Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurš ir Jauktasiņu princis?
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Harija Potera grāmatas
ils
Kurš ir Jauktasiņu princis?
Maglu tīklā izvērstās aptaujas rezultāti uz doto mirkli:

1. Toms Melsudors-Ridls – 12527
2. Hagrids – 6733
3. Godriks Grifindors – 6235
4. Strups – 4942
5. Dīns Tomass – 3931
6. Vilksons – 3180
7. Kāds cits – 11881
8. Jauns tēls – 20241
9. Nav ideju – 15927
Kopā – 85597.

Kurš uzminēs par ko ir balsojusi Roulinga?
Antons Ego
viņa varētu būt nobalsojusi, ka nezin... tas būtu tipiski Roulingas garā... wink.gif
es teiktu, ka kāds cits (jeb Hagrids), bet nu ko tad par to, jo galu galā tāds pavedienc jau bija.
yoboy
il, beidz te čakarēt mums smadzenes un pasaki whistling.gif grin.gif Domāju, ka Hagrids
annie
nebiju aizdomājusies, ka tas tiešam varetu but Hagrids! tas tiesam varetu but ka mexikaņu serialos- atklajas ka prasts mežsargs izradas princis! wink.gif
i`m_GriM&EviL
Nu man liekas, ka tas varētu būt Hagrids, jo viņā ir cilvēka un milža asinis, tas avrētu būt arī Voldemorts, bet diez vai to, ka viņa tētis ir vientiesis ko maina, vēl tas varētu būt kāds jauns tēls, bet šāda tipa aptaujā biju par Hagridu!
aFēra
Hmm... hello?!
Ne jau velti ir pa netu palaidušās baumas, ka Strups ir vampīrs. Tāpēc es domāju, ka jauktasiņu princis ir Strups. /Un pieļauju domu, ka par to nobalsojusi Rowlinga... whistling.gif /
ils
Es jau vienreiz izteicos par Hagridu, domādams, ka milži izkausies tā, ka nepaliks neviena, kas par viņiem varētu valdīt, nāksies aicināt Hagridu. Bet, eyedam man pierādīja, ka Hagrids tas nevar būt. Turklāt pati Roulinga atsauca ziņu, ka atslēga meklējama 2. grāmatā. Tāpēc personīgi man tagad liekas, ka tas būs kāds jauns tēls. Nav loģikas apstāklī, ka Voldemorts 5 grāmatas apgrozās stāstījumā un tikai 6. grāmatā viņu sāk saukt par princi. It kā to neviens nebūtu zinājis, ka vīņš tāds ir. Īstenībā no aizdomām krīt laukā visi sieviešu tēli un Harijs Poters. Visi pārējie ir aizdomās turamie un tomēr, es tagad domāju, ka tas būs jauns tēls. Ne kambaris, ne Azkabana, ne biķeris, ne ordenis praktiski neparādās iepriekšējās grāmatās.
Antons Ego
CITĀTS
Visi pārējie ir aizdomās turamie un tomēr, es tagad domāju, ka tas būs jauns tēls.


CITĀTS
Turklāt pati Roulinga atsauca ziņu, ka atslēga meklējama 2. grāmatā.


nu tā taču ir baigā pretruna...
nē, jauns trēls tas manuprāt nav... Tas būtu dumji- tagat pati Roulinga uzkurinājusi tādu traci ap to visu, un visi cenšas uzminēt, bet beigās izrādās, ka šis proncis vēl pat nav pieminēts... es drīzāk vērstu uzmanību nodaļai Sākums (ja nemaldos 4. grāmatā).
yoboy
Khe, khem... Protams, ļoti iespējams, ka es kļūdos, bet kāpēc, man liekas, ka Tu, il, nepateici, par ko tas īsti Roulinga balsoja? getlost.gif
rowzee
CITĀTS(yoboy @ 08.09.2004 18:27)
Khe, khem... Protams, ļoti iespējams, ka es kļūdos, bet kāpēc, man liekas, ka Tu, il, nepateici, par ko tas īsti Roulinga balsoja?  getlost.gif

To nu diez vai kāds vispār zin, varbūt vienīgi izņemot Maglu Tīkla administrātorus, bet pat ja tie zinātu, diez vai teiktu.

Es personīgi domāju, ka princis varētu būt vai nu Šīmuss Finigens vai Dīns Tomass. Es arī piekrītu, ka būtu diezgan dumi, ja tas būtu kāds jauns tēls.
yoboy
CITĀTS(ils @ 08.09.2004 10:12)
Kurš uzminēs par ko ir balsojusi Roulinga?

Ja, jau ils saka, lai min... Tad jau maybe viņš zin.... getlost.gif
ils
Es tiešām nezinu, par ko Roulinga nobalsoja. Kā tad es to varētu uzzināt? Es tikai minu.
yoboy
aaa grin.gif A,es sapratu, ka Tu zini un gribi lai mēs uzminam tongue.gif Žēl, ka Tu nezini.... getlost.gif
laughing:angel
es domaaju ka vinja nobalsoja par jaunu teelu, bet buutu jau ljoti interesanti ja shis jauktasinju princis buutu kaads no jau esoshajiem varonjiem... rolleyes_a.gif
Fijusska
nju es tur arii man skiet basoju, par jauns teels, kaut gan kad juus te taas sakaat ka buutu mulkiigi kaads jauns teels ja buutu, es arii par to pashu iedomaajos! nju par hagridu iisti nezinu. bet man liekas ka vinja tur ko citu, taadu nezinaamaaku. un nez vai ar to princi ir domaats kas taads, kas arii asocejas ar princi. vai tad burvju pasaulee taadu ir??? wink.gif

nju man liekas ka roulinga nebalsoja par pareizo variantu, ja arii taads bija, nju pare to ka nezin, vai jauns teels! tongue.gif
Antons Ego
Il, kā eyedams tev pierādīja, ka tas nevar būt Hagrids? Es jau nesaku, ka tā ir vai nav, vienkārši gribētos dzirdēt vimaz kādu loģisku argumentu (vai ne tā?) kaut vai pret...

Un par to princi piekrītu- būtu tā padīvaini, ja tas patiešām būtu tāds princis, kādu to mēs iztēlojamies. Tas ir- ja grāmatas beigās tādā trakā un vulgārā procesijā, kuru jāaptur (vai varbūt tieši ne?!) šim ***** tiek galvā uzlikts kronis.
Man šķiet, ka tas drīzāk varētu būt tāds kā... garīgs balsts. Tāds kā nenozīmēts krustnesis... nu nez.
ils
Rover!
Ļoti muļķīgi, bet konkrēti vairs neatceros un viņa ziņu esmu izdzēsis, kad tukšoju kastīti. Man liekas, ka runa bija par to, ka Hagrida abi vecāki nebija, tā teikt, ar zilām asinīm. Un, protams, kas nu Hagrids par princi. Neies taču Roulinga dublēt Šreku.
Princesīte
cool.gif Kā jus nesaprotat tas bija puika kuru Dūdijs iekaustija par viņu stasta 5. gramata
Antons Ego
nu vai tad! Roulinga taču pati teica, ka šis uzvārds viņai ierakstījies nejauši, jo tādu esot anglijā daudz, ka pati esot izblamējusies un nu jau fani sāk kļūt gudrāki par viņu pašu un saredz iespējamās mīklu atbildes tur, kur viņa tās pat nav ielikusi.
Nedomāju vis, ka Roulinga to sakot meloja
ils
Hagrids nav jauktasiņu princis?
Divi, savā starpā nesaistīti MuggleNet lasītāji ir iesūtījuši ziņu, ka Roulinga Edinburgas grāmatu festivālā, augustā ir noraidījusi Hagridu kā iespējamo jauktasiņu princi. Viņa to esot pateikusi abiem lasītājiem individuālā sarunā, neatkarīgi vienam no otra, kad tie viņai uzdevuši šādu jautājumu. Paldies Glenam un Bridžitai par to, ka viņi padalījās šajā ziņā ar mums!
Mēs nevaram teikt, ka tā būtu 100% patiesība, taču abiem lasītājiem ir Apvienotajā Karalistē bāzētas adreses un solīds alibi. Tomēr pagaidām pieņemam, ka tās vēl ir baumas, nevis fakts.

Tā, lūk!
Tynyte
...man schiet ka par to kursh ir jauktenju princis nava daudz ko spriedeleet...

...galvenais lai to zinaatu pati Roulinga...

...jo kaadaa no naakamajaam graamataam tam vajadzeetu buut rakstytam...
Džea
Es domaju ka vilksons.
Bet ja butu hagrids tad es balsotu par vinju grin.gif
Eowena
hagrids? to tā es domāju jau no paša sākuma, kad uzzināju grāmatas nosaukumu... grin.gif to varēja noprast pēc vienas intervijas ar Hagrida atveidotāju, kad viņš teica, ka pats ir runājis ar Roulingu par stāsta turpinājumu un viņa ir teikusi ka Hagridam būs ļoti svarīga loma. Tikia Viņš neizpauda kāda tieši... Viss skaidrs! grin.gif
krikija:::
vairs neatceros, kur bet lasīju, ka voldijs-toms utt. gan neesot jauktasiņu princis -tā bija kauch kāda intervija ar roulingu tā kā manuprāt šī versija ir jāizslēdz...lūk amerikāņu fanu mājas lapas scholastic rezultāti
1.vietā jauns varonis
2.vietā Šīmuss Finigans
3.vietā godriks Grifindors
utt.turpat nav tāda varianta kā voldemorta-laikam tad jau tiešam Roulinga irra tā teikusi es domāju kā būss kāds jauns varonis-varbūt jaunais burvetību ministrs???
jo cik lasīju šitais kornēlijs tix nomainīts..
Fantomass
Tā vien šķiet, ka tiem aptaujātajiem tomēr nav bijusi stipra loģika. Toms Melsudors jeb Voldemorts, kā jau DžKR teica, nav jauktasiņu princis. Vilksons? Pārāk vienkārši. To pašu var teikt par Hagridu. DĪNS TOMASS? Kāpēc viņš. Tad jau tikpat labi tas var būt Kolins Krīvijs, mirušais Diogorijs vai vēl nezin kas. Visreālākais variants ir Strups, bet kaut kā grūti noticēt. Varbūt tāpēc, ka viņš it kā kalpo diviem - Dumidoram un Voldemortam (par to 2nd variantu citā pavedienā)
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.