Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Rūperts Grints Tvistu ģimenītē
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
Kill and Ded
Juus zinaat veel kaadu filmu vai deriaalu kuraa ir filmeejies kaads no HP aktieriem es zinu briivdienaas laikam 9:00 raada pa LTV 1:"Tvistu gjimeniiti" tur lomaa ir Rona atveidotaajs Ruperts bet protams vinjam tur ir kaadi 10 gadi varat paskatiities...
aFēra
Nebiju manījusi? Nopietni? grin.gif Tiešām, kaut kas man nedzirdēts grin.gif
Kill and Ded
Vareesi paskatiities!
Hikari
Es arī nebiju manījusi...cik zinu, Harijs Poters ir viņa pirmā loma... getlost.gif tongue.gif
aicha
Vai tad tas tiešām ir Rūperts? unsure.gif Tas aktieris ir ļoti līdzīgs viņa, bet Rūperts pats saka, ka pirms HP esot spēlējis tikai skolas ludziņās. huh.gif
Kill and Ded
VArbuut ir seja mati acu kraasa sakriit
Fijusska
hmm, buus jaapaskataas. tu droshs esi , ka tas ir vinjs! huh.gif
Hikari
Tas taa nevar buut! Rona loma Harijaa Poteraa bija Ruuperta pirmaa loma!!!
Fijusska
nu tad jau tasd nav vinjs! grin.gif tongue.gif
Hikari
CITĀTS(fijusska @ 17.10.2004 13:05)
nu tad jau tasd nav vinjs! grin.gif  tongue.gif

Piedošanu tam,kas šito uzrakstīja,bet vairāk pļāpāt nav vērts... getlost.gif
Ieej imdb un tur viss būs... whistling.gif
mazā peciņa
Atļaušos iekopēt no Rūperta mājas lapas.
CITĀTS
Filmography
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) .... Ronald 'Ron' Weasley

Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) .... Ronald 'Ron' Weasley

Thunderpants (2002) .... Alan A. Allen
Donderbroek (2002) (Netherlands)
Incroyable histoire de Patrick Smash, L' (2002) (France)


Harry Potter: Behind the Magic (2001) (TV) .... Himself

Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) .... Ronald 'Ron' Weasley
Harry Potter and the Philosopher's Stone (2001) (International: English title)



Par Tvistiem es neko neredzu, bet viss jau var būt huh.gif

A kāds vnk nevar to seriālu paskatīties, un sākumu, kad sauc tos, kas piedalās filmā unsure.gif

skow
anarhiste777
CITĀTS(Kill and Ded @ 16.10.2004 12:02)
Juus zinaat veel kaadu filmu vai deriaalu kuraa ir filmeejies kaads no HP aktieriem es zinu briivdienaas laikam 9:00 raada pa LTV 1:"Tvistu gjimeniiti" tur lomaa ir Rona atveidotaajs Ruperts bet protams vinjam tur ir kaadi 10 gadi varat paskatiities...

pffff....es daudzaas filmaas esmu ar vinju redzeejusi....vienaa filmaa ir redzeeti pat pat triis hp aktieri.p.krabe,rons un nevils......fot tā!
aicha
CITĀTS(anarhiste777 @ 19.10.2004 13:02)
pffff....es daudzaas filmaas esmu ar vinju redzeejusi....vienaa filmaa ir redzeeti pat pat triis hp aktieri.p.krabe,rons un nevils......fot tā!

Tā filma ko tu redzēji laikam bija "Harijs Poters"

Lailākajai daļai HP jauno aktieru HP ir pirmā filma, arī Rūpertam. getlost.gif
Tots
Neēsmu ievērojis ,bet laikam jau tā ir.
anarhiste777
CITĀTS(aicha @ 19.10.2004 15:25)
CITĀTS(anarhiste777 @ 19.10.2004 13:02)

pffff....es daudzaas filmaas esmu ar vinju redzeejusi....vienaa filmaa ir redzeeti pat pat triis hp aktieri.p.krabe,rons un nevils......fot tā!

Tā filma ko tu redzēji laikam bija "Harijs Poters"

Lailākajai daļai HP jauno aktieru HP ir pirmā filma, arī Rūpertam. getlost.gif

es jau neesu gluzi stuulba un titros maaku izlasiit uzvaardus.....takaa neteelo te gudro....un taa filma saucaas "Vol6ebnije 6tani" laughing.gif un Harij Poters rupertam taa bija lielaakaa loma nevis PIRMAA! tongue.gif
Tas VAtsonei Hermione ir vinjas pirmaa loma,jo pirmstam vinja ir speeleejusi tikai skolas teaatrii...
a Poters kljuva par aktieri jau 5 gadu vecumaa...
http://sitesforyou.com/thunderpants/index.htm (tas jau nemaz nav viņš!!!)
i`m_GriM&EviL
Pirmā lielā kinofilma, arī Daniels Reklifs ir iepriekš filmējies, bet POters esot piermā LIELĀ loma, Toms Feltons - riktīgs aktieris... Nu es zinu THUNDERPANTS, kur tēloja Ruperts Grints ar sprogainiem matiem pēc Filozofu akmens, neko vairāk nezinu...
anarhiste777
CITĀTS(Nika @ 19.10.2004 17:54)
Pirmā lielā kinofilma, arī Daniels Reklifs ir iepriekš filmējies, bet POters esot piermā LIELĀ loma, Toms Feltons - riktīgs aktieris... Nu es zinu THUNDERPANTS, kur tēloja Ruperts Grints ar sprogainiem matiem pēc Filozofu akmens, neko vairāk nezinu...

Nu a par ko diez es runaaju? getlost.gif
Lila
Es 100% paskatiishos! Tas vareetu buut interesanti.......... whistling.gif
Ragainīte
tongue.gif Man pat liekas, ka vienu filmu, kur bija Rūpertrts Grints, rādīja Latvijā. Tās laikam ar bija Thunderpants.( latviski gan vairs neatceros)
Maxwels
Es 1 reizi redzeeju to Tvistu seeriju. Man arii likaas, ka tas it kaa ir Ruperts, bet nebiju paarliecinaats. Bet, ja jau vinjam HP ir 1. loma, tad, nezinu vinja gjimenes staavokli, bet moshen tas vinja bratons vai arii liidziigs cilveeks. Buus jaapalasa titri tai filmai.
Sol Invictus
Varu jūs nomierināt - tas puisisis, kuru jūs domājat ir Metjū Voters (Mathew Waters), starp citu ja kādu interesē Tvistu ģimenītes mājas lapa
P.S. vispār labs seriāls kaut kad sen skatījos
Marija
Es šad tad palūru to seriālu, bet neesmu pamanījusi, ka tur tēlotu Ruperts... :blink:
i`m_GriM&EviL
Nē, tas nav viss Ruperts. Iegāju mājas lapā - neizskatās pēc viņa. naa...
YeenY
kaadu vienu seeriju atceros, ka biju netiissam 0paarsleegusi...bet vai tur bija vinns nezinu...
monster
Buus jaapaskataas! Vreetu buut diezgan smiekliigi kad vinjam ir tikai desmit gadu! Es zinu ka vinjs veel filmeesies filmaa Driving lessons! (Ils kautkur bija rakstiijis) Es domaaju ka vinjam buus laba aktiera kariera!
mazā peciņa
CITĀTS(monster @ 29.05.2005 20:14)
Buus jaapaskataas! Vreetu buut diezgan smiekliigi kad vinjam ir tikai desmit gadu! Es zinu ka vinjs veel filmeesies filmaa Driving lessons! (Ils kautkur bija rakstiijis) Es domaaju ka vinjam buus laba aktiera kariera!
Mana vaina vispār. Bet, ja būtu lasījis pavedienu, tad redzētu, ka tika izteikts, ka tas aktieris nav Rūperts Grints wink.gif . Iesaku arī palasīt, ko citi raksta, netikai, ko raksta pirmais pavediena iesācējs.

Paļaujoties uz saules raksta patiesību, šo pavedienu slēdzu ciet happy.gif .



skow
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.