Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Sievasmātes pīrādziņi
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Lomu spēļu arhīvs
Lapas: 1, 2
Northwatch
Viss sākas un beidzas tajaa tālīnajā visumā, un kad zvaigznes vakaros iemirdzas spožāk, tad arī cilvēkiem sirdīs kļūst labāk.
bet dzīvoja reiz viena sievasmāte, kura par visu vislabāk pasaulē mācēja cept...pīrādziņus....

Sievasmāte dzīvoja, tak viņas sirds alka slavas un cilvēku. Tā nu viņa uzcepa augšā daudz pīrāgu un devās uz Vecrīgu laimi meklēt. Par laimi, tieši tajā brīdī kāds nams meklēja saimnieku, kas prastu cept pīrādziņus un meklētu pasaulē slavu un cilvēkus.

Un tad vēl pasaulē dzīvoja forums. Maza valsts, maza pasaulīte ar savu pārvaldi un reliģiju. Un forumam gribējās kādu ar plašu sirdi un pīrāgiem.
Jo mazajā pasaulītē bija pietiekami daudz cilvēku, kam patikās pīrāgus ēst.

Un to var saukt par spontānu satikšanos vai kā, bet tā nu bija un palika, ka forumieši, nams un sievasmāte satika viens otru.
Viss norisinājās bez vārdiem, ja nu vienīgi "piecdesmit pieci santīmi" vai "lats trīsdesmit" -- dziļa sirsnība, slēpta zem komerciālisma maskas.

par spīti tam, viņi jutās vienoti sirdīm --
Katru reizi, kad forumieši gāja garām, sievasmāte skatījās viņiem pakaļ pa plašajiem logiem viņas gaišajā namā, vēlēdamās, lai viņi ienāktu iekšā. Un viņi nāca...

Tā bija sava veida solidaritāte. Sievasmāte viņus gādāja ar pīrāgiem, nams ļāva pulcēties siltumā kopā un priecāties uz nebēdu, bet forumieši gādāja savdabīgu atmosfēru. Vienmēr.

Pieteikšanās brīva.
Katrs lien uz savu atbildību un pats par sevi ir atbildīgs par morālajiem/fiziskajiem traucējumiem, kas var rasties šeit uzturoties wink.gif
The Shine
ES -- VIŅU -- REDZU!!! nē, bet GODĪGI!! redz, kur ir!!! skaties, taču! *rausta NW piedurkni* Tur, aiz loga! Lavās garām, viltīgais...

[un es lietoju tikai sulu. no sievasmātes sulas, mani mīļie, visu ko var dabūt gatavu smile.gif]
Northwatch
Pag :blink: tu toč zini? Ese......NĒ! w00t.gif JĀ, TUR!!!
The Shine
Nu es tak teicu! tu nekad manī neklausies getlost.gif a kāpēc viņš nenāk iekšā? sad.gif paklau, bet kāpēc viņš paliek ārā? sad.gif
earnella
*Earny mēģina saprast, tieši par kuru viņas tā sajūsminās* ::Jūs domājat VIŅU? Ak tā, man jau likās, ka tas ir VIŅŠ... *pasmīn un vēro vietu, kur atšķirībā no pārējiem īsti neredz nevienu VIŅU*
Northwatch
Pag, nē, viss, ejam ārā un raujam iekšā!
Arwen
Sory, bet ja jūs nesāksiet postot normāli izdzēsīšu šo LS kā spamu, brīnos, kā es vēl to neesmu izdarījusi :blink:
Siri
Pag, pag ļaudis kas pa steigu? Varbūt kāds vēl atnāks... neraujat takš iekšā!!
Northwatch
WAAAH!! ohmy.gif Who are u? ohmy.gif
The Shine
man tā vien izskatās, ka tas ir VIŅŠ! :blink: Siri, tu gadījumā neesi Viņš? huh.gif no mugurpuses viegli sajaukt.

starp citu, nekautrējaties. nāciet tik iekšā. lete ir pie ieejas un tā tālāk. jūtās kā mājās, un lūdzu -- novelciet mēteļus. neērti būs pašam un citiem. un tā.

(paskaidrojums tiem, kas neierubīja -- reiz forumā bija lomuspēle "Bārs". tb -- sapnis par brīvo pieteikšanos un brīvām, nesaspīlētām sarunām bez varoņiem. un tā. bārs nokomercializējās un pārkļuva profesionāls. paliksim amatieri. just to have fun. vienkārši tāpat. ar laiku iejutīsieties. tā notiek)
Northwatch
*piebilde Chem piebildei - baars vispaar ir pats labaakais kas te forumaa bijis no lomu speeleem. manupraat*
Nee, paga, ta mees ejam raut iekssaa vai arii neejam? Jo man gan izskataas, ka tas ir vinss, baac, NEE! Vinnss iet prom! ohmy.gif
Varbuut tas nemaz nebija VINNSS?
earnella
*atkaliņ pasmīn, nodomā, ka šī taču pat nav lomu spēle, un sakārto melnos cimdiņus, domājot, kas tas īsti par VIŅU* Sveiciens, Siri!! Njā, citiem arī welcome.. Nu jā. Pamaz tautas.
Kurš būs uz Foruma Ziemassvētkiem..?
Northwatch
Kaa tu vispaar speej padomaat par kaut kaadiem tur tizliem foruma ziemassveetkeim, ja aaraa staav un salst VINNSS?!!? mad.gif
vai juus taa arii izlemsiet vai tas ir vinnss vai nee?
Siri
Vai es izskatos pēc VIŅA? :blink: Cilvēki, Jūs pīrādziņus pavisam pārēdušies esat, ka savējos neatpazīstat? wacko_a.gif Un tas, kas iet prom, tas.. tā neesmu ES w00t.gif
The Shine
pietiks raut cilvēkus iekšā! ja būs pietiekami saprātīgi, ienāks paši tongue.gif . un Viņš... man tomēr māc aizdomas, ka Siris ir Viņš. unsure.gif nu nez. ta jau redzēs. ja izdomās, atnāks vēlreiz un miers! *dodas pie letes ar maciņu rokās un nododas filozofiskām pārdomām par beztēmu "ko-pirkt-cilvēkam-kam-nav-naudas-diena-bet-kam-gribas-kādu-pīrāgu"*
Siri
Chem, ja es esmu VIŅŠ, tad tu esi TAS. silent.gif Camoon, es vairs ar tevi nebučšos kanālmalā! w00t.gif
Northwatch
*arii NW dodas pie letes un aizlien Chem aiz muguras censsoties saskatiit vai vinai tik tiessaam nemaz nav naudas kaa vinna censsas apgalvot tajaa mazajaa macinnaa, uru vinna svaarsta rokaas un zzvadzina*
The Shine
pirmkārt, Viņ, nav pieklājīgi klaigāt pāri visiem pīrāgiem. Sievasmāti pamodināsi. Un otrkārt, vai es tev piedāvāju izvēli? KOA? *tramīgi palūkojas uz NW, kas snaikstās gar plecu un nemanāmi cenšas piekļūt tuvāk pīrāgiem ar biezpiena pildījumu* man šķiet, Siris aizvakar kabatas naudu saņēma mellow.gif *tikpat nemanāmi daļu maciņa satura pārber citā nodalījumā* laikam dienās būšu spiegs ^^
Siri
amnuu, takš NĒ :blink: es to naudu.. emm... nu jā, pazaudēju, VOT w00t.gif man takš tramvajā nozaga huh.gif Jūs takš atceraties? Somebody.. Anybody? w00t.gif
Enivej, Sievasmātei mums šodien jāizmaksā... vai tad mēs neesam īpašie viesi?
Northwatch
Vispaar ar tiem Vinniem ir aplam savaadi - vinni nekad nesaka ka ir vinni, kaut arii mees zinaam, redzam un juutam, ka tie ir Vinni - nu, Vinni, kurss ta nezin VINNUS. *saka NW pagraabjos biezpiena piiraadzinnu un uzmetot uz Chem sskkiivja* Un Siri, ja jau tu apgalvo ka neesi Vinnss, tad kaapeec mees redzam un juutam TEVI, ko?
Siri
Tāpēc ka jūs pār daudz skatāties šausmenes silent.gif Nu tā.. *pagrābjot aprikožu maizīti* WANTED dāsns cilvēks w00t.gif
Northwatch
atkal mees vainiigas....Chem, sprite luudzu ielej un noliec blakus savam sskkiivim, lai vari par to samaksaat un iedot man izdzert smile.gif
Siri
Ak jā, un runājot par dzērieniem... Chema man starp citu pagājušajā gadsimtā bija Cherry Coke parādā rolleyes_a.gif
Northwatch
ak jaa, un Chem...atceries par laaciiti crying.gif
taa ka no tevis divas kolas, divi sprite, sessas ievaariijuma maiziites, buljona piiraadzinnu fronte un aabolu sula, ar buljonu un veelievaarijuma piiraadzinniem rolleyes_a.gif es arii vareetu tad aizmirst uz kaadu laicinu laaciiti smile.gif
The Shine
Nedomā, ka tu mani te varēsi komandēt! *ielej sprite un padevīgi sniedz kasierei naudiņu* Eu, a salvetes vajadzēs? varētu nepietikt arī unsure.gif bitvīn, Siri, es tev ieteiktu rīkoties nemanāmi un pabāzt maizīti zem džempera :blink:
Siri
Es nemēdzu bāzt maizītes zem džempera huh.gif Es tās mēdzu stuķēt mutē w00t.gif un necenties te liegties, ja? C'mon. Matrix HAS you tongue.gif
Northwatch
Siri, pie kases luudzu radiit nopietna cilveeka iespaidu kaa ir paredzeets foruma ieksseejaas kaartiibas statuutos silent.gif
Siri
Ak jaa.. *sataisa enģelīša sejiņu* tantiņ, lūdzu nesauciet šoreiz Pašvaldībniekus! Mēs būsim labiņi. Ar viņiem nav interesanti spēlēties crying.gif
Northwatch
visaa visumiibaa es teikssu taa - ssoreiz mees par tevi iestaasimies silent.gif
bet neceri ka tas taa buus vienmeer.
The Shine
vispār jau bērnam jāmācās par sevi pastāvēt. *parausta plecus* bet manis pēc. tantiņ, viņa tiešām neapēda tos jūsu nelaimīgos pīrāgus! Un vaigi viņai (viņai? Viņam? VIŅAM?) ir piebāzti tikai tāpēc, ka viņai/am/VIŅAM ir kaut kur dziļi senčos burunduki. tā, lūk. *sataisa nopietnas acis un blenž kasieres virzienā*
Northwatch
baac. Chem, necenties, pagriezies pret cilveeku vismaz kad tu runaa ar vinu, nevis pret sienu getlost.gif
The Shine
*piesarkst* Es dziļi atvainojos. Starp mums, meitenēm, runājot -- apelsīnu sula uz mani atstāj dziļu iespaidu. *savāc savas bulciņas un par savu naudu pirkto NW spritu un dodas pie galda, ieņemot labāko iespējamo vietu galda galā*
Shatered
*Sievasmaates pirraadzinjos ienaak tas, teerpies melnaa meetelii un melnos zaabakos. Taa seja ir aizklaata, tai priekshaa gozeejas sarkaniigs matu eerkulis. Tas uz skjiiviisha uzkrauj paaris maiziites un pieseezh kluseejot. Tas novelk meeteli un shalli, sakaarto matus un izraadaas.... ka taa ir vinja nevis tas* Errrm.. sveiki. *Skjiet ka nu jau noskaidrotaa Taa censhas izvairiities no citu skatieniem, cereedama ka vinju neatpaziis un neklups virsuu*
Northwatch
njaa. taa vismaz vinna savaa naiviibaa cer.
jaaatziist, ka vinai ssis ceriibu stars spiid tiessi virsuu, apzzilbinaadams vinnu no visaam puseem smile.gif
kaa rezultaataa NW, Siri, Chem un Earnella speej tikai saskatiities un izdvest klusu "OHO", cik nu kluss tas var sanaakt ccetrataa elssot.
The Shine
*piebīda krēslu tuvāk Shatai un sāk neuzkrītoši, kā vienmēr, blenzt viņas sejā, pēc brīža nokremšļojas* Sakiet, TĀ, vai jūs gadījumā nebūtu VIŅŠ? jo ziniet, jūs tieši kā reiz pēc VIŅA izskatāties :blink: ... *pabīdās vēl tuvāk un turpina neuzkrītoši blenzt Shatas sejā*
Rigor_mortis
*Steidzigiem solīšiem iesoļo meitene melnā mētelī viņas matiem plīvojot* Atkal kavēju sad.gif *Atri nopirkusi tēju un dažus buljona pīrādziņus vina pienāk pie forumiešiem* vai drīkst?
Overlord
Atvēris durvis telpā ienāca subjekts tumšā pufenā un kurpēs un diezgan gaišās biksēs,uz kurām nezināmu iemeslu dēļ bija redzamas tintes švīkas..Plecos tam bija neliela soma kas bija piebāzta tik pilna ar grāmatām un burtnīcām,ka svēra vismaz centneru. Paķēris šķīvi viš sāka kraut pīrādziņus pa divi.6 pīrāgus sagrābis,viņš ievēroja ka viens pīrāgs maksā 12.santīmi. Koe? sejā parādijās neizpratne.. kā tad tā?..pa kuru laiku? Tā arī nesaņēmis atbildi,viņš ar smagu sirdi devās tālāk un pielēja pilnu glāzi ar Coca Colu.. Aizgājis līdz kasei pagaidijis kamēr izsniedz atlikumu,viš čāpoja tālāk. Aizņemts ar kolas glāzes un pīrādziņu šķīvja nešanu viņš sāka dungot "Džinglus" Beidzot nonācis pie sava iemīļotā galdiņa,kurā bija tikai divas vietas. viņš apsēdās,nometa somu un sāka savu mīļāko darbību-ēšanu.
Dvēselīte
Durvis pavērās un iekšā iekūņojojās kaukas nenosakāmas formas, tuvāk bija redzams tikai tas ka tam bija kaajas un divas rokas un kaukas nebut lidzigs galvai, kas nejauši līda arā no biezās šalles. ''Tra daaa grin.gif " plati smaididama iesaucās mietene. "va velss ku auksts ara" viņa sukstijaas un novilkusi cimdus iestuma tos somaa. joprojam mulkigi smaididama vinja piegaja pie galda un demonstrativi nometa somu uz kresla, kas bija tuvakais brivais. "sits bus mans!" vina pazinjoja. izrakajusi visu somas saturu un gala beigas tomer atradusi savu maku vina ar nozelu konstateja ka anudas tapat ka parasti nav, pietika tikai vienai fantas glazei. "nu ko, akal dzersim" noputusies dveeslja aizgaja pie kases, nekaunigi pielida prieksa parejiem pircejiem un ieljusi sev fantu samakasaja un neskatoties uz kasieres izbrinito skatienu devas atpakalj. ''skatos daudzi jau ir atnakusi. prieks grin.gif" akal smaids pa visu giimi.
Rigor_mortis
sveiki, sveiki!!! *draudzigi pasalutējusi viņa atkal pieķērās nabaga pīrādziņa mocīšanai* Klau labāk nebija ja tu būtu ņēmusi tēju? Tā būtu saslidījusies ātrāk!!!
Siri
Anu reku arī mūsu Čau Čau sugas pārstāve ieradusies!! w00t.gif Sveika, sveika Dvēsļa. Tu kā vienmēr esi pieklājības kalngals grin.gif Nāc pie mums, šite vēl ir brīvās vietas!...
*Vēršoties pie Amy* Tevi es gan laikam vēl nepazīstu huh.gif Tu pirmo reizi foruma pasākuma? Enīvej sveikta...
a mums vispārībā nevajadzētu savu mīļāko nodarbi īstenot? Domāju, sievasmātei nebūs nekas pretī ja mēs nedaudz sabīdīsim galdus ! grin.gif visi mēs tāpat pie viena galda nesalīdīsim, bet foruma vienotību mēs pārtraukt nekādīgi nevaram silent.gif
Rigor_mortis
Njā es pirmoreiz ceru tas netraucēs! Ak un Amy esmu draugiem!!!! *pastiepjot roku pretī Siriusam Amy iepazīstina ar sevu personību wink.gif
mr Bl@ck
Durvis paveras un iešķindas zvaniņš, pa durvīm iespraucas kāds subjekts baltā ''kurtkā''. Subjekts nopēta rosību vienā no stūriem un pasmaida. Nopircis pāris biezpienmaizītes un Coca-colu pienāk pie raibās publikas un jautā: Atvainojos vai var piesēst? Balsī nav parastā rīdzinieka akcenta



OOC sorry ja sanāk bišķi sviestaini smile.gif es mazliet kautrīgs tapēc neņem ļaunā pliZ whistling.gif
The Shine
*ar manāmām grūtībām atrauj skatienu no VIŅA--TĀ--SHAT sejas* sveika, Amy, sievasmātes templī visi ir draugi ^_~ eu, cilvēki, sabīdās un sastumj galdus kopā, drīz sanāks raiba publika un tad būs to grūtāk izdarīt :/ *ar modisku eleganci sāk stumdīt cilvēkus, līdz visi kaut kā nebūt ir sadabūjuši galdus kopā; t.sk. arī galdiņu, pie kura tik naivi vientulīgi cerēja pasēdēt Air, mwahaha* droši, bl@cka kungs, vietas pietiks, bet vējjaku gan, lūdzu novilkt, lai nav neērtību nedz tev, nedz citiem. *piesēžas pēc iespējas tuvāk Shatai un pēdējoreiz ar platām acīm pablenž viņas sejā* eu :blink: KĀDS ir nospēris manas bulciņas :| Siri? :|
Northwatch
nee, piedod....nav taa Siri... smartass.gif
atceries par laaciiti? nu un tagad secini kur ir tavas bulcinnas.

*pievizraas tuvaak galda stuuriitim un omuliigi gremo taalaak*
The Shine
bet bet bet :blink: NW, tev māmiņa nemācīja, ka čiept svešas bulciņas, ka tas nav pieklājīgi? crying.gif tevis dēļ... Amy paliks bez bulciņām silent.gif *pabīda uz savu pusi Amy šķīvīti un paņem bulciņu ar aprikožu pildījumu* eh, NW, tu esi slikta meitene silent.gif un nemaz nemēģini man iegalvot, ka lepojies ar to tongue.gif es jau tāpat to zinu...
Rigor_mortis
*Amy pasmaida* Man jau daudz un man nav žēl tākā cienājies....ja tev garšo pīrāgi!!! *Tad viņa izvelk kārtējo reizi blociņu un fiksi sāk skricelēt jaunu dzejoli*
mr Bl@ck
Skatos te jautra company sanākusipasmaida mazliet samocīti, bet priecīgi klau kuram tur bulciņu nospēra??? Ziniet cilvēki cienājieties nav žēl *man nebūtu žēl arī in real grin.gif * tikai mosh piebīdam vēl vienu galdu janu kāds vēl atnāk
savu sakāmo viņš iespīež ap 8sec un vēl paspēj noraut jaku
Rigor_mortis
Amy pierausās un ar pīrāgu zobos piebīdīja vēlvienu galdu tad ātri nokošļājusi pīrāgam galu* Krēslus mīlīši paši lai rūpē! Un maybē taisam zviedru galdu??? Ja jau mēs te tāc draudzīgs pulciņš un nevienam nav savu pusdienu žēl!
Overlord
Aiz muguras viņš izdzirdēja visai nepatīkamus trokšņus kas viņam traucēja gremot.Baigi labi. Nepietiek ar pīragiem kuri maksā 12 saņi,katrs turklāt,tagad vēl nevarēs mierīgi paēst.. Pagriezies viņš gribēja sākt lamāties,taču izdabūja pār lūpām "Saurons un Deviņi Nazguli" un sāka rīstīties. Kā par nelaimi viš bija aizmirsis par pīrāgu kurš joprojām atradās ceļā uz Air` kuņģi.Visai pazīstamas sejas kuras kādu laiciņu nebija redzētas. emm.. nu tad dziļdomīgu frāžu vietā man būš viens primitīvs "čau" viņš. nobēra un atkal piecēlās,žēli skatīdamies uz 1latnieku,devās pie Letes pakaļ jaunai pīrādziņu porcijai
Shatered
*Shata, kuras vārdu uzdrošinājās izrunāt Misis Chemistry, paūkojās meitenei sejā un samiedz acis. Pēkšņi dižš spiedziens pāršalc templi* Ak, Chemistry, dārgā, es jau tevi tik ilgi gaidīju kad atkal pievienosies, bet nē tu biji tajā savā bedrē un nepievienojies patiesajai - sievasmātes - reliģijai šeit/. Bet beidzot.. BEIDZOT !!! WIIIIIIIII !!! *Shata atkal iespiedzas visai čiksīgi metot pie malas visu savu gotisko pārliecību*
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.