Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Attālums
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Par un ap LARPiem
Silvestrs
Cik tālu jūs būtu gatavi braukt uz larpu. Vai jūs būtu gatavi braukt piemēram trīs stundas ar autobusu un larps gatavojas risināties kādas 3-4 dienas??? Un vai ūdens kurā peldēties ir svarīga prasība ja ir piemēram.... pirts?
aivvv/troll dream walker
naac klajaa ar larpu nevis gurkkojies wink.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Kamazs
Es gan neesmu LARPu spēlētājs, tāpēc man grūti spriest, bet es labi zinu, cik ir 1 stunda autobusā. Pareizinot to uz trīs es sajūtos viegli neapmierināts. No otras puses automašīnā tā varētu būt pusotra stunda un ir neliela škrobe, kāpēc tik maz. Benzīna ziņā tomēr atkal neliela neapmierinātība, jo tur pat 20 ls var iziet. Autobusa biļete arī liek pakasīt galvu (3ls? vienā virzienā)...visu pamatīgi apdomājot, es brauktu gan, bet pirms tam rūpīgi izsvērtu vai vērts.

Un pirti vajag pie ūdens offic. Vai vismaz sniega. Bet labāk ūdens.
Susuriņš
Ko īsti nozīmē 3 dienas?

To, ka Larps iesākas, piemēram, piektdienas pēcpusdienā un beidzas svētdien pa dienu? Tas nav nekas īpašs, jo tā bija SLS 4.

Svarīgākais ir laika apstākļi. Tas protams īr neiespaidojami, tomēr daudz ko nozīmē. Ja nelīst, var izturēt diezgan daudz.

3 h autobusā protams nav nekas patīkams. Personīgo auto īpašniekiem būs vieglāk. Bet tas nav tas trakākais, kas būtu jāpārdzīvo. Briesmīgāks par garu Larpu var būt tikai garlaicīgs Larps. Ja GM var izdomāt kā nodarbināt cilvēkus tās dienas, tad viss ir Ok. Vēl ir jāskatās, vai "action" notiek naktī vai arī tad tiek tikai gulēts.

Kamaz: 1,5 h automašīnā, ja pārkāpj ātrumu. Tā kā droši vari pieskaitīt vēl kādu naudu sodiem.

Vai pirts ir domāta tāda kā afterparty vai arī kaut kas in-game?
Ūdens neapšaubāmi ir jauka papildus ekstra, tomēr svarīgākais ir tas, cik vieta ir piemērota konkrētajam setingam, cik tā ir neskarta (nav kaut kādu sēņotāju vai dusmīgu kaimiņu) un vai tur vispār var spēlēt.

Teiksim "Jā!" purviem un akačiem! Lai neuzmanīgie spēlētāji cieš!
Andza
Fignja. Var pieciest arii taadu attaalumu. Ja vien nav jaastaav kaajaas. Tad gan es kljuustu rauduliigi iidziigs.


Un man mazgaaties man nevajag. Es nemeedzu. Heh.
Aiva
CITĀTS
Cik tālu jūs būtu gatavi braukt uz larpu. Vai jūs būtu gatavi braukt piemēram trīs stundas ar autobusu un larps gatavojas risināties kādas 3-4 dienas???


Ir jau tā darīts, un taps atkal darīts.
Pēc 40+ stundām autobusā uz Odesu, 3 stundas ir špička, trakāk ir ar tām spēles mantām, ko uz muguras jānes no pieturvietas civilizācijas ielenkumā līdz spēles vietai mūžamežos.
Ja LARPS būtu tikai 1 diena, tad gan nāktos palauzīt galvu, vai vērts... No otras puses, tā tika braukts uz Cēsu festivālu, kāpēc ne uz LARPu? Ja LARPs tāds, uz kuru gribu braukt, tad braukšu, ta tāds, par kuru neesu drošs, nu tad jau pie laika teikšu, gka laižu šito projektu garām.

CITĀTS
Un vai ūdens kurā peldēties ir svarīga prasība ja ir piemēram.... pirts?


Ja ir duša, tad var iztikt arī bez... bet nu patīkamāk jau ir dīķī...

Erm, tas pa spēles laiku vai pēc spēles un pirms došanās atpakaļ pie civilizācijas domāts?
Silvestrs
Tā pirts ir drīzāk domāta kā pirms atgriežšanās pie civilizācijas.
CITĀTS
Briesmīgāks par garu Larpu var būt tikai garlaicīgs Larps. Ja GM var izdomāt kā nodarbināt cilvēkus tās dienas, tad viss ir Ok. Vēl ir jāskatās, vai "action" notiek naktī vai arī tad tiek tikai gulēts.

Par garlaicību varētu neuztraukties tas kā nekā GMu ziņā garlaicīgu larpu arī GMi negribētu. Ja larps notiek kādas 4 dienas tad domāju ka pa naktīm actionu netaisīs visi (it īpaši netaisīs tie kas gribēs pēdējā dienā vēl būt spējīgi sakarīgi runāt un kustēties)
CITĀTS
trakāk ir ar tām spēles mantām, ko uz muguras jānes no pieturvietas civilizācijas ielenkumā līdz spēles vietai mūžamežos.

Tas tā varētu bišķīt pakāpties pretī likumam un aizvest visus kamaza kravas kastē, ja tā cilvēki negrib tad tas varēt kļūt mazliet apgrūtinoši, bet vienmēr kaut ko var izdomāt.
CITĀTS
Fignja. Var pieciest arii taadu attaalumu. Ja vien nav jaastaav kaajaas. Tad gan es kljuustu rauduliigi iidziigs.

Varētu laicīgi rezervēt labu daļu autobusa un tad nevienam nevajadzētu kājās stāvēt.
CITĀTS
Un pirti vajag pie ūdens offic. Vai vismaz sniega. Bet labāk ūdens.

Par to neviens nešaubās, bet tas mazais, seklais, vietām aizaugušais dīķītis var visiem arī nepatikt.

CITĀTS
Ko īsti nozīmē 3 dienas?

To, ka Larps iesākas, piemēram, piektdienas pēcpusdienā un beidzas svētdien pa dienu? Tas nav nekas īpašs, jo tā bija SLS 4.

Nu patiesībā bija doma par bišķīt garāku...

CITĀTS
Ja LARPs tāds, uz kuru gribu braukt, tad braukšu, ta tāds, par kuru neesu drošs, nu tad jau pie laika teikšu, gka laižu šito projektu garām.

Nu vēl jau neiet runa par kādu konkrētu larpu grin.gif grin.gif .

CITĀTS
naac klajaa ar larpu nevis gurkkojies   

Domāju ka nebūtu labi nākt klajā ar larpu pirms izlemts kur viņš īsti būs wink.gif .
Kamazs
CITĀTS
Domāju ka nebūtu labi nākt klajā ar larpu pirms izlemts kur viņš īsti būs

Tātad tu gribi teikt, ka S.U.X sux????
Raine
CITĀTS(Kamazs @ 21.01.2005 22:40)
Tātad tu gribi teikt, ka S.U.X sux????
*


Sorry par offtopiku, bet: šī ir laba frāze!!! Būs jāiegrāmato turpmākajām paaudzēm. laughing.gif
Romija
Es te tagad sajūtos melna un maziņa! Jā, man pieder poligons. Jā, līdz viņam ir jābrauc 3 stundas. Jā, ceļš maksā 4 Ls abos virzienos. Bet tomēr ir cilvēki, kas līdz turienei ir spējuši atbraukt. Es jau iespēju robežās arī cenšos noorganizēt transportu mantām. Upe ir blakus. Ja kādam ir gribēšana, varu pēc spēles savākt uz mājām uz pirti. Nevienu jau nespiež dzīties to gaisa gabalu! Un vienalga, palasot jūsu rakstus, šķiet, ka būs jādzen Kedriks no meža ārā un jāiet pašai nosalt. crying.gif

P.S. Kundi ir tālāk par Veģiem.
Kamazs
Etasi, njeponjel. Par ko tu tagad runā? Silvestrs te pajautāja, kāda larperiem attieksme pret attālumu, i sjo. Vot i atbildam katrs pēc savas pieredzes. un viedokļa. Kāda nozīme attālumam, ja spēlētājs jau ir atvilcies uz spēli? Par ko Tev ```` jāsatraucas, ja uz Senlatviešiem cilvēki mauc, ka raibs gar acīm jau 3-4o reizi? Man šķiet neviens i negrasījās kaut ko sūdzēties par SLS poligonu, sou, man liekas, viss ir kārtībā.
Romija
CITĀTS(Kamazs @ 22.01.2005 00:25)
Etasi, njeponjel. Par ko tu tagad runā? Silvestrs te pajautāja, kāda larperiem attieksme pret attālumu, i sjo. Vot i atbildam katrs pēc savas pieredzes. un viedokļa. Kāda nozīme attālumam, ja spēlētājs jau ir atvilcies uz spēli? Par ko Tev ```` jāsatraucas, ja uz Senlatviešiem cilvēki mauc, ka raibs gar acīm jau 3-4o reizi? Man šķiet neviens i negrasījās kaut ko sūdzēties par SLS poligonu, sou, man liekas, viss ir kārtībā.


Labi, labi, pierunāji. smile.gif Es jau saprotu, ka tālu sanāk. Pašai man nav iebildumu arī tālu braukt, ja nav jāstāv kājās. Attālums nebūt nav noteicošais. Ja tas nozīmē to, ka poligons kaut kādā ziņā ir labāks, tad var būt arī tālāk. Vienīgā problēma ir nauda, kas var aiziet pat diezgan daudz.
tupenis
silvestr 3h autobusaa ir ir nekas ir jau veel trakaki gadijumi tikai luudzu ludzu neieliec to poligonu kautkur latgales muza mezos jo uz turieni ir jabrauc kaadas 8h............. nu ja es nemaldos
Silvestrs
CITĀTS(tupenis @ 22.01.2005 17:11)
silvestr 3h autobusaa ir ir nekas ir jau veel trakaki gadijumi tikai luudzu ludzu neieliec to poligonu kautkur latgales muza mezos jo uz turieni ir jabrauc kaadas 8h............. nu ja es nemaldos
*

Tupeni es zinu ka tu nemēdz loģiski domāt, bet tu labi zini par kurieni iet runa un kapēc te tāds topiks parādījās. Tā ka tu varētu iztikt arī bez SPAMa.
P.s. tu labi zini ka es negrasos likt poligonu latgalē (pagaidām ne) un vēl uz "latgales mūža mežiem" nav jābrauc 8 h (nu varbūt kādā pašā attālākajā vietā, bet arī šaubos ka tik ilgi).
Goldberry
Nu nezinu, es ik pa lakam braukaaju divarpus stundas lieliskajaa asbiedriskajaa autobusaa, un iisteniibaa sho lielisko fiichu izmanto veel kadi 40-70 civleeki, no kkuriem, dazhi iipashi diivanini indiviidi staav kaajaas, citi paavietojas kopaa ar lieliem mantu maisiem un nav atklajaushi to briinishkjo viegluma sajuutu, kuru dod bagaazhas nodaliijums.

Ar zinaamaam izmaksaam, piedaloties LARPaa cilvaakam ir jaareekjnaas. Fakts, ka shobriid taadas eziklaides kaa braukashana ar autobusu 3-4 stundas izmaksaa apmeeram liidz pieciem latiem (no kuldiigas ja atminja nekljuudaas agraak bija 3,60) un jaabrauc triis ar pus stundas) Par uudeni nu buutiibaa tas ir bonuss smile.gif jo ja LAPRS i teju pusnedeelju un laiks ir karsts, vismaz es izjuutu vairaak kaa dzilju komfortu iemeercoties uudenskraatuvee.

Lai nu kaa, svariigaakais ir tas kaada ir attieciigaas speeles ideja un interesantiibas pakaape. Ja taa ir laba izklaide tad sure thing, nav probleemu.

Ja tas ir: aizbraukshana, paaris dienas garlaikoshanaas un nekomfortabli apstaaklji, atkal kratiishanaas autobusaa un vieniigais ieguvums ir saskraapeetas kaaja, mazu melnu eerchu kolekcija saaposhi kauli un izjuutas taadas kaa peecnedeeljas verrgoshanas pa gjimenes mazdaarzinju, tad tas vienkaarshi nav taa veerts.
aivvv/troll dream walker
cilveeki ko juuste tagad runaajat esmu gatavs sperties uz ""pie pakallas man kurieni"" (atvainojos par izteicienu laughing.gif ) larpa deell kura ideja man patiik ak nabadzinni triis stundas autobusaa esmu braucis taadaa 17 dienas no vietas un nevainas
...pietam mees tak esa larperi taatd drusku kkerti..... laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif
davai negurkkojaties ka aes jau teicu un dodat larpu
jo es gribu arii kautko speeleet ssovasar nevis tikai paliidzeet ar organizaaciju un vadiissanu kas saaksies peec sesijas sakaraa ar trollu naktiim.... ...un veelaak ar manu literaaro lomuspeeli.....

bet pagaidaam nav neviena jeedziiga piedaavaajuma kopss sux nezinaamu iemeslu deell atcelts pat nekaa uz pusi tik jeedziiga nezinu gan kas ar drakonistiem uz akdu no vinnu larpiem jau aizstuureessu lai pamaaciitos kaanevajag dariit grin.gif un paarvilinatu cilveekus.... whistling.gif grin.gif bet gribas arii kautko normaalu un taa kaa es juutu ka aizmuguree tur kamaza vaards tomeer paraadaas tad gaidu ar nepacietiibu....
... ee jaa laikam viss tongue.gif
Romija
Vēl par attālumu varu piebilst, ka labāk lieku stundu autobusā, nekā pārsēšanos. T.i., svarīgi, lai uz poligonu var aizbraukt ar vienu sabiedrisko transportu.
Silvestrs
Un viena veca kamaza kravas kaste??
Ko cilvēki saka par to ka pēdējie kilometri uz poligonu būtu jābrauc taisni šādā braucamajā??
Andza
No problemo. Es to apsolos izbaudiit.
Silvestrs
Vienīgā problēma ka tas ir biš pret likumu, bet kurš tad tos ievēro.
vienīgi it kā tas autiņš pēdējos gadus uz pilsētas pusi braucis nau un tur tāds nesen radies sašaurinājums... nezinu kā būs... bet tas jau ir manā ziņā. Ā un tur kur viņš ir šaurs viņš ir arī stāvs tur kāds varētu izkrist, āāāāāāāāāāāāāā, mana vecā galva ir taču arī apkārtceļš!! Tā ka laikam tā tas arī paliks.
Lia'angia
Gribēju piebilst, ka peldamais ūdens 3dienu larpa ir ļoti vēlama, bet nebūt ne obligāta lieta. Dzeramo ūdeni gan vajag.
Par mantām - ja jākāto kādi 3-4 km pa meža ceļu, tad ir vienkārši brīnišķīgi, ja ir kāds, kurā mašīnā var sakraut mantas, un tos km jau var noiet arī ar kājām. Ja nu nekāid citādi, var arī ar mantām. Protams, ja LARPs izklausās tā vērts. smile.gif
Silvestrs
Nu jā, bet tie nav īsti 3-4 km. tie ir kādi nepilni 20 vai kaut kur tā.
Kedriks
Tālākais LARPS kurā te viena daļa ir piedalījušies bija SLS 2, Kuldīgas raj., Turlavas pag. Kundu pilskalnā...devil.gif Jauko pastaigu naktī lietū līdz pilskalnam, šķiet, neviens neaizmirsīs līdz kapa malai.... grin.gif grin.gif grin.gif

Nu......kilometru ziņā tur tiešām ir DAUDZ, jo tas bija vēl kilometrus 40 vēl aiz Kuldīgas. Lai kā arī pirmajā rāvienā netiku lamāts, beigās visi palika itin apmierināti un dažs labs vēl pat paldies pateica.... cool.gif

Tā ka pēc šitā brauciena nekāds attālums mums neliekas nepieveicams! getlost.gif
Farliner
Un ja atceramies to pašu braucienu uz Kundiem, tad tur tika nolīgts autobuss, katram sanāca samaksāt kādus Ls, ja nemaldos, bet turp un atpakaļ braucām ar zināmu komfortu.. ja neskaita to iešanu 2 km pa slapju ceļu lietus laikānaktī smile.gif Bet pei tā jau nevis Kedriks bet Artwizards vianojams, jo tieši šī jaunieša dēļ izbraukšana no Rīgas par 1 stundu aizkavējās, un lietus sāka līt līdz ar mūs atbraukšanu smile.gif
Kedriks
CITĀTS(Farliner @ 24.01.2005 11:57)
Un ja atceramies to pašu braucienu uz Kundiem, tad tur tika nolīgts autobuss, katram sanāca samaksāt kādus  Ls, ja nemaldos, bet turp un atpakaļ braucām ar zināmu komfortu.. ja neskaita to iešanu 2 km pa slapju ceļu lietus laikānaktī smile.gif Bet pei tā jau nevis Kedriks bet Artwizards vianojams, jo tieši šī jaunieša dēļ izbraukšana no Rīgas par 1 stundu aizkavējās, un lietus sāka līt līdz ar mūs atbraukšanu smile.gif
*



Argh! Vēl tagad atceros tās neviltotaas jūtas un emocijas un izteicienus kas to iespaidā gāzās pār šo visnotaļ bezatbildības pārpilno jaunieti! Viņam tika pat vairāk kā man! w00t.gif Be tā pukstēšana kur es ellē ratā visus esu ievilcis man vēl tagad min uz papēžiem grin.gif
gildors
CITĀTS(Farliner @ 24.01.2005 11:57)
Un ja atceramies to pašu braucienu uz Kundiem, tad tur tika nolīgts autobuss, katram sanāca samaksāt kādus  Ls, ja nemaldos, bet turp un atpakaļ braucām ar zināmu komfortu.. ja neskaita to iešanu 2 km pa slapju ceļu lietus laikānaktī smile.gif Bet pei tā jau nevis Kedriks bet Artwizards vianojams, jo tieši šī jaunieša dēļ izbraukšana no Rīgas par 1 stundu aizkavējās, un lietus sāka līt līdz ar mūs atbraukšanu smile.gif
*



smile.gif smile.gif vispaar jau, nee...lietus tur lija visu dienu. un es jau nu to izbaudiiju pilniigi...





bet vispaar shii gaushanaas par laiku un attaalumu..... kaut kaa veel joprojaam nespeeju to saprast... vai tas taapeec, ka paarsvaraa te visi riidzinieki.... rolleyes_a.gif ..?
uzbrauciens....
Kedriks
CITĀTS(gildors @ 03.02.2005 20:49)
CITĀTS(Farliner @ 24.01.2005 11:57)
Un ja atceramies to pašu braucienu uz Kundiem, tad tur tika nolīgts autobuss, katram sanāca samaksāt kādus  Ls, ja nemaldos, bet turp un atpakaļ braucām ar zināmu komfortu.. ja neskaita to iešanu 2 km pa slapju ceļu lietus laikānaktī smile.gif Bet pei tā jau nevis Kedriks bet Artwizards vianojams, jo tieši šī jaunieša dēļ izbraukšana no Rīgas par 1 stundu aizkavējās, un lietus sāka līt līdz ar mūs atbraukšanu smile.gif
*


smile.gif smile.gif vispaar jau, nee...lietus tur lija visu dienu. un es jau nu to izbaudiiju pilniigi...

bet vispaar shii gaushanaas par laiku un attaalumu..... kaut kaa veel joprojaam nespeeju to saprast... vai tas taapeec, ka paarsvaraa te visi riidzinieki.... rolleyes_a.gif ..?
uzbrauciens....
*



Nu es pilnībā pievienojos Gildora viedoklim.... smile.gif Tā tiešām ir gaušanās kas ir nobarojušos izlutušu pie komforta pieradušu pilsētnieku gļēvuma un mīkstmiesības izpausme... devil.gif Uz "Odina Vilkiem II", kas notika pie Pēterburgas, piemēram cilvēki brauca no pat no Krievijas tālajiem austrumiem. Un gaušanās ka nav naudas, tērpa utt. ir viena vienīga atruna smile.gif

Vispār tas arī ir uzbrauciens nr. 2. devil.gif
Northwatch
CITĀTS(Kedriks @ 04.02.2005 10:46)
Un gaušanās ka nav naudas, tērpa utt. ir viena vienīga atruna smile.gif

Vispār tas arī ir uzbrauciens nr. 2. devil.gif
*

OU!!! Ja jau saakaam spamot par teemu "uzbraucieni", un citeejot Kedrika peedeejo, ta jau moss tiessaam man arii pameegginaat uzbraukt?
Teiksim, par dazzu cilveeku praktiski nerealizeejamajiem sapnniem savaakt sev apkaart apmeeram 40-50 cilveeku lielu baru, ar AUTENTISKIEM apaviem un teerpiem arii [tas gan laikam sleeptais plaans naakotnei], kas nemaz neprasa nekaadus naudas iekraajumus kaut vai lai iegaadaatos visparastaako aadu, ja nu cilveeks ir nobriedis buut tik...hmmm, radoss, lai uztaisiitu.
Un ko gan lai piebilst par tiem nekrietnajiem GM, kas tik ciitiigi veero citu teerpus, ja nu passiem tur sazin kas ir kaajaas un muguraa, ak jaa, pareizi blush.gif ko ta ES varu teikt par dieviem?
Un iisteniibaa reizeem rodas jautaajums, ko lai pasaak taads skolniecinnss, kurss diemzzeel nepelna, taccu lloti veelas piedaliities ssaadaas speelees? Un kurss vasaraa dziivo tikai no maaminnas un teeta labveeliibas? Var jau vienmeer izveerst jautaajumu par to, ka jebkurss var straadaat, taccu nnemiet veeraa to faktu, ka ir diezgan daudz ggimenes, kuraas beerniem aizliedz straadaat.

Vai es te jau neiebraucu nelielaa spamaa?
Atvainojiet....taa gadiijaas.


Ui, jaa, un atbildot gildoram - cciikstossaa sabiedriibas dalla jau parasti arii neaizbrauc, ja neesi pamaniijis. Tie kas necciikst, tie arii aizbrauc.
Kedriks
CITĀTS(Northwatch @ 04.02.2005 11:15)
CITĀTS(Kedriks @ 04.02.2005 10:46)
Un gaušanās ka nav naudas, tērpa utt. ir viena vienīga atruna smile.gif

Vispār tas arī ir uzbrauciens nr. 2. devil.gif
*

OU!!! Ja jau saakaam spamot par teemu "uzbraucieni", un citeejot Kedrika peedeejo, ta jau moss tiessaam man arii pameegginaat uzbraukt?
Teiksim, par dazzu cilveeku praktiski nerealizeejamajiem sapnniem savaakt sev apkaart apmeeram 40-50 cilveeku lielu baru, ar AUTENTISKIEM apaviem un teerpiem arii [tas gan laikam sleeptais plaans naakotnei], kas nemaz neprasa nekaadus naudas iekraajumus kaut vai lai iegaadaatos visparastaako aadu, ja nu cilveeks ir nobriedis buut tik...hmmm, radoss, lai uztaisiitu.
Un ko gan lai piebilst par tiem nekrietnajiem GM, kas tik ciitiigi veero citu teerpus, ja nu passiem tur sazin kas ir kaajaas un muguraa, ak jaa, pareizi blush.gif ko ta ES varu teikt par dieviem?
Un iisteniibaa reizeem rodas jautaajums, ko lai pasaak taads skolniecinnss, kurss diemzzeel nepelna, taccu lloti veelas piedaliities ssaadaas speelees? Un kurss vasaraa dziivo tikai no maaminnas un teeta labveeliibas? Var jau vienmeer izveerst jautaajumu par to, ka jebkurss var straadaat, taccu nnemiet veeraa to faktu, ka ir diezgan daudz ggimenes, kuraas beerniem aizliedz straadaat.

Vai es te jau neiebraucu nelielaa spamaa?
Atvainojiet....taa gadiijaas.


Ui, jaa, un atbildot gildoram - cciikstossaa sabiedriibas dalla jau parasti arii neaizbrauc, ja neesi pamaniijis. Tie kas necciikst, tie arii aizbrauc.
*



Nu re smile.gif Tad jau viss ir kārtībā smile.gif To es apmēram arī gaidīju dzirdēt smile.gif Tātad viss ir ok - galīgi ierūsējuši visi šeit tomēr nav.

Ja būs kādas problēmas - risināsim kopā - labākais šai gadījumā ir nevis nostāties pozā un skaļi bļaut - man nav naudas bet es gribu braukt uz visām spēlēm - jūties vainīgs ak, ļaunais GM par savām briesmonīgajām prasībām......cool, bet varbūt visupirms vajag mēģināt normāli sarunāt? You know..."talk"?
Kamazs
Nu to var saukt par gaušanos vai kā savādāk, tam nav nozīmes. Ja cilvēki ierodas uz pasākumu - viss ir lieliski, ja nē, viņi ir izdarījuši izvēli un varbūt attālums un tērpa trūkums ir iemesls. No offence, Kedrik, bet nav labi apsaukāt cilvēkus par gaušanos, viņi tikai pauž savu viedokli. Ja tu spēj nodrošināt savam popularitāti jau iekarojušajam larpam pienācīgu apmeklētību arī tālu no Rīgas, ļoti labi, bet jauniem LARPiem tā ir diezgan liela problēma un attālums ir faktors, kuru nākas ņemt vērā. Arī organizātoriski poligona novietojums un attālums ļoti būtiski traucē/palīdz, TN gadījumā vislielākās organizātoriskās galvas sāpes ir tieši ar nokļūšanu/ierašanos.

Tamdēļ gribēju vēlreiz norādīt, ka tas, ko kļūdaini sauc par "gaušanos" patiesībā ir visai svarīgs LARPa pieejamības faktors un ir spēles,kurām ir ļoti svarīgs tieši tas. Jo sevišķi tas attiecināms uz īsajām spēlēm.
Niamh
Mīļo pasaulīt! Es takš uz TN3 braucu..ām..1h(?) un stāvēju kājās. Labi, bez savas kravas, bet tomēr kājās, pārpildītā autiņā un vispār bez sajēgas, kur ellē ratā man vispār ārā jākāpj.

Otrreiz es šādu nervu tricināšanu piedzīvoju vien tad, kad man Raganā vajadzēja izkāpt. Turklāt nezinot, kad īsti man jāsāk bīdīties uz priekšu smile.gif

So, esmu ar mieru kaut uz Ventspili braukt, ka tik mērķis ir labs. Jo, kā katram zināms - mērķis attaisno līdzekļus
Kamazs
Kaza, i nerunā, cilvēki no Rīgas brauca tieši tāpat - 1 stundu. Un ar kravu. s katru dienu kopš 10ās klases braucu 1 stundu turp, 1 atpakaļ, tikai kādu laiku atpakaļ parādījās auto, līdz ar to 1 stunda autobusā ir imo diezgan pieticīgs laiks.
Inx
Sakiet uz kurieni jābrauc un es braukšu! smile.gif
Larperi ir traki un vairums ir ar mieru braukt ne tikai 3 stundas vien wink.gif Un kamaz kravas kastē arī es labprāt izbraukātos w00t.gif
Kedriks
CITĀTS(Inx @ 04.02.2005 14:11)
Sakiet uz kurieni jābrauc un es braukšu! smile.gif
Larperi ir traki un vairums ir ar mieru braukt ne tikai 3 stundas vien wink.gif Un kamaz kravas kastē arī es labprāt izbraukātos w00t.gif
*


Nu reeeedz........ tas ir tas ko es apmēram gribēju teikt grin.gif thumbsup.gif grin.gif Inkss laikam zin visai labi, ko nozīmē atrašanās kravas kastē grin.gif grin.gif laughing.gif
Mattiass
3 stundas? Nav probleema! Cita lieta, ka labaak tieshaam ilgaak braukt, nekaa paarseesties. Un peldes uudens ir obligaats tajaa gadiijumaa, ja ir pirts, bet ja taas nav - tad arii uudeni nevajag (nu, vieniigi dzert ko un no riita seju apshlakstiit) grin.gif Un vispaar - ja larps ir labs, tad uz to var braukt arii dienu un paciest sliktus apstaaklus, galvenais - lai izbraukuma dienaa nebuutu agri jaacelas. grin.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.