Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurš ir tavs nemīļākais varonis?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Viduszeme > Viduszemes krogs > Arhīvs – Viduszeme
Lapas: 1, 2
Sienazitis_m@inbox.lv
rakstiet ātri un daudz!
Sienazitis_m@inbox.lv
maza kļūdiņa..ceru ka man piedos... : Kurš varonis tev visvairāk nepatīk? unsure.gif
WPCP
```` cik var prasiit skaidrs ka Saurons!!
GameMaster
Man gan Saurons likās diezgan harizmātisks tips - savā ļaunumļaunajā jaukumā piekāpjoties vien Sarumanam.
Nepatika Šīloba (tb - zirnekliene alā), jo vienkārši tēlam ne rakstura, ne citu pazīmju, kas liktu iemīlēt - netīk bezpersoniuski tēli.
marmelaade
UUUii.. zirneklios alaa bija viss briesmiigaakais peec manaam domaam!! Vienkaarsi atbaidoss...sad.gif(
Nulukkizdin
Pirmkārt, un tas nav mazsvarīgi, šādi pavedieni jau iepriekš bijuši, tādēļ jaunus taisīt nav īpaši vēlami.. wink.gif --- nu kaut vai šitais - spiest te !!!

otrām kārtām, vai tiešām cilvēkiem vēl nav noriebies taisīt šitik ````` aptaujas?? mad.gif
Erasmus
un veel ar tik stulbu textu kaaa "rakstiet aatri un daudz"..
Seila
A man nav tāda varoņa kas nepatiktu, visi interesanti un labi arī savā ziņā
FallenBeautiful
he,he man nepatika gollums tas bija netirs un glums pee uz vinju pat paskatoties gribas vemt!!!!!!!!
Tots
Par cik man nebija ko teikt es prikola pēc nobalsoju par Frodo rolleyes_a.gif .
Man praktiski nevins nepatīk. Men personīgi visi ir mīļi gan saurons vienalga. Katram savs jaukums.
Grēkmeistars
Nevareeju izskirties starp zirnekli un gollumu, sick.gif bet zirneklis tomeer riebiigaaks, bet nesaprotu kaada vaina sarumanam vai sauronam? forsi dzeki, bet vienam tikai acs palikusi laughing.gif
nimbuss2000
man sausmigi nepatik Gollums jo vins ir riktigs pielidejs un ````!!! +vel nodevejs! wacko_a.gif angry.gif
Maxwels
Šķiet, ka zirnekliene alā, man nepatīk daudzkājaini kukaiņi (it kā nebūtu nedaudzkājainu, visi ir daudzkājaini).
Logan
Es balsoju par Sauronu, jo viņš bija divkosis un lielākais nodevējs.

(šādas aptaujas jau ir bijušās)
ILIDIANZ
ha tas nikulis frodo nekam nedar.es par vinu balsoju,bet sauron 4 ewer!! grin.gif wink.gif smile.gif laughing.gif tongue.gif cool.gif rolleyes_a.gif !
varoniz
CITĀTS(ILIDIANZ @ 08.09.2005 20:03)
ha tas nikulis frodo nekam nedar.es par vinu balsoju,bet sauron 4 ewer!! grin.gif  wink.gif  smile.gif  laughing.gif  tongue.gif  cool.gif  rolleyes_a.gif !
*

varbūt vari pateikt kāpēc, tev saurons patik?
ILIDIANZ
tape ka vins nebaidas no gredzena un ir gatavs likt to lietaa pret jebkuru ienaidnnieku.
varoniz
CITĀTS(ILIDIANZ @ 09.09.2005 06:08)
tape ka vins nebaidas no gredzena un ir gatavs likt to lietaa pret jebkuru ienaidnnieku.
*

Saurons, nevis baidijas no gredzena, bet baidijas, ka tas varētu tikt iznīcināts, Sauronam ir krietni lielāka vēsture par gredzenu un šis ir darījis daudz ļaunu lietu.
Laushi de Lychan
Mans " nemilakais " varonis nav neviens no tiem. Man sausmigi riebas Aragons. rolleyes_a.gif
Gilraen Anarion
Visi viņi ir gan nīkuļi,gan varoņi.Nobalsoju par gollumu.Pretīgs tipiņš.Vēmiens nāk.
Elven_Lust
Nobalsoju par Golumu. Man nepatik vinja raksturs un iztureeshanaas, tomeer uzskatu, ka bez vinja Gredzenu Pavelnieka storyline vairs nebuutu tik interesanta.
Vēja dvēsele
Vispār jau neviens no šiem nav nekā vērts. Nepatika man ne pretekļi orki, ne Gollums, ne pārējie no šeit minētajiem, riebekļi viņi visi. Balsoju par nodevēju Sarumanu. Tāpēc, ka viņš nav nekur liekams, kaut kāds burveklītis un pakaļdarinātājs. fear.gif
Kristīne
Es nobalsoju par Sauronu, jo viņš ir ļauns un viņam nav īsti cilvēcisku īpašību.Galvenais viņam ir vara.Vēl man nepatika zirnekliene.Vienkārši briesmīga.
cervinus
man ne visai tie orki patika, vienmēr likās, ka viņi tādi smirdīgi un netīri. aaa un ar ar to zirnekliir tā: filmā no viņas nekas daudz nebija, bet grāmatā man ļoti patika kā viņa aprakstīta:
CITĀTS
Tomēr Viduszemē mita vēl citāda vara- nakts spēki, senseni un stipri. Un Šī, kas tumsas ceļus staigāja, sadzirdēja elfu saucienu iz neatminamiem laikiem..,
utt.
Heiliona
Protams, ka zirnekliene alā!!! Man riebjas zirnekļi... silent.gif
Kriss
CITĀTS(ILIDIANZ @ 25.12.2005 13:24) *
tik un tas frodo nekam neder vinam pat nepietika speka izniicinat gredzenu!


Sorry, bet Tu esi stulbs! Viņš to Gredzenu nesa 13 mēnešus! Visi citi ''varenie'' kareivji, elfi, pat burvji, jau sen būtu padevušies, tomēr Frodo to aiznesa līdz pat Mount Doom, jāsaka gan, ka ar Sema palīdzību, bet tomēr... Es domāju Hobiti tik ilgi spēj noturēties, pret Gredzenu, jo viņi savu dzīvi dzīvo mierīgā, skaistā vietā, un viņiem padomā nav nekādi ļauni plāni, iespējams tieši viņu vienkāršums padara viņus tik stiprus pret Gredzenu.

Nu jā laikam diezgan smagi nobraucu no tēmas happy.gif
Anyway, man nepatīk Sarumans, piekrītu, viņš bija varens burvju līderis utt, bet man viņš nepatīk, jo tomēr beigās Saurons viņu padarīja par savu pakalpiņu. Un vēl šādi, tādi iemesli tam ir.
Adē
Savādi,ka tikai tagad pamanīju šo pavedienu. Mans nemīļākais varonis ir ... Legolass [meitenes,tagad varat mani nosist laughing.gif]
Fantomass
Sarumans un viņa izpalīgs ar melnajiem taukainajiem matiem (aizmirsu kā šo sauc pinch.gif ). Abi bija nodevēji un man nepatīk nodevēji ermm.gif
berserks
Nu man taa zirnekliene(incanti kaapeec) ... a kam gan var nepatikt orki, taadi mazi,jauki radijumi, vienmeer smaida grin.gif
Raven
kā var nepatikt tāds jauks zvēriņš, ar pūkainām kājām, kā Šīloba?? Tikai stulbi, ka kaut kādi sīkaliņi ielaužas viņas mājās, izdur viņai acis, piekauj un piedevām vēl atstāj bez pusdienām. Man nepatīk Sarumans... viņam ir vājš raksturs- kolīdz uzrodas kāds stiprāks spēks par padomi, tā viņš nodod savējos. Viņš bija pelnījis sev tādu galu (runāju par grāmatu, of course)! bow_arrow.gif un vispār- ELFI RULLEE!!! bow_arrow.gif
Elainora
CITĀTS(Gilraen Anarion @ 13.09.2005 12:31) *
Visi viņi ir gan nīkuļi,gan varoņi.Nobalsoju par gollumu.Pretīgs tipiņš.Vēmiens nāk.

bet vinju var saprast(vismz no pedejiem darbiem)- vins savu muzu bija pardzivojis 5 reizes..iespaidigi,lai gan pateicoties gredzenam, un no vientulibas bisku prata sajuka...bet jauniba gan vins bija briesmigs!



lai gan es nobalsoju par(pret) zirneklieni, Saurons man arii tikpat ljoti nepatika,jo vins bija ta haosa celajs,un man nepati ljaunums..lai gan tongue.gif iedziljinoties vel dziljak Sauronu uz savu pusi parstiepa Melkors... whistling.gif wacko_a.gif
Adē
CITĀTS(Elainora @ 07.01.2006 22:35) *
Saurons man arii tikpat ljoti nepatika,jo vins bija ta haosa celajs


CITĀTS
Es nobalsoju par Sauronu(...)Galvenais viņam ir vara


Un ja nebūtu "haosa", GP nebūtu sižeta un jēgas!
````,es nesaprotu,kā var nepatikt Saurons? Protams,viņa ideāli var būt nepieņemami cilvēkiem,bet kāpēc nepatīk?Nepatīk un nepiekrītu-ir jāredz atšķirību!Galvenais viņam ir vara? Nu i lieliski! Dižais tēls, spilgtās rakstura iezīmes...

Nu jā,aizmirsu-viņam nebija blondi mati. silent.gif
Ného
Mans nemīļakais varonis ir gollums, jo viņš staigā apkārt piilks, viņam irperonības dalīšanās, viņš ir "zaglis" un nogribējies pēc viena zelta gredzentiņa utt.
Pārējie ir tikai tādi nabadziņi kurus nomelno - saurumans ir viekārši apvārdots
saurons ir kā hitlers,
orki ir bara cilvēki, naivu un uz noslieci nebūt veģetāriešiem.
šīloba ir taču zirneklis, ko jūs gribat huh.gif
un frodo, tas takš pats OO7, pats galvenais, tos nedrīkst nemīlēt.
emmiite
man nau taa ka kaads ljooooti nepatiktu, bet nobalsoju par orkiem, jo vinu ir daudz, vinji ir smirdiigi un stulbi un vispaar es ceru, ka vinji neapvainojaas...
nenuil
man orki, jo vinji taadi smirdiigi un nesmuki un vinji nav taa atsevishkji izcelti... nav taada atsevishkja orka, kas izceltos... taapee nobalsoju par orkiem, jo vinji ne ar ko neizceljas... whistling.gif
Melleņu kamenēns
nu gan variants - Frodo

bet ja vinju iznjem tad man vinji visi nepatiik neviena nav ne smuks ne gudrs.visi sliktie jau taadi ir ! grin.gif bet visvairaak nepatiik taa Zirnekliene alā!!
Edzako
He he Saurons pats mīlētākais, pareizāk sakot vismazāk nemīlētais mace.gif
Lakrica
Katraa zinja man visvairaak riebas taa zirnekliene alaa! Pretiigi fui,man jau taa nepatiik zirneklji un veel tik lieli!!!!!! huh.gif fear.gif glare.gif
versache
Nju nobalsoju pa Gollumu jo man viņš nepatika.Ne viņa raksturs ne viņš pats.Bet lai nu kā filmai viņš tik tiešām piedevā tādu kā asumu. tongue.gif
Magonīte
Gollums. kur var būt vēl pretīgāks radījums?
LoneWolf
Frodo...dēļ jamā gredzenu Saurons nepaspēja dabūt un Saurons neuzvarēja sad.gif Un vēl man besī ārā Miroņu karalis...yuck...
mister X
Nu Saurona acs bija tiiri smuka, orkiem un Frodo nebija ne vainas, bat Šhiiloba gan sucks.
Kaķe
ptffuu...
man orki nepatika
Hikari
Vispār man laikam ļoti nepatīk orki kā tā, bet viņi šajā stāstā ir vajadzīgi. Visi varoņi, lai arī cik pretīgi, vienmēr ir nepieciešami, lai varētu pamanīt otru varoņu īpašības un izcelt tās.
Kognakschwenker
Man nesiasta neviens no varoņiem. Nu jā - ir jau jauki, bet ne priekš manis!

Man nepatīk orki. Lieli, neglīti ar izpuvušiem zobiem. happy.gif

Tad jau man, lai ir hobiti. Tādi sīki. grin.gif
Daba2
Visvairāk man nepatīk Gollums, jo viņš tāds viltīgs un ļauns.
Melnais Akvareļu Vienradzis
Gollums bija vispretīgākais. Man no viņa vēmiens nāk...
unciz
zirnekliene alā. veee yucky_a.gif
Atēna
man riebjas ... vai kads man tiesam riebas???? zirneklisi wub.gif tos es milu... golums... man vinja zelll... saruons un sarumans... abi kritusi lielvaras gredzena gusta... ari zell... orki... briniskigi ljauni... vinji tacu raditi lai nogalinatu... man vinji pat tiri labi patik... frodo... kapec lai nepatiktu???
shocked mouse
Zirnekliene alā! vnk fui.
CITĀTS
rakstiet ātri un daudz!

kaapeec? laughing.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!