Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: TN3 bildes ir apluukojamas te
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Troļļu naktis
Lapas: 1, 2
Andza
Ok, te ir paaris bildiites no TN3. Esmu tikko paarkuulies maajaas (kaut kaadaas) un tekstus un atskaites rakstiit neesmu veel gatavs, taalab iemetiishu tikai bildes, jo tas ir vairaak vai mazaak vienkaarshs un monotons darbs.

Taas staav uz inbox'a, taa kaa, lai Haljava dod, ka jamais nenospraagst.













Pirmspeeles sapulces burzma un juuklis.



No kreisaas: Mirusho Karalis, Daasns, ciema shamanis Daee un apakshaa troljlju shamanis Aivvv (vinja vaardu nekad neesmu zinaajis, ja kaads saka "troljlju shamanis", visiem uzreiz ir skaidrs, par ko ir runa)



Troljlju reklaamas bilde. Peetiijumi liecina, ka jebkursh, kura rokaas ir arbalets, automaatiski kljuust fotogeenisks.



Daasns. Ar cepuriiti.



Daee. Troljlji teica, ka vinjsh bija iists izdziivoshanas speciaalists, jo ljoti aatri speeja skriet. Citeeju Kamazu "aplam veertiiga iipashiiba shamanim".



Random people. Aiz vairoga ir pasleepies trollis soirvakt, uz kuru noraugaas paaris apmaatie.



Trakais Cars Volodja ar Kreeta aka Kraukleena brunjaam muguraa un divaam pudeleem rokaas. Vienaa bija kaut kaada, IMHO, drausmiiga tinktuura, otraa jaukais ievaariijuma dzeeriens.

Labi, turpinaajums sekos.
putninsh
A citas bildes nav?buutu loti jauki ja vareetu ielikt visas paareejaas tongue.gif
Niamh
Paklau, cilvēkam,kurš izvazājies Dievs vien zin, cik kilometrus, vajag arī atpūsties wink.gif Kā nekā, rikšot pa tām smiltīm goda vārds nebija viegli un līksmi.

Un es pagaidām priecājos, ka mans feiss te nevienā bildē nav redzams grin.gif
GameMaster
CITĀTS
Un es pagaidām priecājos, ka mans feiss te nevienā bildē nav redzams


Njā - es turpretī esmu manāms divās bildēs pilnā ekipējumā un vēl beigās manāmi apjucis lūkojoties objektīvā.
Man tāds paradums ielīst kadrā.
Kraukleenss
njaa mani pilnaa ekipeejumaa nekur nemaniiju :/ bet ganjau varbuut kaadreiz kaads kaadu bildi ieliks, cerams smile.gif
Grims
CITĀTS(Gudrā_Kaza @ 17.10.2004 20:12)
Un es pagaidām priecājos, ka mans feiss te nevienā bildē nav redzams grin.gif

A man gan par to žēl mellow.gif , par vēlu ieradies.
Niamh
Hah..te jau mani viens (ar pirkstiem nerādīšu) nofočēja spēles beigās! Es tik dzirdu, ka mani sauc, protams paskatos un šis tā hops un kadrs gatavs. Būt jau būšu, tā kā neuztraucies wink.gif
Andza
Otrais ceeliens.





Miitiskais briesmonis grozgalvis (no vaarda grozs, nevis groziit), kuru leeno kusteeshanos un pilniigo smadzenju truukumu kompensee akmens aada un trula pakljaushanaas.



Adriana un Goldberry (kuru legendaas bija izmantoti lieliski iipashvaardi. Es veel joprojaam nespeeju nesmieties izrunaajot "Anna Klope")



Jeekabs aka Grey Lords, tieshaam veel peleeks gjiimii (kaa nekaa viens no visus nobiedeejushajiem apmaatajiem).



Kreets aka Kraukleens, viens no ciema paladiniem. Gan bez brunjaam vairs, bet peec suuraas sejas izteiksmes atpaziistams taapat.



Ciema vecaakaa (proti, Kuura) meita, paliidz kaartot organizatoriskus jautaajumus.




Lai Haljava ir ar jums! (vairaak komentaari te nav nepiecieshami, visiem taapat viss ir skaidrs sho personu redzot)



Teels, kuru mees saakotneeji netaisni apziimeejaam ar Gorana teeva deela teevu (viens no variantiem), bet kursh patiesiibaa bija kas pavisam cits, proti, cilveeks - frakcija.
Andza
Un te muusu daargaa GM komanda:


Kamazs
Nee, tas nav Upesmalas Burvis. Nop, jamais peec TN2 bija devies prom, un neviens vairs netika maniijis sho iracionaalo buutni un puurgaala miiljotaaju. Tas ir tirgonis/spoks/fermeris/troljlju shamanis etc. Kaut arii shoreiz Kamazs speeli arii saaka dzinsos, vinju tomeer neizraidiija no speeles atshkjiriibaa no TN2.


K...
Savaadais miitiskais shkjietami nevainiigi mazais un vaajais, bet patiesiibaa diezgan uberkrutais sendienu elfu (pirms simtiem vai pat tuukstoshiem gadu) magjisko eksperimentu rezultaats. Kursh atradis apmeties mirusho zemee aktiivi asisteeja mirusho karalim dveeselju izkalpinaashanas un peec tam tomeer atdziivinaashanas procesaa. Bildiitee palieneejusi Mirusho Karalja kroni un zizli.
(psst... iechekojiet fonu.)


Svivens
Mirusho Karalis jeb baisais un baisi ironiskais lichs Ashuraks (kura vaardu buutu bijis jaanoskaidro Kuuram kaadaa savaa kvestaa, ja vien mees buutu speejushi to implamenteet). Runaa, ka Ashuraks peec tuukstoshgadu miega pamodies no sava sarkofaaga un, pamaniidams, ka vinja speejas veel joprojaam straadaa, devies uz mirusho valstiibu un saacis izklaideeties. Savaa stilaa.



Andza
Un es. Piestraadaaju gan par tirgoni vaardaa Mutis, celjinieku vaardaa Sprungaalis un random gariem, gan, protams, manu iemiiljoto Bezvaardi, kursh no relatiivi draudziigaa atdziivinaashanas pusdieva bija paarveerties par baisi pretiigu naaves mashiinu. Tieshi man rokaas ir redzams speeles briesmiigaakais zobens, kuru par taadu padariija gan milziigais 4 damage, gan fakts, ka vinjsh bija ljoti viegls un taapeec ar to vareeja aatri veezeeties.

Veelaak veel buus paaris random bildes.
Andza
Diemzheel daudzas bildes izpalika, jo konstateeju, ka manam fochikam bacha beidzaas pasaakuma pashaa saakumaa. Tachu lieku ceriibas uz trolli Slayeru, kursh it kaa esot ar savu ziepju trauku aktiivi focheejies. Ja kaads veel ko taadu ir dariijis, aicinu vinju skeneet iekshaa bilzhukus un daliities ar citiem.
Niamh
Te nu man ir jāsāk zviegt laughing.gif Tad, kad iemūžināja manu fizionomiju, aparāts jau bija nosprādzis un nevienu citu brīvmākslinieku ar ''ziepju trauku'' apkārtnē nemanīju, tā kā visticamāk, šoreiz es izpalikšu getlost.gif

Bet bildes ir labās, it īpaši tā ar K... un troļļu vadoni fonā laughing.gif Tikai baigās miglasbildes sanākušas..
tupenis
es esmu tas ar to meteli un zalopleca somu es speru miroso tetinaa zizli
Andza
Miglas bildes tālab, ka fočēts ar video kameru, kurai ir zemes izšķirtspējas digitālais fočiks. Bet tas vismaz piešķir sava veida stilu.
..::Kael::..
Prieks, ka nevienā bildē neesmu iekļuvis grin.gif Bildes gan labas, sākumā gan fotoaparāts nojūdzies un nefočē kārtīgi, bet beigās jau ir tīri OK, aivvv ar arbaletu (kas gan nebija viņa, cik nopratu) izskatās visai iespaidīgi grin.gif
putninsh
nu skaisti skaisti beidzot mani redz pilnaa apgeerbaa un pilnaa augumaa blush.gif
Dvēselīte
Halavas aka Haļavas maciba laughing.gif *joprojam histeriski smejas*

un tad tas zobens kas ir redzams Andzam tomer bija redzams vai nebija?
Andza
Nee, nu redzams bija, bet peec tam shams par laimi pazuda arii pa iistam. Tas bija kritushaa Bezvaarzha milzu baisais zobens, kursh iecirsts Prizdas priedee, staaveeja un to no turienes tikai vinjsh pats vareeja izvilkt un tad aizkliist pa troljlju zemju plashumiem vienatnee, slakteejot celjaa satiktos.

Taa dalja par iecirsto priedee tika improvizeeta uz vietas, jo zobenu patiesiibaa vajadzeeja nosleept teltii, bet sanaaca taa, ka tika izlikts apskatei. Nu varbuut taa ir pat veel labaak. Heh.
AxelBladd
njaa.. es puilna ekipejuma nekur neparados sad.gif pasham interesanti butu par sevi pasmieties grin.gif
Raine
Es parādos divās:
pirmajā nežēlīgi nosalusi un ietinusies apmetnī
otrajā blakus roie bladd maniakāli smaidot
Niamh
Bļāviens, es visu nakti negulēju un skolā visu laidu gar ausīm. Bet kad atvelkos mājās, izrādās, ka uztraukumam nav pamata un mani nagi ir nograuzti par velti, jo mana bilde kā nav tā nav laughing.gif

Bet tas savukārt ļaus man nokrāsot matus, jo sirmie jau sāk sist cauri dabiskajai krāsai laughing.gif
Viking
jāi smile.gif mana seja vienā bilžukā parādās smile.gif
bet tāpat sejas izteiksme ir stulba smile.gif bet tas nekas tongue.gif
gan jau būs labi .....
Kurbads
cik zinu, tad bija arii citi fotograafi... tad luudzu IEPOSTOJIET bildes
..::Kael::..
Man jau ar taa skkiet, ka vajadzeetu buut veel shaadaam, taadaam bildiiteem, nevar buut, ka taas ir visas! shifty_a.gif
Silvestrs
Es parādos tikai vienā nožēlojamā bildītē un tikai pa pusei. crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif
Viking
Davai cilvēki kas vēl bildēja .. davai ! liecies savus bilžukus iekšā !!!! smile.gif
ja nevarat dabūt iekšā kompī bilžukus ... tad man ir skaneris smile.gif
Slayer
Baac kur labs pasaakums. Ruudiitiem acu bojaataajiem kas dienu dienaa seez pie pc, vai pielasa acis pilnas, Shis bija kaa medus nolaiziishana no medus kaariites veseliibas uzlaboshanas zinjaa wink.gif Es apmeeram arii kaut ko pafocheeju driizumaa bildes paraadiisies.
Gribeeju piemineet trollju nometnee gan nebija auksti wink.gif Es pat bez guljam maisa, spilvena un segas jebkaadas pamaniijos izdziivot. grin.gif

Sveiciens trolljiem un protams paareejiem.
Andza
Nu buus veel bilzhuki viena troljlja focheeti un nu manis saskaneeti.


Ievadam, ekur, pats fotograafs trollis Slayers ar trollieni Balto Galju pie saaniem.



Bildes ir diezgan pamatiigi gaishinaatas un kontrasts chakareets, taa kaa dazhubriidi fons var izskatiities ljoti gaishs vai diivains.




Apmaatais Aksels baiss un druums.



Trakais Cars Volodja ar pricheni ™.



Ciema vecaakais Kuurs zhmiedz rokaas savu artifaktzobinu.

Un tagad nedaudz vairaak par troljljiem:

Uzstiiveet puurgaala brunjas muguraa nav nekaada joka lieta:



Bet izraadaas ir tomeer iespeejams:



Veel jaapiekraaso kara ziimes uz gjiimja:



Un mums ir gatavs trollis:




Tachu neba jau nu tas Trako Caru biedees:



Trakais Cars vispaar par jums, vinja fani, luuk, ko domaa!



Troljlju nacionaalaas izklaides - shaut ar arbaletu vienam pa otru:



Un te atkal Baltaa Galja, kura ir trollis, un tumshaa jaunkundze, kura ir cieminiece. Taa teikt neskati sievu no prakja.




Un veel paaris random baru bildes:

Shkjiet, tiek daliitas magjijas un visi kaari apklupushi apkaart.



Shurp slaaj ciema vecaakaa meita - Susljiks.
AxelBladd
kriminali neko teikt smile.gif
Andza
Ja nekljuudos, Bestija demonstree kaujas staaju kaadam ieceljotaajam, bet varbuut ko jaucu:




Vaakshanaas prom darbi. Vienas daliibnieces mamma zinoshi ir pakjeerusi iisto mantu - garo artifaktzobinu.


Miglaina bilde ar veel vienu daliibnieku slaajam ar savu darba riiku paar plecu.


Kamazs nez kaut ko skaidro, lai arii speele ir beigusies. Iespeejams, ka speeleetaaji beidzot uzzina noteikumus. Aaa, nee, atcereejos, tiek nolikta cieminieku veikliiba kvestu risinaashanaa un bagaatiibu mekleeshanaa.


Kreets atguulies puutina kaajas.


Trakais Cars striidaas par kaut ko ar naves valstiibas valdnieci. Nez par ko?



Buushot veel melnbaltas bildes, bet uz taam veel jaagaida. Nu labsi, gaidiisim ar.
Kraukleenss
Nu vareeji jau ielikt kaadu bildi, kuraa emsu full ekuipmentaa, nevis kaa es dumji vaaljaajos zaalee bez brunjaam un ar izpuurushiem matiem smile.gif bet ir ok, interesanti paskatiities uz citiem. Atsauc atminjaa patiikammas izjuutas.
Andza
Varu ielikt tikai to, kas ir. Es jau pats veeleetos ljoti daudzus pilnaa ekipeejumaa nofotografeetus, kaa nekaa speelee bija daudzi interesanti un pamatiigi teerpushies teeli, bet vienkaarshi fiziski taadas bildes nepastaav. Varam vieniigais cereet uz to, ka Slayera melnbaltajos dokumentaalajos materiaalos kas interesants atrodams.
Andza
Un veel nedaudz bildes no speeles beigaam:

(vienaa no taam ir arii Gudraa Kaza, kura ilgi gaidiija sho sausmiigo mirkli)







GameMaster
Šai Gudrās Kazas bildei gan nav tās morālās vērtības, kāda būtu, ja tiktu noķerta kadrā leģendārajos mini-svārkos, par kuriem troļļu mātes stāstīja leģendas saviem bērniem vēl tūkstošiem gadu, kā tipisku cilvēka sieviešu trakuma piemēru.
Grims
atkal sākas.... getlost.gif

enīveijz, ne nu cilvēks nekā, kad es šamo nogriezu, viņa atzinās, ka ir pustrollis
Dagalur
ohoo... šitās bildes ir gan varen LABAS grin.gif

un es pats ar varākās pat esmu redzams smile.gif

jaa zēl ka pats netiku redzējis tos leģendāros svārciņus smile.gif

P.S.
mans ir tas kuram krāso kara zīmes uz sejas(viņi jau sāka gandrīz tur man uz sejas spēlēt krustiņus un nullītes grin.gif) un vēl esmu tas kurš stāv kā dzīvais mērķis uz kuru tēmē slayers.... smile.gif
aivvv/troll dream walker
bildes tiessaam rullee vieniigai kas tas par prikolu ka trakaa kaza biaj pustrollis nebija gan ja man ir kaada teikssana... grin.gif
Grims
Tad kādā sakarībā viņa jums vilkās līdzi, kad ieradāties ciemā uz dueli, ja nebijāt viņu par pustrolli pārvērtuši?
Un vēl jo vairāk - kādā sakarībā viņa uzdevās par pustrolli?
aivvv/troll dream walker
huh.gif huh.gif huh.gif :blink: :blink: :blink:
veciit tu te kautko baigi jauc ir aizdomas ka tu raini no trakaas kazas neatsskkir laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Grims
Hmzzz, nu varbūt - ir taču līdzīgas gana getlost.gif pinch.gif
Kurbads
Man patiik taa focene, kuraa es ciinos ar Maari/Soirvakt, zeel vieniigi, ka neesam savos ciinjas teerpos.
..::Kael::..
Haa, kaa jau teicu esmu profesionaals izvairiishanaas meistars gan kaujaas gan attieciibaa uz fotograafiem! tongue.gif
Neesat mani notveerushi! w00t.gif
soirvakt
nu ja bildes ir tiesam labas vienigi varbut to bildi ar axelu nevaidzeja izgaisinat tumsaka vina izkatijas labak
Viking
uhh .. ir nu gan labie bilžuki smile.gif man patīk smile.gif
vispār tājā bilžukā (otrajā kurā parādos) es no sākuma pēc sejas sevi nemazām neatpazinu laughing.gif
pār mani nāca apskaidrība par tā cilvēka identitāti, kas tur trolli, kuru grasās krāsot, ieraugot tik tērpu kas tam mugurā smile.gif
tas man uzdzen smieklus smile.gif
bet visi bilžuki ir superīgi un forši .. un jā .. tik tiešām žēl, ka nesanāca pilnīgi visu dalībnieku bildes pilnos ekipējumos .. būtu forši redzēt ...
ā un vēl vajadzēja ,MANUPRĀT, uztaisīt katras frakscijas tādu kopbildīti smile.gif
.....ta vispār vajadzētu nolīgt uz nākamajām TN kādu paparaci, kurš būtu ar mieru klīst pa TN pasauli un fotogrāfēt vietējos notikumus smile.gif
TROĻĻI 4EVER !!! smile.gif
Andza
Mjaa, kopbildes pa frakcijaam buutu varen jauka lieta. Nu nekas.
Niamh
beidzot tiku pie kompja..Vecajam nedaudz cieto disku izgriezu innocent.gif

Tātad, par bildēm. Tas jau nekas, ka es izskatos kā apdzērusies. Un tas jau nekas, ka mati kā mežonim. Jo mežonis jau biju laughing.gif

Starp citu - bildēšanas brīdī man svārciņi vēl bija - vajag skatīties uzmanīgāk!

Un - es NEESMU nekāda trakā Kaza mad.gif bet gan GUDRĀ kaza. Pierakstiet, ja nevaraiet atcerēties
Viking
eu Andza ..kā būs ar tām melnbaltajām bildēm, kuras kaut kad minēji .... tu teici ka tādas arī esot ..... ja vari tad liec tik iekšā .. nekautrējies smile.gif
savējie takš saparatīs smile.gif
Gudrā_Kaza smile.gif tu tajā bilžukā izskaties pārsteigta smile.gif .. apdzērusies gan nea tongue.gif:)
Kurbads
Gudraa kaza izskataas vienkaarsi traka bildee ar minisvaarcinjiem tongue.gif ....pardon
Andza
Taa kaa moderi nezkaadeelj aizsleegushi pavedienu (bet, IMHO, pilniigi lieki), tad nu, luudzu, pashi arii sapludiniet + atstaajiet atsleegtu, veel jau kaut kas uzpeldees laika gaita. Shkjiet.




Divi ar pus troljlji (jo peedeejais par taadu paarkvalificeejaas tikai veelaak speeles gaitaa, pateicoties baisiem un izvirtiigiem rituaaliem).




Daasns kaut ko paarrunaa ar savu protezhee.



Cilveeki chupojas un gaida speeles busu.



Maasters TC, visaa savaa godiibaa.


EDIT(Goldberry, 16.12.2004): Pavediens atsleegts. Atvainojamies par sagaadaatajaam neertiibaam.
Raine
Urrrāāā!!!! Vismaz viena normāla bilde iz TN!!!! w00t.gif
black_angel
eu paklau jums taas tn notika murjaanjos vai caram vnk iegribeejaas bildeeties pie murjaanju veikala? huh.gif laughing.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.