Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Tava nedēļas nogale ar kādu HP varoni.
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
Lapas: 1, 2
Harmonija
Es, personīgi, balsoju par Drako, jo gribētos zināt, ko viņš dara brīvajā laikā. blush.gif
Vaidu_Vairas radiniece
Man gribeetos ar Drako jo vinjsh ir forshs wub.gif .........man patiik vinjaa (filmaa nezinu kaa dziivee) tas sliktais raksturinjsh tas man dzekos patiik!!! blush.gif grin.gif
Grēkmeistars
Protams, ka ar Dumidoru, varbūt izdotos viņu pierunāt lai iekļauj Cūkkārpas sarakstā... grin.gif
mazā peciņa
Ar nevienu no galvenajiem varoņiem, un nejau ar smukulīti Drako tongue.gif .

Ar Dumidoru varētu. Es gribētu uzzināt no viņa daudz visādas interesantas lietas. Par viņa pagātni vairāk (par bērnību). Par viņa skolas gaitām. Kā arī varētu ar Vilksonu (tikai jāskatās, lai neiekrīt pilnmēness wink.gif ).
Bet nobalsoju par Dumidoru wink.gif
i`m_GriM&EviL
Es labprāt ar Ronu pavadītu, es toč nezinu kāpēc, vienk pēdējā brīdī viņš man mīļāks palicis!!!
nera
logiski kad ar RONU!!!!! blush.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Sapņu Teātris
es labraat pavadiitu nedeeljas nogali ar Hermioni nu tad kad vinjai buutu piecpadsmit
Hikari
Es neatteiktos parunātyies ar Hermioni, Džiniju, Lunu... smile.gif
raira
interasnts cilvecins rolleyes_a.gif
nera
tikei un vienigi RONS


I love him...
Fijusska
Nu laikam ka ar ronu, varbuut ar hariju.
gribētos satikt siriusu, kad vinjs bija jaunāks! wink.gif
Vispāar jau visus, ja tas buutu iespējams laughing.gif
***Dancing_Queen***
siriuss.. ar winju buutu baigi forshi tuseeties, wismaz man taa liekas... tas buutu jautri, lai gan pieaugushais, bet who cares!!!! tas tak nekas... dazhi pieaugushie ir ljoti jautri...
Sapņu Teātris
Un veel vareetu ar dumidora aktieri maiklu gembonu
Snorkes Jaunkundze
Es arī nobalsoju par Drako.Bet kāp;ec te nav ar Fredu un Džordžu? ohmy.gif getlost.gif
Vispār jau es gribētu ar Fredu un Džordžu! blush.gif rolleyes_a.gif
!Good_Charlotte_girl!
Ar Drako! smile.gif wub.gif smile.gif
nixons
Es nobalsoju par dumiju bat vispaar labaak buutu ar maksuuru man likaas baigi reaala vinja taada stingra tajaa pasha laikaa arii jautra
ladymoon
Es nobalsoju par kaadu citu un tas kaac cic ira oliwers zagars! grin.gif grin.gif grin.gif
laughing:angel
maiby ar Drakuci... grin.gif iist miiljuminjsh laughing.gif laughing.gif
grapefruit
Ar visiem!!! Gribu satikt viņus visus! laughing.gif Ar katru varētu pārrunāt kaut ko citu, bet ne mazāk interesantu... grin.gif
gwinerva
CITĀTS
Ar visiem!!! Gribu satikt viņus visus!  Ar katru varētu pārrunāt kaut ko citu, bet ne mazāk interesantu... 


pilniigi piekriitu grapefruitam. grin.gif Bet ja jaaizveelas sad.gif nu taa isti nevaru izlemt tiessaam gribas ar visiem. Bet Freds ar Dzzordzzu buutu vispiemeerotaakie.
Roze
CITĀTS(Halina @ 28.09.2004 14:10)
Es neatteiktos parunātyies ar Hermioni, Džiniju, Lunu... smile.gif
*



Nu j'tādā garā!!! laughing.gif
Seila
Ar Strupu, jo tā būtu pasakaina nedēļas nogale... wub.gif wub.gif wub.gif :blush2:
shary
es grbētu ar Fredu un DŽordžu...ar viņiem buutu ļoti jautri
Maxwels
Ar Hermioni, mani kaut kas viņā saista! laughing.gif Forša meitene! grin.gif
Dragon-Girl
Nju... man labak gribetos pavadit laiku kopa ar Ronu tongue.gif
Vīņs ir tāds jocīgs, būtu jautri laughing.gif
Ar Hariju un hermioni ari nebutu skumji !!
sandwoman
Ņu es jau gribētu pavadīt kopā ar Dumidoru... Viņš ir ļoti gudrs, izveicīgs, attapīgs... grin.gif Man viņš ļoti patīk.. Gan jau viņš izdomātu mani aizvest uz kādu interesantu sapņu vietu... he he.. yahoo_a.gif (es ceru)
Džūna
Es vislabaak gribeetu pavadiit viikendu ar Fredu un Dzordzu tongue.gif
monster
Es laikam gribeetu tikties ar Hermioni vai arii ar Hariju! Bet patiesiibaa es negribeetu ar vinjiem tikties ja man buutu jaaiet ar vinjiem eest kautkaadas pusdienas vai arii buutu jaaseezz pie kautkaada galda! Tas manupraat buutu garlaiciigi! Es labpraat izdomaatu kaadu interesantu nodarbi! Piemeeram vareetu aiziet uz batutiem vai arii aizbraukt uz Siguldu izlekt ar gumijaam! Taas ir aizraujossas lietas un ir arii laika parunaaties!
Lauwinja
ja godīgi-es vēlētos nedēļas nogali pavadīt ar Fredu un Džordžu.Ar viņiem būtu ļoti jautri un interesanti.Varētu ritīgi izklaidēties yahoo_a.gif
iMiS™
Es gribētu būt ar Fredu un Džordžu...ar viņiem garlaicīgi nu nekad nebūtu...!Ar viņiem būtu super-duper jautri, un es nenožēlotu, ka tieši izvēējos tusēt ar viņiem grin.gif
Sneak
es vēlētos ar Dumidoru, viņš varētu pastāstīt dažādas foršas lietas. cool.gif grin.gif
un vēl mazliet ar Fredu un Džordžu. happy.gif
kristy
tikai un vieniigi ar hariju!!!!! blush.gif tikai nezinu par ko mees runaatu... wub.gif
serafa
es personiigi nedeeljas nogali gribeetu pawadiit ar fredu un dzhordzhu!!!un warbuut winji man pat ieraadiitu kaadu labu jocinju... whistling.gif
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Es laprāt pavadītu laiku ar Hermioni ,bet viņa runās tikai par mācībām un mani tikai labos . sick.gif Tāpēc es labāk gribētu laiku pavadīt ar Hariju. blush.gif
Thaliya
Es gribētu pavadīt laiku ar Hariju . Viņš ir interesants. blush.gif Es vēl gribētu pavadīt ar Hemijoni , bet viņa Runātu par VEMŠANU. Viņa runātu par mācībām tikai . Ar viņu būtu mazliet garlaicīgi. sleeping.gif
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Meitenes ,kuras balsoja par Drako - jātaisa saws klans smile.gif Dra-ko , Dra-ko , Dra-ko.... wink.gif rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif
Bulta
Ar Siriusu (jauniibaa). Man mezjoniigie tipi ir tie tuvaakie... blush.gif
DEaDnokS*
es veeleetos pavadiit nedeeljas nogali kopaa ar Viizliju dviinjiem, jo ar vinjiem vajadzeetu buut visjautraak!!!
lin
Nu es jau laikam ar Hariju... nekāda īpaša iemesla nav... blush.gif wub.gif blushing.gif
Feny
es gribetu pavadit kopa ar Hermioni jo vina ir mans milakais tel no HP gramtas, bet nebutu slikti ari ar Hariju un Ronu. vai ari pavisam labi butu ja ar visiem kopa whistling.gif whistling.gif whistling.gif
lil`skater
nu es jau gribeetu ar visiem - bet ja jaaizveelas atd ar Dumidoru, ja vinsh veel buutu dziivs!!!

vinsh avreteu pastaastiit daudz ko intetresantu un ja es iemantotu vina uzticiibu varbuut arii apluukotu kaads atminas - es to noteikti gribeetu...:]
unciz
Nevarēju izvēlēties Drako vai Siriusu un aizgāja uz ,,viena maza turku pupa,, un sanāca Drako grin.gif
Hermija
Es nespēju izlemt starp Drako un Dumidoru... Interesanti būtu ar abiem....
Bizii van Dope
Ar Vilksonu un Drako!
Galvenais, ka neiekrīt pilnmēness. Un tas nekas, ka Drako ir riebeklis. tongue.gif
shocked mouse
Laikam jau Dumidoru.Manupraat vinjsh ir ljoti gudrs...taapeec vinjsh man vareetu pastaastiit daudzko interesantu(protams ja vinjsh veel buuutu dziivs)...Bet interesanti buuutu pavadiit laiku ar vinjiem visiem!
Laura Valuže
Es nedēļas nogali vēlētos pavadīt ar Laupītājiem. Tam vajadzētu būt trakoti jautri!
whitegirl
Es gribeetu pavadiit weekendu ar visu HP uznjemshanas laukumu (t.i. visiem aktieriem)... TAs buutu baigi feini... Paeestu pusdienas...Uzprasiitu jautaajumus (ko vinji droshi vien jau simtiem reizhu ir dzirdeejushi)... Atliek tik pasapnjot veel! grin.gif
Louhi
Noteikti ar Vilksonu un Siriusu.!! grin.gif
Kaķe
es noteikti pavadītu nedēļas nogali kopā ar Drako. viņš man liekas vissakarīgākais no šiem varoņiem. domāju būtu diezgan interesanti izsekot Drako nedēļas nogalei, zināt, ko viņš dara u.t.t.
vel jau varētu ar Strupu..izdibināt, ko viņš dara nedēļas nogalēs.diez gan noslēpumains tipiņš!
lightness_flame
īstenībā, lai pateiktu ar ko īsti, man vajadzētu ilgi domāt, jo gribās satikties ar visiem...a bet varētu aiziet uz kādu nāvēžu tusiņu... laughing.gif


CITĀTS(Bittersweet @ 26.09.2004 21:30) [snapback]287435[/snapback]

Protams, ka ar Dumidoru, varbūt izdotos viņu pierunāt lai iekļauj Cūkkārpas sarakstā... grin.gif


vo, vo šito es ar domāju..tas būtu visizdevīgāk, jo tad būtu iespēja satikt visus pārējos... tongue.gif


Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.