Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Atprātotāji Cūkkārpas ekspresī.
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2
aivvv/troll dream walker
taatad vai kaadam bija bail lasot sso nodallu
Nightingale
Man patika,jo tas bija interesanti!
Sanj-sanj
IIsti netaceros kas tur bija... bet laikam jau patika... visdriizaak taapeec, ka tajaa mees iepazinaamies ar Vilksonu rolleyes_a.gif hmm... ja nemaldos... Un bail... heh... laughing.gif kuram ta bija bail? wink.gif
aivvv/troll dream walker
man protams nee vispaar ssii ir gladiator ideja es tikai to paarveidoju un uzrkstiiju taadu passu tekstu kaa vinnss taa kaa nepiessujiet man neko
Sanj-sanj
Tu tikai nenovel visu uz Gladiatoru... shifty_a.gif mees jau zinaam, ka tev bija bail tongue.gif

Un par nodalju... nu jaa... taa bija laba... rolleyes_a.gif
Zuz
Loģiski, ka patika. Vislabāk jau man patika kā vilksons tika ar viņiem galā! tongue.gif Bet bija labi.... rolleyes_a.gif
Ashly
Man baigi patika...jo viņi tur tā grūstījās un tā. labais. laughing.gif
Zuz
Bija, bija labs. Un kā potijs nokrita bezsamaņā! tongue.gif
Ashly
Nu tas tā! Bet kā viņi tur pa tumsu...Sveika Džinnij! Nāc apsēdies!...Ne aju te! Te sēžu es! Uj! kas tas? A! Sveiks Nevil! ... laughing.gif
Zuz
Jep tas bija jautri! Un varonīgais Vilsons! wub.gif laughing.gif
Ashly
Ja vien atprātotājs būtu novilcis kapuci... rolleyes_a.gif
Nightingale
Jā!Vilksons gan bija drošsirdīgs blush.gif...
Zuz
nu cik nu drošsirdīgs.... Viņš kā DADA pasniedzējs taču neverēja ļaut, lai skolēnu pabučo atprātotāji. tongue.gif
Northwatch
Man diezko nepatika, jo atkal nabaga Harijs neiztureeja un ak ko tu neteiksi pagjiiba!
Overlord
Man baigi patika tā nodaļa, jo īpaši ka "Varenais un drošsirdīgais" Potijs pēkšņi paģība happy.gif
Ashly
Nez kapee vinsh nokrita uz griidas? Vareeja toksh palikt kreeslaa.
esssiiite
Man patika. Uz grīdas viņš nokrita tāpēc ka ir ķēms.
cava
Man šī nodaļa ļoti patika. baisi un interesanti.
Overlord
Diemžēl, priekš manis tā nodaļa bija par īsu, varēja būt garāka, mosh būtu jau uzreiz izdzirdējis sava tētuka kliedzienus
Laimīgā*
Protams, ka man taa nodalja patika! Man patiik visas HP nodaljas!!! Un tas, kaa Potijs izgaazaas, protams bija labs!!
Sema
Protams! Tiaka žēl gan ka par maz adrelīna tur! sad.gif
Eridāna
Man šī nodaļa patika, tāpat kā visas citas AG nodaļas...
zuu
I dooooooooooooo!
·spid·
nu nez... man patika... nekaa pret to nebija... bija nedzaudz bailiigi lasiit.... bet ne tik cik lasot NK....
Vīslis
Riktiigi reaala nodalja pieraadiijaas ka Dark arts pasniedzeejs kaut ko sajeedz atshkjiriibaa no Drebelja un Sirdsaakja
Dark Lord
Bajgi druumaa nodalja... it seviskji taa vieta, kur vilksons iedod harijam soko gabalu!
pekene
man ljoti ljoti patika...taa nodalja bija baigi super!!! wilxonc rullee!!! un shokolaade arii...[tachu es vinju neesmu eedusi jaw.....veselu meenesi!! neko sew...] smile.gif
Elentari
Jā, tā nodaļa man patika, bet bail nebija, jo, lasot to pirmo reizi, nezināju, kas ir atprātotāji, un burvju pasaulē bieži notiek visādi kaitējumu neradoši misēkļi.
·spid·
CITĀTS(Dark Lord @ 15.12.2003 19:03)
Bajgi druumaa nodalja... it seviskji taa vieta, kur vilksons iedod harijam soko gabalu!

jaa, s drebeeju no baileem... rtaa shokolaade bija briesmiiga... & tas KAA wilksons to pasniedza harijam... ohmy.gif buutu jus redzeejusi winja acis!!! shausmas! huh.gif :ninja:
!Good_Charlotte_girl!
Nē!!! Jo nebija tik briesmīgs, lai naktī nevarētu aizmigt, vai arī ilgi domātu par to!
Vīslis
nee. gribu piebilst taa nodalja ir murgaina! grin.gif
Cītīgais lasītājs
CITĀTS(marcis_o @ 20.12.2003 18:50)
nee. gribu piebilst taa nodalja ir murgaina! grin.gif

Un baisa arī.
bluks
Kas tur ko baidiīties tā taču tikai grāmata!!!!!!!!!
kapeika2005
man iisti nepatika
Goldberry
Atljaujos citeet : Dementors are hooded dark arts creatures who used to follow Voltemort. They currently are the guards for Azkaban. They have the ability to suck all good thoughts out of those around them. Their kiss is a fate worst than death as it will steal your soul.
Kas gan jauks burviigs netavairaams un interesants var buut taados radiijumos kaa shie. Staigaajoshas shausmas - un nekas vairaak. Protams ka arii parastie cilveeki - vientieshi baidaas. Vilksosns jau teica - Atpraatotaaji it vieni no zemiskaakajiem radiijumiem zem shiis saules. Tie kaa seerga iemitinaas vistumshaakajaas, smirdigaakajaas vietaas, tie pieluudz truudeeshanu un bezceribu, tie izsuuc mieru, ceriibas un prieku no tuvaakaas apkaimes, lai kur tie ietu. Pat vientieshi izjuut atpraatotaaju klaatbuutni, kaut arii nespeej tos redzeet. Ja tu pieej paaraak tuvu atpraatotaajam, tas izsuuks no tevis visas jaukaas sajuutas, visas laimiigaas atminjas. Ja vien tas spees, atpraatotaajs barosies no tevis tik ilgi, liidz paarvertiis tevi par kaut ko pasham liidziigu - bezdveeselisku un ljaunu
Par to nodalju - neizprotu jautaajumu kaa var aptikt viena no konteksta izrauta nodalja - bet kopumaa ar visu paareejo nu diezgan logjiski ka jaa - to graamatu tachu es izlasiiju.... unsure.gif
Me_girl
Es negribeetu buut Harija vietaa, sad.gif bet nodalja bija sameeraa forsha! grin.gif
Me- wink.gif
keita
slikta jau nebiija, balsoju ka patika
blue witch
Shii nodalja bija diezgan baismiiga, bet interesanta... wink.gif mellow.gif huh.gif sad.gif ohmy.gif crying.gif
Me_girl
Re, kā!! :blink: Gandrīz visiem tā patika!( Varēšu sākt pati savu biznesu ar grāmatām par atprātotājiem vilcienos/exprešos!) shifty_a.gif
Atprātotājs
taa nodalja rulleeja wink.gif
laughing:angel
mann patika-forši-superīgi grin.gif
arvis99
Normāli wink.gif unsure.gif :blink: huh.gif
morticia
man patika tā nodaļa tikai es nesapratu kāda viņiem tur bija jēga. getlost.gif
_BijušaisPareģis
Tāda diezgan normāla... wink.gif
Nevarēju tik no sākuma iebraukt, kādēļ Harijs nogība.... :blink:

Bet tajā nodaļā Roulinga iepazīstināja ar Vilksonu... smile.gif
fishbone
patika, bet nekas iipash!
me...
Digital
Nu BAIL man to nodaļu lasīt nebija ermm.gif tongue.gif Tāpēc nobalsoju,ka patika.Visos sīkumos bija apraksīta Atprātotāju ierašanās innocent.gif Vispār,man patīk visas AG nodaļas rolleyes_a.gif
Fabie
Man baigi patika..
Hermione =)
Man ļoti patikašī interesantā nodaļa!!! smile.gif
Minnka
Man ne sevisskki, jo tur nekas iipass nenotika ----------->Harijs noggiiba un viss.
Man liekas ka paaraak liela uzmaniiba tam tika pieveersta! wink.gif
Raine
Tīri interesanta. Ar Vilksonu mūs tajā iepazīstināja. wub.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!