Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Pūces
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Arhīvs – HPR
ils
Viss par pūcēm. http://www.owlpages.com/
Interneta resursu saraksts ar bildēm un daudz ko citu. Tas ir dabiski, ka Potera draugiem jābūt arī labiem pūču pazinējiem.
Serena
Ljooooooti forsha adresiite...
Man jau baigi simpatizeeja Hedwiga... =*
Švilpaste
Oho,tur nu gan daudz par tam pūcēm! Nemaz nezināju neko tādu iepriekš... blush.gif
Serena
Baigi labi...iistiem HP faniem tieshaam jaazina arii par puuceem...=]
addnill
Oj. TIK daudz pūčū...bāc, nezināju, ka ir TIK daudz...nju labi, bet lielākā daļa tādas līdzīgas...Hedviga tomēr ir visforšākā pūce! whistling.gif
FallenBeautiful
Daudz puchu w00t.gif
par pusi nezinaju blush.gif
monster
nu jaa! es neesmu iipass puuccu fans tapeec varbuut tas mani tik lloti neieintereseeja! bet paldies tikuntaa@! grin.gif
Donna
Man shameejais saitinjsh patiikaas...
Inchiigi...
mazā peciņa
Pašai sagribējās polārpūci. Vai nav jauka bildīte?! (lūk te ). Un vēl pūČu skelets happy.gif , kopsumā - vispar interesanti, tikai es domāju, ka lapa varētu būt tumšāka rolleyes_a.gif .
Donna
CITĀTS(skowij-snowij @ 10.02.2005 09:16)
Pašai sagribējās polārpūci. Vai nav jauka bildīte?!  (lūk te ). Un vēl pūČu skelets happy.gif , kopsumā - vispar interesanti, tikai es domāju, ka lapa varētu būt tumšāka rolleyes_a.gif .
*

Susmiigi miilja skow...man arii taadu gribeetos... rolleyes_a.gif
pelmeniC
Jap, interesanta lapa. Daudz laika gan paiet, kamēr visu izpēta. Bildes labas un daudz. Pēc visu apskates (nu gandrīz visu) patiešām sagribās pašai savu pūci.
Man šo pūčuku pilnīgi žēl palika.
Donna
CITĀTS(pelmeniC @ 10.02.2005 15:09)
Jap, interesanta lapa. Daudz laika gan paiet, kamēr visu izpēta. Bildes labas un daudz. Pēc visu apskates (nu gandrīz visu) patiešām sagribās pašai savu pūci.
Man  šo pūčuku pilnīgi žēl palika.
*

Taadas acis...nezinu beediigas wai prieciigas... huh.gif Taadas dziljdomiigas... rolleyes_a.gif
zakkite
Vai cik smuka balta polaar puuce, baigi patiik taa Harija puuce. grin.gif blush.gif
Dragon-Girl
Oho fors saits.
paldies ka pateici man kadreiz noderes
Bildites ari tur loti smukas tongue.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.