Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kuarons aiziet
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
Viesis_ils
Entertainment Weekly has a quote from PoA director Alfonso Cuaron about why he won't be doing the fourth movie:

It was always only "Harry Potter and the Prisoner of Azkaban" for me. I never thought [seriously] about continuing." Though he was approached about doing "Goblet" (slated for 2005) while finishing "Azkaban" (coming out next June) seemed too daunting. "Frankly," says Cuaron, smiling impishly, "I'm extremely lazy." Still, he dreads saying adios to "Potter" stars Daniel Radcliffe, Emma Watson, and Rupert Grint. "That will be very painful," he says. "They're growing fantastically as actors. But it's up to the next director to enjoy them."

Iisumaa, Kuarons saka, ka peec 3. filmas aiziet no shii projekta. Viss bija ljoti jauki, beerni bija ljoti jauki, bet - ciao!
aivvv/troll dream walker
skaidrs tad jau tik jauki nemaz nebija
Overlord
Interesanti, kāds režisors būs HP 4. filmai? Varbūt tas pats Spīlbergs, vai varbūt Ridlijs Skots
Laereth
Vispār jau tas tā dīvaini, ka tās filmas tā tiek 'raustītas' no viena režisora pie otra. Sanāk ka tās lielā mērā viena no otras atšķirsies. Varbūt tas pat ir labi (vismaz pēc divām pirmajām filmām noteikti jācer, ka trešā atšķirsies), tomēr varēja jau nu Kuarons palikt uz 4.filmu arī. Varbūt iepatiktos tik tālu, ka uztaisītu arī pārējas.
Overlord
Kolambuss bija pirmo divu HP filmu režisors, bet tagad nezin kapēc par AG režisoru iecelts Kuarons
ils
Viņš ir labs režisors - tāpēc arī iecelts. Bet nolīgts viņš bija tikai uz vienu filmu. Ja gribētu, tad droši vien dabūtu vēl kontraktu uz nākošo...
Overlord
Bet ja viņam šī filma izdotos labāk par abām iepriekšējām, Kuaronu vienalga laistu prom?
aivvv/troll dream walker
tur noteikti jaabuut kaadaam nesaskannaam vinnam varbuut nellaava izpausties
Sanya
HEEEIIII!!! Man ir diezgan jauni karsti jaunumi. Un taa: 4.HP filmas ( HP un uguns bikjeris) rezjisors buus Maiks Njuuvels ( Mike Newell ). Un it kaa 4.filmas filmeeshana tiks saakta Anglijaa , aptuveni 2004.gada apriilii. Vairaak par to varat izlasiit sheit. wink.gif
aivvv/troll dream walker
skov tu maldies pirmajaam divaam bija viens
mazā peciņa
CITĀTS(aivvv @ 21.11.2003 11:12)
skov tu maldies pirmajaam divaam bija viens

Nu moin, interesanti, par ko es domāju? Bet kaut kas mainījās!
ils
http://www.empireonline.co.uk/features/int...ytumamatambien/
Šeit ir publicēta jauna intervija ar Kuaronu.
monster
cerams ka naakamais buus tik pat smile.gif labs!!
Canadian
Varbūt...Kolambus atpakaļ tiks
Burrrviiite
ceramska kads uzradisies
_BijušaisPareģis
Pag, pag... :blink:
Man likaas ka es kautkur lasiju, ka vinsh tieshi paliek..... huh.gif
Wai es jaucu?.... whistling.gif
Anyway- ja jau tagad filmee 4. daļu, tad jau tagad ir kaads režisors, ne? whistling.gif
Tikai janoskaidro- kas!..... cool.gif
Siri
Nu ja...laikam gan,Kuaronam ne īpaši iepatikās piedzīvojumu filmu nofilmēšana...Viņu laikam vairāk velk filmēt whistling.gif khmm...anyway,cerams,ka Ņūels pārspēs Kuaronu tāpat,kā Kuarons (visticamāk) pārspēs Kolambusa veidojumus...
aivvv/troll dream walker
nu cik man zinaams tad Maiks Ņūels ssobriid filmee ceturto filmu par naakamajaam gan veel nekas nav zinaams
Silmarien
CITĀTS(Siriuss @ 11.05.2004 12:29)
Nu ja...laikam gan,Kuaronam ne īpaši iepatikās piedzīvojumu filmu nofilmēšana...Viņu laikam vairāk velk filmēt  whistling.gif khmm...anyway,cerams,ka Ņūels  pārspēs Kuaronu tāpat,kā Kuarons (visticamāk) pārspēs Kolambusa veidojumus...

Neteiktu, ka Kuarons paveica savu dabru labāk, kā Kolumbuss... visu cieņu Kuaronam, bet kaut kā mani nepamet sajūta, ka viņš īsti ne pats izjuta to Poterisko garu, nedz arī spēja to ielikt savā filmā... Kolumbusam gan tas izdevās uz 100%!
i`m_GriM&EviL
Man liekas, ka Ņūelam neizdosies tik laba filma, kā Kuaronam... jo Kuaronu būs grūti pārspēt!
maksligais_intelekts*
vispār es domajiu,ka fiuma nebus atskirigaka par citam,ja taj bus cits rezisorz,jo butiba fiuminja ir balsita uz gramataz cool.gif
Emma
Vinjsh aiziet... Jaa. Atkal savaadaak filma buus izveidota...Nu vieniigi ja atkal atpakalj nepienjems Kolambusu... bet man vinja viedotaas nepatika tik labi, kaa Kuarona...lai arii ko citi teiktu...
harry
Vai tad kUarons aizgāja, kurš režisors tad ir GoF? unsure.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.