Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kas no šiem liekas visticamākais?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
i`m_GriM&EviL
Muķļīgi, muļķīgi, bet ļautiņi, man kārtējo reizi gribas noskaidrot. Es domāju, ka Voldijs kļūs labs (varbūt kādreiz... devil.gif -> innocent.gif vai innocent.gif -> devil.gif )
Maxwels
Es domāju, ka Voldis kļūs labs, tikpat labi jau arī Harijs varētu palikt ļauns, bet man kaut kā tam negribētos ticēt. Esmu optimists grin.gif .
i`m_GriM&EviL
Tas labi, ka tu esi optimists! Arī es tāda esmu!
Jā, ja Voldijs kļūtu labs... par to naktī derētu pasapņot grin.gif ...
Adē
Nju Harijs toch neklus labs un Voldijs toch neklus labs! vissticamakais ir tads,ka dazi labi paliks ļauni un ļaunie labi,es domaju,ka tas notiks ar Malfoju!Nezinu kapec,intuicija!!!!!un vispar,es gribu atrak jaunu HP gramatu,lai butu ko apspriest! smile.gif smile.gif smile.gif
Hikari
Tas jau ir smieklūgi!!! laughing.gif mad.gif Neviens lomām nemainīsies! Harijs nemūžam nekļūs ļauns! Vismaz ne sirdī! Varbūt, viņš vēlēsies atriebties, bet viņš nekad nespētu nogalināt nevainīgo, kā to spēj Voldemorts...
shary
negribu jau tik traki kritizēt, bet tas ir kaut kaads sviesc. mad.gif Voldijs nekļūs labs un Harijs nekļūs ļauns. viss paliks kaa bija. whistling.gif vajadzēja dot variantu. viss pa vecam. tad nu noteikti par to balsotu viss vairāk. no kaa tev tādas domas ka kāds mainīsies? whistling.gif
Fijusska
Nedomaju vis, ka vinji manisies vietam. shi nav ta gramata kur tas notiks, un kape gan taa leikas?
nu labi, var pasapnjot, bet Voldemorts IR ljaunais, un Harijs IR labais. un par to arii ir visa shi gramata!

grin.gif
BackFromTheGrave
Tāpat kā karā - nav labo un ļauno ir tikai savu uzskatu aizstāvji.
Lords Voldemorts kļūs labs? Tas ir kā saprotams? Atvainosies visiem un nopirks Poteram slotu par kompensāciju vecāku nogalināšanai?
Domājiet lūdzu.
i`m_GriM&EviL
Ē, esiet mierīgi, tas ir: kas būtu pats ticamākais (protams, ka tas nenotiks)
Lussy
Nu tas ka Voldemorts varētu kļūt labs...manuprāt, maz ticams!!! arī tas, ka Harijs varētu kļut ļauns ir vēl mazāk ticams. Manuprāt iss paliks kā bijis!!! whistling.gif
emily
gan jau ka voldis paliks labs, taa parasti notiek graamataas, vai nu ljaunais tiek izniicinaats, vai arii paliek par labo!!! sad.gif
anarhiste777
vienkaarshi N A V iespeejams ka Voldis paliks labs
iisteniibaa taapat ka Harijs kljuus ljauns,... galiigi garaam wink.gif
morticia
vispaar jau nobalsoju par tresho. bet nedomaaju ka kaads no piedaavaatajiem variantiem buus tas iistais.. nedomaaju ka voldis labosies.. un arii ka harijs kljuus launc.. gan jau ka rou;inga akal izdomaas kkaadu mistiku....
lil`skater
Stulba aptauja, bet gomeer nenem ljaunaa! man tomeer driizaak skiet ka Harijs kluus launs, nu Voldijs labs, nereali!
iMiS™
Njāāā...dīvaini...bet man šķiet, ka tad jau drīzāk Harijs kļūs ļauns, nekā Voldijs labs...!Vismaz tās ir manas domas...
lithium [ kariii ]
CITĀTS(Adenaide @ 20.11.2004 13:00)
Nju Harijs toch neklus labs un Voldijs toch neklus labs!
*

ak tad Harijs nekādā gadījumā nekļūs labs, jā? biggrin.gif wink.gif
man jau liekas, ka no šiem variantiem visticamākais ir, ka Harijs pliksļauns. Nu varbū teikim, uz brīdi, tad atkal paliks labs, jo nu jā...nav izskaidrojuma, bet tas man liekas ticamākais no visiem šiem... wink.gif
.: ARTANIS :.
Harijs varetu klut launs... unsure_a.gif (zinu, zinu - parak daudz SW esmu saskatijies, bet tada nu doma ir... rolleyes_a.gif)
Švilpaste
Es nevaru balsot par nevienu no apgalvojumiem. unsure_a.gif Harijs kļūst ļauns - NU kā Zvaigžņu karos, Voldemorts... silent.gif tas jau ir pārāk neticami
Dragon-Girl
Es smagi saubos ka Harijs varetu klut launs tapec es domaju ka vissticamakais ir tas ka Voldemorts varetu klut labs. rolleyes_a.gif
Bet es isti nezinu......
Spītniece
Tad jau drīzāk Harijs paliks paliks ļauns nekā Volis labs.
saremags
Es nezinu... blush.gif blink_a.gif unsure_a.gif ohmy.gif sad.gif blush.gif
shocked mouse
ha grin.gif visdriizaak Voldemorts kļūs labs...bet arii liekas kautkaa smiekliigi(un kaa veel)
2.variants-vnk neticaas ka Harijs kljuus ljauns! blink_a.gif Vinjsh kaa nekaa ir tas HP graamataas varonis utt. laughing.gif
3.variants- tas buutu visneticamaakais...
Dumidors1995
Tad jau visticamaak Voldemorts kluus labs wacko_a.gif
Bite
Drīzāk Voldemorts kļūs labs, nekā Harijs ļauns, tas noteikti nebūtu iespējams! grin.gif
Meitene no Priekšpilsētas
esmu par 3. variantu, jo uzskatu, ka aptauja ir diezgn neidevusies, dīvaim=na. viss paliks kā bij, tās ir tikai manas domas. un neņem lļaunā.
Flora
Voldemorts labs jau nu noteikti nekluus!!! tad jau driizk Harijs kluus ļauns...(vispar shitaa iespeja man likās visticamākā...)
Klaidonis
....diemžēl šī aptauja neparedz citus variantus, kā piemēram, ka nekas viņu ieradumos un raksturā nemainīsies, bet vnk kāds no viņiem nomirs?! kas man šķiet ir realistiskāk, kā ticēt, ka viens no viņiem pēkšņi mainīsies cool.gif
Nephrite
voldemorts NEKAD nekljuutu labs wink.gif....visi labie uz ljaunu un ljaunie uz labu - impossible...atliek tikai viens smile.gif harijs atriebiibas vadioiC kljuust ljauns...nju vinjam jau vinalga naaksies beigaas vai nu nogalinaat vai mirt...
Rydelhouse
Dikti diivaina aptauja silent.gif
(sun)
Woldijs kljuss labs---->belashhh grin.gif
Devils*Little*Sister
Grūti izvēlēties, bet neliekas, ka Harijs varētu kļūt ļauns. Man tā liekas.

Tad jau drīzāk Voldemorts kļūs labs. Lūk, kā. grin.gif
Cecilia
tas, ka Harijs kļūs ļauns. Pavēlnieks nespētu kļūt labs, jo viņam nav cilvēcības, nav sirdapziņas. un bez tiem nevar nedz nožēlot, nedz darīt labu. protams, Harija kļūšana par ļauno man liekas druasmīgi neticama, bet ticamāka par citiem variantiem.
negative
neviens no šamajiem variantiem man nešķiet ticams. Voldemorts noteikti nekļūtu labs. Harijs ļauns? nne....
Shadowdewil
Ja jau Harijs neveeleejaas tikt Sliidenii, kaa vins var kluut launs...vinam apkaart labi un uzticami draugi.
ievuks
Es nedomāju, ka Harjs kļūs ļauns! Es tiešām tā nedomāju! silent.gif
šausmiņa
CITĀTS
Harijs kļūs ļauns


visticamāk, ka tā.

harijs nespēs tikt galā ar viņam uzticēto pienākumu, nogalināv Voldemortu, un paliks ļauns un nostāsies nāvēžu pusē, vai izdarīs pašnāvību.
washulis
harijs paliks ļauns -- tā nav ideja tas ir fakts!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.