Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kādu īpašību Jūs saskatāt Poterā?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2
Nata
tātad tagad atbildat godīgi, kāds jums šķiet Harijs Poters?
Adē
Ta...gruti pateikt!es redzu drosmi,iedomigumu (mazlietin)...Harijs ir loti pretrunigs tels-un tas man patik!vins ir "pozitivs" varonis,bet vins nav ideals...tiesi tas man Potera patik! wink.gif
Harijs ir lidzigs (ne tikai areji )tevam-tikai lai lidzinatos tevam vinam pietrukst iedomiguma...un mazlietin cietsirdibas...vispar man Dzeimss patik...vins ir lidzigs Drako <--- vispar tas nav vieta wink.gif
marmelaade
Viennoziimigi drosmi!! Man vinja vietaa sen buutu bail (godiigi)...Arii labestiiba vinjaa miit!
Hikari
Nesaprotu, kapēc Potera trešā īpašība ir gļēvums... whistling.gif
Es vinā saskatu Drosmi, stūrgalvību...
maksligais_intelekts*
Man liekas,ka visvajrāk atbilst Stūrgalvība kautganarī no iedomīguma i maz maz maz maz maz lietiņ un viennozīmīgi no drosmes grin.gif bet drosme aizsāxās dēēļ ziņkārības...
Hej , un ,kur tad ziņkārība ohmy.gif
bet nu,laj iet stūrgalvība wink.gif
Grēkmeistars
Nu izskatiigs vins noteikti nav...iedomiigs...t'a no malas var spriest, bet taads vins nav tongue.gif stuurgalviigs-diezgan lielaa meeraa...labestiigs vins tiesaam ir...bet visizteiktaakaa iipasiiba ir varoniiba...visur lien un visus glaabj tiesi Harijs... laughing.gif
grapefruit
Jup, jup, varonība viņu tiešām raxturo, līdz ar to arī zināms daudzums drosmes...
Un mn šķiet, ka Harijs ir arī labsirdīgs... rolleyes_a.gif
Laupītājmeitēns Ronja
Manuorāt viņš ir super veiksmīgs( nevis laimīgs, jo padomājiet kaut vai par Siriusu...), jo pēc visa tā ko viņš ir piedzīvojis viņs vēl ir dzīvs...
Maxwels
Es domaaju, ka vinjsh ir drosmiigs un godkaariigs. Vinjsh vienmeer grib buut labaaks par citiem un visus paarspeet. Manupraat vinjsh ir labestiigs tad, kad pats guust no taa labumu.
Naiya
Varonību. Viņš lietas nedara drosmīgi, bet varonīgi. Tā ir takā daļa mo viņa būtības. Arī 'tieksme tēlot varoni'.
Hermija
Es Harija saskatu drosmi, bet vins ir loti neapdomigs - vins vispirms dara un pec tam doma.
Ragainīte
wink.gif Es ssaskatu Harijā drosmi, reizēm viņš ir tik stūrgalvīgs un ietiepīgs getlost.gif, labsirdīgs viņš ar ir. Harijam ir bijis tik daudz jāpārcieš, tāpēc es viņu noteikti nevarētu nosaukt par gļēvuli, to visu, kas gāzies pāri, viņš ir izturējis, tāpēc es Hariju apbrīnoju.
shary
es Harijā saskatu drosmi, jo viņš nekad nav nobijies un kaadu atstaajis briesmaas. viņš vienmēr visus cenšās izglābt
emily
nu man vinjshs liekas iedomiigs..... getlost.gif
vinshs sevi uzskata par pasuales nabu... viss ar vinju ir saistiits un vinjam visur ir jaapiedalaas... ja godiigi man vinshs nepatiik kaa cilveeks
Pīka
saskatu viņā vienīgi stūrgalvību,pārgalvību.kā saka Hermione''glābšanas māniju'' un iedomīgumu.
alohamora
nju vispaar jau drosmiigs (es vinja vietaa...), bet arii bish iedomiigs, stuurgalviigs, leciigs...labsirdiigs arii dazhreiz...
Bille
Nezinu buutu labaak ja tu aptaujaa noprecizeetu laabaa iipashiiba vai sliktaa,jo tur ir gan labas gan sliktas iipashiibas
Švilpaste
hmm..jāpadomā.. nu Harijs ir jau arī Grifidor;a,tā ka nav nekāds brīnums,ka viņš ir drosmīgs. Bet dažkārt viņs uzvedas arī stulbi. getlost.gif
Ļipa
Nu tā. es nobalsoju, ka Harijs ir labsirdīgs un tā ir, lai gan es labprāt balsotu par to, ka viņš ir drosmīgs, jo arī tā tas ir. Šīs divas īpašības šķiet iet roku rokā, jo ka ja vajadzētu viņš spētu palīdzēt arī savam ienaidniekam, piemēram, strupam vai Drako noteikti- nu diez vai viņš palīdzētu voldemortam, bet...
Nu arī nedaudz sturgalvīgs viņš ir. Nu par prātu es nešaubos- dumjš viņš nav. laughing.gif ne jau atzīmes nosaka gudrību... rolleyes_a.gif whistling.gif
Ungaarijas ragaste
Par gļēvu es viņu nesauktu, par lepnu arī ne. Toties tā stūrgalvība, tā kā mazliet sit cauri citām īpašībām.
addnill
Grāmatā viņš ir attēlots kā diezgan drosmīga būtne...bet filmā?! :blink: jā...filmā viņš ir pilnīgs varonis- drosmīgs, skaists(kā to ņem...), draudzīgs, labsirdīgs utt...heh
raganinja777
viņš ir drosmīgs, bet man nepatīk 5. grāmatā viņa dusmas ko viņš izgāž uz R un H. bet tā viņš ir super!!!!!!!!!!!!!!!!
Rusell the carrotstork
iedomiigumu un drosmi.. drosmiigs vinjsh ir... Tas kas balsoja ka vinjsh ir gljeevs va nu ir jociigs vai arii nav lasijis HP graamatas.
Reksa
Es Ptoerā saskatu-----. drosmi.....
Viņš visas šitās uzvaras pār tiem kas ar viņu cīnījās guva tikai pateicoties avai drosmei!...
lil`skater
Es nobalsoju par drosmi, to komenteet nevajag, bet stuurgalviibas vinaa arii ir baigi daudz, katraa graamtaa tas ir redzams!
morticia
vinjsh peec manaam domaam ir stuurgalviigs.. vienmeer baazh savu degunu kur nevajag un tieshaam jaucas lietaas kas uz vinju daudzreiz neattiecas... vispaar paaraak zinjkaariis..
rence
Me visvairaak sturgalviibu saskata.
Dazhreiz labu, dazhreiz sliktu, bet tomeer... smile.gif
gwinerva
Man liekas, ka viņš ir drosmīgs un labsirdīgs.Varētu būt erī nedaudz sturgalvīgs.Un arī bišķiņ augstprātīgs... whistling.gif Bet viss vairāk izceļas drosme un labsirdīgums. grin.gif
Nestors Grems
es saskatu gan stūrgalvību, gan drosmi, gan labsirdību
zakkite
Nu viņš ir varinīgs un drosmīgs, bet tajā pašā laikā stūrgalvīgs...Nu vismazs man tā liekās.... :blink:
.: ARTANIS :.
Nu, patiesībā nezināju, kā atšķiras vārdu Varonība un Drosme nozīme grin.gif, tapēc nobalsoju par drosmi, jo uzskatu, ka šī īpašība Harijam piemīt patiešām lielā mērā... smile.gif
addnill
CITĀTS
vinjsh peec manaam domaam ir stuurgalviigs.. vienmeer baazh savu degunu kur nevajag un tieshaam jaucas lietaas kas uz vinju daudzreiz neattiecas...

Khe khem, kāds sakars stūrgalvīgumam un deguna visur bāšanai?! :blink:
.: ARTANIS :.
CITĀTS(addnill @ 17.03.2005 15:39)
Khe khem, kāds sakars stūrgalvīgumam un deguna visur bāšanai?! :blink:
*

grin.gif grin.gif

Nu, laikam jau domāta pubertātes dumpība un jaukšanās apkārt notiekošajā, cenšoties to mainīt pēc saviem uzskatiem... smile.gif
addnill
Tādā gadījumā tas ir vnk fantastiski noformulēts! happy.gif Cilvēki, vai tas būtu par daudz prasīts, ja es lūgtu NORMĀLI noformulēt sakāmo?!daaaaaa :blink:
i`m_GriM&EviL
Pārāk lielu varonību. Ja kaut kas slits notiek, tad uzreiz jāskrien palīgā, blah, blah, blah...
Winged
Poters tiesham manuprat ir kontrstu pildits tels. Tas ir jasaprota ta,ka viena bridi vinjs var but labestigs,labsirdigs,jautrs,miljs,sawukart jau nakamaja mirkli vinja var uzvirmot dusmas,paradas sturgalviba,neiecietiba..... huh.gif Un tomer,tas jau ari padara vinuu tik interesantu un saistoshu!!!!! tongue.gif
Roze
Noteikti ka DROSMI two_handed.gif
crazy200
Es nevarēju izšķirties starp drosmi un stūrgalvību, nobalsoju par stūrgalvību, kas tik tiešām ļoti izpaužas FO.

Un paskatieties uz aptauju Harijā gudrību saskata tikai 1 cilvēks. Kas viņš galīgs dunduks?
-=RonS=-
CITĀTS(crazy200 @ 20.03.2005 16:12)
Un paskatieties uz aptauju Harijā gudrību saskata tikai 1 cilvēks. Kas viņš galīgs dunduks?
*

Eu nu nevajag apvainot graamatu teelus laughing.gif Gudrs tas jaaskataas kaadaa zinjaa. Maaciibas, protams vinjsh nav tik izcils kaa Hermione, bet praksee vinjsh ir nepaarspeejams. Jaapiemin kaut vai tas kaa vinjsh 4 graamataa ciiniijas ar pasaules vienu no visvarenaakajiem burvjiem un 5 graamataa maacija citiem vissarezhgjiitaakaas lietas..... Ne kats buutu uz to speejiigs. Takaa nav vinjsh nekaads dunduks two_handed.gif
Jaa un Harijaa poteraa vismaz es saskatu drosmi, labsirdiibu un paaraak lielu zinjkaariibu
crazy200
CITĀTS(-=RonS=- @ 20.03.2005 20:51)
Eu nu nevajag apvainot graamatu teelus  laughing.gif Gudrs tas jaaskataas kaadaa zinjaa. Maaciibas, protams vinjsh nav tik izcils kaa Hermione, bet praksee vinjsh ir nepaarspeejams. Jaapiemin kaut vai tas kaa vinjsh 4 graamataa ciiniijas ar pasaules vienu no visvarenaakajiem burvjiem un 5 graamataa maacija citiem vissarezhgjiitaakaas lietas..... Ne kats buutu uz to speejiigs. Takaa nav vinjsh nekaads dunduks 
Jaa un Harijaa poteraa vismaz es saskatu drosmi, labsirdiibu un paaraak lielu zinjkaariibu pinch.gif  glare.gif  two_handed.gif
*


Es vienkārši secinu no rezultātus.
Wunderkind
stuurgalviibu, bet labaa noziimee!
to jau apliecina graamataas rakstiitais, kad harijs tika galaa ar paveelus laastu, vai kad vinjsh devies paliigaa neskaitaamiem cilveekiem, pats atziidams, ka riikojas stuurgalviigi! sorcerer.gif sorcerer.gif two_handed.gif
prudence
Jāsaka jau vien ir, ka viņā saksatu drosmi. Jo ja viņš nebūtu drosmīgs domāju, ka arī diez kur tālu viņš nebūtu ticis ar Voldemortu un pārējiem tumšās puses pārstāvjiem... Harijā saskatu arī stūrgalvību. Tā tas ir, vismaz manuprāt. Arī varonīgs viņš ir, jo kā bez tā par viņu varētu sarakstīt grāmatu?
d@rkness
Es Poterā saskatu gan drosmi, gan dažreiz arī iedomību, jo bieži vien viņš apvainojas uz vienu, bet izgāž dusmas uz visiem. sad.gif
Dinii
Vinjsh uzvedas kaa muljkis. Piemeram meitenju lietaas vinjsh ir totaala nulle! Nekur tik nederiigu neesmu redzeejusi. pie tam vinjsh nerespektee citu cilveeku juutas. Baigi emocionaalais un aatri aizsviljas. Fu kaads! mad.gif
amanda
Viņš ir drosmīgs un mazliet iedomīgs. grin.gif
*Vinkija*
Poteram ir daudz iipashiibu! Vinjsh ir drosmiigs, stuurgalviigs.....utt. Tomeer es domaaju ka vinjsh ir pat iedomiigs!
laughing:angel
Poters ir tikai un vieniigi stuurgalviigs vecs aaazis!!! tongue.gif laughing.gif tongue.gif nu labi, varbuut arii drosmiigs, iedomiigs utt. bet shiis iipashiibas sleepjas zem stuurgalviibas, jo manupraat vinjsh ir drosmiigs tikai taadeelj ka ir stuurgalviigs, ienjeemis galvaa, ka vinjam jaanogalina voldijs un aiz savas stuurgalviibas, sho iedomu nespeej atmest, bet atkal stuurgalviigi tiecas to iistenot... tongue.gif
un iedomiiigs arii- ienjeemis galvinjaa, ka vinjsh to var izdariit, un pilniibaa taa arii uzskata...
iMiS™
Jep...nedaudz piekrītu par to stūrgalvību tongue.gif ...kā jau daži minēja - viņš nav ideāls tēls...un tas ir pats lābākais grin.gif ...tas būtu galīgi garām, ja Harijs būtu uztaisīts k-kāds don-žuāns, apburošais, ideālais tēls sad.gif ..tas būtu galīgi garām...
man Harijs patīk kāds viņš ir, un dažreiz viņš ir sstūrgalvīgs, un varonīgs...
Demon
es saskatu drosmi un paamtiigu stuurgalviibu, bet taads jau nu vinjsh mums ir... wink.gif
monster
Es domaaju ka vinjam no katras no taam iipasiibaam piemiit pa kautkam! Vins pilniigi noteikti ir drosmiigs! Par to nau saubu bet briiziem man liekas ka vinjs kluust paaraak iedomiigs! Vins ir arii varoniigs un ir arii labsirdiigs! Vinjs paliidz ar viskautkaadaam probleemaam Hagridam piemeeram kad Hagrids luudz lai vijs pieskata vinja braali! Taakaa es domaaju ka vinjs ir lloti neparedzams! Briiziem tads briiziem pilniigi citaadaaks!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.