Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai Voldemorts varētu būt labs?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2
Sunny
Nu ko balsojiet un izsakiet savus komentārus!!! two_handed.gif
amelie
Diez vai......bet ja tas notiktu,gramatu klutu garlaiciga....bez launuma tacu ari nedrikst dzivot...
Kinky
Neteikšu jau skaļi, ka šī viena no stulbākajām aptaujām, bet NĒ! loģiski, ka viņš nepalix labs... duh....
amelie
Kinky,kapec stulba?es viena amerikanu zurnala "TEENAGE FAN CRAZY" lasiju rakstu par HP pedejas gramatas iespejamo sizetu!tur bija teikts, 1)ka Voldemorts varetu klut labs....
2)Malfojs un Harijs klus par draugiem
3)Harijs ies boja
4)Voldemortam nez no kurienes paradisies masica,kur iemilesies Drako
5)Voldemorts nogalinas Dambldoru
Manuprat,tas ir murgs,bet kas zin,kas zin......
Laupītājmeitēns Ronja
Voldemorts nevarētu, taču ir dzirdēts(baumās), ka Melsudors beigās izdzīvos un viņš gan varētu kļūt nosacīti labs....
Taču to kā būs varēs uzzināt tikai pēc 7.grāmatas iznākšanas. wink.gif
grapefruit
CITĀTS
Voldemorts nevarētu, taču ir dzirdēts(baumās), ka Melsudors beigās izdzīvos un viņš gan varētu kļūt nosacīti labs....
Taču to kā būs varēs uzzināt tikai pēc 7.grāmatas iznākšanas. 

Jā, ja kāds kļūs labs, tad tas nebūs Voldemorts, kurš ir izdomātais vārds, kas apzīmē ļaunumu...
Man šķiet, ka grāmatā notiks daudzas [pavisam negaidītas lietas, es tā ceru, laikam jau uz Roulingu šādā ziņā tiešām var paļauties...
Dzīvosim, redzēsim. rolleyes_a.gif
Elonors
Ne!!!!!!!!!!!!!!!! Nevaretu but labs, vins ir launs un viss. Nekaadaa gadijumaa!!!!!!! Bez komentariem!!!

mad.gif

------------------------------------------------------
Fijusska
nu domajau, ak vinjs ir paraak ljauns, lai buutu labs. vinjs jau tik pat kaa vairs nav cilveeks, ja vispaar vel ir, un nu vinjs nav cilveciigs vairaak. tapee maz
ceriibu(?) ka vinjs kjuutu labs. un tas ar nebuutu forshi! tongue.gif
Shadowstalker
Voldemorts nekad nav bijis diez ko labs, arī kā Toms Melsudors ne. Labs viņš nevar kļūt un arī nekļūs. Tie nav Zvaigžņu kari.


[tu zini, ko es izrediģēju]
Rusell the carrotstork
CITĀTS(Shadowstalker @ 01.01.2005 23:12)
Voldemorts nekad nav bijis diez ko labs, arī kā Toms Melsudors ne. Labs viņš nevar kļūt un arī nekļūs. Tie nav Zvaigžņu kari.


[tu zini, ko es izrediģēju]
*

bet kasta zvaigzznju karos visu laiku bija slikts un palika pa labo? huh.gif
Tots
Ja viņš būtu launais kuram labs sēklas graudiņš sirdī ir tad viņš būtu mainijies jau kad tika gadrīz iznīcināts Poteru mājā. Bet viņš nemainījas tas nozīmē to ,ka ši graudiņa viņam nav.

Ja viņš pēc šī gadījuma nepalika tas nozīmē ka tā sird kas viņam bija vairs nav. Jo pēc Poteru mājas viņš bija tikai un vienīgi ļaunuma dūmu kas klīda līdz atrada tos kas viņam uzticīgi.
mazā peciņa
Nedomāju gan. Kurš tad paliktu filmā sliktais? Šaubos, ka pats slitkākais, un tas, kura vārdu daudzi baidās izrunāt, varētu mainīties. Viņam šis stāvoklis noteikti pašam patīk meele_a.gif . Un ja tik ilgi viņš ir bijis sliktais, tur kādam jāizmaina viņa atmiņa, lai vispār viņš paliktu labs ( laughing.gif ).


skow
Shadowstalker
CITĀTS(skowij-snowij @ 02.01.2005 01:11)
Nedomāju gan. Kurš tad paliktu filmā sliktais? Šaubos, ka pats slitkākais, un tas, kura vārdu daudzi baidās izrunāt, varētu mainīties. Viņam šis stāvoklis noteikti pašam patīk meele_a.gif . Un ja tik ilgi viņš ir bijis sliktais, tur kādam jāizmaina viņa atmiņa, lai vispār viņš paliktu labs ( laughing.gif ).


skow
Ne tikai viņa vien. Tur būtu jāizmaina visas pasaules iedzīvotāju atmiņas, jo kaut vai Voldemorts kļūtu labs ( ļoti neispējams process ), citi nespētu aizmirst un piedot viņa ļaunā veidola darbus, tādējādi Voldemorts tiktu sarauts sīkos gabaliņos, pirms paspētu aiziet līdz veikalam pēc maizes.
Hikari
šitais jau bija apspriests! es palieku pie Nē!!! sad.gif
addnill
nē, diezvai...viņš ir caurumcaurām ļauns un, ja arī viņam uznāktu kaut kāda šizofrēnijas lēkme, kuras iespaidā viņam liktos, ka jāmainās, viņš to neizdarītu kaut vai principa dāļ- viņš zinātu, ka neviens viņu nepieņems, ka neviens normāls burvis nevilcinātos viņu nenogalināt..lūk arī mans viedoklis!!! grin.gif
zakkite
Nē viņš nevarētu būt labs, jo tad viss saietu swiestā!!! pinch.gif Tad kāda jēga būtu grāmtai? Jo tak nebūtu Voldemora un Nāvēžu arī nebutu. Tad ko rakstītu grāmtā?
Roze
nu īsti nezinu bet domaju ka nē!!! viņš un labs nu nē!! (ja tā labi padomā)
Reksa
Kaapeec gan ne?
He! MAn nāk prātā tāds sižets kur Harijs ir tā aizkustinājis Voldemortu par savu sūro bērnību, ka Voldemorts kļuvis labs un raud!
morticia
domaaju ka ne.. vinjsh tak visu savu dziivi ir veltiijis tam lai kljuut ljaunc.. lai gan maybe beias uz celjiem raapos pie potija un prasiis lai shim piedodot greekus laughing.gif
maksligais_intelekts*
Tas būtu visstulbākais HP gramatas pavērsiens visā tās vēsturē.
NU kapēc tagad viss ir jāparveido ? Malfojs ar Hariju būs draugi. Voldemorts kļūs labs. Goils iemīlēsies hermionē. Voldemorts vēl izrādīsies Harija tēvs un ````...````...blaa . Nu besii laukā , lai paliek viss kā ir. Manuprāt Roulinga netaisīs tik stulbus un bērnišķīgus pavērsienus.
Tamdēļ, mana atbilde !
gwinerva
Nu varbūt kāds nāvēdis varētu palikt labs, bet Voldemorts...Es nedomāju, ka viņš paliks labs.Tāpēc nobalsoju par Nē. wink.gif
monster
Es domaaju ka vins ir paarak dzinji nosliicis tumssa lai izkaaptu aaraa!

Ja vins 7 graamataa mainiitos un kluutu loti labs draugs Dumidoram un Harijam taas vareetu buut diezgan interesantas beigas! Vinjs vareetu kautkaada veidaa atdziivinaat Dzeimsu un Liliju un arii Siriussu! Tas buutu pavisam ideaali!
Lestat
Voldijs nekļūs labs jo:
  • Tad zudīs stāsta galvenais ļaundaris, un HP vairs nebūs interesants, jo tas ir stāsts par Harija Potera cīņu ar Voldemortu, nevis par Harija Potera cīņu ar Strupu, Ambrāžu, Malfoju, u.c.
  • Voldijs ir kļuvis pārāk ļauns lai tagad kļūtu labs, mīļš vīriņš.
  • Nāvēžiem vairs nebūtu jēgas dzīvot šitik ļauni, viņi kļūtu labi; tas novestu pie tā, ka Azkabanā paliktu vairs tikai daži ieslodzītie; tas savukārt novestu atprātotājus pie bada; bet tas izraisītu to, ka atprātotāji tā vnk klīstu pa ieliņām visus bučodami biggrin.gif ; tas savukārt novestu pie tā, ka stāsts sauktos: "Harijs Poters un slēpšanās no atprātotājiem"; tas atkal novestu pie bezgala garlaicīga sižeta; tas novestu pie tā, ka neviens vairs nepirktu HP; tas savukārt novestu Roulingu līdz bankrotam tongue.gif
Fū, nu gan es aizpļāpājos whistling.gif laughing.gif Vārdu sakot mana atbilde ir Nē, voldemorts nevarētu kļūt ļauns!
lithium [ kariii ]
manuprāt šis tiešām ir bezjēdzīgs jautājums, Es uzskatu , ka nevarētu palikt labsm , ja jau viņš ir darījis visas tās slepkavīas un nekad (gandrīž) nevienu nepažēlo, unkādus tikai līdzekļus nav izmantojis lai paliktu nemirstīgs. Es uzskatu ka noteikti nevarētu!Un manuprāt tad tiešām vairs nebūu interesanti lasīt , ja Voldijs pēkšņī būtu tāds labiņš un kļutu par Harija patēvu vai kkā tml.! tongue.gif
Demagogs
voldemorts nevar kļūt labs. viņš tāds nav. vienmēr ir bijuši labie un ļaunie tēli - iekš HP - HP un voldemorts. grāmata kļūtu neienteresanta, ja voldemorts kļūtu labs. un ko viņš kā labs tēls vispār darītu? viņu tāpat iesēdinātu azkabanā uz mūžu, jo viņš ir padarījis daudz slikta. biggrin.gif
Maxwels
Nu... nē, HET, no way. Voldemorts ir bijis ļauns un tāds arī paliks. Manuprāt, nekas viņu vairs nespēs mainīt, itin nekas... Tomēr jābūt taču sliktajam varonim, jo tikai uz slikto fona var saskatīt labo. wink.gif
Melleņu kamenēns
nee laikam, kaapeeec vinjam jaabuut labam jau vinjsh ir labs sliktais?nee, nee vinjsh nav taads labais vairs ne...
shocked mouse
nee! Vinjsh jau paaraak ilgi ir ljauns! atpakaljcelja vairs nav! Un veelpietam HP graamataas vinjsh ir ljaunais teels un es domaaju ka vinjsh taads arii paliks!
Purple mist
Voldemorts varētu kļūt labs, bet iedomājoties visu ko viņš izdarīja pa šiem gadiem, visas tās slepkavības utt...Un šajā grāmatā tas arī neiederētos. 1. pareģojums jau izteikts, ka vienam ir jānogalina otrs. nu kā tad labs Voldemorts spētu nogalināt Hariju? 2. Kā Harijs varētu nogalināt labu Voldemortu? kur ir Loģika?

huh.gif
miu : miu
Nu nee... nedomaaju gan... stipri ssaubos... nee vinnss nevar buut labs, vinnam taapat neizdotos... vinnss ir izdarijis paaraak daudz slikta... Azkabanaa taadus!!! smile.gif
Arbūzgalva
Nju es uzskatu ka nē..Pat tad ja viņš to vēlētos viņa sirdī ir pārāk daudz ciešanas un ļaunuma..lai viņš spētu būt atkal labs...
whitegirl
NEdomaaju gan ka vinjsh vareetu buut labs... Kad vinjsh vispaar ir izdariijis kaut ko labu? Varbuut pedeejaa reizi bija tad kad vinjsh veel autinjos seedeeja... grin.gif
Īve
CITĀTS
Tas būtu visstulbākais HP gramatas pavērsiens visā tās vēsturē.
NU kapēc tagad viss ir jāparveido ? Malfojs ar Hariju būs draugi. Voldemorts kļūs labs. Goils iemīlēsies hermionē. Voldemorts vēl izrādīsies Harija tēvs un ````...````...blaa . Nu besii laukā , lai paliek viss kā ir. Manuprāt Roulinga netaisīs tik stulbus un bērnišķīgus pavērsienus.


Pilnībā piekrītu šim visam. Tam nebūtu pilnīgi nekāda jēga. Tādā gadījumā nebūtu bijusi jēga grāmatu nemaz rakstīt.
Šaubos, ka kāds pēc horkrustu izveidošanas vēl varētu būt labs, tāpēc saku, ka nē!
WhiteAngel
tas wienkaarsi naw iespeejams jo winam NAW dweeselas wink2.gif
Melnais Akvareļu Vienradzis
CITĀTS(WhiteAngel @ 16.05.2006 13:06) [snapback]631476[/snapback]

tas wienkaarsi naw iespeejams jo winam NAW dweeselas wink2.gif



Viņam IR dvēsele, tikai tā ir sadalīta (pēc visa spriežot) septiņās daļās. Bet viņs vienalga nekad nevar būr labs.
Jawenna
nē - 100%.. jo, ja labi atceros viņš nogalināja savu tēvu.. utt. domāju ka nav jēgas rakstīt viņa grēkus ...
evija..
Man šķiet, ka Nevar gan. Viņam jau vis labais sen ir pazudis. ermm.gif Un ja paliktu labs, tad tas būtu diezgan stulbi un naivi.
Spītniece
Nē, slepkava nevar kļūt par labu cilvēku.
Daba2
Tas sabojātu visu grāmatu. ohmy.gif
Dumidors1995
Taads ''cilveeks'' kaa Lords Voldemorts nekad nevareetu kluut labs
Seila
Teorēttiski, ja tā nebūtu roulingas pasaule, tad kāpēc, gan nē? Bet praktiski zinot to pasauli kādu to ir izveidojusi Roulinga, tad ar nožēlu jāatzīst, ka tas viss drīzāk nav iespējams. Līdz ar to izsecināt var vienu, ka viss ir atkarīgs tikai un vienīgi no pasaules, kurā ir iemests Voldemorts.
ievuks
Jā, ja kārtīgi apdauzītu galvu.
Rydelhouse
::N::E::K::A::A:;D::A::A;; ::G::A:;D::I::J::U::M::A::!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(sun)
Cilweeki wienmeer war laboties...... sad.gif
Cecilia
Tumšais pavēlnieks nav labs. un tieši tādēl mēs viņu mīlam. grin.gif

viņā taču nav palikušas nekādas cilvēcīgas iezīmes. un vai, piemēram, par robotu var teikt, ka viņš ir labs? ope, protams. robots, protams, nejūt arī ļaunumu, bet es par Pavēlnieku teiktu, ka viņš ir nevis vnk ļauns, bet gan apsēsts. apsēsts ar ideju būt nemirstīgs, būt visuvarens un nesakaujams. njap njap, pie visa vainīga sliktā bērnība. vajadzētu painteresēties tajā bērnunamā, vai viņiem nav kas zināms par saviem audzēkņiem, vai nav īpašs nākotnes maniaku skaits...
Shadowdewil
Jebkuraa graamataa var notikt negaidiits paveersiens, bet par Voldemortu iisti nezinu.
Charlotte
domāju ka viennozīmīgi NĒ...(jo ļoti reti kad cilvēki MAINĀS!!!!)
mazza
nēēe` laughing.gif , jo ka jau grāmatā pieminēts voldemorts ir sadalījis savu dvēseli vairākās daļās, bet vis var notikt varbūt kādā iemīlēsies un kļūst tik labs kā dumidors grin.gif
Optimisma iemiesojums
Lūdzu nelieciet nav nobeigties no smiekliem.

Kā viens radījums, pēc tik daudzu slepkavību izdarīšanas, kuras kā pats norādija, sagādāja viņam prieku, var būt labs.

Dievs žēlīgais, tad jau sērijveida slepkavas un Huseins arī bija labie, tā pat kā Hitlers, Staļins un citi varoņi.

mana atbilde laikam jau ir saprotama.
Morty
Nekad , ne par ko, nemūšam. Drīzāk Lēniņš iepatiksies Strupam... cool.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.