Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kanādas "Raincoast" gatavojas publicēt HP6
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Harija Potera grāmatas
ils
Kanādas izdevniecība Raincoast gatavojas publicēt sesto grāmatu.

Raincoast Books, izdevniecība, kurai ir īpašas tiesības publicēt šīs grāmatas, ar prieku piedāvās 6. grāmatu Kanādas faniem 16. jūlijā.

"Grāmata Harijs Poters un Jauktasiņu princis bez šaubām kļūs par 2005. gada grāmatu izdošanas lielāko notikumu. Mēs esam priecīgi šajās pirms svētku dienās paziņot grāmatas iznākšanas datumu," teica Alans Makdugals, Raincoast Books pārstāvis. "Kanādas Dž. K. Roulingas daiļrades pielūdzējiem, kā arī grāmatu tirgotājiem jūlijā būs vēl vieni Ziemassvētki".

Izdevniecība Raincoast Books ir pārdevusi pirmās piecas Harija Potera grāmatas, skaitot kopā - 8 miljonus eksemplāru. Tas ir pats lielākais pārdoto grāmatu apjoms visas Kanādas grāmatu izdošanas vēsturē. Harijs Poters un Jauktasiņu princis iznāks divos variantos: standartizdevums cietos vākos (ISBN: 1-55192-756-X) un cietos vākos pieaugušo izdevums (ISBN: 1-55192-760-8). Lappušu skaits un cena Kanādas izdevumiem tiks paziņoti drīz pēc Jaungada.

No oficiālās preses relīzes.
2004. gada 21. decembrī.
©HP Christmas site
ils
http://www.raincoast.com/
Šeit var redzēt pieaugušo izdevuma vāka bildes!!!!
smile.gif, bet tikai nesapriecājieties par daudz, jo 6. grāmatai tā ir tikai kolāža. :blink:
spitzbube
kā tas ir saprotams pieaugušo grāmata? :blink:
rowzee
Pieaugušo izdevumiem ir cits vāku noformējums, kas parasti ir nedaudz baisāks bet grafiski tīri pievilcīgāks nekā parastie bērnu izdevumu vāka noformējumi.
Kā jau ils minēja, šeit var apskatīties pirmo piecu grāmatu pieaugušo izdevumu vākus.
ils
Pieaugušo izdevumi ir noformēti tā, ka no attāluma, neredzot Potera stilu, grūti pateikt, ko cilvēks lasa. Tas tiek darīts tāpēc, ka daži pieaugušie kautrējas, ka aizraujas ar bērnu grāmatu lasīšanu. Lai viņiem grāmatas nav jāslēpj, tad tās padara nemanāmāku. Kaut gan, es nemaz neteiktu, ka tās ir tik nemanāmas.
rowzee
CITĀTS(ils @ 11.01.2005 19:35)
Kaut gan, es nemaz neteiktu, ka tās ir tik nemanāmas.
*

Pirmās četras varbūt arī ar paviršu skatienu uzreiz nevar pamanīt, bet piektajai ar milzīgiem burtiem virsū ir uzraksts HARRY POTTER, ko jau pa gabalu redz grin.gif
Starp citu, kam pieder ideja?
Sniega Rūķis
man viss vienalga par tiem vaakiem, ka tik graamata jau gatava... Tauta - saakam kraat naudinjas(ja nu gadijumaa vecaaki nedod un noskopojas apgalvojot - tagad ne - veelaak....)
pelmeniC
Pie pirmās izdevības iegādāšos visas HP grāmatas, kas noformētas pieaugušo stilā. Šitik smuki!
It īpaši šis vāks:
Kill and Ded
Vov!-Tad jau baigi labi ka gatavojas publiceet tikai man ir viena probleema.Man pat nav laika lai nopirktu HP-Harija Potera abas 5 daljas ;(sad.gif kur tad laiks lai nopirktu 6 dalju-kas veel Latvijaa (laikam) nav iznaakusi.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.