Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Dumidors- vecpuisis?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2
Sienazitis_m@inbox.lv
man lau liekas , ka nav... huh.gif
Grēkmeistars
vinjam tiesaam nav sievas, cik zinu Dumijam ir tikai braalis par kuru nekas daudz nava zinaams... smile.gif
Laupītājmeitēns Ronja
Nē nbav.. jo tādu lietu kā sieva nevar noslēpt grin.gif

par brāli ir zināms tiaki ka viņam vienubrīd bija problēmas ar likumu un baumo ka tas ir krodzinieks Vepra galvā.....
DEaDnokS*
nevareetu buut jo vins tak sisu laiku dziivo cuukkaarpaa
Nata
vins tachu ir vecs sacabejis vecis, vinja sieva jau sen vinju pameta un devaas uz to pasauli!
Fijusska
ja butu, tad gan jau butu pieminets. kaut gan stulbi,ka vinjs vecpuisis, bija kaikam parak garlaicigs, nosl;epumains, vai nenaca majas, tapec neviena vinu nepreceja! Stulbums, nikolasam fleimelam pat bija sieva! ohmy.gif laughing.gif ohmy.gif
Maxwels
Nava taa kaa dzirdeets, ka Dumidoram ir (vai bijusi) sieva. Varbuut tas kaut kaadu iemeslu deelj paraadiisies naakoshajaas graamataas. Viss ir iespeejams.
Vaidu_Vairas radiniece
varbuut vinjam ir sieva bet dumiitis neko negrib par vinju staastiit.... ja labi grib viss ir iespeejams....
Hikari
Dumidoram piestāvētu Maksūra, jo viņiem abiem ir lūdzīgs domu gājiens, bet pagaidām Dumidors itkā ir vecpuisis...
Ragainīte
tongue.gif Nu es jau ar domaaju, ka viņam nav sievas, taču Istenībā mēs par Dumidoru zinam baigi maz, būtu interesanti par viņu kautko vairāk uzzināt, kautvai tiešām par viņa brāli. whistling.gif Nu vatad viņam tiešām savos gados nekad nav bijusi sieva??? huh.gif
Hermija
Man skiet, ka Dumidoram noteikti nav sievas, bet varetu but draudzene
shary
Man liekas ka viņam nav sievas, bet par to nekas nebija rakstiits cool.gif
gwinerva
Es domāju, ka Dumidoram nav sievas.
Bet varbūt viņam bija sieva, bet viņa nomira. wacko_a.gif wink.gif Katrāziņā var būt visdažādākie varianti. smile.gif
lil`skater
Domaaju kad nav, bet kas gan var to zinaat(ja nu vieniigi Roulinga)
riisinjsh
es domaaju ka nau ,bet ja nu vinjsh katru vakaru ar ugunsbultu lido maajaas ?
Ungaarijas ragaste
Tā kā priekšā ir vēl divas grāmatas un manuprāt Roulingai patīk pārsteigt lasītājus, tad varētu atklāties, ka Dumidoram ir sieva. Un kā jau te tika minēts, nekur nav rakstīts, ka viņam tādas nav tongue.gif
Tīna
Liidz shim graamataas nekas netika piemineets... huh.gif
emily
winjam ir apaljiiga siewa ar mazaam apaljaam brillem.. un sirmiem matiem, kas salikti copiitee.. winja wienmeer winjam uzwaara teeju un uzcep bulcinjaas.... un izgludina winja mantijas... grin.gif

taadas nu ir taas burwju siewas..
Sharlotish
Varbuut ka vinjsh ir atraitnis????? tomeer it kaa vinjam nepiestaaveetu sieva...
krikija:::
Uzskatu, ka Dumidoram sievas nav, jo manuprāt savā jaunībā viņš ir cītīgi mācījies burvestības, studējis, mācījies.vienkārši manuprāt ģimenei viņam nav pieticis laika.
Ir vēl viens variants tikpat iespējams kā pirmais. Viņš kā jau minēja varētu būt atraitnis, jo vai atceraties, ko Dumidors sakām redzēji Sagli spogulī? lai gan Harijam likās, ka atbilde par to, ka Dumidors redz tur siltu, vilnas zeķu pāri ir nepatiesa-tā tomēr tāda varētu būt viņš tur varētu būt redzējis ģimenes ilgas, kas vai nu viņam atņemtas pēc sievas nāves vai atkal tās spogulī ir bijušas viņa alkas pēc nekad nebaudītās ģimenes...tāpēc viņam visi iespējams arī dāvinājuši Ziemassvētkos grāmtas-jo ja jau viņam nav ģimenes, tad viņam tāda nav interesējusi, jo iespējams, ka to ka viņš vēlas ģimeni Dumidors saprata par vēlu...Iespējams, ka sirdī daudzi burvji pat neapzinoties jūtas laimīgāki par viņu, jo Dumidors tomēr savā būtībā bijis vientuļs un tagad kļūstot par tādu kā Harija azbildni viņš uz viņu skatās kā vairāk uz dēu, mazdēlu, kas viņam nekad nav bijis un mēģina kompensēt to, ka viņam nav bērnu un viņam varbūt ir vajadzība kādu sargāt, jo nav bijusi iespēja to darīt kā tēvam kas sargā savu bērnu...


bet nu jau es mazliet te aizrunājos tongue.gif
.: ARTANIS :.
Hmm... Labā aptauja!
Tāks.. Cik esmu sapratis, tad šķiet, ka NEVIENAM no cūkkārpas pasniedzējiem NAV dzīvesbiedru..
Tātad - arī Dumidoram laikam nav sievas..
(žēl - nabaga mācību spēkiem nav pat nekādu prieciņu.. grin.gif)
Lestat
CITĀTS(.: ARTANIS :. @ 29.04.2005 18:57)
Hmm... Labā aptauja!
Tāks.. Cik esmu sapratis, tad šķiet, ka NEVIENAM no cūkkārpas pasniedzējiem NAV dzīvesbiedru..
Tātad - arī Dumidoram laikam nav sievas..
(žēl - nabaga mācību spēkiem nav pat nekādu prieciņu.. grin.gif)

*


Es agrāk nemaz neievēroju, ka nevienam no pasniedzējiem nav ģimenes blush.gif Tā, tūlīt paskatīsimies....

Dumidors - Tas nav noskaidrots, bet man liekas, ka viņam nav ģimenes
Maksūra - Var jau būt, ka viņu mājās gaida vīrs (varbūt arī bērni), bet es šaubos vai varētu paciest deviņus (vai varbūt desmit) mēnešus bez sievas, un tad pavadīt kopā trīs (vai divus) mēnešus whistling.gif Man liekas, ka tāda pacietība nav nevienam... rolleyes_a.gif
Strups - Vai tad kāds gribētu sev tādu vīru kā viņš??? :blink: (var jau būt, ka kāda gribētu, bet tādā gadījumā viņai būtu ideāli jāmāk mikstūras un glaimošana rolleyes_a.gif
Bijs - Ja arī ir ģimene, tad jau sen mirusi unsure.gif
Visi pārējie profesori - Skatīt Maksūru

Piedodiet, ja nu es kādu aizmirsu blush.gif
Veronika
Nu man jau ar liekas,ka Dumidoram sievas nava....kaut kā nevaru iedomāties,ka Dumidoru pēc darba mājās sagaida kašķīga un mazliet apvēlusies sieviņa un mēģina mūsu inteliģentajam varonim iebarot mazliet piedegušas pankūkas... shifty_a.gif Izklausās ''mazliet'' neticami...manuprāt... rolleyes_a.gif
laughing:angel
hmm.. Dumidors un Sieva??? tas buutu interesants savienojums.. tongue.gif domaaju, ka vinjam sievas naw... ja nu vieniigi vinji ir laimiigi shķīrušies laughing.gif nu, man jau vispaar liekas, ka vinjsh sievu nemaz nevareetu iztureet, vinjsh ir paaraak nosleepumains, shaubos vai vinjsh ar saviem nosleepumiem veeleetos daliities... whistling.gif un juu s jau zinaat kaadas meedz buut sievas...
mazā peciņa
Skola aizņem visu brīvo laiku. Tas nu ir pareizi teikts.

Kas tā būtu par draudzību, ja no septembra līdz vasarai viens no cilvēkiem dzīvo skolā. Un otrs gluži katru dienu viņu nevar apmeklēt. Žēl vai ne?
Tāpēc arī spriežu, ka Dumidoram nav nekādas draudzenes/sievas. Lai gan viņš ir tik gudrs, ka varētu patikt visām sievietēm.
Demon
eemm... vareetu buut, ka kaut kur ir... buutu interesanti, kaa vinjsh seez ar savu sievinj un dzer teeju grin.gif
Flo
Ek, es pievienojos tiem, kas domā, ka sieva ir bijusi, bet mirusi...žeļ...varbūt ar laiku uzzināsim, nez kāda viņa varētu būt...bargā kundze...mazohiste? laughing.gif
iMiS™
Es uzskatu, ka viņam nav sievas, jo nekur nevienā grāmatā netika pieminēts par tādu Dumidora kundzi, vai ko tādu...tad jau iznāk, ka viņš ir vecpuisis...
nevienam jau Cūkkārpā nebija lauleņu...vismaz tas nekur netika pieminēts...!
monster
es domaaju ka vinjam nau sieva! Ja buutu mes par to noteikti zinaatu! Man liekas ka vinjam nau arii bijusi sieva jo vinjs nepamestu nevienu cilveeku jo vinj ir loti godpraatiigs cilveeks! Manupraat Roulinga buutu teikusi ja vinjam buutu sieva! Bet ja buutu jaizveelas kur vinjam buutu piemeerota es teiktu ka Maksuura!
Demagogs
es domāju, ka nav, jo tāda nekur nav pieminēta, cūkkārpas vadīšana ir galvenais dumidora dzīvē.
Sneak
CITĀTS(Maxwels @ 28.10.2004 17:59)
Nava taa kaa dzirdeets, ka Dumidoram ir (vai bijusi) sieva. Varbuut tas kaut kaadu iemeslu deelj paraadiisies naakoshajaas graamataas. Viss ir iespeejams.
*



pilnīgi manas domas silent.gif
Melleņu kamenēns
nee jo citaadaak vinja noteikti buutu paraadiijusies vismaz vinja beerees!
Džozefīne
nau. patisībā, ja jau Cūkkārpā nevienam pasniedzējam sievas vai vīra nau, tad tas ir dikten jocīgi... unsure_a.gif
whitegirl
Njaa - Dumidoram sieva nebija... Bet manupraat diezgan labi shtimmeja ar Mikstuuru...lol grin.gif
versache
Nja man ar nezkapē liekas ka Dumidoram sievas nebij.Bet lai gan kas to lai zin.Pa viņu mums informācijas bija tā pamaz.UN galu galā ko viņš darīja vasarā.Kad bija brīvs. tongue.gif
Magonīte
Šaubos, vai Dumidoram varētu būt sieva. Ir cilvēki, kuri vienkārši nav piemēroti ģimenēm. Ģimenes dzīve Dumidoru padarītu tādu, kā visus citus. Un kas tad mums būtu? vai tiešām Dumidors?
**Kittie**
nav. jo tad viņa vismaz grāmatā parādītos. kur tad viņa paliktu?
hmm cūkmiestiņā? londonā? grin.gif ne. kas tad tā par sievu kad nav liidzaas viiram. smile.gif viņās noteikti ir vecpuisis.
Lakrica
mjā,piekrītu,ka skola viņam aiņem lielāko daļu dzves un ģimenei viņam nav laika... whistling.gif tā kā jā,viņš domāju ir vecpusis. (mazliet dīvaini skan laughing.gif )
Neons mežģīnes un noziegums
Domāju ka gan jua kaut kur ir!
Gan jau vecais āzis būs sev tādu pagādājis!!! laughing.gif grin.gif laughing.gif grin.gif
Memory of Trees
Dumidoram sievas nevarētu būt. Tas vnk nav iespējams! silent.gif

CITĀTS(jazaa @ 29.04.2005 19:11) [snapback]405780[/snapback]

Strups - Vai tad kāds gribētu sev tādu vīru kā viņš??? :blink: (var jau būt, ka kāda gribētu, bet tādā gadījumā viņai būtu ideāli jāmāk mikstūras un glaimošana rolleyes_a.gif

To ka Strupņš dzīvo viens mēs visi noskaidrojām 6 grāmatas sākumā!
kmn
kaadreiz jau varbuut bija.. varbuut pat vairaakas tongue.gif kas to lai zin. staasts jau nau par dunidoru, bet gan par hariju. naakamajaa graamataa droshvien lasiisim kaa aprecas harijs. grin.gif
sanny
iespējams,ka jaunībā viņam ir bijusi kāda mīlestība,bet līdz kāzām viņš naw ticis,jo neviena tā īsti līdz galam nesaprata viņa ģeniālo prātu grin.gif
Edzinsh
Nobalsoju, ka nav [uz grāmatās aprakstīto periodu], bet, iespējams, ka ir bijusi. Kā gan viņš tik daudz zina par mīlestību? smile.gif Viņa varētu būt Grindevalda upuris.
Eriette
Kādēļ lai viņam nebūtu, īstenībā? Varbūt viņš apprecēja (kad bija jaunāks) kādu vientiešu meiču, un, tā kā Dumijs ir ~ 150 gadus vecs (tā Roulinga teica vienā intervijā), vientiese varētu būt jau sen mirusi, jo vientieši tik ilgi nedzīvo. Tā, starp citu, varētu būt bijusi arī ragana, kuru Voldija laikā kāds nāvēdis, vai viņš pats nogalināja, jo tajā laikā jau nomira ļoti daudzi.

bet, tā kā grāmatā nekas nav minēts, laikam jau sieva nav, un nebija. laughing.gif
ievuks
Es nedomāju, ka viņš bija precējies, tad jau viņa sieva būtu, kaut vai pieminēta grāmatā! silent.gif
šausmiņa
vienīgais minētais Dumidora radienieks ir viņa brālis Aberfords, kurš tika tiesāts par kazas apburšanu, un tagad strādā Vepra galvā par bārmeni.
*Kokonatiene
CITĀTS(Bittersweet @ 20.10.2004 21:23) [snapback]300131[/snapback]

vinjam tiesaam nav sievas, cik zinu Dumijam ir tikai braalis par kuru nekas daudz nava zinaams... smile.gif

Dumijam... laughing.gif Baigi labi izklausaas, Dummy. grin.gif
Nu, bet man liekas, ka vins ir vecpuisis. Vinam tak nevienas nav. Nu ja. Varbut kadreiz bija, bet vairs nav, nomira, pazuda. Pff. Iespeju ir daudz.
Angelic
Nja, iespēju ir daudz...
Bet man liekas, ka tomēr nav, nebija un nebūs... blush.gif laughing.gif rolleyes_a.gif
washulis
CITĀTS
Vai jūsuprāt Dumidoram ir sieva?


...noslēpta pagrabā....
HP...
Man liekas ka Dumidiram nav sievas.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.