Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: [TN3] Kas ierodas?
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Troļļu naktis
Kamazs
Tad nu balsojiet un tepat apakshaa iemetiet siikaakus paskaidrojumus, ja neviens no trim variantiem neder. Mums dereetu zinaat reaalo daliibnieku skaitu peec iespeejas driizaak.
subito
Nebūšu tikai tādā gadījumā, ja vecmāmiņa būs nolēmusi tajā dienā rīkot kāzas, kam, visticamāk, nevajadzētu notikt. grin.gif
GameMaster
Kā ta bez manis. Es jau zinu, ka Kamazs slepus cerēja, ka GM neatbrauks, bet nu nekā... būšu ka likts.
tupenis
cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif šmanis denvalds būs pat ja pienāks pasaules gals
LOŽŅA
Ko ta veel lai pasaka, sargaajiet mantas!!! wink.gif
Berlog
Sāciet gatavoties jaunas reliģijas atnākšanai!

Halavas priesteris Miķelis stiprs un aktīvs kā vienmēr!
..::Kael::..
Būšu, būšu... smile.gif
Seven_of_zero
Frimens no DUNE Ieradies lai pievaktu trollu UDENI. Lai dzivo Shai Halud.
Berlog
Tik ilgi, kamēr ŪDENI sargās ziemeļnieku sardaukari, frimeniem pie harkonenu ūdens netikt! Un pat Pauls Atreids te nepalīdzēs! Hahahaha


SPAM ALERT!
aivvv/troll dream walker
jeeeeeeeeeeeeeeeeeee es esmu varonis lol
Seven_of_zero buus trollu naktiis he he nez kaa vinnss uzduuraas ssim forumam grin.gif:D:D
un mee protams buus...
Dagalur
Olog-hai būs pagodināts ierasties troļļu zemēs !!!!!

Mans noteiktu buus smile.gif
Hareki
B'u'su sestdien vakar'a p'ec "randoma" ... Ups nee - tikko kaa uzzinaaju, ka "randoms tiekot paarcelts par paaris nedeeljaam - taatad buusu laikaa
Niamh
Būšu jau būšu..ja vien izrāpšos pareizajā pieturā.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.