Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: "Kas ir švakāk"
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2
aFēra
Maybe otrais ermm.gif

1) Tava draudzene/draugs paziņo, ka tu esi totāls looser un pamet tevi, un tas viss ne nošā, ne no tā;
2) Tu saķer pilnu datoru ar vīrusiem un netiec vaļā - tu esi bez interneta, bez datora veselus trīs mēnešus!
Eowena
pirmais...

1) tavā dzīvoklī ielaužas k-kādi teroristi un piedraud tevi nogalināt ja tu viņus nepabarosi... grin.gif
2) tu kādu rītu pamosties peldam uz savas gultas Klusajā okeāna nevienu salu tuvomā... tongue.gif
lil`skater
2. variants,jo pabarot teroristus nav problēma


1)tev draud briesmas, jo tev makaļ iet manjaks "zaglis"
2)tu apmaldies Ķīnā un neviens apkārtējājs cilvēks nesaprot ko tu runā
kniburiene
2. Es ljoti ljoti gribeetu uz Kjiinu, pat nemaakot valodu!

Kas ir schvakaak

1. Tu aarzemees satiec HPFO rezhjisoru un vinjsh tev pirmajam iedod filmas DVD ierakstu, bet draudzene aakstoties to izmet pa logu, kur tas iekriit miskastee un to savaac miskastmaschiina

2. Tu esi nopircis filmu vecmaaminjai. Juus abi to skataaties. Peekschnji seksa aina. Vecmaaminja tevi suuta uz vasaras laboschanas iestaadi.
Atikuss
2. Tu esi nopircis filmu vecmaaminjai. Juus abi to skataaties. Peekschnji seksa aina. Vecmaaminja tevi suuta uz vasaras laboschanas iestaadi.
-----------------------------------------------------------------------------------------------

1) Tu uzzini, ka tavs elks ir atbraucie spie Atevis ciemos, bet piegaajis pie spogulja saproti, ka visa seja noklaata ar pumpaam

2) Tu aizmirsti izdariit kaut ko ljoti svariigu gjimenes labaa un veelaak vakaraa tevi vecaakie tev piekasaas un turpmaak katru dienu lasa moraales par kaartiibu utt
Sapņu Teātris
Pirmais noteikti ir trakaask...

NU 1) Ja slipknot buutu riigaa bet man nebuutu naudas grin.gif
Nu1) Ja Korn buutu riigaa bet man nebuutu naudas grin.gif
Flo
2. happy.gif

1. izlaidumā saprast, ka tieši tāda paša kleita ir vēl 3 meitenēm.
2. saprast, ka izlaiduma kleitu esi sākusi šūt par ātru, un pa to laiku esi pieņēmusies svarā.
WinterLea.
2. noteikti ir trakāk grin.gif
1)Nopirkt ļoti dārgu dāvanu draugam un pēkšņi uzzināt, ka viņam/-ai tā dāvana ļoti nepatiktu.
2)Galīgi neērtā situācijā uz ielas [vienalga kādā] satikt savu antipātiju, kurš visu redz un sāk skaļā balsī nolamāt tevi..
Flo
1.
antipaatiju pasuutiit uz ... grin.gif

a. tu nopeerc jaunaako miiljaakaas grupas albuumu, bet tad saproti ka ilgi gaidiitais disks ir bojaats, un mainiit to nevar. Pienjemsim, ka nevienam draugam shii grupa nepatiik, un arii no kaa aiznjemties nav. Un naudas, lai pirktu veel ar nav. un dc nepastaav.
b. tu nopeerc sho pashu disku, un viss iet ideaali, tikai peec mirklja saproti, ka shis albuums ir peedeejais meesls.
ogle.
1.) a. tu nopeerc jaunaako miiljaakaas grupas albuumu, bet tad saproti ka ilgi gaidiitais disks ir bojaats, un mainiit to nevar. Pienjemsim, ka nevienam draugam shii grupa nepatiik, un arii no kaa aiznjemties nav. Un naudas, lai pirktu veel ar nav. un dc nepastaav.

__________________

1. Visu vasaru pavadīt laukos [pieņemsim, ka tā bij sausa vasara, kad lietus NEMAZ nelīst] un jāravē darzs.
2. Palikt uz otru gadu klasē kurā Tu mācies.
Flo
2. Palikt uz otru gadu klasē kurā Tu mācies.

--------

1, buut kopaa ar džeku, bet saprast, ka vinjam ir cita, un bez ciinjas atdod dzheku.
2, buut kopaa ar dzheku un saprast, ka vinjam ir cita un neko nedariit lietas labaa.
Deepeyed
aa. buutiibaa tie ir viens un tas pats, bet es teiktu ka sliktaak ir neko nedariit lietas labaa..


1)izdurt kkur piirsu, bet deelj dziishanas saapeem to iznjemt un aizaudzeet..

2)izdurt piirsu un mainot to vairs nevareet ielikt..
Flo
Pirmais par to izgāzšanos.


Tu nolauz zobu tieši pirms sengaidītās tikšanās ar kādu īpašu cilvēku

vai

aizejot uz skolu apjēdz, ka esi aizmirsis uzvilkt apakšveļu un
sodien ir sporta stunda kurā tev obligāti jāpiedalās?
Atēna
CITĀTS
aizejot uz skolu apjēdz, ka esi aizmirsis uzvilkt apakšveļu un
sodien ir sporta stunda kurā tev obligāti jāpiedalās?


kas ir ljaunak
palast skraidit savu zverinju un netisam uzsesties vinjam
vai konstatet ka tavas drebes ir ielidis milzu zirneklis?
utiks
uzsēsties savam lopiņam. duh.

kas ir sliktāk- ka svīst labā paduse vai ka svīst kreisā paduse? mad.gif
Mauvaise Mademoiselle Blanc
frickin, kad svīst abas .
duh.

kas ir sliktāk - kad direktors tevi notēš par sliktām atzīmēm , vai mammuks un papuks?
ogle.
senči grin.gif



Kas ir sliktāk -

Ja ar tevi runā
Vai
Ja uz tevi kliedz?
Eņģeļu gūstekne
Ja uz mani kliedz protams... bet nē tad es kligtu pretī. A vot ja ar mani uzbāzīgi runā es pavisam nskaišos kā rezultātā nevaru pateikt kas ir sliktāk...

Kas ir sliktāk kellogs ar jogurtu vai kellogs ar pienu?
Louhi
Kelogs ar pienu!!!!!

1. Dabūt milzīgu stikla šķembu kājā...
...vai...
2...saplēst mammas mīļāko stikla trauku (pie tam vēl dāvanu)??? huh.gif
utiks
es esmu pārliecināts, ka arī mana mamma teiktu, ka nepatīkamāks būtu pirmais.

1. salauzt mugurkaulu
2. salauzt sirdi
Kognakschwenker
Abi. pinch.gif

Kas ir sliktāk -
1) Sākt fanot par Britniju
2) vai Tokio Hotel.
kmn
saakt fanot par britniju

1. lavandas aromaats
2. teejas koka aromaats
Mis_Stress
viennoziimiigi lavandas...

1.aizmirst maajaas mobiilo
2.aizmirst maajaas naudu
zzz


BĀĀĀC!!!! Abi slikti!!! Ja es aizmirstu mobilo nevaru sazvanīt ES, un nevar sazvanīt MANI!!! (SLIKTI!)

Ja es aizmirstu naudu, nevaru nopirkt, vai kaut kur nokļut, ES!

Toties telefonu var aizņemties no kāda, lai piezvanītu. Naudu?! - kaut kā neērti prasīt!!! Ņemu pirmo!

Kas 'švakāk':

1.) pazaudēt labāko draudzeni
2.) pazaudēt džeku

(Ceru, ka sapratāt īsto nozīmi! laughing.gif )
Mis_Stress
noteikti, pazaudeet LABAAKO draudzeni...
dzeki naak un iet bet ar draudzeneem taa nenotiek...

1.apeest LIELU arbuuzu
2.atraugaaties prezidentes klaatbuutnee
zzz

Atraugāties! Arbūzs - pierādīta vērtība!

Kas 'švakāk':
1. noskūptīt dēļ skūpstīšanas 'smukulīti'
2. ar emocijām nu 'tādu'...
unciz
neiebraucu. vienalga - 2.

kas sliktāk
1.ja tev datorā vairs nav nevienas dziesmas
2.neiet internets tongue.gif
zzz

Ak, āķīgi! Laikam jau, ja neiet nets! Ja viņš iet, dziesmas var no jauna nolādēt!!! Bet var gadīties visādi...

Kas 'švakāk':
1. badināties, lai būtu teicama figūra
2. ēst, lai būtu tāda kāda esi

(Tizls jautājums, zinu, bet ticiet vai nē, atbildes ir dažādas!)
Bite
Švakāk ir badināties, lai būtu teicama figūra happy.gif

1.ēst vaboles
2.ēst tārpus
Namoo the Jellyfish
Sliktāk ēst vaboles, spārni varētu sprūst rīklē, tārpi vismaz ir mīksti un viegli apēdami, ja vien nav mataini...

Ja esi ar kādu simpātisku cilvēku iepazinies kādā pasākumā, dabūjis telefonu, ļoti gribi sarunāt satikšanos, bet kautrējies un nezini kā, švakāk ir
*Zvanīt daudzas reizes pēc kārtas, minstināties pie telefona, nezināt ko teikt, stostīties, mainīt tēmas, gvelzt pa tukšo,muhļīties kā pa ķešu, nu sapratāt.
*Tā arī nespēt uzspiest uz telefona podziņu zvanīt.
Ellija
tā arī nespēt uzpiest telefona podziņu zvanīt.

Sliktāk ir nogāsties no kājām , tad kad tevi visi vēro , un saplēst kleitu/bikses:

# devītās klases izlaidumā;

#divpadsmitās klases izlaidumā.


Krisy
9... jo tad vairs naw iespeejas palikt vidusskolaa... (kauns) bet peec 12 izlaiduma jau tajaa skolaa vairaak nemaaciisies...

*nobraukt suni
*netiishaam apeest vardi grin.gif tongue.gif
Renaate
Nobraukt suni, jo vardi tu apēdi nepamanot, un varbūt to nemaz neuzzināsi, un tik pat labi, tā varde ir labi pagatavota un garsīga... [es šaubos vai ta ir, bet neesmu ēdusi]

~speciāli saslimt dienu pirms kontroldarba, un pēc tam uzzināt, ka kontroldarbu nav iespējams pārrakstīt, kas nozīmē ka tev ieliek n/v
~sasslimt dienu pirms devītās klases izlaiduma
utiks
kaka uz izlaiduma. sūdīgāk ir dabūt n/v. normālās skolās tādas situācijas ar kontroldarbiem neizveidojas. nu es domāju no skolotāju puses, ka tie divu nedēļu laikā ļauj pārrakstīt, nevis skolēnu, ka tie 'nesaslimst' un nebasto.

kas ir figovāk-
1. ja tu paraksties uz Jāņa dzimumorgāniem
2. vai ja Jānis parakstās uz tavējiem, lololol
Veela
CITĀTS(utiks @ 09.10.2006 03:03) [snapback]1048582[/snapback]

2. vai ja Jānis parakstās uz tavējiem, lololol
huh.gif

kas ir sliktāk:
*Ja tu slima ar gripu aizej uz asinsanalīdzēm un saslimti ar HIV.
*Tevi nolaupa teroristi un 5 gadus tur gūstā.

...šoreiz tāda biku drausmīga izvēle.
Mis_Stress
CITĀTS
*Ja tu slima ar gripu aizej uz asinsanalīdzēm un saslimti ar HIV.

tas vēl nav nāves spriedums, tāpēc izvēlos
CITĀTS
*Tevi nolaupa teroristi un 5 gadus tur gūstā.

jo te es neko neredzēšu, nedzirdēšu un visticamāk pasaulē nav neviena cilvēka, ka smēģinātu mani izpirkt smile.gif

#tev ir jāizvēlas starp Ņujorku un Melnburnu- uz kurieni ceļot?
#tu saslimsti un netiec nekur

dīvaini, bet sapratīsiet, cerams
maichestera
Laikam jau otrais variants,jo izvēle starp šīm divām pilsētām man ir skaidra-uz Ņujorku nebrauktu...

1)Izdod milzums naudas par senlaicīgu pastmarku,bet tā izrādās viltojums...
2)Tavs sapņu princis/ese izrādās nekur nederīgs radījums no kura nevari tikt nekā vaļā..
joua
noteikti 2. cilvēkiem ir nelāgs paradums izturēties kā neatlaidīgām dēlēm - piesūcas un tad nekādi neatlaižas

1) ķīmijas laboratorijas darba laikā uzjaukt kaut ko sprāgstošu un palikt bez ucacīm
2) apliet dzīvojamās istabas paklāju ar parafīnu
Minki
Otrais variants par aplieto paklāju. Uzacis ataugs, paklājs - hmm...

Nu, un no šiem:
1.)Tu esi uzlicis uz taimera videomaģi, lai ieraksta tava mīļākā seriāla pēdējo sēriju, bet izrādās, ka esi ieprogrammējis NE TO KANĀLU un sēriju Tev neredzēt!
2.) Pasaulē notikusi kārtējā lielā katastrofa un SPECziņu dēļ, tava mīļākā seriāla pēdējā sērija netiek parādīta un beigās vēl izrādās, ka katastrofa ir bijusi tikai viltus trauksme.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.