāk bet tikai ar nosacījumu, ka netraucēs nometnes norisi vai piedalīsies tajā ar mērķi izgatavot priekš sevis kādas vēl trūkstošas ekipējuma detaļas.

Pati spēle sāksies piektdienas vakarā un beigsies svētdienas pēcpusdienā.
Aiva
Vai var (kaut vai PZ ja tas nav atklati) paskaidrot, ar ko tiks saprasts "netraucēt nometnes norisi"?

Varēs skraidīt apkārt modernās drēbēs, vai tikai senlatviešu? Varēs fotografēt? Uzplīties ar jautājumiem? Sēdēt un skatīties? Pašiem pamēģināt ko izdarīt viņu vadībā pēc sentēvu paražām?

(Man ir pašam zināma nojausma par iespējamiem noteikumiem, bet nu gribētos dzirdēt ko precīzāk)
Kedriks
Tas nozīmē to, ka skraidīt apkārt modernās drēbēs gan nevarēs, bet fotografēt un ar jautājumiem uzplīties varēs, sēdēt un skatīties (bet tikai senlatviešu drēbēs) arī, tāpat arī izmēģināt šo to pēc sentēvu paražām smile.gif Tikai - tad gan viss mūsdienīgais jānobāž labi tālu smile.gif

Lieta tāda, ka dažas nopietnas rekonstruktoru grupas arī vēlas piedalīties, tāpēc pa krūmiem drasējošu, šašlīķus cepošu, džinsotu un tkreklotu ļaužu baru bari varētu tikai izraisīt dažu autentisku šķēpu un visu citu smagu, pa rokai esošu priekšmetu lidošanu viņu virzienā.

Detalizētāki noteikumi būs pieejami tuvākajā laikā. rolleyes_a.gif
Romija
Gribeetu iebilst, ka cilveeks, kursh ir atbraucis, piemeeram, kreklu shuut, ja vinjsh ar to arii nopitni nodarbojas, tad driikst no saakuma staigaat kaadaa muusdieniigaa apgjeerbaa, ja vien tas nav paaraak koshaas un izlecoshaas kraasaas.

[atruna]Tas ir tikai mans necilais viedoklis[/atruna]
Elernass
Ok... skaidrs - liidz 5dienas vakaram ir seno amatu nometne un LARP'eri, kas neveelas nopietni nodarboties tikai ar rekonstrukciju (seniem amatiem, vai nezinu kaa to sauc - neesmu iipashi zinoshs sajaas lietaas) nav veelami... fair enough.

TIKAI... varbuut, ka tas ir pashsaprotami, bet es gribeetu uzsveert, ka shim noteikumam buutu jaadarbojas abos virzienos, proti, no piektdienas vakara (teiksim plkst. 18:00) nopietni rekonstruktori, kas uzskata LARP'us par mulkjiibaam un neveelas nopietni nodarboties ar lomu speeli, kljuust par neveelamaam personaam poligonaa un netraucee LARP'erus ar aizraadiijumiem par neautentiskumu, kaa arii neargumentee savu patiesiibu ar autentisku zobenu cirtieniem, iistiem skjeepiem vai asaam bultaam.
Roviela
Nē, par visiem organizētājiem atbildēt nevaru, bet, manuprāt, pēc spēles sākšanās aizrādījumus par tērpiem spēlētājiem ir tiesīgi izteikt vairs tikai spēles meistari, galvenokārt, es. Tā kā protieties, lūdzu, darīt visu, lai arī man nenāktos ar to ņemties smile.gif
Vienīgais, ko droši zinu - Elernasa minētie pārliecinoši autentiskie argumenti lietā likti netiks.
Kedriks
CITĀTS(Elernass @ 17.02.2005 00:55)
Ok... skaidrs - liidz 5dienas vakaram ir seno amatu nometne un LARP'eri, kas neveelas nopietni nodarboties tikai ar rekonstrukciju (seniem amatiem, vai nezinu kaa to sauc - neesmu iipashi zinoshs sajaas lietaas) nav veelami... fair enough.

TIKAI... varbuut, ka tas ir pashsaprotami, bet es gribeetu uzsveert, ka shim noteikumam buutu jaadarbojas abos virzienos, proti, no piektdienas vakara (teiksim plkst. 18:00) nopietni rekonstruktori, kas uzskata LARP'us par mulkjiibaam un neveelas nopietni nodarboties ar lomu speeli, kljuust par neveelamaam personaam poligonaa un netraucee LARP'erus ar aizraadiijumiem par neautentiskumu, kaa arii neargumentee savu patiesiibu ar autentisku zobenu cirtieniem, iistiem skjeepiem vai asaam bultaam.
*



Hmm..doma tiešām laba, domāju ka tas atspoguļosies nometnes aprakstā. Kaut gan...... vai tiesām domā, ka mēs tiešām esam TIK slimi ar rekonstrukciju? :blink: grin.gif Es domāju tās asās bultas utt.... ohmy.gif
Elernass
Par skjeepiem un citaam lietaam: es, protams, mazliet paarspiileeju.

Ja shis noteikums darbojas abos virzienos, tad ir ok. Es tikai gribeeju, lai tas tiktu skaidri pateikts.
Lia'angia
Tieši tā tasarī bijadomāts - nedēļa rekonstrukcijas, un tadnogalē spēles, kas kopā jauktas netiek. Protams gribētāji var piedalīties abās. smile.gif
Sindra
Bet jautājums ir vai tie rekonstruktori, kuri nevēlēsies spēlēt tomēr nepaliks poligonā un nevīpsnās par mums?

Vai jūs iesiet un viņiem teiksiet, ka poligons jāatstāj?
Lia'angia
Nu lai tik kāds pamēģina par mani vīpsnāt! smile.gif grin.gif
Domāju ka paši aizvāksies, lai nu kā, ja es pareizi sapratu, viņi nevarēs vazāties apkārt un iztiekt muļķigas piezīmes, vai nu spēlē, vai brauc projām (Kedriks palabos, ja es pārpratu).
Roviela
CITĀTS(Lia'angia @ 17.02.2005 13:18)
Nu lai tik kāds pamēģina par mani vīpsnāt! smile.gif  grin.gif
Domāju ka paši aizvāksies, lai nu kā, ja es pareizi sapratu, viņi nevarēs vazāties apkārt un iztiekt muļķigas piezīmes, vai nu spēlē, vai brauc projām (Kedriks palabos, ja es pārpratu).
*

Aha, par mani arī lai pamēģina!
Skatītāji nevienam nepatīk, īpaši tie, kas izsaka muļķīgas piezīmes. Mums arī. wink.gif
Tas nav nekāds kino, kur grauzt popkornu un ķiķināt.
Pievienojos Lia'angiai - domāju, tie, kas spēlēt negribēs, netiks lūgti palikt nometnē. Vai arī, ja paliks, tad bez tiesībām runāt un plātīties. Bet, domāju, liekie aizbrauks paši.
Kedriks
Pacietību, pacietību! Noteikumi būs pavisam drīz. Bet ir skaidrs, ka pasākums "nometne" būs gana iekšējs kur nekādi "skatītāji" vēlami nav. Ja gribi piedalīties - gādā tērpu - rīkus un materiālus un piedalies nometnē kā dalībnieks.

Nekādas slaistīšanās, dzerstīšanās pa krūmiem nebūs. Ja intereses saistās tikai ar larpošanu kas nāk komplektā ar nespēju muti turēt par RPG, MTG, SW, HP, GP etc. - brauc tikai uz spēli kas sākas piektdien.
Inx
Nu ko var ņemties!!! mad.gif

Viss nolemts:
Asinsnaids – jūlija otrā nedēļa.
Ceļš – augusta pirmā nedēļa.
nekas vairs nemainās, jo es arī ņemu atvaļinājumu šajos datumos. Ja tomēr kaukas mainīsies, tad lai visuvarenais stāv jums klāt!

VISS!!!
Kedriks
CITĀTS(Inx @ 17.02.2005 15:02)
Nu ko var ņemties!!! mad.gif

Viss nolemts:
Asinsnaids – jūlija otrā nedēļa.
Ceļš – augusta pirmā nedēļa.
nekas vairs nemainās, jo es arī ņemu atvaļinājumu šajos datumos. Ja tomēr kaukas mainīsies, tad lai visuvarenais stāv jums klāt!

VISS!!!
*



O maaaaaan....nu il tūdi...grin.gif grin.gif grin.gif laughing.gif Jāsāk domāt kā atsmērēties tagad......smile.gif

Nu paskatīsimies kas tur sanāks. Šitāds eksperiments ar reālu fantastu un rekonstruktoru tuvināšanu (kopā diez vai tā laidīsim, lai nesakaujas rolleyes_a.gif ) ir pirmo reizi un slīcēni kā zināms jākucina. Tāpēc gribētos biku cilvēciskāku attiexmi nevis nemitīgo "da jūs...! da mēs...!!"...wacko_a.gif
Sindra
CITĀTS(Kedriks @ 17.02.2005 14:47)
Pacietību, pacietību! Noteikumi būs pavisam drīz. Bet ir skaidrs, ka pasākums "nometne" būs gana iekšējs kur nekādi "skatītāji" vēlami nav. Ja gribi piedalīties - gādā tērpu - rīkus un materiālus un piedalies nometnē kā dalībnieks.

Nekādas slaistīšanās, dzerstīšanās pa krūmiem nebūs. Ja intereses saistās tikai ar larpošanu kas nāk komplektā ar nespēju muti turēt par RPG, MTG, SW, HP, GP etc. - brauc tikai uz spēli kas sākas piektdien.
*



Bet Kedrik!

Mani neinteresee nometne un es netaisos tur slaistiities es tikai prasu, lai speeles laikaa no rekonstrueetaaju puses nebuutu nekādas slaistīšanās, dzerstīšanās pa krūmiem un kas nespeej tureet muti par savu rekonstrukciju - brauc piektdienas vakarā no poligona prom.

Got it?

Es tomēr vēlētos ieturēt da jūs, da mēs stilu..
Piedod, ja vari...
Kedriks
CITĀTS(Amidala @ 17.02.2005 15:23)
Bet Kedrik!

Mani neinteresee nometne un es netaisos tur slaistiities es tikai prasu, lai speeles laikaa no rekonstrueetaaju puses nebuutu  nekādas slaistīšanās, dzerstīšanās pa krūmiem un kas nespeej tureet muti par savu rekonstrukciju - brauc piektdienas vakarā no poligona prom.

Got it?

Es tomēr vēlētos ieturēt da jūs, da mēs stilu..
Piedod, ja vari...
*


Nu neviens baisais rupjais "rekonstruktors" īpašu vēlmi piedalīties tādā aizdomīgā pasākumā, kas ļoti atgādina parastu role playingu ar dažiem nožēlojamiem vēstures elementiem pagaidām nav izrādījis.. Tā ka vari gulēt mierīgi - neviens netaisās Tev dzīties pa spēlei pakaļ un uzdot jautājumus par spodrinātās keramikas izplatību vēlā dzelzs laikmeta otrajā pusē...smile.gif
Sindra
Nē, Tu tomēr nesaproti.
Tu atbildi it kā es te baigi jokotu.

Es tomēr nevaru gulēt mierīgi, jo mana sirds brēc pēc taisnības.
Tipa ja Tu nolamā mūs par krūmu pļēguriem, kuri nespēj savākt savas mutes,un pieprasi, lai no mums nebuutu ne smakas nometnes laikā, tad es gribu, lai laikā, kurš pieder spēlei, nebūtu ne smakas no tiem, kuri nepiedalās spēlē un buldurē kaut ko par spodrinātās keramikas izplatību vēlā dzelzs laikmeta otrajā pusē...
soirvakt
bet vini varetu kvalificeties ja vini pargerbjas par senotajiem un tad buldure par kautkadu tur uber rekonstrukciju ta pat ari mes varam pargerbties par senotajiem un runat par pasaules galu vai mtg
Lia'angia
Mēs (vismaz es un Roviela) no savas puses apņemamies spēlēt bufera lomu brīdī, kad spēlētāji "brauc iekšā" un reksonstruktori "brauc ārā".
Un nepieļausim vienas grupas necienīgu izturēšanos pret otru. two_handed.gif
Sindra
Paldies Lia'angia!

Tagad gan es varēšu gulēt mierīgi!!!

smile.gif smile.gif smile.gif
Lia'angia
Nu saldu dusu! smile.gif
Mēs nepieļausim, ka kāds mūsu spēlētājus uzskata par zemāku kastu.
Kedriks
Nu tā. smile.gif

Ņemot vērā nepārprotamo tautas atbalstu mūsu piedāvātajam variantam un aptaujas rezultātiem, tiek oficiāli paziņots, ka vēsturiskā brīvdabas lomu spēle "ASINSNAIDS" norisināsies 2005. gada 8. - 10. jūlijā. Lūgums visiem laikus saplānot atvaļinājumus un sarunāt par brīvajām dienām. two_handed.gif

Vēlos informēt, ka parādījušies papildinājumi "Asinsnaida" noteikumiem "Dzelmē". Potenciālajiem spēlētgribētājiem lūgums ar tiem iepazīties. Esošā situācija liecina, ka iespējams, spēlē darbosies jau vismaz trīs komandas.
Kedriks
Pēdējie jaunumi ir tādi, ka "Dzelmē" tagad lasāmā formā pieejama Lia`angias (Guntas) lekcija par senlatviešu praktisko maģiju. Lūgums visiem burtgribētājiem ar to iepazīties un laicīgi izdiskutēt visas ar to saistītās lietas, lai pa spēlei viss būtu puslīdz skaidrs. rolleyes_a.gif
Kedriks
Ieskaties "Dzelmē"! Tur ir šis tas jauns parādījies! wink.gif

Spiest šite -----> http://dzelme.susurs.net//index.php/topic,138.0.html
Lia'angia
Akā, arī es vēlētos ko bilst. Pa ausu galam esmu dzirdējusi runas par daudziem un daudziem burvjiem un raganām, bet man pieteikušies ir tikai 4... Es labprāt iepazītos caur PZ vai personīgi LFFB pasākumā arī ar pārējiem...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.