Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Atkāpšanās
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Fankluba lietas
Dinaer
taatad es vairs neuznjemos vadiit fanuklubu vai veidot pasaakumus sakaraa ar to.
sho pienaakumu tagad pildiis raine un ja ir kaadi jautaajumi tad prasiet vinjai.

protams ka es veel labpraat paliidzeeshu cik nu speeshu un vareeshu. ja ir kadi paaakumi kur vajadziiga paliidziiba ar mani var reekinaaties bet aktiivi es tai visaa vairs neiesaistiishos.
savas atkaapshanaas iemeslus sheit nemineeshu, bet nu ceru ka rainei vis sanaaks lahbaak nekaa man tas sanaaca vai nesanaac. ja esmu shur tur kluudiijusies vai ko citu neesmu izdariijusi kaa naaks tad luudzu manu vainu nenovelt uz jauno vadiibu un reekinaaties ka arii vinja ir taads pats cilveeks kaa katrs no mums.

cik man zinaams tad sanaaksmes riigaa notiks taapataas kaa pagaajushogad - piektdienaas 16.00

ar cienju un ceriibu ka buus labaak
Žanete
Raine
Tas bija paredzams...mellow.gif
*paņemu kabatlakatiņu un notraušu mikro-asariņu
nera
zel.... whistling.gif whistling.gif whistling.gif
getlost.gif tongue.gif laughing.gif
Hikari
Nu ko...es pat nezinu, ko lai saka... unsure.gif
Sapņu Teātris
CITĀTS(Raine @ 24.09.2004 21:28)
Tas bija paredzams...mellow.gif
*paņemu kabatlakatiņu un notraušu mikro-asariņu

NU protams ka tas bija paredzems tu taateikt gandriiz apkriti aiz priekiem aiz to ka vinja atkaapsies tongue.gif getlost.gif
Raine
Godīgi - jā es apkritu no priekiem, ka viņa atkāpsies. tongue.gif
Turklāt arī tad, ja viņai nebūtu bijusi saķeršanās ar khmm shifty_a.gif attiecīgajām personām, kuru dēļ Zanete aizgāja no ši amata (vismaz man tā liekas) huh.gif
atkāpšanās būtu neizbēgama - vairāki cilvēki no FK izteica neapmierinātību par viņas vadības stilu un ierosināja rudenī sarīkot jaunas prezidenta vēlēšanas rolleyes_a.gif
Es varētu pastāstīt vēl šo to interesantu, bet tā jau būtu iebraukšana cilvēka dvēselē pinch.gif , tādēļ labāk klusēt innocent.gif
Sapņu Teātris
Tad atsuutiman PZ esmu uzklausiijis Zaneti gribeeti dzirdeet kas sakaams tev getlost.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.