Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurš ir Harija mīļākais pasniedzējs?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
lil`skater
Nu ko balsojiet es domāju ka varētu būt Hagrids, taču tas ir apstrīdami, jo Hagrids Harijam vairāk ir draugs, bet kā pasniedzējs es nezinu tā pat ir ar Vilksonu grūti spriest! Tomēr es nobalsoju par Vilksonu! smile.gif Un tu?
alohamora
jap, es ar par vilksonu, galu galaa, vinjsh Harijam iemaaciija daudzas noderiigas lietas un bija ljoti forshs un saprotoshs.
emily
man liekas, ka hagrids getlost.gif
kaa nekaa vinji ir labi draugi...
aFēra
Kā pasniedzēji tie varētu būt, Vilksons, Maksūra un Hagrids. Varētu jau arī Trakaci, bet tas jau tā pamaz pasniedzēja amatā nosēdēja.
Shadowstalker
Kā pasniedzējs noteikti Vilksons, jo Hagrids kā pasniedzējs nemaz tik labs viņam neliekas.
shary
noteikti Vilksons. viņš viņam daudz ko mācīja un nekad tā īsti nesodīja. nu es domāju tad kad Strups naktī viņu pieķēra, viņš izpestīja Hariju
skatitajs_no_malas
Noteikti Vilksons...
Un nevis Triljone bet Trilonija....
Fijusska
CITĀTS(Shadowstalker @ 23.12.2004 16:44)
Kā pasniedzējs noteikti Vilksons, jo Hagrids kā pasniedzējs nemaz tik labs viņam neliekas.
*


Nju pilnibaaq piekriitu. Ta it ka ja jautajums ir domats ta, kurs vispar patik no pasneidzejiem ka cilveeks, tad Hagrids, jo vinji tak ir druagi. Bet ja kurs ka pasneidzeejs, ta varetu but vilksons, jo vinsj harim iemacija daudzas leitas, un bija tads fors, nu bet ari vilksons man skiet patiik vinjasm, jo bija vinja teva draugs.
Ja no tiem pasniedzejiem kuri vel tagad maaca, neskaitot hagridu, ta varetu but Maksur ai vecais zibinjs. grin.gif
Aliisija
Nju man jau liekas,ka Hagrids.....Bet Vilksons un Maksuura vinjam arii patika.....Un veel manupraat vinjam patika stundas pie Firencii
Maxwels
Viennozīmīgi Hagrids (kaut gan Vilksons arī varētu būt grin.gif ), tur vienkārši nav divu domu. Hagrids, piemēram, atšķirībā no Strupa ir draudzīgs pret jebkuru torņu skolēniem, bet Strups atzīst tikai Slīdeņus. Vilksons jau arī nebija slikts... Ai, pateicu, ka Hagrids, ko tur vēl mainīt? tongue.gif
Laupītājmeitēns Ronja
Kā jau te`iepriekš minēja, ka kā cilvēks laikam jau Hagrids- viņi ir labi draugi, lai gan pēc 5. grāmatas... varētu kaut kas arī mainīties viņu attiecībās. Un kā pasniedzējs noteikti, ka Vilksons- jo kā minēja viņs Harijam ļoti daudz ko iemācīja, un kā pasniedzējs izturējās cilvēcīgi, pret skolēniem. Gan jau ka arī Maksūru viņš neienīst, bet Vilksons, viņam patīk noteikti vairāk.
Bet tagad, pēc piektās grāmatas, viņi varētu kļūt arī diezgan labi draugi (vēl labāki nekā bija), jo viņi abi Siriusa nāvi noteikti pārdzīvo(s) vissmagāk..
Bille
Nezinu..itkaa jau no saakuma man likaas ka Hagrids.. bet kaa pasniedzeejs vinsh nav labs..peectam.. Trakacis..be vinsh jau nemaaciija(maaciija vinna dubultnieks)..taatad nonaacu pie secinaajuma ka tas ir Vilxons,lai gan vinhs bija vilkatis,pasniedzeejs vinsh bija labs..
Rusell the carrotstork
itkaa jau Hagrits.. varbuut arii Vilksons. laughing.gif kapee vispaar ir dots variants Strups??


[btw, Hagrids raksta ar d nevis ar t meele_a.gif ]
mazā peciņa
Hagrids viņam ir labs draugs, nevis mīļākais pasniedzējs.
Drīzāk jau Vilksons (ja vien neuzradīsies vēl kāda jauna persona).


skow
Fijusska
NU jaa, bet Vilksons vinjam(harijam) jau patiik ari citu iemeslu delj. nu vinjs bija laps pasniedzējs utt. bet ari tapec, ka teeva draugs utt. un kaa tad vinju vel pei pasniedzejiem pieskaitiit? UN dumidors tur vispar skaitaas pei pasneidzejiem, kas harijam varetu patikt? blush.gif laughing.gif
Overlord
Es domāju ka neskatoties uz antipātijām kas Poteram ir pret šo personu,ar laiku viņam par tādu kļūs Strups. Varbūt Poters izdarīs kādu pakalpojumu Strupam piemēram izglābs šamo vai šamam kādu tuvu būtni no attiecīgas personas vai šīs personas piekritēju pārāk garajiem pirkstiem.Enīvei,ja ne Cūkkārpā,tad vismaz pēc tās abiem būs draudzīgas attiecības
Fijusska
CITĀTS(Air Spirit @ 31.12.2004 00:37)
Es domāju ka neskatoties uz antipātijām kas Poteram ir pret šo personu,ar laiku viņam par tādu kļūs Strups. Varbūt Poters izdarīs kādu pakalpojumu Strupam piemēram izglābs šamo vai šamam kādu tuvu būtni no attiecīgas personas vai šīs personas piekritēju pārāk garajiem pirkstiem.Enīvei,ja ne Cūkkārpā,tad vismaz pēc tās abiem būs draudzīgas attiecības
*



...ja protams abi buus dziivi, kas ja godiigi ir maz ticams! tongue.gif
un vairaakumam jau gribeetos, lai vinji kljutu draugi! wink.gif
Reksa
Hmmm...
Harija mīļākais profesors varētu būt Vilksons! Bet pēc Vilksona seko Hagrids! tongue.gif
crazy angel
es nevaru izskirties starp Hagridu un Vilksonu, bet es laikam vairaak sliecos uz Vilksonu...jo Hagrids ir labs draugs, bet pasniedzeejs vinjs ir suudiigs...
_BijušaisPareģis
Grāmatās bija vairākkārt pieminēts, ka Harijam pašam Vilksons liekās vissakarīgākais no pasniedzējiem, ja vēl salīdzina uz tādu personāžu fona, kā Ambrāža, Strups, vai Pus-Voldemorts Drebelis... Vienīgi jāpiekrīt par to, ka Hagrids Harijam patīk kā draugs... Un šajā aptaujā viņš kā līderis varēt būt tikai nosacīti... Cik daudz reižu taču ir bijis tā, ka Harijs Hagrida stundā pie sevīm cer, kaut ši stunda neizgāztos! Un tas par labu pasniedzēju neliecina... Varbūt pats par sevi Hagrids ir labs cilvēks (vai puscilvēks), bet līdz laba pasniedzēja titulam viņam vēl jāpamācās... Gan jau ar laiku... grin.gif
pelmeniC
CITĀTS
Vienīgi jāpiekrīt par to, ka Hagrids Harijam patīk kā draugs... Un šajā aptaujā viņš kā līderis varēt būt tikai nosacīti... Cik daudz reižu taču ir bijis tā, ka Harijs Hagrida stundā pie sevīm cer, kaut ši stunda neizgāztos! Un tas par labu pasniedzēju neliecina... Varbūt pats par sevi Hagrids ir labs cilvēks (vai puscilvēks), bet līdz laba pasniedzēja titulam viņam vēl jāpamācās...

Nu šitam es pilnīgi piekrītu un tādēl Hagridu neatzīmēju. Viņam jau jāmācās ne tikai līdz laba skolotāja titulam, viņam vispār par skolotāju būt jāiemācās laughing.gif
Man jau šķiet, ka viņam Maksūra tīri labi patīk unsure.gif Cik nu es atceros, viņa parasti ir lādzīga un taisnīga. Vilksons jau arī varētu būt, bet viņš tak arī tā kā velk uz drauga pusi (vai es kļūdos?). Galu galā neatzīmēju neko, nevaru izšķirties huh.gif
morticia
man ar liekas ka hagrids, bet vispaar jau vinjsh vinjam vairaak ir kaa draugs nevis kaa pasniedzeejs.. un veel vareetu buut vilxons.. bet vinjsh jau vairs nava pasnidzeejs.. bet vispaar jau skaidraak ir apraxtiits kuri pasniedzeeji vinjam nepatiik nevis patiik. lielais vairums jau tomeer patiik.. potiju jau visi miil...
gwinerva
Viņam noteikti patika Vilksons.Jo viņš bija labs un saprotoš.Un pazina Harija tēvu... smile.gif
zakkite
smile.gif Manuprā, ka Vilksons, jo viņš vislabāk pasniedza tumšās zintis un Harijam iemācija uzburt aiztāvi. Jaa un vēl + Vilksons pazina Harija vecākus, un Harijs varēja uzzināt par viņiem kaut ko. Un Vilksons bija saprotošs pret Hariju! smile.gif
monster
Es domaaju ka Harijam vislabaak patiik divi pasniedzeeji! Hagrids un Vilksons! Man liekas ka Harijam Vilksons patiik jo vinjs ir Dzeimsa lloti labs draugs un Harijam arii radaaas labas atieciibas ar vinju skolaa! Vins vinjam iemaaciija izsaukt aizstaavi! Manupraat Harijam patiik Hagrids jo tiesi Hagrids vinju atveda uz Cuukaarpu izvilktdams no Deersliju "gaadiigajaam" rokaama!
Lestat
Man liekas, ka Harija mīļākais pasniedzējs ir Vilksons, jo, kā jau erty teica,
CITĀTS
Grāmatās bija vairākkārt pieminēts, ka Harijam pašam Vilksons liekās vissakarīgākais no pasniedzējiem.
Un tad vēl Harijs Hagridu uzskata par labu draugu, jo grāmatu lasot varēja noprast, ka Harijam nepatika Hagrida stundas, viņš vnk tēloja, ka tās ir interesantas (izņemot to ar zirgērgļiem - tā viņam tiešām patika), jo negribēja apbēdināt Hagridu.
Sneak
varētu būt, ka Vilksons, jo viņs iemācīja daudz labu lietu. Hagrids nē tādēļ, ka Harijam viņš ir ļoti labs draugs, bet varbūt arī, ka vinam tas ir mīļākais skolotājs ko gan var zināt. unsure.gif
lindkolna
nju,mans viedoklītis ir Vilksons, jo viņš Harijam iemācīja ļoti nozīmīgas lietas un bija jauks pret viņu! smile.gif
i`m_GriM&EviL
Agrāk noteikti Vilksons , bet tagad viņš vairāk nav pasniedzējs . Tāpēc es saku , ka Hagrids , jo viņš ir Harija draugs un Počiks ir priecīgs , ka ir 1 normāls pasniedzējs . Kāpēc ne ? wink.gif
Spicule
Vairāk Vilksons nekā Hagrids, bet varbūt vairāk Hagrids nekā Vilksons, bet nu...kas lai to zina.
Šie skolotāji viņam ir vismīļākie.
100% wink.gif
Ģitārmeiča
es domāju, ka Vilksons, bet tas jau arī tāpēc, ka vecākiem tuvs draugs. varētu jau arī,protams, būt Hagrids un, varbūt, Maksūra!!! grin.gif
helbaffy
Nu kā Harijs pats izteicās, tad Vilksons! Protams Hagrids ir viņa draugs, tomēr kā pasniedzējs viņš nav tik labs... blush.gif tad vēl Strups! Nu kurš var domāt, ka Strups ir viņa mīļākais pasniedzējs? Noteikti viņa neciešamāko pasniedzēju sarakstā vēl ir Ambrāža, Sirdsāķis, Trilonija... un tt.! Bet Maksūra, lai gan ir stingra tomēr ir laba pasniedzēja... wink.gif
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Varētu būt jau Remus. Viņi bija lab draugi un viņš bija viens no labākajiem draugiem Džeimsam. Man liekas, ka tas ir viņš.
~BN~
Man liekas ka Vilksons. Hagrids ka pasniedzejs nemaz nav tik labs.


~BN~
Ilva-Luīze Šmelde
Man liekas ka Vilksons, jo viņš ir labs pasniedzējs, iemācījis Harijam visādas labas lietiņas, un bija Harija tēva viens no labākajiem draugiem.
negative
Manupraat tas ir Vilksons.Hagrids paliek 2.vietaa smile.gif
Melleņu kamenēns
domaajams ka tas vareetu buut ka vilksons, jo vinjsh pat taa saka!
shocked mouse
varbuut vilksons. bet varbuut vareetu buut arii Hagrids...bet ticamaaks liekas Vilksons.Hagrids teishaam vairaak taakaa draugs nevis pasniedzeejs! wink.gif
versache
Man nezkapēc liekas ka tas varētu būt Vilksons.Jo viņš pazina Harija tēvu un māti.Bet lai gan harijam patika arī Dumijs.
whitegirl
Noteikti ka ne Sneips... grin.gif Bet taa kaa manupraat vinjam nev viens izteikti miiljaakais priekshmets... Nedomaaju ka vinjam ir ariii miiljaakais profesors... Ar Makstuuru vinjam laikam ir vislabaakaas attiesciibas....
nešķīstais skuķis.
Tas man šķiet, ka ir viennozīmīgi - Vilksons.
Neons mežģīnes un noziegums
grin.gif Man tāda aizdoma ka tas varētu būt Vilksons,bet varbūt arī trakacis.... unsure_a.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.