Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai Elizabete Hērlija Poterā?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
ils
Mājas lapa Dark Horizons ir pārpubicējusi CNBC News reportāžu, kurā teikts, ka tiek vestas sarunas ar aktrisi Elizabeti Hērliju (Elizabeth Hurley) ("Austin Powers") par viņas piedalīšanos "ļaunas raganas" lomā Fēniksa ordenī. Ziņojuma autoru domas ir, ka tā varētu būt Bellatrise Svešovska (Bellatrix Lestrange). Loma vēl neesot akceptēta.
Sindra
Wow! Tas gan būtu interesanti! Varu derēt, ka neviens no Poterfaniem nebija iedomājies, ka Bellatrise varētu būt ļoti skaista sieviete....
Laupītājmeitēns Ronja
CITĀTS(Amidala @ 05.02.2005 15:33)
Wow! Tas gan būtu interesanti! Varu derēt, ka neviens no Poterfaniem nebija iedomājies, ka Bellatrise varētu būt ļoti skaista sieviete....
*



Kāpēc ne?
Apraksts grāmatā , liek domāt, ka viņa bija/būs? izskatīga..
CITĀTS
Viņai bija gari, tumši mati, kas attēlā izskatījās neķemmēti, lai gan viņš bija tos redzējis gludus, biezus un mirdzošus. [..] Tāpat kā Siriuss, viņa reiz bijusi izskatīga,bet kaut kas - iespējams Azkabana- bija laupījis lielāko tiesu skaistuma...
(FO)
Fijusska
CITĀTS(Amidala @ 05.02.2005 16:33)
Wow! Tas gan būtu interesanti! Varu derēt, ka neviens no Poterfaniem nebija iedomājies, ka Bellatrise varētu būt ļoti skaista sieviete....
*


nja, nju es iedomajos, ka moska vinja tada padailja (!) varretu but! tongue.gif

bet vispar kada ta aktrise izskatas? nav tada paveca? huh.gif Kaut gan cik ta Bellatrisei bija gadu? grin.gif
Švilpaste
Ļaunās ir tikai skaistās... smile.gif Jo Ostina Powersa filmā vina bija skaista
Tiešām ceru,ka tās nav tikai baumas,ka vina piedalīsies HP filmā... unsure.gif
addnill
Hmmm...apskatījos viņas bides un secināju- kāpēc ne?Nu sliktajiem jau nav obligāti jābūt neglītiem...protams, daudzās filmās ļaunie tiek tēloti skaisti, bet kāpēc ne?Skaisti cilvēki ir jārāda...
.: ARTANIS :.
Nu, spriežot pēc grāmatas apraksta, viņa kādreiz bija izskatīga, bet tagad, pēc Azkabanas... huh.gif

Lai nu kā, es neuzskatu ka Elizabete Hērlija būtu piemērota Bellatrises Svešovskas lomai...
Aeris
Es domāju, ka viņa būtu piemērota Bellatrises lomai. Sagrimmēs un būs baigi labā grin.gif
Donna
Ewzzz...buutu forshi...Man patiktu gan...
skatitajs_no_malas
Taja IMDB bilde vina izskatas visai lidziga Bellatrisei...smile.gif Vienigasi, ja nebutu sanemusi paris Zelta avenes... Cik esmu redzejusi- drankjiga aktrise:(
ils
Warner Bras. atbild, ka šīm baumām nav nekāda pamata. Tātad, Elizabeti Hērliju Poterā neredzēt. sad.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.