Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Labaakais volija lomas atveidotaajs
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
nixons
variantus neliku jo to varbuut simteiem visus pasaules aktierus jau neuzskaitiisu grin.gif vai esat apmierinaati ar pasreizeejo aktiri kurs jau ir apstiprinaats vai arii citas versijas luudzu raxtieet
Laupītājmeitēns Ronja
Varēji ielikt bildi un pateikt ko par viņu!

Domāju, ka būs labs, un padomājot, ka vel tiks likts ļooti daudz grimma (lai panaktu līdzīgu Voldemortam)... grin.gif
Fijusska
nu kaut kur es redzeju vinja bildi. nu normaals. bija redzeets. gan jau satasiis par istu briesmoni. man likaas ka vinj kaut kados anglju kumeedinju seriaalos bija! getlost.gif grin.gif
Naiya
IMdb jau ir parrādīts kurš akrieris tēlos Voldiju, ja vajag bildi klikšķiniet šeit
nixons
Par vinju manupraat LNT zinjaas nesen staastija vinjs skaitoties pasaules skaistaakais cilveeks :blink:
Fijusska
Vai nu ar LNT zinjaam nava kas kaartiibaa, vai arii cilveekiem kas ar gaumi. nu labi par gaumi nestriidas, tak vinjs nu gan nava iipashi skaists. nee nu labi, kaadreiz varbuut ir bijis, vinjs oeec giimja ir nosrmaals. ljoti redzeets.
ja taa par to skaistaako ir patiesiiba, tad ir nu gan sakritiiba, ka tads teelo voldemortu, misteru Neglīteni!!! tongue.gif
Grēkmeistars
nu es jau tādu pavedienu biju sataisījusi. bet tas nekas... wink.gif man tas aktieris pat ļoti patīk tāds līdzīgs bišķ voldemortam ja vēl sagrimmētu vispār ideāli izskatītos... wink.gif
Fijusska
nu ja! vinņus tur visādi sagrimmee, un sabumbuļo, ka ne paziit! iistaakais voldemorts buus! isiteniibaa jaabuut diezgan vecam. voldemortam tak paliks 6. graamataa 70.! grin.gif
Laupītājmeitēns Ronja
A, ko var zināt, no viņa dzīves tak pazuda kādi 13 gadi, kad viņam nebija ķermeņa.. nu jā 60 vai 70 nav liela atšķirība...
skatitajs_no_malas
Tas jau nevienu neinterese... Atceraties tacu smukuliti Tomu Ridlu? Kapec Voldijs nevaretu but ari tads- nu vismaz izskatigs:)
aFēra
tāpēc, ka ļaunie nekad (atskaitot komēdijas) nav smuki... wink.gif
Nu nepatīk viņš man unsure.gif nevisai tāds, tiešām jau redzēts, bet nepatīk... unsure.gif Nu labi, jāsamierinās ar dzīvi.

neko nezinu. silent.gif
kuitala
Man viņš pat īstenībā šķiet savdabīgi glīts. Un ar īsto Mr.Nelabais piešprici. Derēs!! thumbsup.gif
kreimene
es piekriitu, ka vinaa savienojas izskatiigums ar launumu. Un daudz kas jau ir atkariigs no taa kaa vins to lomu nospeelees.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!