Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai tavā dzīvē ir kas mainījies, kopš tu izla
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
Lapas: 1, 2, 3
Švilpaste
Man gan ir mainījušās daudzas lietas. Piemēram es vairāk lasu grāmatas smartass.gif un ..ticu arī brīnumiem.
Vaidu_Vairas radiniece
es ar saaku lasiit arii citas graamatas un vairs nevaru apstaaties... briinumiem es ticeeju jau pirms graamataam..... aa...un veel es mazaak seezhu pie datora....
Maxwels
Jā, ir. Vispār tagad man kaut kāda aizraušanās ir! grin.gif Grāmatas nezinu, vai lasu īpaši vairāk, šķiet, ka tomēr nē. Pie datora vai sēžu mazāk? Grūti spriest, jo, kad izlasīju pirmos četrus HP, man laikam datora vēl vispār nebija, bet tagad... nope, laikam tomēr nespēj atraut... unsure.gif
Rigor_mortis
nu es godīgi sakot neesmu mainijusies ja nu vienīgi "staigaju" tagad pa šo forumu, pārējais viss jau bija kā ir tagad!
shary
jā. man liekas ka noteikti. es sāku vairāk visādām jocīgām lietām ticēt. varbūt arī sāku vairāk grāmatas lasīt. un vispār zinu kas tas Harijs Poters vispār ir.
emily
nez... un kas var mainiities? huh.gif
man vismaz nekas nav mainiijies, iznjemot to, ka esmu izlasiijusi veeu vienu graamatu grin.gif
Demagogs
Nekas nav mainījies... Varbūt mans vārdu krājums ir palielinajies, un varbūt zināšanas ar nedaudz, bet tā nekas nav mainījies... Kam tad būtu jāmainās? getlost.gif
zakkite
Ja vairāk sāku lasīt grāmatas un interesēties par mistiskām lietām!!!
Lestat
Jā, ir. Ar katru izlasīto HP grāmatu, es nākamās daļas gaidu arvien nepacietīgāk rolleyes_a.gif
Canadian
Varbūt kādu laiku bija kaut kas mainījies... rolleyes_a.gif Es vairāk fanoju par HP grin.gif Bet tagad jau man viņš ir galīgi apnicis. Protams, ja iznāks grāmatas, es tās izlasīšu un tas pats arī ar filmām, bet tagad tāa rolleyes_a.gif Nuuu, kas vēl... Vairāk sāku lasīt grāmatas, bet tagad kādu laiku man tās grāmatas jau galīgi pieriebušās, pat III GP negribas lasīt blush.gif neskatoties pat uz to, ka tas ir daudz planāks nekā abas iepriekšējās grāmatas rolleyes_a.gif Nu 'brīnumiem, maģijai, burvestībām es jau pirmstam tāa nedaudz GRIBĒJU ticēt... sorcerer.gif
Ļipa
Jā, bet, protams, tagad es pazīstu par vienu labu grāmatu vairāk.
Nu, jā man ir arī par vienu atkarību vairāk... smile.gif
Niamh
Patiesiibaa, es to visu vareetu nosaukt par taadu kaa keedes reakciju. Vispirms nekaitiiga graamatina, kuru izlasiiju liidz pusei. Tad Potera bums visaa pasaulee. Tad es izlasiiju visu graamatu. Tad uzmekleeju internetaa visu par un ap vinu. Griezu no zurnaaliem un citas makulatuuras info par HP. Un taa nu es saaku lasiit mazaak un vairaak seedeet pie kompja, speeleejoties I-Cuukkaarpaa un seezot seit, kurbikaa.
dreamer
Jā ir mainījies! Vairāk un biežāk lasu grāmatas. Vairs neslēpju no citiem ka nodarbjos ar grāmatu lasīšanu. Gaidu kad iznāks arvien jaunas HP un citas līdzīgas grāmatas lai atkal varētu lasīt. Attīstu fantāziju :blush2:...
Bille
Nju nekas iipash.vieniigi ka es esmu saakusi pamatiigi intereseeties par mistiku un maggiju..
mazā peciņa
Jā ir! Gads ir mainījies laughing.gif laiks iet uz priekšu, esmu palikusi vecāka (mb saprātīgāka?! nēēē.. meele_a.gif )

Bet tā - mainījies -> Galvenokārt jau visi (lielākā daļa) te ir dēļ HP. Izlasot tās grāmatas (vai noskatoties filmu) parādas jauna aizraušanās.

Ahh- mans grāmatu plaukts ir ar daudzām lielām, biezām grāmatām! Tas ir mainījites laughing.gif


skow
Overlord
Hmm Kopš izlasiju pirmo Poteru ir gan šis tas mainījies. Piemēram uzlabojies tulkojums un HP nav gājis GP pēdās, sāk parādīties vairāk lamuvārdu un protams arī vardarbība-gan garīga,gan fiziska. Nav jau ilgi jādomā kurš vai kuri ir tie kas tur(stāstā) atbild par šādām lietiņām.. Un esmu ievērojis(cik es vērīgs) ka liela daļa tagad zin kas ir Harijs Poters un Daniels Redklifs.Kad iznāca 1.grāmata tad tas lielais kvantums labākajā gadijumā zināja ka pastāv tāda grāmata par burvju zēnu vārdā Harijs Poters un neko'nezināja par tādu Danielu Redklifu.
aFēra
Nu... mainījies nav gandrīz nekas. Mans hobijs joprojām ir lasīt grāmatas, bet es sāku vairāk pievērsties fantāziju žanram un mani plaukti papildinājušies par pāris HP pārodijām.

Un pagaidām man uz galda stāv trīs izlasīti AF sējumi un viens Monikas sējums. Jāsaka - interesanti!
spitzbube
ir. nu es atradu šo forumu dēļ HP un izlasot HP es varu postot HP nodaļās. grāmats lasīju jau daudz arī pirmstam. nu tā grin.gif
Tots
Tagad pasauli uztveru savādāk nekā pirms Harija izlasīšanas. Spēju vairak uztvert pasauli. Izprotu lietas kuras kādreiz neizpratu. Skatos no tēlainam acīm nevis ka tā būtu ikdiena. Visāsaskatu savi skaistumu un jaukumu.
Elonors
Pirms nebiju izlasijis HP, bet mamma bija man nopirkusi pirmo gramatu un saka man lasit prieksha, un es nodomaju: "Kautkad slosis, tas Poters!" un negribeju lai man mamma turpina lasit. Bet pec kada laika es sadzirdeju, ka sak apkart runat par Poteru, tad es piesedos klat pie pirmas gramatas un izlasiju to divas ar pusi dienas. Gruti pateikt, kas tieshi ir mainijies, bet es jutu, ka kaut kas tiesham ir, un pat loti.
gwinerva
Nu nekas taads iipass nav mainiijies-lasiiju jau pirms tam daudz.Varbuut vieniigi mana fantaazija ir palikusi lielaaka. rolleyes_a.gif
Sol Invictus
Jā - es biju izlasījusi par četrām grāmatām vairāk, bet tā kā šis jautājums laikam ir domāts kā nopetnas pārmaiņas tad nobalsoju, ka nē
Darka
Jā manā dzīvē arī šis tas ir mainījies, jo ar to sāku vairāk pievērsties literatūrai!!! rolleyes_a.gif
Nestors Grems
Mainījās, jo tagad lasu daudz vairāk!
Anja
O jaaa! Esmu saakusi lasiit vispaar! Un arii ticeet briinumiem un spokiem un cilveekiem ar maģiskaam speejaam.... Dziive ir palikusi kraasainaaka...
Aeris
Kas mainījās???

Mana attieksme pret HP, jo senāk man nepatika u.t.t., bet tagad viss ir otrādāk!
Ledene
Baigi daudz kas. Bet gan jau tas būtu noticis arī bez hp lasīšanas.
Es mainīju klasi.
Es mainīju dzīvesvietu.
Es mainīju draugus.
Es mainīju imidžu.
Es mainīju savu attieksmi pret dzīvi.


Sāku interesēties par maģiskajām grāmatām un sēžu te wink.gif !
Tynyte
...dzudzkas, lasiiju graamatas jau es ar pirms tam un pie tam daudz, bet es saaku lasiiit arii Poteru un vinja paradofijas un daudz ko citu, es pieteicos shajaa forumaa!!!! utt.... fire.gif walkman_a.gif
Saara
Nee un kaapeec buutu kaut kam jaamainas…
closs...
Hmmm....jokaini, bet no vienas puses es teikšu, ka es pēc potera izlasīšanas vairāk pievērsos sēdēšanai pie datora forumos un ls, un tas jau nav diez ko jauki...bet principā ir tomēr labi, jo iepazinu ļoti foršu grāmatu sēriju... grin.gif
i`m_GriM&EviL
Es tagad pavisam noteikti ticu maģijai, esmu nežēlīga Potera fane (nu labi, atzīstos, tas bija pēc 1. HP filmas...), mainīju dzīves uztveri un kļuvu pašpārliecinātāka! Tagad man patīk nedaudz izrādīties tongue.gif
Seila
Njā, pēc tā kā izstudēju Poteru mana dzīve sagriezās kājām gaisā. Agrāk man patika iedzert un patusēt ar draugiem, bet tagad esmu ieguvusi jaunus draugus. Esmu mācījusies saskatīt brīnumus, un pēdējā laikā manu sevī ar vien vairāk īpašības kuras piemīt dažādiem HP varoņiem...Un vispār HP manā dzīvē ieņēma ļoti svarīgu nišu un nemaz netaisās no viņas prom laughing.gif
*Vinkija*
es esmu kluvusi vinja fane!! pirms tam es taada nebiju! grin.gif tongue.gif rolleyes_a.gif
Gogijs
man daudz kas mainiijies ir piemeeram es tici visaaadaam diivaiaaam lietaam kuraam es negad neticeeju smile.gif
amanda
Mani vairs nevar atraut no grāmatām vakarā!Bet nekas īpašs nav mainījies.
Fijusska
neteisku, ka ljoti kas mainiijies, bet es vairaak lasu (jeb taga jau lasiju) graamatas, siten te kau ko dariju, variak par kau ko intereseejos (hp utt.) grin.gif taakaa...
lil`skater
Jaa, nezheeliigi mainiijies tagad es redzu pasauli briinumainaaku un neparastaaku, es esu it kaa taklaajusi jaunu pasauli!
Demon
jap! ir mainiijies! es saaku savaadaak skatiities uz diivi
iMiS™
Nu galvenais, kas mainījās - vismaz tagad man patīk lasīt grāmatas...agrāk neparko nelasīju...!
Brīnumiem un maģijai es jau ticēju sen, tākā nekas tā nemainījās... grin.gif
monster
Manii ir mainiijies tas ka es pirmstam nebiju pieregistreejies Kurbijkurne. Man arii nebija neviena interesanta graamata kuru lasiit! Man nebija par ko domaat briivajaa laikaa! Man nebija kino filmas uz kuraam iet un kuras saliidzinaat ar graamataam! Man pirms iepaziinos ar HP patiesiibaa daudz kas nebija!
Sneak
varbūt mazliet vairāk lasu grāmatas. unsure_a.gif bet tā nekas nav mainījies. grin.gif
BlueberryAnima
esmu sakusi vairak lasit un vel vairak man patik lietas, kas saistitas ar bursanos sorcerer.gif
Ģitārmeiča
man jau it kaa nekas daudz, bet vairaak ir saakushas intereseet paardabiskas lietas!!!! tongue.gif
kristy
jaa, es vairaak lasu graamatas par burvestiibaam (jo es taam ticu) !! wink.gif
CHO CHANG
Jā, es domāju, ka k-kas ir mainījies, jo es esmu sākusi vairāk lasīt, es ticu pārdabiskām lietām, man ir jaunas aizraušanās...Nu, vispār HP ir diezgan pamainījis mani...
Cerbera pavēlniece
CITĀTS
Man gan ir mainījušās daudzas lietas. Piemēram es vairāk lasu grāmatas un ..ticu arī brīnumiem

piekrītu. es kādreiz grāmatas ne acu galā nevarēju ciest, tagad tik lasu un lasu, tā veitā lai ietu ārā ar draugiem. protams - neesmu jau jukusi, ebt lasu diezgan. ar darugiem un protams - darudzenēm tusēju padaudz, bet tpt lasu. grin.gif
ticu brīnumiem!!!
Heiliona
CITĀTS
Man gan ir mainījušās daudzas lietas. Piemēram es vairāk lasu grāmatas.


Es arī vairāk lasu silent.gif
~SweetIrony~
nu lasiiju graamatas jau ieprieksh, bet taad manir ko padariit pa biizbriizhiem un kad nav ko dariit...
palasu poteru...

aa un pavisam aizmirsu, kopsh taa laika esmu regjistrejusies sheit un veel daudzos forumos...
Ungaarijas ragaste
Daudz kas, nomainījusies mana mīļākā grāmata, esmu ieguvusi pāris jaunus draugus un veselu lērumu paziņu, esmu saslimusi ar jaunu un tuvākajā laikāneārstējamu slimību, kas saucas - kurbijkurne... Jā un esmu pateicoties HP uzzinājusi šo to interesantu...
Džūna
īpaši nekas nav mainījies tikai gaidu nākamās grāmatas!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.