Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Fenikss Fokss
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Personāžu lietas
Shadowgirl
Vai Fokss atdzimst taads pats,kaa bija agraak vai arii vinja raxturaa kaut kas mainaas? huh.gif
Maxwels
Fokss vai vispaar feenikss? Vispaar feeniksi, manupraat, atdzimst kaa pavisam citi putni, kaa tikko piedzimushi.
Ashly
Domā? Nu, tā kā mums par piemēru ir tikai Fokss, tad es domāju, ka viņi atdzimst tādi paši. Piemēram, Fokss zināja visas lietas un bija tikpat gudrs kā pirms savas sadegšanas. ermm.gif
Laupītājmeitēns Ronja
CITĀTS(Maxwels @ 06.11.2004 11:34)
Fokss vai vispaar feenikss?

Jā! Dumidoram ir Fēnikss vārdā Fokss... Nu no pelniem vini piedzimst kā mazi putnēni... Ja viņu raksturs nemainītos kāda jēga būtu mirt.. ja mainītos kāda jēga atdzimt? putns takš būītu pavisam cits! Tad jau vat arī pirkt tādu putnēnu...

Īstrenībā inyteresants jautājums... GAn jau ka ļoti tas raksturs nemainās.. citādi Dumidoram regulāri būtu jāmāca tam putnēneam viskas, lai no tā būtu kāda jēga.. un cik grūti būti radīt punam pieķeršanos.. ja pieņemtu k aFēniksi dzīvo kādus 20 gadus.. cik reizes Dumidoram būtu jānoņemas ar tādu mazu putnēnu? un ja kādreiz neizdodas radīt pieķeršanos? tad Foksu novāc uin audzina par jaunu... varbūt ka Fokss Cūkkārpā bijis jau no Godrika Grifidora un pārējop laikiem..

Drošvien ka raksturs un atmiņas nemainās. citādi būtu pārāk sarežģīti....

taču izslēgt nevar to ka viņš atdzimstot ir kā balta lapa..

P.s. Bija tāda grāmata "7 pazemes karaļi" tur kad cilvēki pēc aizmigšanas, kad pamodās bija kā baltas lapas.. taču drīz visu atkal apguva tā itkā nekas nebūtu bijis... varbūt ar Fēniksiem ir tāpat: nomirst, atdzimst un tad pāris dienās visu atkal atceras, ko zinājuši un atgūdt savu raksturu...
Shadowgirl
Iespeejams,bet ja Fokss skolaa ir no Godrika Grifidora laikiem,tad jau vinsh zina milzum daudz nosleepumu!!! ohmy.gif
anarhiste777
kaads tad foksam var buut raksturs? vinsh atzimst taads kaadam putnam pienaakas buut
Fijusska
man leiaks, ka tadi pashu, kaut gan kada gan vinjeim atskiriiba! gramatas jau tas nav raxtiits, ak piem. atskiras pirmas gramatas fokss, no otras! utt! unsure.gif
Shadowstalker
Manuprāt, fēniksi atdzimstot pilnībā reinkarnējas, paliek tādi paši, kā bijuši, ar to pašu ģenētisko informāciju un raksturu, kā arī, domājams, līdz šim uzkrātajām zināšanām. Tikai atdzimstot viņiem vēlreiz ir jāiziet augšanas process. Sanāk tā, kad fēniksa ķermenis ir nolietojies, tas iet bojā, lai varētu rasties jauns ķermenis tam pašam fēniksam, lai tas varētu turpināt eksistēt.
Blacky
esmu vairaak kaa paarliecinaata, ka Fokss nemainaas...neko vairaak nepaskaidroshu, ieprieksheejos postos jau viss izteikts... cool.gif
shary
man liekas ka ne visi fēniksi atdzims tādi paši. nu es domāju ka ne visi līdzinās Foksam. vispār cik viņš varētu būt vecs. viņš atnāca kopā ar Dumidoru vai skolā jau bija iepriekš? cool.gif
mazā peciņa
Iedomājoties vien to, ka Dumidors ik pa notiektiem ciktur gadiem ņemas stundām ilgi, dienām ilgi ar putnu un māca viņam visu, ko viņš iepriekšējā dzīvē jau zināja.

Nedomāju gan, ka Fokss visu aizmirst, drīzāk varētu būt tā, ka viņš būs atslēga! Jo viņš zin visu, kas ir noticis DUmidora dzīvē. Domāju, ka Dumidors mēdz runāt ar savu dzīvnieku (varbūt skan neticami, bet tomēr), jo tad, kad Harijs redzēja kartē, ka Dumidors staigā riņķī pa savu kabinetu, varbūt tieši tajā mirklī viņš runāja ar Foksu? Fokss jau saprot visu, ko saka Dumidors noteikti. Tātad - raksturs nemainās.


skow
Hilarija
Man liekas,ka vinsh atdzimst taads pats uzticiigs Dumidoram,kaa agraak.
Naiya
Fokss atdzimstot visu saglabā, jo viņš atcerējās Hariju. Atdzimstot, kā tika minēts, būtu no jauna jāizveido uzticība, bet Foksam pret Hariju tā jau bija.
aivvv/troll dream walker
pilniibaa piekriitu ssadovam un taa arii tas ir jo feeniksus jau nav izdomaajusi roulinga....
Demagogs
Es domāju, ka nemeinā, jo viņš vienkārši sadeg un piedzimst, to verētu salīdzināt ar atjaunošanos, vai attīrīšanos... getlost.gif
DEaDnokS*
gan jau ka atdzimst taads pats kaa i jo vins tak veel aizvien ir uzticiigs Dumidoram
Fijusska
CITĀTS(skowij-snowij @ 23.11.2004 14:17)
Iedomājoties vien to, ka Dumidors ik pa notiektiem ciktur gadiem ņemas stundām ilgi, dienām ilgi ar putnu un māca viņam visu, ko viņš iepriekšējā dzīvē jau zināja.


skow
*


njaa, tad jau dumidors vein nojugtos, man leikas ka vinjs foksam uztic visu! wink.gif smile.gif
lil`skater
Es domaaju ka Fokss paliek tas pats, jo iisteniiba dziivnieks nemainaas vins turpina dziivot arii kad nodeg kaut kaa taa! Un vispaar Fokss ir drosmiigs un vienmeer paliidz iistajaa laikaa un taadi ir vinji visi!
Shadowstalker
CITĀTS(kalamboliste @ 21.12.2004 17:01)
Es domaaju ka Fokss paliek tas pats, jo iisteniiba dziivnieks nemainaas vins turpina dziivot arii kad nodeg kaut kaa taa! Un vispaar Fokss ir drosmiigs un vienmeer paliidz iistajaa laikaa un taadi ir vinji visi!
Njā, mans sunītis arī nodega, bet nez kāpēc tomēr atgādināja melnpelēku čupiņu pēc tam. Laikam jau tomēr dzīvnieks mainās.
Rigor_mortis
mjā labs jautājums patiesībā! respect!

Grāmatās teikts, ka Fēniksi atdzimstot no pelniem nedaudz mainās...Viņu gudrība paliek tikai izdziest daži fakti. Fēniksi ir mūžības, drosmes un uguns simbols, kas norāda uz to ka pārdzimstot putns mainās kā uzvedībā tā izskatā! Tur protams ir atkarīgs no tā kur un kā notika sadegšana...zālītes, eļļiņas kā arī labsirdība pret viņu...

Ja runā tieši par Foksu tad viņš mainījās tikai minimāli jo viņš:
1. Nebija nekādu smaržu eļļu
2. Viņš apzinājās ka paliks pie Dumidora arī nākamo dzīvi
3. Foks bija nodzīvojis vairākus mūžus un parasti ir tā jo gudrāks esi jo grūtāk mainīties!!!

nu bet tas tikai šis tas no maniem secinājumiem no mana nelielās zināšanu lādītes.... meele_a.gif
Bille
nju ja ta padomaa.. kas nu vinnam par praatu..
šausmiņa
Fēnikss kā būtne ir mūžīgs, viņš atdzimst tieši tāds kā bija savā sadegšanas dienā. nekādas raksturas iezīmes viņam nemainās.
washulis
ja to raksturs mainītos, tad tas jau būtu pieminēts... man liekas ka tie ir tādi aši kā agrāk, jo viņi taču nemācās visu pa jaunam, šai pasaulē. fokss taču jau no pelniem izlīdis pazīst dummiju!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.