Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Spējas!!!
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5
Ragana
vislabāk būtu pārvērsties par dzīvnieku, jo dzīvnieki zin daudz ko tādu, ko mēs ne. visas pārējās spējas man būtu pārāk sāpīgas.
iMiS™
No šiem visiem tā no vairāk no materiālā viedokļa skatoties ir iespējama telepātija...t.i. lasīt domas utml.
Šādas spējas jau piemīt ļoti daudziem indivīdiskiem "exemplāriem"
biggrin.gif
joua
ideaali buutu visas,kuras nedarbotos reizee.
Minki
Kā vairākums - lasīt cilvēku domas. Tas dažreiz ir tik ļoti nepieciešams!!! huh.gif
Corasonna
Visvairāk es gribētu mācēt lasīt domas. Es jau nelasītu tās vienmēr. Ja cilvēks nerunā ar mani, tad es tās nelasītu, jo zinātu, ka tās ir personiskas. Bet ja runā ar mani, būtu interesanti noskaidrot, ko tas cilvēks īstenībā domā. silent.gif
Lauriine
Nu manuprat pats jaukakais kas varetu but ir apstadinat laiku un kljut neradzamai!!!
berserks
Nu vislabākais apvienojums man liekas būtu spējas kļūt neredzamam un iet cauri sienām smile.gif
Bet nu vēl būtu interersantipārvērsties par dzīvnieku, un parunāties ar viņiem happy.gif
Heiliona
Man liekas, ka vislabākais būtu lasīt domas. Tas palīdz visādos gadījumos piem. tu vari zināt, ko citi par tevi domā, piem. ja tu neesi sagatavojies kontroldarbam, tu vai nolasīt domas kādam kas ir sagatavojies u.c.
Namejs
Iemiesoties un "paspēlēties" ar kāda nabadziņa izjūtām un prātiņu. Nomocīt līdz vājprātam. Tas tik būtu prieciņš. Maniakāli kaifīgi.
Flare
Es vēlētos apstādināt laiku.

Lasīt cilvēku domas es negribētu, jo citreiz tas būtu diezgan sāpīgi patiesībā uzzināt, ko piem. kāds tev ļoti labs draugs par tevi kko sliktu padomā. Kā es saku, domas ir domātas, lai par tām nestāstītu.
Manefeen
man bija gruti izveleties starp apstadinat laiku un kljut neredzamam,bet tomer beigu beigas izvelejos apstadinat laiku..
bluish_eyes
Es vēlētos lasīt cilvēku domas.. yahoo_a.gif
Kaut gan.. nebūtu sliktas arī pārējās spējas.. varētu iztikt bez tās pārvēršanās par dzīvnieku... bet tas nu tā..
Meitene no Priekšpilsētas
es gribeetu kljuut neredzema un lasiit cilveeka domas.. jaa , bet ja taa labi padomaa man labaak patiktos kljuut neredzemai, jo , kas to lai zin varbuut ja es gribeetu taas domas lasiit, tad man taaas varbuut skaneetu tik skalji galvaa , ka neiztureetu ... ir jaaaizdomaajas.. bet ja vareetu lasiit taa vnk, kad grib tad noteikti izveeleetos to smile.gif)) bet ja jau esi neredzems tad vari arii pasleepties un noklausiitoes sarunas... hm konstateeju, ka abi labi smile.gif)) whistling.gif innocent.gif sorcerer.gif
Ného
ja būtu tāda iespēja, tad es izvēlētos iespēju (visvairāk, jo citas versijas arī ir pieņemamas, piemēram, kļūt neredzamam, lasīt cilvēku domas) apstādināt laiku
gone away
hmm. Ja es taa padomaaju, tad buutu interesanti kljuut neredzamam un iet uz meitenju geerbtuveem... laughing.gif
Labi, es gribeetu pirokineetskaas speejas. Visu aizsdedzinaat... smile.gif
nera
Apstādināt laiku. Izvēlējos to. Šķiet dzīve būtu daduz līdzsvarotāka ar šo spēju. Iespējams pārvērsties par dzīvnieku, bet.. bet. Pārējās spējas manuprāt būtu morāli sāpīgas, man.
nešķīstais skuķis.
es arī gribētu lasīt cilvēku domas. Vēl ēs gribētu pārvērsties par kādu dzīvnieku un kļūt neredzama. Nu visas būtu baigi labās! laughing.gif
aitinja
briesmiigi gribeetu apstaadinaat laiku un pa to laiku citiem uz pieres kauko uzrakstiit laughing.gif
gerda.skr@inbox.lv
es gribu pārvērsties par zvirbuļvanagu!!!!!!!!!! wink2.gif
Haleja
Nebūtu slikti lasīt cilvēku domas un arī kļūt neredzamai, es gan negribētu šīs spējas izmantot sava labuma vairošanai.
Fantomass
Es izvēlējo kļūt neredzams. Bet arī domu lasīšana padarītu daudzas lietas vienkāršākas ermm.gif
Demigod.
vairāk tomēr es gribētu lasīt cilvēku domas, bet arī pārvērsties par dzīvnieku nav slikti... grin.gif
nitro
Apstādināt laiku, jo tad varētu staigāt pa pilsētu un tevi tāpat neviens neredzētu! wink.gif Tas pats kas kļūt neredzamam tikai bišku labāks.
karmucis
Es arii gribeetu lasiit citu domas...
Buutu jau labi arii kljuut neredzamam bet lasiit domas tomeer ir nedaudz labaak.
Sonrisa
Es gribētu spēju varēt visus cilvēkus nožmiegt kā mazus tārpus... laughing.gif
Da ne jau! Es gribētu pirokinētiskas spējas: mācēt visu aizdedzināt un tā... whistling.gif
eardstappa
Es zinu, ko es negribeetu. Es negribetu lasit cilveku domas, jo cilveki doma paarak jucekliigi. Kaa ari taa buutu iejaukshanaas vinju personigajaa telpaa.
Cilvēks
Agrāk es gribēju apstādināt laiku.
Aradia
gribeetos jau visas,iznjemot domu lasiishanu,jo uzskatu,ka domas ir kas personisks man nepiemeerts.
Lakrica
Es gribeetu lasiit domas buutu forshi! cool2.gif Bet paareejaas arii lieti nodereetu! grin.gif
WinterLea.
Es gribētu wisus izņemot kļūt par dzīwnieku... unsure_a.gif Ļoti gribētu lasīt citu domas...Zinātu ko citi pa mani domā laughing.gif whistling.gif
Tējas Tantiņa
es gribeetu paarveersties par dziivnieku... tas man liekas aizraujoshaak, bet tomeeer ja vareetu njemtu visas!
Kalevale
Es nenobalsoju, ne par vienu, jo es gribētu mācēt pagriezt laiku atpakaļ... blush.gif un izmainīt dazādus notikumus...

Starp citu domu lasīšana man sanāk, tikai es nemāku to kontrolēt... patiesībā, tas ir pat šausmīgi, jo es to neprotu kontrolēt unj tad kkas liek man zināt citu domas unj parasti tās ir tādas domas, kuras es nemaz negribētu zināt... tas ir ļoti personiski un pēc tam es jūtos neveikli šī cilvēka klātbūtnē...

Kale//**//
...sad angel...
Mm, jāpiekrīt visiem, kas saka, ka gribētu visas.. smile.gif Nē, labojums. Man neliekas nepieciešams apstādina't laiku, iemosoties kādā. Toties es labprāt gribētu pārvērsties par kaķi smile.gif Vai arī kļūt neredzamai.. Dažreiz tas ir pagalam noderīgi. Vismaz tā liekas.
Izvēlējos domu lasīšanu... jo man vienmēr ir uztraucis, ko citi par mani domā, lai cik tas glupi nebūtu.. Man tas nebūtu kā mērķis uzzināt visas pasaules gudrības.. Vnk.. saprast sev apkārt esošos un tuvākos.. Jo tie cilvēki tak ir vājprātīgi sarežģīti! smile.gif
forbiddenwood
Es gribētu iemiesoties dzīvniekā! Piemēram: ērglī un lidināties, vai kādā zivī un peldēt koraļļos! grin.gif yahoo_a.gif
*Vinkija*
hmmm..visas labas - bet es izveelos - lasiit cilveeku domas! tongue.gif taa ir vislabaakaa grin.gif rolleyes_a.gif
negative
es labpraat izveeleetos visas speejas...bet jaaizveelas viena.bija gruuti izveeleeties,svaarstiijos starp domu lasiisanu un laika apstaadinaasanu...tomeer izveelos apstaadinaat laiku.
kristine g
Ka jau HP es veletos parversties par dzivnieku(veletos but zveromags) vai ari lasit domas grin.gif
Hermija
Protams, ka visas sorcerer.gif Bet, ja tā jāizvēlas, tad pārvērsties par dzīvnieku vai lasīt domas (kaut no otras puses varbūt tas būtu pārāk sāpīgi)...
Rain
Es nobalsoju par domu lasīšanu, jo tādas spējas man vienmēr ir gribējies. Tomēr tam jau būtu arī sliktā puse - es zinātu, ko citi par mani domā, bet reizēm cilvēku domas ir tik riebīgas un citiem nerādāmas, ka to uzzināšana man liktu tikai justies slikti un piedevām man ne ar vienu vairāk labu attiecību nebūtu.
de_ed
Vispār jau visas. Bet lielākie favorīti man ir divas spējas, Lasīt domas & Kļūt neredzamam.
Kas_i_tas
Es svārstijos starp 3 spējām:

1.)Kļūt neredzamam - jauki, tikai daudz klapatas - kāds var izdomāt uzsēsties un paņemot kādu lietu sāks ģībt cilvēki, jo viņiem liksies, ka lietas sākušas lidot!
2.)Lasīt cilvēku domas - brīnišķīgi, ja vien var izvēlēties kura cilvēka domas lasīt un pārējās ignorēt.
3.)Iemiesoties citā - ārkārtīgi noderīgi, ja kādreiz uzmācās skaudība uz citu cilvēku, jo nevienam tomēr nevar iet labāk kā man, lai arī kā kādreiz liktos!
Kendisa
Es vēlos apstādināt laiku, jo, lai tad, kad būtu kāds īpaš mirklis es to apstādinātu.
kenijs
Kads tad var but ipash mirklis??? Nu piemeram???
kniburiene
Es izvēlējos kļūt neredzama. Tas tik tiešām ir noderīgi. Tasir pat labāk nekā kļūt par dzīvnieku, jo tad var arī nest savas lietas, bet, ja tu pārvērtīsies par peli, tev mantas kaut kur jāatstāj.
Margo
Jā, piekrītu...tiešām būtu noderīgi, ja es varētu kļūt neredzama, kad vien vēlētos... silent.gif Žēl, ka to, diemžēl es nevau... sad.gif grin.gif


Bet protams gribētu lasīt arī cilvēku domas...it īpaši noskaidrot ko VIŅŠ parmani īsti domā... tongue.gif
Melleņu kamenēns
vislabaak vareetu izmantot visus piedaavaatos variantus vienlaiciigi!kas sanaaktu? huh.gif
shocked mouse
hmm...lasiit citu domas rolleyes_a.gif tas buutu ljoti interesanti...vareetu uzzinaat kursh melo un kursh nee.
whitegirl
SAva veida neredzamiibas speeja man jau ir... Biezhi vien man liekas ka es kliistu taada kaa druuma eena un man neviens nepieveersh uzmaniibu... grin.gif Bet es gribeetu maaceet lasiit citu domas... Tikai ne taa ka es dzirdeetu pilniigi visas, visu laiku - taadaa gadiijumaa es nojuugtos... laughing.gif Bet es gribeetu speejas, ka es varu zemapzinjaa prasiit jautaajumus un lai cilveeki atbildeetu pashiem nezinot...bez iespeejas melot... wink.gif
Tas buutu super! smile.gif
Melnais Akvareļu Vienradzis
Es nobalsoju par "kļūt neredzamam" , jo
1)Domu lasīšana - Lasīt domas man vairs negribās, ja es iedomājos, ka kāds cits tāpat varētu lasīt manējās...
2)Pārvērtības - Kā reiz teica Roulinga, "Tu vari pārvērsties par sikspārni un uzsākt lidojumu, bet ar savām sikspārņa smadzenēm tu aizmirsīsi, kurp vēlējies doties...
3)Laika apstādināšana - Patiesībā ir mazliet baisa, pietam mani ne pārāk saista
4)Iemiesoties kādā - Principā tas pats, kas ar domu lasīšanu...

Bet vispār - gribu lidot... kāpēc te nav tādas versijas?
Garija
patiesibaa gribetu dariit tris lietas - lasit domas, kljut neredzamai un apstaadinaat laiku, tacu nobalsoju par - apstadinaat laiku, jo to darot var izdarit visu to pasu kad esi neredzams, jo kad apstadini laiku tevi jau rii neviens neredz!!!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!