Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Teikuma staasts!
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2
Kill and Ded
Tjaa pataas kaa turpinaamajaa staastaa utt... bet te buus jaaturpina pa teikumiem teikumaa maximums var buut 30 vaardi te jaaturpina par HP varonjiem nju par Hagrida stundu...1.teikums ir shaads:Hagrida stunda gatavojaas nosleegumam Harijs,Rons un Hermione no garlaiciibas beidzaas nost.
Sniega Rūķis
bet tad Harijam praataa ieshaavaas lieliska doma!
aFēra
Viņš izvilka zizli un nobūra Malfoju par skunksu.
Kill and Ded
Malfojs skalji nopiiksteeja:Piii! Un nolaida lielo smaku.
P.S kaajau skunksam pienaakas laughing.gif
maksligais_intelekts*
Visi paskatijās uz Malfojiu un sāxa rēkt laughing.gif ........
Kill and Ded
Hagrida stunda gatavojaas nosleegumam Harijs,Rons un Hermione no garlaiciibas beidzaas nost. bet tad Harijam praataa ieshaavaas lieliska doma! Viņš izvilka zizli un nobūra Malfoju par skunksu. Visi paskatijās uz Malfojiu un sāxa rēkt.Malfojs iespraucas mazaa alinjaakas atradaas pie klases durviim.
aFēra
Bet Hagrids to pamaniija un izvilka to no alas aaraa un paceelis to augshaa uzsauca: "Kas grib noburt Malfoju, lai dara... "

P.S. Kill and Ded, labaak, ja shitaa potsosim nevis vienaa lielaa tekstaa ermm.gif
kniburiene
Hermione uz briidi atraavaas no saviem pieraxtiem un shjausmaas iespiedzaas "Hagrid! Laid vinju zemee!" bet Ronam likaas, ka Hermione apsleepti smiin. Rons paraustiija plecus un atsaucaas Hagrida luugumam. "Pumpum!!!!" vinjsh iebljaavaas un svieda ar zizli Malfojam (netiishjaam). zizlis traapiija kokaa Malfojam aiz muguras, un tas apauga ar zaljaam, zilaam, rozaa piepeem.
Kill and Ded
Hagrids saaka smieties un atbuura Malfoju atpakalj vinjsh panjeema un apseedaas vietaa bat ieraudziija uz galda ziimiiti tajaa bija teikts:Miiljo Malfoj es tevii esmu ljooooti iekeerusies es atziistos juutaas pret tevi blush.gif whistling.gif tava Anoniimaa pieluudzeeja...Malfojs sajusmaa nezinaaja kur deeties tiaki atlika uzzinaat kura bija vinja Anoniimaa pieluudzeeja...
P.S tas buus gruuti...

P.S Kurpiitee Labi.
Lila
Malfojs leenaam lasiija ziimiiti un taas apakshaa pamaniija vaardu - Nevils Leeninsh! Malfojs no baileem saaka sviist un atkal nolaida milzu smaku...
Kill and Ded
ohmy.gif Upss..... vinjsh nocuksteja... tad vinjsh cereeja ka kaads buus paraxtiijies ar Nevila vardu shi doma vinju nomierinaajaa...
maksligais_intelekts*
Kamēr viņš lasīja zīmiti viņam pagāja garā, Nevils un nemanāmi noskūpstija viņu uz vajga un kajslīgi nočukstēja < Šodien divpadsmitos nakti manā istaba .......... > ( uuuuuuuuuuu laughing.gif )
Nīke
Malfojs klusi nosvilpaas un piemiedza ar aci nevilam kursh tuuliit nosarka..
Kill and Ded
Bet te redzeeja uz galda otru ziimiiti shoreiz no Hermiones...
Snorkes Jaunkundze
Kurā bija rakstīts lai Malfojs šodien 12 naktī ir pie viņas jo kautkas ļoti svarīgs jāsaka... ohmy.gif
aFēra
Malfojs skaļi nosmilkstējies nespēja īsti saprast, kurš viņam labāk patīk: Nevils vai Hermione?! Kamēr viņš domāja, Hagrids pakasīja bārdu, no kuras izlēca blusas, kas palīda Drako zem biksēm. "Tu zin' ko?" Viņš noteica un pieliecās viņam pie auss: "Tu esi baigais! Ej tūlīt prom, skunkss tāds!" viņš patrenca Malfoju no istabas. "Tā" viņš noteica: "Tagad esam palikuši četratā kopā ar Ilkni..." viņš manjakāli pasmaidīja Hermionei, Ronam un Harijam, kamēr Ilknis parādīja zobus un iekoda Hagridam kājā.
Anja
No Hagrida kājas sāka gāzties zaļas asinis.
Snorkes Jaunkundze
Hermione.Rons un Harijs visi spiegdami uzlēca uz mazā Hagrida galdiņa un skatījās kā zaļās asinis sāk piepildīt namiņu ar zaļu žļurgu un kā Hagrids bļauj ka viss būs kārtībā taču asinis vēl gāzās viņam no kājas un viņa kāja kļuva arvien tievāka un tievāka un tad pie durvīm pieklauvēja... ohmy.gif
piretta
Dumidors un skarbā balsī noteica: "Hagrid, es taču teicu, ka nevajag tā baidīt bērnus.." Un tad Hagrids atbildēja:"....
Blind Actor_she
Hermione.Rons un Harijs visi spiegdami uzlēca uz mazā Hagrida galdiņa un skatījās kā zaļās asinis sāk piepildīt namiņu ar zaļu žļurgu un kā Hagrids bļauj ka viss būs kārtībā taču asinis vēl gāzās viņam no kājas un viņa kāja kļuva arvien tievāka un tievāka un tad pie durvīm pieklauvēja Dumidors un skarbā balsī noteica: "Hagrid, es taču teicu, ka nevajag tā baidīt bērnus.." Un tad Hagrids atbildēja:" Es zināt profesor, bet viņi būt gana lieli!!! " kad Hagrids to pateica Harijs, Hermione un Rons, kats palika par 3 metriem garāks...
Snorkes Jaunkundze
un izauga tik lieli ka viņu galvas izsitās cauri jumtam un tur palika 3 lieli caurumi.Un tad Dumidors viņus sabūra normālus bet...
piretta
Hermionei pēkšņi sākās lēkme un viņa saķērusi galvu sāka raudāt un skraidelēt...
Evanesa
kamēr Hermionei palika slikti un viņa palika tik bāla un nedaudz zila kad visi ....
piretta
strauji ievilka elpu un Hagrids atkliboja pie viņas ar savu asiņojošo kāju..
Snorkes Jaunkundze
un ieblieza pa galvu un hermione atslēdzās un dumidors uzreiz aizskrēja pēc Pomfrejas madāmas un tikmēr Harijs un Rons abi sāka raudāt bet Hagrids....
red_chicken
kasiidams savu asinjosho kaaju saaka rukshkjeet kaa siveens"vissi buus laabziii" Harijs aatri kjeeraas pie sava zizhlja, lai
piretta
uzburtu sev shokolaadi, jo tā labi palīdzēja stresa situācijās... Bet Rons...
Kety
...bija tik parbijies ka nespeja pakusteties.....un peksni Rons ieauga majas delu gridos tad Hagrids.......

Snorkes Jaunkundze
teica ka viņam jāiet pēc Dumidora un viņš izmuka no būdiņas.Harijs noģība bet tad atmodās Hermione un ieraudzīja noģībušo Hariju un ieaugušo Ronu tad uzreiz sāka palīdzēt un.........
Evanesa
nedaudz dīvaini izturēties, jo ...
red_chicken
vinja tikko nevienam nezinot bija treneejusies kalambolam, vinja veeleejas izstumt Hariju no komandas un kljuut mekleetaaja, jo
piretta
viņas māte un tēvs viņai bija nopirkuši Ungunsbultas jaunāko modeli.....
Snorkes Jaunkundze
bet Harijs negribēja iet prom no komandas un tā arī pateica Hermionei un tāpēc Hermione...
piretta
viņam mikstūru stundā nosūtīja zīmīti gribi lai uzlaižu tev Valdum?. Harijs nejauši iespiedzās NĒEEEEEE!!! .. Un to izdzirdējis, Strups...
Snorkes Jaunkundze
Strups aizsūtīja Hariju pie Dumidora papildus uzlicis vēl nedēļu pēcstundas.Harijs sašutis gāja pie Dumidora bet domāja atriebes plānu Hermionei un Strupam un viņam prātā ienāca lieliska ideja.......
piretta
Viņš izrāva zizli un devās taisnā ceļā uz klasi. Viņš paņēma Hermijas zīmīti un skaļi nolasīja priekšā visai klasei..............
Snorkes Jaunkundze
Strups izrāva viņam zīmīti un nobļāvās:
-vai tad es Poter neteicu pie direktora?!Ātri vai uzlikšu jums mēnesi pēcstundas.Bet Grendžeras j-kdz,lūdzu pēc stundas uz manu kabinetu!" strups izveda Hariju un atnāca atpakaļ klasē bet...
Mākoņkaķis Aurēlija
Bet tad ienāca iekšaa Malfojs,un teica''Strup,vai uzlaidi harijam Valducīti,lai es varētu būt Grifidoru meklētājs?''
tongue.gif tongue.gif
Snorkes Jaunkundze
Hermione laimīga iesaucās:"sadarbosimies Malfoj!" un Malfojs pastijās uz Strupu kurš bija galīgi pārsteigts par Hermioni un teica:....
piretta
jā, protams Ērmjonīn... Malfojs iesmējās ļaunā balsīi..... Kur tad palaicis tavs Vikucītis? Drako kā vienmēr stiepa vārdus....
Snorkes Jaunkundze
un Hermione iekrāva viņam pa ģīmi.Kad viņš nokrita zemē ar asiņainu degunu hermione piebilda:"starp citu Viktors ir Bulgārijā!"un tad viņa.....
piretta
vēl piebilda un beidz viņu saukt par Vikucīti!!! Taču viņa bija aizmirsusi par vēl kāda atrašanos šajā telpā.... es baidos, ka man Jums Grendžeras jaunkundz būs jāieliek visu nākamo mēnesi pēcstundas... Jo izskatās, ka jūs esat īpaši bīstama... Strups vēsā mierā teica...
Snorkes Jaunkundze
un tad hermione vēl vairāk satrakojās un nobūra Strupu par krupi un izgāja no Strups kabineta bet........
piretta
viņau priekšā nostājās Malfojs un tejca Eu, Hermij. Nesprūc nekur, tev tak jānobur
Strups atpakaļ.. citādi nāksies noburt tevi.....
Un tā kā Hermijai nekas cits neatlika viņa.............
Snorkes Jaunkundze
atbūra Strupu un jau gaidīja kad viņai uzliks gadu pēcstundas taču Strups notieca:"nē j-kdz pēcstundas jums nebūs.bet es fodos pie direktora lūgt atļauju izslēgt jūs no skolas!" ......
piretta
Hermione biaj šokā
- "Mīļo profesoriņ, lūdzu nē!!! piedodiet!! lūdzu, nēēēē!! NĒEEEEEEEE!! lūdzu..."
Snorkes Jaunkundze
Hermione apķērās Strupam ap kājām un neļāva iet taču Strups tikai viņu atgrūda nost un smīnēdams izgāja no kabineta.Hermione.........
piretta
izplūda asarās un šņukstēdama Malfojam teica Drako, esi tik labs... aiziej pie Strupa.. pasaki.. izstāsti.. melo...
Snorkes Jaunkundze
nobur viņu izdari vienalga ko!!!" Drako pārbijās tāpēc skrēja pie strupa un sāka viņam stāstīv visādas lietais lai Hermioni neizslēgtu bet.....
piretta
Strups noskaldīja Malfoj, es jums labāk iesteiktu neatbalstīt to draņķasini, citādi jūs vēl pašu izslēgs no skolas...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.