Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vēstules Emmai Vatsonei!!
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
hermiionne
Laikam kaa es saprotu pa shiim adreseem var suutiit veestuulees Emmai Vatsonei!









es te aizmirsu pievienot veel kautko.

TE TAS IR!!!!!

No love letters.
No "OMG, you're sooooo cool, I love you, I adore you, I want to be like you. Can you give me your e-mail / mobile number / telephone number / adress / any other possible private info about her. She won't give it anyway.
No letters more than one page.
Get to the point straight... what do you want? Autograph? Then mention it in your first line.
Never forget to include an already-paid envelope with your adress on it. She won't reply if you don't. Then again including an envelop doesn't guarantee a reply either.
And no.. she will NOT be your pen-pal because she doesn't have the time for it.
Please note that Emma is very busy, and does not have time to personally respond to all her fan-mail. Chances are you will receive her latest newsletter (which answers all general questions about her) and a pre-printed, autographed picture of her.

( Tas ir Angliski)
Maxwels
Aha, nu bija jau noderīgi izlasīt, bet es tieši esmu gandrīz 100% pārliecināts, ka tāpat neko nesūtītu - slinkums, nosacītā aizņemtība! grin.gif Bet domāju, ka citiem varbūt šī adrese un norādes par Emmu varētu būt noderīgas. wink.gif
P.S. Lieto "rediģēt", ja ko aizmirsi, nevis pievieno jaunu atbildi, tā būs much better! wink.gif
emily
vispaar shiis veestules nonaak pie vinjas agjentiem, ljoti reti zvaigznes pashas lasa taas veestules, bet peedeejaa vareetu buut iistaa...

man klasesbiedrene kaadreiz aizsuutiija dzimam kerijam veestuli un vinjai atnaaca tpakalj, ar autograafu, tiesa peec vairaakiem gadiem laughing.gif
Fijusska
ai, nu it ka vinja taisiitos atbildeet! un ja paveiksies, tas butu neticami! nju vispar kur tu taas adreses njeemi? nju tjipa es domaaju , cikivnjas pareizas. nu sitaas jau iskatas kaut cik pareizas! tongue.gif
ziniet, man tiko ienaaca ideja praataa, varetu aizsutit, lai gan man vinja ipashi nepatiik! grin.gif ta pa jau neatbildeetu! laughing.gif
aicha
Tad nu gan jāpievieno aploksne ar marku un pat tad negarentē atbildi getlost.gif Stulbi. Kā viņi nesaprot, ka fani jau ir tie, kas maksā par HP filmām un pelna viņiem miljonus. Būt labāk pacentušies.
Debby_off_end
Vai tiešām kāds ir tā nojūdzies,lai tiešām raxtītu bez garantijas,ka viņa atraxtīs,maxājot par atbildi un zinot,ka visticamāk viņa pat pavirši nepaskatīsies.I love U.Nu gan...nožēlojami.Naw jau viņa nekas tik traģiski īpaš.Ļoti aizņemta..
Un vēl..neviena slavenība nekad naw cienījusi fanus.Tad jau drīzāk publiski paziņot,ka viņa ir totāla nulle un tad viņa tewi ievēros..
Švilpaste
Tā nu gan nav taisnība, ja nebūtu fanu,kas fanotu par aktieriem,dziedātājām u. tt.
tad jau viņiem nemaz negribētos līst ārā no mājas ohmy.gif
Debby_off_end
Un kāpēc tad tās slavenības no viņiem atkratās un visu laiku mūk?!!Tikai pasaki,ka slavenības ciena savus fanus.Tas,ka viņi tā saka, neko nenozīmē.Viņiem tā ir jāsaka,jo tā liek aģenti.Sākumā viņiem fanus vajag,bet vēlāk viņiem ir uzspļaut..
betty
Nav jēgaz sūtīt , jo viņa var nesaņemt vai arī wnk neizlasīt .. tā jaw laikam visa Anglija & ASV viņai sūta .. naw ko ..
Fijusska
CITĀTS(Debby_off_end @ 02.01.2005 18:35)
Un kāpēc tad tās slavenības no viņiem atkratās un visu laiku mūk?!!Tikai pasaki,ka slavenības ciena savus fanus.Tas,ka viņi tā saka, neko nenozīmē.Viņiem tā ir jāsaka,jo tā liek aģenti.Sākumā viņiem fanus vajag,bet vēlāk viņiem ir uzspļaut..
*



nju nez vai tu gribetu tadu dziivi, kas visu laiku no faniem jatsijajas, vinji jau ar tomeer cilveeki!

nju un ko var gribeet, vinja maz zina cik vinjai raxta? vinja labi ja 3 vestules apskataas enesi, ja vispaar apskataas? laughing.gif :blink:
Niamh
Ikviens var rakstiit. Rakstiet. Taa adrese ir pareiza, pati uz vinu cetras reizes rakstiiju. Bet ziniet - apnika. Apnika stresot, kad nevareeju sagaidiit atbildi, panika ar ruugtu sirdi lasiit uzrakstu uz foto aizmugures, ka visas tiesiibas fotografeet pieder taadai un sitaadai fotokompaanijai un ka sii ir kopija Nr. tik un tik. Lieka naudas izgruusana. Varbuut paveiksies un tev atsuutiis to zinu lapu un kaarteejo foto. Varbuut nee. un pilniigi vienalga, vai ieklauj to aploksni vai nee, jo es nekad to nepievienoju, bet man ir piecas fotograafijas.

Godiigi, nav veerts. labaak pat neaizrauties, jo peec tam vari smagi vilties.
Fijusska
CITĀTS(Gudrā_Kaza @ 06.01.2005 18:33)
Ikviens var rakstiit. Rakstiet. Taa adrese ir pareiza, pati uz vinu cetras reizes rakstiiju. Bet ziniet - apnika. Apnika stresot, kad nevareeju sagaidiit atbildi, panika ar ruugtu sirdi lasiit uzrakstu uz foto aizmugures, ka visas tiesiibas fotografeet pieder taadai un sitaadai fotokompaanijai un ka sii ir kopija Nr. tik un tik. Lieka naudas izgruusana. Varbuut paveiksies un tev atsuutiis to zinu lapu un kaarteejo foto. Varbuut nee. un pilniigi vienalga, vai ieklauj to aploksni vai nee, jo es nekad to nepievienoju, bet man ir piecas fotograafijas.

Godiigi, nav veerts. labaak pat neaizrauties, jo peec tam vari smagi vilties.
*


a tev atsuutija tadu ka kopiju, nju kopetu no istas bildes, vai tadu istu focen? es vnk brinos, jo domaju, ka vinji vispar neko neatsuuta, ta jau tev jabut priecigai ka akut kas. nju vel es apbrinoju tavu pacietiibu tik daudz suutit! grin.gif
i`m_GriM&EviL
Es saņēmu atogrāfu no Leavesden Studios, bet tas protams nebija īsts. Bet tomēr ir vērts rakstīt, būs kāds prieciņš.
Rupertam Grintam varat droši rakstīt, viņš pats atbild uz lielāko daļu vēstulēm, jo autogrāfi ir īsti. Emmai un Danielam tur kaut kādi citi džeki no kompja kopē autogrāfus.
Niamh
Njaa...man tik pat kā visas ir kopijas. Tikai viena ir īsta - no Ruperta Grinta. Ptiesībā viņš arī vienīgais no trio velta kādu laiciņu arī fanu vēstulēm. Bet ir taču arī otrā plāna aktieri smile.gif Viņi nav tik aizņemti un biežāk atbild uz vēstulēm. Kā piemēram Nevila tēlotājs ir lādzīgs puika.

Vēl jau ir arī Roulinga, kura dažkārt mani pagodina ar atbildēm.

Patiesībā, pašlaik apsveru domu uzrakstīt atkal kaut ko. Liels pluss ir tas, ka nevajag būt sazin kādam anglenes profiņam.
aicha
CITĀTS(Gudrā_Kaza @ 10.01.2005 14:18)
Liels pluss ir tas, ka nevajag būt sazin kādam anglenes profiņam.
*

Kā tas būtu jāsaprot? unsure.gif Nav jābūt profiņam, jo viņi tās vēstules nelasa vai kā?
Sapņu Teātris
NU jaa bet nu un tad?Bish tizli,ka vinji pashi neraksta,nu vismaz vinja...
Bet cik es sapratu tad rons un harijs pashi parakstaas uz veestuleem ? rolleyes_a.gif
Fijusska
CITĀTS(Mini Kaza @ 10.01.2005 14:18)
Vēl jau ir arī Roulinga, kura dažkārt mani pagodina ar atbildēm.

Patiesībā, pašlaik apsveru domu uzrakstīt atkal kaut ko. Liels pluss ir tas, ka nevajag būt sazin kādam anglenes profiņam.
*



nju tikai nesaki ka sanjemi personisku atbildi no Džo!!! laughing.gif
nju kaut vai! tongue.gif

nju ka tu ar to nevajag but profinjam domaaji? nju ka ta vinji ko saprot? huh.gif

NJu kadc varbut var pateikt vel kaada adresi? nju kada otra plana, vai ruperta??... happy.gif
i`m_GriM&EviL
Harijs pats atbild uz vēstulēm?? Kā tad...
Citu adreses es atradu interneta šajā lapā.
DEaDnokS*
hmmm buus jaameegina aizsuutiit
Niamh
Nu kuram gan patīk lasīt bezpersonisku vēstuli ar ideālu gramatiku. Kļūdīties ir cilvēcīgi. es nekad neesmu kādam prasījusi, lai izlabo manas kļūdas, jo tad tiktu izsvītrotas svarīgas lietas, kuras es īsti nemāku ietērpt svešvalodas vārdos.

Par Džo - tikai vienu reizi, kad es savu eiforiju izliku uz papīra un aizsūtīju viņai smile.gif
skatitajs_no_malas
Man gan ir gadijies sanemt no pasas zvaigznes atbildi- turklat atrak neka pec gada:)
Endija
Es atbildi saņēmu. Sūtīju arī uz Angliju, bet gan ne šiem aktieriem un tās adreses 1.postā šobrīd nevar redzēt... Tas nu tā.
Man ir ieteikumI visiem vēstuļu sūtītājiem:

1. Nesūtiet fanklubiem, vai kam tādam, sameklējiet tās studijas adresi, kur jūsu elks strādā un to var dabūt, ja vien nedaudz parakājas internetā.
2. Protams, iekšā jāieliek apmaksāta vēstule ar atpakaļ adresi.
Un galvenais - nedaudz ticības laughing.gif smile.gif grin.gif

Es vēstuli saņēmu no mana mūzikas elka - Robija Viljamsa. Un autogrāfs bija pavisam īsts. Es vienkārši notrāpīju uz viņa dzimšanas dienu un iekšā ieliku arī kartīti ar apsveikumu.
Fijusska
CITĀTS(Endija @ 08.03.2005 18:33)
2. Protams, iekšā jāieliek apmaksāta vēstule ar atpakaļ adresi.

*


kaa? tu liki leilaka aploksne mazaaku? vai ta vinjeim naudas nava, ka jasuta aploksnes? man pat taaddas meetajas wink.gif
Princesīte
kā? tu liki lielaka aploksne mazāku? vai ta viņiem naudas nava, ka jāsūta aploksnes? man pat tādas mētajas wink.gif
domā, ja tew būtu jāiaizsūta miljoni vētuļu tew pietiktu tās?
Fijusska
nja, es ta biskin kaut kur uzzinaju kau ko... un taga griebtu zinat vel kau ko! silent.gif

kaa es avru apmaksat vestuli, ja vinjeim neder sutit ar musu marku? jo vinjeim ir savadaakas utt. taks es envaru parasto latviesu marku sutit. un ka noteik ta apmaksaasana, jus jau laiakm visi te esat sutijushi, moska kaads pasaka! smile.gif
BlueberryAnima
es personigi nesutu un nesutisu tadas vestules, jo uz tam atbild aktieru menedzeri vai vel ''labak'' .............. pie tam tas bildes ar autografiem, vinjas jau nesuta tiesi tev, bet daudziem cilvekiem, jo tas jau ir sagatavotas ieprieks.........man liekas, ka aktieri nemaz nepaskatas uz tam vestulem silent.gif
i`m_GriM&EviL
Turiet īkšķus, ka telpā kurā lasīs manu vēstuli šī slavenība Emma kādreiz ienāks wink.gif ! Es rīt sūtu viņai vēstuli grin.gif !
Fijusska
EW, nu , bet kadu marku tu liki klat? grin.gif tak latvieshu ne, kur sadabuji anglijas huh.gif
Wunderkind
CITĀTS(i`m_GriM&EviL @ 08.01.2005 22:44)
Rupertam Grintam varat droši rakstīt, viņš pats atbild uz lielāko daļu vēstulēm, jo autogrāfi ir īsti.


Eemm...ir zināma arī precīza adrese??? unsure_a.gif
***Dancing_Queen***
kaada jeega raxtiit, ja tew war arii neatraxtiit atpakalj, tu samaksaa un atpakalj neko nedabuuu.. reaali.. ja paweicaas tad labi.. bet neesmu tik liela iwnjas fane, lai teereetu naudu un dabuutu winjas autograafu...
Švilpaste
varetu jau aizrakstit, tomer es sarakstos ar meiteni no Italijas un es zinu cik ilgi viena vestule iet uz arzemem. Plus,ja vel nav garantijas,ka vini vispar atrakstis, tad kada jega rakstit?
filthy-creat
emmmzz .... negribeetu juus apbeedinaat, bet es neredzu nekaadu Emmas adresi!!! Tieshaam man tur ir kkaadi taadi, kaa 5o% caurumi ... bet nekaadu adreshu tur nav ... varbuut kaads vinjas tieshaam redz, tad varbuut varat man paarsuutiit vinjas caur veestuli .... ljooti luudzu! smile.gif


Un veel ... varbuut juus zinat Rona un Malfoja adreses (kaut arii es par to looti shaubos) , bet ja nu tomeer zinat, tad es juus luudzu ... dodiet man zinju ... smile.gif
Niamh
Līvzendas studijai vajaga rakstīt. Plus komplektā ar sūtāmo vēstuli iekļaut arī atpakaļadresētu aploksni ar markām un pasta zīmogu par apmaksātu atbildi (izmērs tai aploksnei..nu tas vidēji lielais). Tad visdrīzāk var cerēt uz atbildi.

Bet tāpat viņas ir ilgi jāgaida, man pagāja četras nedēļas, kamēr saņēmu.

P.S. Līvzendas studijas adresi var atrast da jebkādās fanu lapās. Mainīt vajag tikai aktiera vārdu (Attiecīgi Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Tom Felton Roobie Coltrane utt.)
SedrikS
Nu es gan labpraat aizsuutitu vestuli Emmai, bet domaju ka nava jeega !
Jo padomajiet cik taadas vestules vinai naak. Un vina tak nevar atbildeet uz visaam! wink.gif
Niamh
A kam tad diez aģenti un sekretāri ir domāti? Sakopē tur tūkstošiem tādas fotogrāfijas un tad izsūta.

Nav tie paraksti īsti, nu nava. Samierinieties. Es ar biju ekstāzē, kad saņēmu. Bet tagad es paurķējos un FACE THE TRUTH
Fijusska
CITĀTS(filthy-creat @ 13.07.2005 21:17)
emmmzz .... negribeetu juus apbeedinaat, bet es neredzu nekaadu Emmas adresi!!! Tieshaam man tur ir kkaadi taadi, kaa 5o% caurumi ... bet nekaadu adreshu tur nav ...
*


ai, nju tjip, pameklee googla, tik skaties, lai tas stundijas adrese buutu, labaka ta tongue.gif

CITĀTS(Niamh @ 13.07.2005 22:08)
Līvzendas studijai vajaga rakstīt. Plus komplektā ar sūtāmo vēstuli iekļaut arī atpakaļadresētu aploksni ar markām un pasta zīmogu par apmaksātu atbildi (izmērs tai aploksnei..nu tas vidēji lielais). Tad visdrīzāk var cerēt uz atbildi.


*


nu nez, laikam visi lielie sutitaji kluse, kad prasu, kaadam markaam? jo no tureines nevar sutit ar latvijas markaam, un vai tad latvija pardod anglijas markas? huh.gif no atbild tak kaadc mad.gif
Niamh
Njā nu ko es varu teikt..nekad neesmu aplokni iekļāvusi, bet tomēr 4 foto man tāpat ir a^_^
i`m_GriM&EviL
Kādā sakarā jāliek aploksne un marka iekšā ? Autogrāfi , kas man ir atsūtīti ietilpst mega lielās aploksnēs ! Un uz tām aploksnēm nav nekādu marku , tikai uzrakstīts , ka tas jāpieskaita Leavesden Studios rēķinam . Tikai autogrāfs no Bonijas Raitas bija parastā izmēra aploksnē un ar marku , jo laikam viņa pati atbild uz vēstulēm .
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Klausies, uz kādu adresi jāraksta? nuss... roulingai ! es centos atrast Alana Rikmana adresi , bet atradu divas (un pilniigi preteejas).
Viena- jaasuuta uz Oxfordu, otra- uz Beverly Hills! un tad domaa...
**Kittie**
vinjas agjenti,fanu klubs taadas veestules izdrukaa simtiem un tad katram suuta pa veetulei visiem vienaadas... grin.gif tas nav interesanti... saprotu-vinjai nav daudz laika,lai izlasiitu katru veestuli un atbildeetu kur nu vel ar kaadu saraxtiities... smile.gif
Veronika
Nez, es laikam tāpat nesūtīšu to vēstuli... Kam man vajag vienu no tūkstoš kopvēstulēm ar neīstu autogrāfu? Pilnīgi un galīgi bezpersoniski.... silent.gif Un nevar jau tos cilvēkus vainot, uz tik daudz vēstulēm, cik viņiem pienāk, vienkārši nav fiziski iespējams atbildēt... whistling.gif
Demetra
Es jau esmu aizsutijusi un dabuju autografu . Bet baigi ilgi jagaida kamer atsuta . Bet ir ta verts smile.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.