Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kuru tēlu tu gribētu tēlot?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Diskusijas
Lapas: 1, 2, 3
Kimberlija
ES uz Co Cangu!!! rolleyes_a.gif


Un lūgums atbildēt: KĀPĒC?

[edit by skow]
Grēkmeistars
Droši vien Džinniju, viņa ir jauka meitene, tieši manā garā grin.gif Hermioni tēlot ar būtu jauki. laughing.gif
lady_valea
Es neatteiktos no Džinnijas lomas.
aicha
Es labprāt tēlotu Hermioni kā nekā galvenā sieviešu loma. shifty_a.gif
Katy=)
Hermioni protams...=)
Winged
tongue.gif Nju es laikam Čo Čangu...Nu man liekas,ka telojt sho meiteni sawa zinja butu visjautrāk un loma man piestāvētu!!!! Turklāt vISTUVĀK Harijam... tongue.gif
Čo...
es gribeetu buut cho.....(skuupsts ar hariju....) blush.gif
Niamh
Ak jūs! Es gribētu būt Maksūra innocent.gif man viņa patīk, un ir mīļākā skolotāja no visiem, kas tur ir!
Ashly
Džinniju. happy.gif Lielā Vīzliju ģimene blakus happy.gif Tas labi.
Vispār viņa nav tas skaļais tēls. Es arī neesmu skaļa. Varētu arī Maksūru. Man piestāv skolotājas loma. Nezinu, vai lepoties vai nē.

Vai man vienīgajai pēdējo variantu rāda galīgi tukšu? grin.gif Ja nē, tad arī par to tukšo varētu balsot.
Lussy
Būtu ļoti interesanti tēlot Maksūru taču es nobalsoju pa Hermioni...
***Dancing_Queen***
Hermioni, winja wiswairaak paraadaas taataad arii wiswairaak maksaa, jaa Hermione 100%, lai gan arii Cho nebuut naw peljama doma.. wink.gif
kjiegjelis
petuunija rlz 4ewa
jaa... juus aapsi !! kaa juus 10 taisaties teelot vienu hermioni ?
i`m_GriM&EviL
Lunu Mīlabu! grin.gif
!Good_Charlotte_girl!
Hermioni... Filmaa tēlo vienkāršu darudzeni Harijam un Ronam... Tad vēl dažas ainas ar Krumu (ceru, ka filmā viņš būs smuks happy.gif )
vejgraabsle
Lunu, man nebuutu jaateelo.
Roviela
Profesori Asnīti. Ar rozā un pūkainiem uzauseņiem! laughing.gif
Hikari
es gribētu tēlo lunu mīlābu! laughing.gif Jā gan! smile.gif Viņu būtu ļoti interesanti notēlot! grin.gif
betty
Hermioni vai Čo ..
Vaidu_Vairas radiniece
protams Hermioni!
Emma
Nu... Laikam jau Hermioni... Pirmkārt tāpēc, ka viņai dod daudz tekstu, ko runāt un otrkārt es uzskatu, ka viņai ir līdzīgs raksturs manam un tāpēc es varētu labi notēlot Hermioni... whistling.gif
Tynyte
...meiby Hermioni...
...bet man jau vienkaarshi patyk buut pashai sev...
Fijusska
mjaa, taa kaa man patiktu filmeties , tad hermioni, jo vinja no minetajam ir visvairak. arii vislidzigaka no shim man varetu but hermione. ari dzinija.
nu ta petunija vai maksura, hmm, es par jaunu. laughing.gif
nu varu saderet ka cho te ir ielikta tadelj, ka vinja patika harijam! grin.gif
jazz
Es Hermioni,jo vinai ir viena no galvenajam lomam un ari loti intresanta loma. grin.gif
Alish
es vālēts strupa lomu, tā man noteikti piestāvētu... grin.gif

Bet ja nopietni tad droši vien hermioni, viņai ir visvairāk takstu, vairāk maxā utt. cool.gif
red_chicken
Smiekliigs jautaajums visas tachu ir sasapnjosushaas buut mazaas hermiites vai cho nu smiekliigi, kaapeec visas grib buut taas punkainaas buutnes?
raira
domaju ka gribetu telot dzinniju tiri jauki butu paspeket ari hermiones lomu!!!
Ragainīte
laughing.gif Nu protams Hermioni, viņa taču ir viens no galvenajiem tēliem!!! Un vēl es šo lomu gribētu tēlot, jo būtu iespāja kādam iebelzt ( jūs jau zināt kam whistling.gif )
Siri
Es izvēlējos pēdējo variantu - aka nevienu no minētajām. Nu negribas neko man tēlot, interesantāk ir sēdēt ekrāna otrajā pusē, ar popkornu un kolu rokās un skatīties kā tēlo kāda cita, un vērtēt viņas aktierprasmi happy.gif Tēlot jau nav nemaz tik viegli - milzu darbs, atbildība, kritika, prese... kam man vajag sev vēl nervus bojāt?
CITĀTS(Ragainīte @ 31.10.2004 14:41)
Nu protams Hermioni, viņa taču ir viens no galvenajiem tēliem!!! Un vēl es šo lomu gribētu tēlot, jo būtu iespāja kādam iebelzt ( jūs jau zināt kam )

da viņa takš neiebelza Malfojam pa īstam... domā režisors pieļaus, ka kādam aktierim filmēšanas laikā zem acs parādās fingals [zilums ] ? Pie tam, nez cik reizes tas kadrs tika filmēts. Ja Hermione sistu pa īstam, tad Malfojam jau laikam būtu smadzeņu satricinājums - "Nē, Emma, ne tā sit. Dusmīgāk, dusmīgāk!. Nē, šitā ar ne. Un TĀ jau nu noteikti ne. Paga, es parādīšu kā jāsit ... " w00t.gif laughing.gif
Tas viss tika uztaisīts ar mīļā datora palīdzību... tāpat kā gandrīz visa filma.
CITĀTS(red_chicken @ 09.10.2004 15:09)
Smiekliigs jautaajums visas tachu ir sasapnjosushaas buut mazaas hermiites vai cho nu smiekliigi, kaapeec visas grib buut taas punkainaas buutnes?


Hermione-pūkaina? (pieklājības pēc nejautāšu "kurā vietā?" ... ). Nu nē, pūkaina viņa toš nau. Vismaz ne 5. daļā. Tur viņa dažreiz paliek par veselu viesuļvētru. Pusaudžu vecums, zinies....
chebureks
es ir dzinnija es ir dzinnija
Sirradze
Man pieņemākais bija pats pēdējais variants... [Vispār es tā skatos otrs aktuālākais aiz Hermiones ... whistling.gif ] Tas tāpēc, ka vispār HP filmā negribētu filmēties... Labāk kādā foršā pusaudžu filmā! w00t.gif
Vispār smieklīgi, ka te gandrīz visas par Hermioni vai Čo! Ta jau es labāk par Vaidu Vairu.. getlost.gif
Paulinja
njaa nju protams ka co cangu tas man patiik.... hi hi hi
Hermione =)
Protams, es tēlotu Hermioni!!!!!... Vai Čo... tongue.gif
aFēra
Padmu Patillu vai Lavenderu Braunu laughing.gif Nu labi, Hermioni, maybe (īstenībā, es esmu viņai līdzīga (matu krāsa, smadzenes... laughing.gif)) tongue.gif Jo lavendera taču nēģeriene ermm.gif Laikam huh.gif Varbūt Padmu Patillu? w00t.gif laughing.gif
maksligais_intelekts*
Mopsi..... w00t.gif ( nu to skuķi no slīdeņa huh.gif )
bac vaj Hermioni,Džinniju//Čo....... nu domājiu,ka Changu,jo eh........skuūpsts.......... romāniņš ar Poteru whistling.gif un,kas zin,kas vēl sekos....... shifty_a.gif
shary
es gribētu tēlot Hermioni, jo viņa prot visādas burvestības un vaiņai ir tik daudz piedzīvojumi kopā ar Hariju un Ronu. tas būtu aizraujoši.
Sapņu Teātris
Laikam jau rupertu happy.gif
Vish no visiem vissmiekliigakais un es arii esmu jautriibas pilns grin.gif
Aeris
Es gribētu tēlot Lunu grin.gif , jo viņa ir interesants tēls.
giraffe
Es laikam gribeetu teelot Hermioni, jo vizuaali vareetu buut vinjai liidziiga un vinja arii aktiivi iesaistaas daudzos notikumos. wink.gif
Ledene
Raksturā (nedaudz) es varētu būt līdzīga hermionei, taču man nebūtu iebildumu tēlot flēru. Es gan uzskatu, ka šajā filmā visas labākās lomas tiek vīriešu dzimuma pārstāvjiem, žēl gan whistling.gif rolleyes_a.gif man nebūtu iebildumu būt ronam vai drako, bet ja reiz esmu meitene...
lil`skater
Es gribeetu Dzinijum, jo esmu tai liidziiga visaas zinaas, gan peec rakstura, gan izskata! Un piekam Dzinijai 2.filmaa ir svariiga loma, taadeelj buutu interesanti to teelot!
zuzee
Heremiju..man sanaaktu...es domaaju!jo es arii maaku psihot laughing.gif
Draco_Girl
es noteikti gribeetu teelot dzhinniju..... kaapeec?..... taapeec, ka vinjai ir un buus daudz labu lomu HP filmaas... yahoo_a.gif
kuuuuuka
Es gribeetu wai nu Džinniju vai Hermioni wink.gif
serafa
hmm...es gribeetu buut dzhinnija,hermione,tonksa vai.....AMBRAAZHA!!! w00t.gif
kvadrātsakne no priedes
Es gribeetu teelot Džinniju vai Cho Changu...
versache
Ne tur ierakstīju.PIEDODIET. smile.gif
Patriote.
Noteikti Maksūra , man liekas forši pabūt kādu mirkli učenes ādā grin.gif
nez ko vīņa domā skatotie uz visiem bērneļiem klasē huh.gif

Varbūt '' es jūs visus tūlīt noburšu par zirgāboliem!! Jūs man tik traki riebjaties!!!!" grin.gif laughing.gif tongue.gif

he he nu labi, labi diez vai ir tik ļauni wink.gif
helbaffy
no dotajām visdrīzāk ka Hermioni, bet dažas citas šeit nepieminētās arī ir labas (varbūt Tonxsa) vai kāda cita... ! grin.gif
Lawanda
Hermione.
Es tā īati savu izvēli pamatot nevaru, man pašai par sevi patīk kas viņai ir jātēlo, domāju ka es arī to varētu
Heiliona
Es par Hermioni, protams. Nez kapēc man liekas, ka es viņu varētu notēlot. Viņai ir arī viena no galvenām lomām.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!