Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: par slavenibam
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
maksligais_intelekts*
Nu jā idejiu ajzņemos parejzāx sakot nošpikojiu no Hermiones-9 ,kur ir jaievieto bilde un citiem ir jāuzmin,kas tā ir,bet tas bija saistībā ar GP un HP ,bet šorejz gan ar slavenībam ... pilnīgi visām izņemot GP un HP
1.var citu grāmatu varoņus
2.Multfilmu varoņus
3.Dziedātājius-a
4.Mūzikas grupas
5.aktrises-us
utt.
Nju,tad sāxam



nu šis jau ir ļoti viegls,jo jau vienā no LS ir atbilde grin.gif
Ieliku tapē,ka šī bilde man loti patīk :blush2:
Sol Invictus
...un vēl var uzklikot uz bildes proporties un izlasīt kā tā ir Kristina Aguilera

maksligais_intelekts*
eu bet nevajag tā ok wink.gif
eh tas lajkam ir tas sīkajs Čīča - čigān zēns :vlens: bet neaceros,kā viņu sauca wacko_a.gif
Eu pazare ,bet vaj pec špikošanas zinātu parejzo atbildi ?

Un lūk nākamā bilde laughing.gif laughing.gif laughing.gif
arī viegli laughing.gif laughing.gif laughing.gif
laughing.gif
a un pazare pec propertios vajrs newares iztukot ,kas tas ir,bet kautgan jau ta ir ljoti viegli
Sol Invictus
laughing.gif laughing.gif laughing.gif eino - skābģīmis laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Einars Repše, pazīstams arī kā atnācējs no Marsa

nu ja tu negribi, ka proporties var izlasīt...
maksligais_intelekts*
*reeeeec .....njaaaaa

a vot to tawu focheni nezinu getlost.gif
Sol Invictus
Tia Karrere no ''relikviju mednieces''

zuzee
oooooo šito es zinu KATRĪNA DENĒVA grin.gif vai ŽENĒVA ?



ok nju kas i ši ?
Panda
Cik zinu tad tā ir Merila Strīpa, palabojiet ja es kļūdos



Nu man šķiet ka tas ir viegli, bet tomēr kas ir šī?

P.S. Tagad redzi, es pamainīju? huh.gif Tiešām nesaprotu kapēc neredz es taču redzu. Neskaitāmas reizes esmu likusi bildes, kā var neredzēt huh.gif
zuzee
jā , jā STRĪPA cool.gif

a es neredzu to bildi, ko tu iepostoji sad.gif
njee neredzu sad.gif raxti img [] tad bildes link /img ieksh []
Sindra
Tā izskatās pēc Nakts Eņģeļa
Jeb Tumsas Enģelis.

Nu kaut kāfa Alba jamai uzvārds bija.

Te būs manējā:

zuzee
njaa mans datord laikam dumb... bet taa mosk i DZEsika ALBA , bet es jau neredz es tikai skatos ko citi posto grin.gif neredzu ko uzspostojusi Amidala sad.gif taapeec shits nevaru atbildeet sad.gif
Roviela
Nu jā, Džesika Alba - tā bildes stūri ir rakstīts!!! whistling.gif

Amidala uzpostoja Marku Hamilu Luka Skaivokera lomā no Zvaigžņu kariem. Izgriezto kadru wink.gif

Bet šis? laughing.gif
chebureks
vecis no centraaalas stacijas???????? wink.gif
Roviela
CITĀTS(chebureks @ 03.11.2004 15:44)
vecis no centraaalas stacijas???????? wink.gif

A kas viņam vārdā? Un jauna bilde kur? Citādi neskaitās!
maksligais_intelekts*
bildes naw un atbildes ari naw ... grin.gif
Bet ir minama bilde ... tongue.gif

Nu domājiu šīs ir viegls,bet jānosauc,kas tā par filmu un kā katru no aktrisēm sauc ( vieglāx par vieglu w00t.gif )

Sindra
CITĀTS(Roviela @ 03.11.2004 15:41)

Nu kaunc jaunatne!!!

Kā var nezināt Harisonu Fordu????
Sol Invictus
CITĀTS(Jana! @ 03.11.2004 16:29)
bildes naw un atbildes ari naw ... grin.gif
Bet ir minama bilde ... tongue.gif

Nu domājiu šīs ir viegls,bet jānosauc,kas tā par filmu un kā katru no aktrisēm sauc ( vieglāx par vieglu w00t.gif )


Čārlija eņģeļi - Kamerona Diasa, Drū Berimora un Lūsija Liu

earnella
Elementaari... Taa ir Renee Zelveegere, aktrise, kura teelo Bridzjitu Dzjounsu.



So?
zuzee
baac ,es nez...kaut kaads metaalists doshu vinjam vaardu JAANIS grin.gif
maksligais_intelekts*
CITĀTS(Earnella @ 03.11.2004 19:03)
Elementaari... Taa ir Renee Zelveegere, aktrise, kura teelo Bridzjitu Dzjounsu.



So?

pa....pag...lajkam vards kautkads braiens ?
nu nez vaj var,bet atļaušos ielikt nākamo biuci grin.gif


šajā bildē viņs izskatās savādax njekā ir,bet tas kā rejz arī ir interesantāx w00t.gif
earnella
@zuzee::: Njem savus vaardus atpakalj... Tu metaalistus no gotiem neatshkjir... Ja nezini nav ko te liist...

Nerunaa ar mani par metaalistiem un gotiem, ja tu par vinjiem gribi smieties un ja uzskati vinjus par kaut kaadaa veidaa sliktaakiem nekaa citi... Vispaar ar mani nerunaa...
````...

Nju kursh buus gudraaks?

@Jana - jaa, paskatiities properties jau maak visi. Bet tu man pasaki uzvaardu un kas vinjsh ir.

Neliec tachu naakosho, ja neesi pateikusi ieprieksheejo!!! getlost.gif
Veelreiz -
maksligais_intelekts*
oki grin.gif ,kad atminēs šito,tad minēs manējio wink.gif

ha ha metālists nja nu gan īsts metaļuga kautčkā neizskatas laughing.gif
Sol Invictus
CITĀTS(Earnella @ 03.11.2004 19:10)
@zuzee::: Njem savus vaardus atpakalj... Tu metaalistus no gotiem neatshkjir... Ja nezini nav ko te liist...

Nerunaa ar mani par metaalistiem un gotiem, ja tu par vinjiem gribi smieties un ja uzskati vinjus par kaut kaadaa veidaa sliktaakiem nekaa citi... Vispaar ar mani nerunaa...
````...

Nju kursh buus gudraaks?

@Jana - jaa, paskatiities properties jau maak visi. Bet tu man pasaki uzvaardu un kas vinjsh ir.

Neliec tachu naakosho, ja neesi pateikusi ieprieksheejo!!! getlost.gif
Veelreiz -

Braiens Molko no Placebo


jāmin viena no redzemājām personām
maksligais_intelekts*
hey hey hey pinch.gif pazare macies lasit grin.gif pec ta,kad atminam Malko jāmin mana biuce ===> te_pati pedeja bilde
Sol Invictus
Es laikam nepareizi sapratu - tu domā to savā parakstā ? Tur ir The Rasmus

anyway -

jāmin viena no redzemājām personām
maksligais_intelekts*
baaac nu ne pazare ta pedeja atbilde pirmaja lapa un tas negeris :blink:
Panda
Nu man šķiet ka pēdējā bildē kuru ievietoja Saule Pazare ir redzama turcijas dziedātāja Sertab Erener (Ceru ka pareizi uzraktīju vārdu whistling.gif ) kura uzvrēja eirovīzijā 2003 gadā. Un runājot par to nēģeri kuru neviens neuzminēja man arī nav īsti skaidrs kurš tas verētu būt ja nu vienīgi viens no grupas Black Eyed Peas, bet es tiešām neatceros viņa vārdu. Piedodiet ja kļūdos.

Nu man šķiet ka esmu atbildējusi un varu ievietot bildi. grin.gif



Nu tad kā viņu sauc? Man jau nu šķiet ka tas ir ļoti viegli whistling.gif
maksligais_intelekts*
tātad panda .... grin.gif
Atbildēji tu neparejzi ... whistling.gif es jau piebildu,ka viņs izskatas savādāx nekā ir ,bet nu anyway tas ir Beenie Man ( bīn men )

NU ok tā te blondīne ir Dženifera Anistone grin.gif


Luk... minat......laughing.gif vieglii....kā jau vienmēr grin.gif

Immortal
Tās ir spaisenes...Spice Girls, ja precīzāk vajag grin.gif vajag viņas visas saukt?
Mela.B, Viktorija Bekhema, Mela.C, Emma.B, Džerija.H.

next
Panda
Jana to es tiešām nezināju whistling.gif
Nu un pēdējā bildītē man šķiet ir attēlota grupa the Rasmus, nu tur es diezvai varētu kļūdīties laughing.gif

Nu tad uzminiet kas ir šī jaunā lēdija, atkal viegli tā kā nevajadzētu būt problēmām

earnella
Aplausi saulei - vismaz kaads visaa forumaa kaut ko jeedz no labas muuzikas. getlost.gif

Taa blondaa ir Hilarija Dafa. smile.gif Ja... nekljuudos...
Ok, ielikshu elementaaru bildi. Ja kaads nezinaas, atrausies ljoti pamatiigi, lai gan neticu, ka sho var nezinaat... laughing.gif

Panda
Nu ja šausmonīgi nemaldos tad tā ir evanescence (ceru ka uzrakstīju pareizi wink.gif ) Cerams ka man nenāksies atrauties no Earnella whistling.gif

Nu tad uzminiet kas ir šīs par dāmām. Man jau atkal šķiet ka ļoti viegli. Būtu labi ja nosauktu abas. cool.gif

maksligais_intelekts*
Slavenajs skūspst starp Spīrsu un Madonnu w00t.gif ?

OOC: Earnella te naw obligati jaliek tikaj sawas miljakos dziedataius aktieru utml. ,beet gan vnk to ko tu uzsakti par grutaxu vaj vnk prieka pēc wink.gif



oo jā šitas varētu būt daudz grūtāx grin.gif ,jo ši grupa naw īpaši populāra grin.gif varu tejkt vienu,ka tā ir latviešu

zuzee
uii nez Mary Jane grin.gif ? ohmy.gif
earnella
Tu pa daļai maldies, Panda, vispār tā ir tikai Eimija Lī. smile.gif

To grupu nezinu, pazemīgi lūdzu piedošanu, latviešu mūzik unemēdzu kalusīties....
maksligais_intelekts*
heh.....es jaw ar neklausos,bet vnk man vinjiu viena dziesma ljooooooti patik blush.gif nu ok grupas nosaukuma ir divi vardi .. pirmajs saxas ar N un otrais ar S
Panda
Jana piedod, bet šķiet ka to grupu kas ir attēlota bildē diemžēl neviens nezin. Varbūt tu varētu pateikt mums priekšā kas tie ir un ievietot nākamo bildi grin.gif
maksligais_intelekts*
aha aha ..... grin.gif - Natsty Smile blush.gif ( grupa)


deeem............. ieliku wienu biudi,bet leja bij raxtic jau kas,ta apr grupu getlost.gif bet nu ok ......
Sho vnk newar nezinat pinch.gif wub.gif

Elepele
Tie ir Good Charlotte vai kaa tur saucaas tongue.gif laikam. Es jau nemaz nezinaaju, atteela adresee var redzeet grin.gif


Un ko jums atgaadini shiis abas???
maksligais_intelekts*
CITĀTS(AstiitE @ 06.11.2004 15:57)
Tie ir Good Charlotte vai kaa tur saucaas  tongue.gif laikam. Es jau nemaz nezinaaju, atteela adresee var redzeet  grin.gif


Un ko jums atgaadini shiis abas???

bas astite ```` tu paskatijies properties getlost.gif ja nezini,tad nezini nevajg shpikot wacko_a.gif
Un ta kostima lajkam ir Hiltone bet otru nezinu huh.gif
Laimīgā*
jana man shkjiet ka taas ir abas maasas hiltones -- viena ofic bij perisa bet otra nikola or smth wacko_a.gif protams tikai tad ja taa otra visp ir vinjas maasa :blink:
maksligais_intelekts*
CITĀTS(dream destruction @ 07.11.2004 01:34)
jana man shkjiet ka taas ir abas maasas hiltones -- viena ofic bij perisa bet otra nikola or smth wacko_a.gif protams tikai tad ja taa otra visp ir vinjas maasa :blink:

es taksh naz tas abas hiltones huh.gif to vienu taja kostimaaaa biju redzejiusi lajkam popcorna un nu ja ta bij ta hiltone nu wo e sjau to ari patejcu
Panda
Nu pareizi jau jūs atbildējāt ka tās ir māsas Hiltones tikai kur tad ir jaunai foro ko pārējiem minēt? huh.gif
Es kaut kā neredzēju tapēc ielieku



Nu tad miniet kas šis par kungu wink.gif
earnella
Eerm... Ronans Kiitings? Neesu drosha...

Next--->


Manupraat, tiiri viegli.
Pretender
Evanesence ja....?

Bet shii te jaunaa sieviete...?
Panda
Sorry neredzu tavu bildi varbūt ieliec citu vai kaut ko palabo, tiešām neredzu huh.gif
Pretender
Man gan rāda :blink: ...!
Nu tātad - - -
maksligais_intelekts*
heh pavisam viegli... grin.gif
Alisa Milano w00t.gif

huh.gif un man ar to biudi neraaadaa wacko_a.gif
Tatad mana bilzha - kaunc nezinat laughing.gif -
Pretender
Nu tas taču Preslijs....!

Nu uzminiet manā avatarā esošo aktieri....!
Panda
Nu tas tavā avā šķiet ir aktieris kurš kļuva ļoti slavens ar savu lomu filmā Emulators un ja nemaldos viņa vārds ir MichaelTWeiss

Nu tad tagad miniet manu bildi


Nu to nu man šķiet visi zinās. Ja vēlaties varat nosaukt arī katra vārdu. laughing.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!