Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ko tu darītu, ja tu redzētu, ka kāds izmanto burvest
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
Lapas: 1, 2
Paulinja
nju ko jūs darītu? wink.gif
Hikari
Takā nekas tāds nekad nav noticis, tad es nezinu kā rikotos. whistling.gif
Drošivien es ar interesi sāktu novērot šo cilvēku un vēlak, ja izrāditos, ka viņš nav bīstams, ietu klāt un saktu iepazīšanas ritualu.
Cyrax2
Kaada man dalja, ko dara cits. Es aizietu prom un izliktos, itkaa neko neesmu redzeejis. grin.gif cool.gif
Ragainīte
rolleyes_a.gif Nu, ja viņš nevienam nekā nedara pāri tad jau es mazliet vinju aplūkotu un ietu tālāk savu ceļu ( labi, labi iepazītos ar viņu devil.gif )
Dan_Is_Mine
Es mierīgi ietu prom jo man negribētos ielaisties ar švešiem cilvēkiem. grin.gif
Fijusska
mjaa, iespejasm es nevis piietu klat, un vesaa gara pavaicatu: kas tu tads, bet saktu to cilveku(?) izspeigot! grin.gif nedaudz protams
Kinky
Ja es tagad taa reaali padomaatu, tad drossi vien noggiibtu! Jo redzeet ko taadu buutu ssokeejosi! wink.gif
anarhiste777
ES gan labpraat sapaziitos ar taaadu cilveeku!
Daimorte
Noteikti meeginaatu runaaties un ja sis man neteiks kur vins taa iemaaacijaas es buutu loti beediigs un riikotos tik krasi ka paredzeet kas notiekaas taalaak nevaru
aglos
Drošvien pa gabalu noskatītos, ko viņš tur dara, mēģinātu kaut no par viņu uzzināt u.t.t. Ar to uzreiz iešanu klāt un iepazīšanos būtu tā-tā. (Ka napārvērš mani par mošķi grin.gif )
Ļipa
Es izvēlējos " cits variants" , jo būtu tik daudz faktori, kas nosaka kā es uzvestos, kā, lai es zinu, kāda būtu mana reakcija un velmes, nobīties gan laikam nenobītos, bet vai ietu klāt, vai izliktos, ka nekas nav noticis, gan man nav ne jausmas, varbūt draudzenei pastāstītu, bet nezinu vai viņa mani nopietni maz ņemtu. laughing.gif
lai gan varbūt, ka ņemtu ar...
Pretender
Es pieetu pie viņa un paprasītu kas viņš tāds ir un ko dara...!Nu bail jau man nebūtu whistling.gif
Demagogs
Es pieietu un paprasiitu Tam ljaunajam ar ko vinjsh nodarbojas!!! grin.gif . Tad piedraudeetu lai saturaas, jo man taas burvestiibas neko nenodariis (un es esmu lasiijis visas graamatas takaa es zinu kaa pret burvestiibaam ciiniities - ar burvestiibaaam). grin.gif
Maxwels
Es neietu tam magam klaat, vienkaarshi staaveetu un gaidiitu, kad vinjsh aizies, tad aizieshu arii es. Neprasiitu vinjam, kas vinjsh taads ir, jo mazums, ja mani veel atvaac. BAIGAIS PRIEKS!!!! laughing.gif
pelmeniC
Tas ir atkarīgs no tā, kādu burvestību viņš veiktu. Ja tas būtu mokum lāsts (kurš gan ir aizliegts), es laistos lapās laughing.gif
Bet, ja kaut kas no sērijas poga - žurka - āpsis - poga , pieietu un censtos iepazīties smile.gif
emily
es nemaz nepieveerstu uzmaniibu, es paietu garaam. kaut gan peec tam es ilgi par to domaatu
kenijs
Nu skatoties kadas burvestibas vinsh lietotu ja jau vinsh kadam sunim uzriditu lielu laci vai uzliktu mokum lastu ,tad visdrizak ka aizietu prom..
Bet ja vinsh izmantotu nevainigu burvestibu es laikam meginatu pienakt un aprunaties !
anarhiste777
Nu es jau arī atbildēju uzreiz nepadomādama.
Protams vispirms skatoties kādu maģisku darbību viņš manā
priekšā izdarītu, ja kaut ko ļaunu,
tad gan man nebūtu īpašas vēlmes ar viņu sapazīties...
chebureks
es vinju atbrunjotu un pasmietos par to cik neveikls vinjsh ir whistling.gif
Sneak
Laikam jau ietu klāt viņam. Vajag taču zināt, kas viņš tāds ir.
monster
es nnemtu un skatiitos!! es iessu uz koperfildu un nevaru to vien sagaidii! taadad gan jau tas nekas briesmiigs nau! smile.gif
pelmeniC
Jap, Koperfīlds nekas traks nav, jo viņš tak nav burvis. Viņš ir iluzionists...sasodīti labs iluzionists. sorcerer.gif
i`m_GriM&EviL
Nu es padfomāju un sapratu, ka neesmu nekāda pārdrošniece, tāpēc vienkārši cik ātri varu, tik ātri iešu prom. Ja nu viņš man kautkā uzbruks, ja iešu viņam klāt? Nu nē... w00t.gif
Darkans
Es, drošvien mēģinātu viņu nogalināt. Sorry, par cinismu.
addnill
Bet es paprasītu, lai man arī iemāca! sorcerer.gif
shary
es iisti nezinu. laikam jau pieetu klaat un paprasiitu, taču var jau gadiities ka viņš ir ļauns tādēl var'būt arī aizietu prom
Tots
Es vis piems stāvētu mierīgs neaptverdams īstenību tad es apslāpēti iekliegtos. Un tad pajautātyu kas viņš ir un ko dara. Tad es kliegtu pa visiu pakaimi ka viņš rādija burvestības.

Es nobalsoju par "cits(kāds)
gwinerva
Nu atsskkiriibaa ko vinnss burtu.Ja kautko labu tad ietu un iepaziitos-buutu jau labi ja ir taada pazinna.Varbuut vinnss pat vareetu man iemaaciit burties. whistling.gif Bet ja kautko sliktu es beegtu projaam pirms vinnss mani pamana.Jaacer ,ka vinnss mani nepamaniitu. unsure.gif
Pūkainīte
Es man liekas ljoooti samulstu, es nespētu noticēt sawām acīm... es newienam neko neteiktu, es vienkaarshi tad sāktu ticēt....... unsure.gif
Džūna
Gribētu uzprasīt vai šīs spējas ir iedzimtas vai arī tās var kaut kādā veidā iegūt ohmy.gif
mismorty
Iekliegtos, nogiibtu, atjeegtos, beegtu prom, tad apgrieztos un pajautaatu, kas vinjs ir, kaa ieguva burvju speejas (varbuut arii es taas varu ieguut?), man tas liktos kaa sapnis. Aaa, es vinjam pajautaatu, ko shis cilveeks zina par Cuukaarpu..... Baigi nereāli...
Nestors Grems
Ja tā burvestība netiek raidīta pret mani, kas man par daļu, gar šo cilvēku, lai buras līdz nemaņai.
Norisa
Es droshi, ka ietu klaat un meeginaatu ar vinju iepaziities....
Winged
Visai gruuti teikt,ja tagad jau var spriedelet visadi,bet ka butu realitate?? :blink: Droshvien,ka no sakuma novertetu vai shis cilveks naw bistams,maybe pieietu klat un pajautatu,ko vinjsh dara...Njez blush.gif
Paip`
no saakuma buutu shokaa, noteikti paweertu muti skatiitos.. laughing.gif bet nu jaa... ikaa dizhi nepieweerstu tam uzmaniibu.. peec laika paietu garaam..un neko neteiktu, bet weelaak, taapat kaa emily, ilgi par to domaatu/....
Aeris
Es pieietu viņam klāt un iepazītos un tad pajautātu, ka viņš kļuva par burvi.
Veronika
Es notteikti gribētu par viņu uzzināt ko vairāk,un man būitu gluži vienalga kā,jo tas beidzot būtu pierādījums tam,ka burvestības existē... sorcerer.gif
Reksa
Tagad jau ir viegli atbildēt, jo tu neesi redzējis (pašlaik) neko...
Es nobalsoju, ka pieietu viņam klāt un uzzinātu par viņu ko vairāk.., bet ja būtu es to vsiu redzējusi varbūt mana rīcība mainītos..
mazā peciņa
Neticētu nemaz no sākuma. Parādība vnk. Man rādās. Ieskrēju stavā. Greipfrūtu sula patiešām iedeva pa galvu. Sasitu tomēr par stipru galvu.

Kaut kā dīvaina aptauja.
Vēl viens variants - es nemaz nepamanītu, jo parasti neskatos uz dīvainiem cilvēkiem tongue.gif .
.: ARTANIS :.
Ceru, ka izdotos vinjam pieiet klaat un aprunaaties, tachu domaaju, ka driizaak nogiiptu, pirms uzsaaktu kaartiigu diskusiju... grin.gif
Ledene
Vispārjau es neticētu un iekniebtu sev. Pēc tam papētītu vai pieietu klāt, ja viņš izskatītos ne-bīstams ! Un paprasītu, kas notiek..
Citiem jau gan es to nestāstītu (ja nu vienīgi pret izpirkuma naudu laughing.gif) !
prudence
Vispār skaidri atbildēt es nevaru uz šo jautājumu, jo diemžēl nevienu buramies (tā pa īstam. Un kas gan skaitās pa īstam?) neesmu redzējusi.
Tomēr ja piņemtu, ka tagad redzētu tad domāju, ka visdrīzāk sākumā apstulbtu. tad atguvusies varbūt mēģinatu pieiet klāt un pavaicāt, kas un kā? Tomēr kā jau teicu. Skaidri to nezinu, jo mēs paši taču arī nevaram paredzēt visu ko darīsim, ja pat domājam, ka varam.
re@liste
huh.gif noteikti censtos ar vinju iepaziities un uzzinaat ko vairaak par vinju... devil.gif
zuzee
hmm... es droshvien staaveetu kaa taads stabs ar valjaa muti ohmy.gif un ilgi skatiitos, tad droshvien man ar taadas sagribeetos un es vareetu sho personu izsekot...
forbiddenwood
Es laikam iekliegtos ja viņš izmantotu ļaunas burvestības. Bet ja viņš izmantotu labas burvestības tad pieietu viņam klāt un paprasītu lai iemāca man arī tā darīt... sorcerer.gif
Mērija
Vispār es pieietu klāt un piedraudētu-ja viņš man neiemācīs burties es pastāstīšu ko redzēju! devil.gif

Varbūt tas arī ir stulbs plāns! blush.gif grin.gif grin.gif
jauninnaa
pajautaatu, kur vinnss to iemaaciijaas, un lai iemaaca arii man, savaadaak es vinnu nodossu policijai laughing.gif
Ģitārmeiča
ja izskatiitos, ka shii persona nav ljauna, pieietu klaat un pajautaatu kas vinjsh taads ir, ko sheit dara utt. smile.gif
lithium [ kariii ]
es noteikti ietu klāt un ne tikai prasītu to, kas viņš tāds ir bet arī kā viņš to visu dara un vai nevar arī man kautko iemācī un lai parāda vēl kautkādu burvestību! meele_a.gif nu man vismaz liekas, ka tā es darītu, ja vien tas VIņš nebūtu pārāk atbaidošs...
kristy
tas atkariigs no situaacijas - ja vinjsh neko ljaunu nedara un neizskataas peec 'sliktaa' tad es noteikti ietu klaat un jautaatu, kas vinjsh ir... tongue.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!