Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vampīri un zombiji
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Arhīvs – NK
biTTersweeT_faiTh
Tātad šeit varat izlasīt faktus, kas pierāda, ka vampīri un zombiji patiešām eksistē, un ka vampīrismu, piemēram, izraisa vīruss, ko pārnēsā sikspārņi. Diemžēl lapa ir angliski, tāpēc varbūt ne visi sapratīs.
wink.gif
The Master
Protams, ka vinji eksistee...man nav vajadziigas nekaadas interneta lapas, lai to zinaatu...tur taa interesanti bija izstaastiits par zombijiem..
Ir svariigi zinaat, kas tieshi ir zombijs, lai vareetu par vinjiem runaat..katraa zinjaa nevajadzeetu iespaidoties no kautkaadaam filmaam par zombijiem, kur nu veel paarspiileetajai fantaazijai par vampiiriem filmaas..
Grims
Tā saita veidotāji ir vareni pacentušies - negadās bieži redzēt vienkopus tādu kaudzi rafinēta BS.

Melnas asinis, kas tiek pumpētas ar skeleta muskuļu palīdzību, Ivans Bargais un Rasputins - vampīri un Pastērs - vakcīnas pret zombiju infekciju meklētājs. laughing.gif tie vēl ir tikai ziediņi.
Inx
jā, jā... tikai nepalaidiet garām šo lielisko banneri, kas izskaidro lapas būtību wink.gif


ENTERTAINMENT is their goal! wink.gif

laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Maardzhastante
Kaut kaa shkjiet PAARAAK sadomaats tur viss. Bet nu kaa vakarapasacinja - interesanti smile.gif
Olorin of Nienna
Kaut kādas muļķības! tongue.gif
Kill and Ded
Wow!-Zinaaju ka Vampiiri ir eksisteejushji un Latvijaa bijusi kundziite gados kurai garshojushjas asinis protams vinja bij' In "Mad Haus" Bet tomeer..un zombijiem es diez vai tici kaut arii fakti ir patiesi...
Namoo the Jellyfish
Nostrādāts jau bez gala, interesanti palasīties, ja es vēl tā labāk saprastu angliski, bet ideja man ir skaidra, nu protams viens gadiņš pa divām zooloģijas nodarbībām nedēļā ''paldies Pēterei'''rada mazas šaubas, bet gan jau viņa neko nejēdz un šitā visa ir patiesība, aaaaa re kur ir žurka, glābiet, nēēē man iekoda, au, galva sāp, padodiet kabatlakatiņu tjxtjgxftttttttttttttt *atslēdzas uz tastatūras*
Rigor_mortis
man šķiet mums mājās viens džeks ir zombijs....ķip viņam nav deguns un ausis nu vismaz viena nav....klau varbūt nav labi...pārvākties? Man tuvmā kapi vairs tur nestaigāšu!

*sāk smieties

jā protams....nu jebkurā gadījumā augšā minetais nav samelots!
Leldux
Nu interesanti sataisiijushi lapinju, taa baigi ciitiigi. Ar vieglu smiinu paarlasiiju par taam vampiitu un zombiju buushanam... smile.gif))
Mākoņkaķis Aurēlija
Ooo,Amy is in zomby house... grin.gif (jox)
Bet diemžēl man tā lapa neveras vaļā getlost.gif !Skurrrrr... glare.gif whistling.gif
Sapņu Teātris
laughing.gif Tas ir tik virsuseejs izklaasts par to kas iisteniibaa ir zombiji un vampiiri..Kaa buutu teikusi nimloth :'' You have no Idea!!!!!!!!!!''
Džūna
Esat dzirdējuši ka Hitlers bija vampīrs? Pirms pāris gadiem lasīju avīzē.
The Master
CITĀTS(Madija @ 18.05.2005 11:12)
Esat dzirdējuši ka Hitlers bija vampīrs? Pirms pāris gadiem lasīju avīzē.
*

Saprotams nebija..
Nav nekaadu pieraadiijumu, turklaat vinjsh slimoja ar aneemiju!.
Shadowstalker
CITĀTS(Madija @ 18.05.2005 12:12)
Esat dzirdējuši ka Hitlers bija vampīrs? Pirms pāris gadiem lasīju avīzē.
Ahahahhahahahā!!! Tas tik ir smieklīgi? Un kā to avīzi sauca, ja drīkst zināt?
Švilpaste
CITĀTS(Shadowstalker @ 18.05.2005 18:31)
Ahahahhahahahā!!! Tas tik ir smieklīgi? Un kā to avīzi sauca, ja drīkst zināt?
*


Drosi vien "vakara ziņas" vai kāds cits aprakstīts tualetes papīrs. glare.gif
Es vispār neticu,ka tādas būtnes pastāv. Ja nu vienīgi tikai TV
Hikari
Es arī vienmēr esmu tādiem ticējusi un uzskatījusi, ka tie pastāv. lapa ir labā... wink.gif
iMiS™
Es arī tam pamatīgi ticu...es vnk zinu, ka kas tāds ir...un visi tie, kas ko tād ir piedzīvojuši nemelo...kā piemēram pirms kādiem 4 gadiem, kādā mazā Skotijas ciematiņā tika atrasta ģimene nogaalināta...visiem pie miegaa rtērijas bija kodiena pēdas, un ķermeņos tika atrasti tikai kādi pāris litru asiņu...BAISI unsure_a.gif
Sol Invictus
Es par šo lapu nuzzināju jau pirms pāris gadiem un vienmēr esmu uzskatījusi to par izklaidi huh.gif
starp citu ķermenī arī dabiski ir tikai pāris litru asiņu, bet vispār - cilvēki iedvesmojaas no vampīrfilmām
iMiS™
Cilvēka ķermenī ir laikam kādi 5 vai 6 litri ūdens...un tajos ķermeņos bija kādi 2 vai 3... blink_a.gif
melany
diezgan paarspiileeti tur tie fakti silent.gif negribas ticeet tam visam taa, kaa tur tas ir izskaidrots.
Spicule
CITĀTS(Sbafulo-The Lost Vampire @ 09.02.2005 13:39)
Protams, ka vinji eksistee...man nav vajadziigas nekaadas interneta lapas, lai to zinaatu...tur taa interesanti bija izstaastiits par zombijiem..
Ir svariigi zinaat, kas tieshi ir zombijs, lai vareetu par vinjiem runaat..katraa zinjaa nevajadzeetu iespaidoties no kautkaadaam filmaam par zombijiem, kur nu veel paarspiileetajai fantaazijai par vampiiriem filmaas..

*


Njā...nevajadzētu jau, jo mēs nezinām kādi tad viņi īsti ir! Varbūt īstenībā viņi ir miermīlīgi...kaut gan tam neticu. silent.gif Par nelaimi.
Ja neticētu šitiem mošķiem...vispār jau visam neparastajam...būtu daudz, daudz, daudz,daudz,daudz,daudz vieglāk...nevajadzētu baidīties no tumsas! silent.gif
Arwen
Njāā... par to, ka dažiem cilvēkiem piemīt tērētība uz vampīriem esmu dzirdējusi, bet kāda velna pēc kādam gribētos līdzināties zombijam blink_a.gif .
Par tiem sikspārņiem, domāju, ka tās ir absolūtās muļķības, tad jau labāk var teikt, ka "vampīru vīrusu" izraisa masu mēdiji wink.gif .
putneens
Man šausmīgi bail no vampīriem....
serafa
ticu!!!es wienmeer esmu ticeejusi neizskaidrojamaam lietaam...warbuut tas taapeec,ka man patiik ticeet,ka kas taads pastaaw...kaadreiz gribeetu redzeet wampiiru(aci pret aci)...wot wampiirus es apbriinoju... mellow.gif
Mattiass
1) Cilvēka ķermenī normāli ir kādi 5 litri asiņu;
2) Es te lasu jūsējos tekstus un rēcu. Apkārtējie jau atskatījušies uz mani vo jau sirēnas dzirdu, brauc no "Mad House" mani savākt... negribu pie vampīriem, negribuuuuu!

Ja nopietni, Hitlers bija asinskārs maniaks, bet ne jau vampīrs. Un tās lapas disklaimeris arī visu paskaidro. Tā kā es domāju, pat ja eksistē pierādījumi vampīru eksistencei, mēs šobrīd meklējam pilnīgi greizā virzienā. Labāk pasakiet man, no kurienes radies teiciens - "Ak tad tur tas vampīrs aprakts!" grin.gif

To serafa - un izrietot no šādas "tikšanās" - Tu esi gatava kļūt par vampīru?
LoneWolf
Neticu.Ja vampīri eksistētu butu diezgan daudz dzirdams par "mīklainām nāvēm" utt.
The Master
CITĀTS(LoneWolf @ 22.06.2005 00:27)
Neticu.Ja vampīri eksistētu butu diezgan daudz dzirdams par "mīklainām nāvēm" utt.
*

Tieshi taa..
Naaves gadiijumi visdazjaadaaki, bet gadiijumi ar kodumiem kaklaa/paargrauztaam arteerijaam nav zinaami vai arii tiek nokluseeti, jo ne katra izmekleeshanas iestaade apnjemtos ko taadu pazinjot sabiedriibai. Tas pieraada to, ka vinju nav vai arii vinji ir paaraak gudri, lai pieljautu kljuudas un tiktu piefikseeti..
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!