Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Roulingas atbildes
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Harija Potera grāmatas
eyedam
Mazliet aizkavējies, bet interesanta raksta tulkojums beidzot lasāms Kurbijkurne interviju sadaļā – latviskā versija intervijas/sarunas norakstam, kas notika aptuveni pirms mēneša Edinburgas Grāmatu festivālā (Kurbijkurne raksts).

Roulinga sniedz atbildes uz vēl neatbildētiem jautājumiem, izskaidro dažas baumas, kā arī sev raksturīgā noslēpumainībā dod dažas papildu norādes.
Canadian
Žēl, ka intervija neparādījās agrāk...bet tāpāt es būtu uzzinājis pilnīgi to pašu, ko tagad...Daudz kas jau bija zinām no tās intervijas, bet daudz, kas nebija...pats vērtīgākais, ko es izdomāju, man šķiet, ir tas, ka Voldemorts vai Toms Melsudors nekad nevienā nav iemīlējies rolleyes_a.gif laughing.gif njā...
aFēra
Njā... intervija ir kolosāla, bet līdz ar to rodas jautājumi:
Kas varētu būt Makklegens?
Vai tiešām 6. grāmata ir jau pabeigta? /nemaz nezināju... pinch.gif /
Lūdzu, atsvaidzieniet man atmiņu, kas ir tas "Zambo"? Tādu nemaz netaceros... rolleyes_a.gif
_BijušaisPareģis
Varu tikai piekrist, ka visai informējoša un interesanta intervija! smile.gif
Tagad vēl vairāk vēlos iegūt Jauktasiņu Princi - ja jau tur būšot tik daudz atbilžu... whistling.gif
Vispārīgi no visām šajām Roulingas atbildēm liela daļa bija man jaunums (izņemot to, ka orx man ju vienreiz stāsīja kaut ko līdzīgu "Otro grāmatu gribēja likt kā sesto...." grin.gif )...

P.S. Paldies čaklajiem tulkotājiem, kam nebija slinkums visu šo garo penteri iztulkot! thumbsup.gif
Donna
Njup piekriitu...shii intervija bija ljooti inchiiga...
Man gan nepietiktu wisu sho iztulkot blush.gif , bet tas , kursh to izdariija ir baigais malacis...Tnx!!!
Immortal
Aha baigi labā intervija! ļoti interesanti bija jautājumi, tikai žēl, ka Roulinga uz daudziem jautājumiem nedod tiešas atbildes. Un smieklīgi bija lasīt kā Roulinga runāja par sliktajiem zēniem...grin.gif
Baigi labā intervija, žēl, ka tādas nav vairāk.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.