Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Viss par datoriem
Kurbijkurne forums > Citi temati > Caurais katls > Datori un Internets
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
orxs
Esmu pārskatījis vairākus pavedienus un secināju... rolleyes_a.gif

Tiek veidot vienādi pavedinieni par kādu tēmu, jo ir pārāk liels čakaras tos meklēt...

Tāpēc esmu izveidojis pavedienu un iesaku to turpināt, kurā turpmāk vārēsiet uzdot savus jautājumus par datoriem, apspriest jaunākās programmas u.t.t
Viss par datoriem... wink.gif
Sol Invictus
Pastaatiet kaads, luudzu, par to kura ir jaunaakaa(labaakaa) 3D max versija!

P.S. Man photoshop ir paraadiijies gljuks - pakustinot file browser logu photoshops njem un pazuud, kaa to var labot ?
kapeiks
Nu to photoshopa kljuudu diez vai var labot. Ir bojaac laikam kaads photoshop sisteemas fails. Atliek tikai pārinstalēt viņu. Par 3D Studio Max versijām es īsti nezinu. Nezinu pat kāda ir man.
Sigfa
Jaunaakaa 3ds max versija ir sestaa, bet taa proga nav paaraak laba, iesaku Maya, tagad taas jaunaakaa ir piektaa(laikam).
Canadian
Vai kāds nezin kā var izveidot pats SAVU hubu...? mellow.gif
Sol Invictus
CITĀTS(Sigfa @ 27.08.2004 09:16)
Jaunaakaa 3ds max versija ir sestaa, bet taa proga nav paaraak laba, iesaku Maya, tagad taas jaunaakaa ir piektaa(laikam).

Kaada starp taam programmaam ir atskjiriiba ?

Man ir jautaajums: es izdzeesu dazjas programmas, kuraam vajadzeetu tikt palaistaam iesleedzot manu kontu manaa datoraa - tagad kad saaku darbhu ar datoru man uzlec pazinjojumi par to ka shiis programmas nevar atrast. Kaa lai no shiem logiem tiek valjaa ?
Grims
Novāc no startupa.
Sol Invictus
Kaa ?
Nimue
Principā - izdzēšot no mapītes startup (nav izslēgts, ka tavā latviskotajā operētājsistēmā "startup" sauc kaut kā citādi - sorry, sīkāk palīdzēt nevaru.) Ne vienmēr tur būs ko izdzēst - bet nu vairumā gadījumu tas palīdz.


Vispār -
1) programmas nedrīkst vienkārši dzēst - tās neatrodas tikai tajā mapītē kurā tās ieliktas - šis un tas ir izvietots arī šur un tur citur - un, cik saprotu, nez vai tu mācēsi visu kārtīgi iztīrīt (tas IR iespējams, bet tikai tad, ja zin, ko dara. Un nē, caur internetu sniegt sīku pamācību kā to darīt ir diezgan sarežģīti un laikietilpīgi)

Programmas atinstalē vai nu izmantojot komplektā esošo failiņu "uninstall" vai arī caur "add/remove programms" kas atrodams iekš Control Panel (un man nav ne jausmas, kā tas ir nolatviskots.) Tikai tad, ja programmas nav ne "add/remove", nedz arī programmai ir pašai savs "uninstall" to drīkst vienkārši dzēst.

2) Nevajag instalēt uz datora visu, kas pagadās ja vien tu sevi neuzskati pietiekami zinošu, lai tiktu galā ar problēmām, kas pēc tam radīsies.

Tā kā patiesībā mans ieteikums... Sameklē kādu, kas tev datoru pilnībā nodzēš un visu vajadzīgo saliek par jaunu, un turpmāk izturies saudzīgā - neinstalē neko nevjadzīgu - visādus datoru dekorētājus, paroļu atgādinātājus, emailu rotātājus utt utjp.

Par Maya un 3dsMax atšķirībām laikam prātīgāk būs meklēt profesionālos saitos - šajā forumā nav neveina, kas sevi varētu saukt par speciālistu abu programmu lietošanā. Lai apgūtu 3d modelēšanas pamatus derēs jebkura no tām, un arī vecākas versijas. 3d modelēšanu iespējams apgūt arī bezmaksas programmās (kas gan var nozīmēt nepieciešamību pēc kalkulatora un milimetru papīra, jo visas koordinātas nāksies ierakstīt). Profesionālis vienādi kvalitatīvu attēlu iegūs ar jebkuru no tām - jautājums tikai par to kas ir ērtāk, cik ilgs laiks paiest attēla izveidei un cik ilgu laiku programma tērēs attēla izrēķināšanai.
Sol Invictus
Es arii vinjas taa dzeesu. Kas attiecas uz datora nodzeeshanu, pat ja man buutu laiks to dariit, neradiisies nekaadas probleemas ar piraatiskajaam programmaam ?
Grims
Diez kādas gan varētu rasties?
Sol Invictus
Dazjas programmas izdomaa, ka vinjas vajag regjistreet veelreiz un tad pazinjo ka regjistraacijas kods nav deriigs.
Grims
Priekš tam ir visādi kracki un keygeni.
Sol Invictus
Un kaa tu domaa no kurienes es tos kodus dabuuju ? wink.gif
Grims
Nu vo! No turienes arī dabū citus, ja vecie nerubī.
Sol Invictus
Tu nesaprati manu domu - es taas programmas jau pieregjistreeju ar kejgeniem, ja tas ar ko pieregjistree vairs neder tad citu atrast ir visai pagruuti, jo parasti visur ir viens un tas pats keygens.
Grims
Tādēļ jau tas ir keygens, lai varētu uzģenerēt cik tik nevajag key'us.
Sol Invictus
maybe unsure.gif man parasti uzgjeneree vienu un to pashu no kurienes tu vinjus njem ?
Grims
Nenokurienes, ļoti reti rodas vajadzība un tad parasti keygens jau ir diskā.
Ja šitā cauri neiet, paprovēju DC++, ja arī tur nav tad netā. Vēl nav tā gadījies, ka nebūtu atradis.
monster
kaa lai ieseivo kompii flassus lai tos vareetu ielikt freewebs lapaa ?? unsure.gif
_BijušaisPareģis
Hehe.... STULBIE freewebs atkal topaa? grin.gif getlost.gif
Nu, ko... whistling.gif pirmkaat, pasaki no kuras lapas gribi zagt... grin.gif
Otrkaart - ja tur ir links uz to flash failu, tad uz linka nospied labo peles taust., un "Save Target As...". Bet ja nav - tad jāparokās būs Temporary Internet Files, kurus var atrast tepat augshaa - "Tools" -> "Internet Options" -> "Settings" -> "View Files"... Un pirms tur ej, vajag ieiet tajā lapā, lai tas fails atveras, un tad tajos Temporary Internet Files jāskatās pašās beigās, citādāk nemūžam neatradīsi... Tad kad atradi - nokopē to failu citur, un gatavs! wink.gif Vispaar shitaa lietinj ir baigi labaa... thumbsup.gif No visaam lapaam var visuko zagt shitaa... devil.gif Elementaari... cool.gif
Sol Invictus
Kā var uztaisīt animāciju ?
_BijušaisPareģis
Ar flash progu, bet man liekas, ka pashmaaciibas celjaa tev gruuti buus apguut, ja to vel nezini... wink.gif
Sol Invictus
erty, no kā tu pats iemācījies ? starp citu, ar ko atšķiras dažādi animāciju paveidi ?
_BijušaisPareģis
ja kas, es jau 4 gadu eju datorkursos, kur apguustu baigi labas un noderiigaas progas... taga maacos profesionaalo video monteehanu... manai & orx filmai...

un par animaacijaam tev varetu es sarakstit gramatu, bet vieniigais, ko varu teikt jaunaa gada pirmajaas stundaas un veel nelielaa reibumaa, ir (luuuuudzu, neapvainojies! unsure.gif ) ej dirst.... prosta slinkums raxtiit.... whistling.gif tieshaam, neapvainojies... rolleyes_a.gif
Sol Invictus
Es neapvainojos - man jau nedeg - es tikai gribu uzzināt pēc iespējas vairāk par visa veida kustīgām bildēm kombinācijā ar datoriem (lai sekotu vecāku pēdās un pārspētu viņus devil.gif ), turklāt es arī esmu ļoti viegli, bet tomēr iereibusi.
Yanger
CITĀTS(Sigfa @ 27.08.2004 08:16)
Jaunaakaa 3ds max versija ir sestaa, bet taa proga nav paaraak laba, iesaku Maya, tagad taas jaunaakaa ir piektaa(laikam).
*


jaunākā ir vispār 7 versija. smile.gif
Sol Invictus
Tā kā mana ome ir okupējusi televisoru un vairs jau pat mammai neļauj viņu skatīties, manai māmiņai šodien radās jautājums, ka televizoru var skatīties datorā. Es protams nezinu kā, bet man liekas, ka tas ir diezgan sarežģīti unsure.gif Nu jā var būt kāds zina kā ? smile.gif
Namejs
Kas īsti ir DC++, kā tas darbojas un ko ar to var darīt?
Romija
2 Namejs

DC++ ir viena no plaši izmantotām failu apmaiņas programmām. Ja tā ir uzinstalēta uz datora, tad iespējams pieslēgties citiem tādiem pašiem cilvēkiem un lejupielādēt failus, ko katrs ir atļāvis.

Ko ar DC++ var dariit? Viņu var uzinstalēt, noinstalēt, palaist un aizvērt. tongue.gif Bet, ja nopietni, izmantot failu apmaiņai.

Darbības princips ir diezgan vienkāršs. Kad programma ir uzinstalēta, nepieciešams ievadīt informāciju par sevi (nickname, e-pastu var nenorādīt, esošo interneta pieslēgumu (DSL/ISDN/T1/u.c.)) . To var izdarīt File-Settings. Gadījumā, ja Tev ir nereālā IP adrese, jānorāda Passive pie Conneciton Settings. Pēc tam jānorāda, kurā mapē likt nolādētos failus un kurā tos, ko vēl lādē. Svarīgi ir pie Sharing norādīt mapes, kurām varēs pieslēgties citi (nedrīkst Program Files, Windows). Gribot būt skopam un neko citiem neatvēlot, nekas labs nesanāks, jo nekam netiksi klāt. Pārējie uzstādījumi nav obligāti.

Lai varētu sākt lejupielādēt failus, jāpieslēdzas kādam hubam. Hubu sarakstus var dabūt internetā diezgan biezā slānī. Ja Tev nav pieejams ārzemju internets, nebēdā, ir daudz labu latviešu hubu. Kad ir izvēlēts vēlamais hubs (ņemot vērā pieprasītās "šāres" apjomu), sadaļā Public Hubs pie Manual Connect Adress norādi to, ko atradi kādā sarakstā. Pēc brīža labajā pusē parādīsies visi lietotāji, kas dotajā brīdī ir pieslēgušies hubam. Tagad tikai atliek nospiest "palielināmo stiklu" Search un ieraksti, ko vēlies meklēt. No atrastā saraksta izvēlies un spied Download. Lejupielādes statusu var redzēt apakšā. Kad fails ir nolādēts, tas atrodas mapē, kuru sākumā norādīji.

Tas tāds īss manuālis. Bet vispār internetā ir atrodams raksts DC++ tējkannām, ko iesaku sameklēt un izlasīt.

Ir vēl arī cita DC++ versija - Reverse Connect, kas ļauj vienu failu vienlaicīgi ielādīt no vairākiem lietotājiem.

2 Saule Pazare

TV datorā var skatīties tad, ja ir speciāla TV karte, kurai var pieslēgt antenu. Pati neesmu mēģinājusi, bet esmu redzējusi, ka tā dara. Pieļauju, ka kartei līdzi nāk instalācija kādai vienkāršai TV skatīšanās programmai, ja nu Tava operētājsistēma to neatbalsta.

Ceru, ka atbildēju uz jūsu jautājumiem!

P.S. 2 Erty Nav nemaz tā Flash proga tik sarežģīta. Jau pēc neliela mēģinājumu skaita var taisīt diezgan pieņemamas animācijas. Līdz profesionālam līmenim, protams vēl jāaug!

Ar cieņu,
Etasi
_BijušaisPareģis
Nuuu, jaa, es nesaku ka tas ir galīgi neiespējams, tomēr pilnīgi no nulles sākot, atverot to progu, radiisies daaaaaudz jautaajumu... Pats pirmais jau protams, "kas jādara?". grin.gif Tādēļ kaut nedaudz paskaidrojumu no kāda, kas labi pārzin flash, noderētu, lai tā lieta ātrāk bīdās uz priekshu... wink.gif
Andza
CITĀTS
Novāc no startupa.- Kaa?

Nezinu, vai tas ir veel aktuaali, bet to taa jeedziigaak dariit ir shaadi:

Ieejam start->run Tur ierakstam msconfig un spiezham enter.

Atveeries kaut kaads logs, kuraa ir arii sadalja startup. Tajaa varam nokjekseet nost visu, ko negribam, lai laizhas saakoties windowsam. Tachu jaabuut nedaudz uzmaniigiem (veelams pasekot, kas tas ir ko tu nonjem), jo sho to vajag laist obligaati.

Lai teljuku kompii skatiitos vajag taa saucamo TV tuner karti, kura, IMHO, maksaaja ap 20 latiem (varbuut kljuudos) un kaa jau Etasi mineeja jamajaa droshi sprauzham antenu un skatamie televizoru.
Sol Invictus
CITĀTS(erty @ 03.01.2005 14:40)
Pats pirmais jau protams, "kas jādara?". grin.gif  Tādēļ kaut nedaudz paskaidrojumu no kāda, kas labi pārzin flash, noderētu, lai tā lieta ātrāk bīdās uz priekshu... wink.gif
*

Gribi teikt, ka flash nav ne help ne internetā atrodami tutorial ? Protams vieglāk, ja ir kāds kam pajautāt, bet tas ne vienmēr nozīmē, ka šis cilvēks visu zin tāpēc interneta resursi ir ļoti noderīgi (tas ir mans viedoklis ne tikai par flash apgūšanu)
_____________
unsure.gif Starp citu es vakar lasīju, ka tv karte maksā no 40 - 60Ls.

_____________

Tagad pāris nopietnāki jautājumi:

Pērkot datoru mums iesmērēta bojāta mātesplate. Manam datoram ir tieksme pašam no sevis aizvērt MS Word vakar viņš aizvērās uzmeta paziņojumu runtime error un vairs negribēja vērties vaļā (nezinu ar ko tas viss beidzās, jo ar datoru strādāja mana mamma) un vēl - aizverot IE viņš mēdza uzmest kļūdas paziņojumum, kas bija saistīts ar atmiņu (neatceros precīzi, jo viņš to darīja regulāri un es epievērsu uzmanībi), tagad kad es kādu nedēļu neesmu lietojusi IE tad viņš šo paziņojumu vairs neuzmet. Tad nu man radās šādi jautājumi:

Vai pie tā, ko viņš dara vainīga ir mātesplate vai programmas ?
Ja vainīga ir mātesplate vai to var nomainīt tā lai nezaudētu nekādu informāciju (piemēram, lai nebūtu jāpārreģistrē programmas) ?
Kādā veidā var palielināt brīvo vietu datora atmiņā ?
Andza
CITĀTS
Vai pie tā, ko viņš dara vainīga ir mātesplate vai programmas ?
Ja vainīga ir mātesplate vai to var nomainīt tā lai nezaudētu nekādu informāciju (piemēram, lai nebūtu jāpārreģistrē programmas) ?


Erm, driizaak jau kaut kas no softa (tobish programmaam), nevis haarda (tobish dzelzhiem) ir vainiigs, jo, manupraat, ja buutu bojaata maatesplate, tad kompis neietu vispaar. Lai gan var jau buut, ka var pamaniities "viegli" sabojaat maatesplati. HVZ.

Nu visa informaacija (programmas un opereetaajsisteemas) seezh Tavaa cietajaa diskaa, taa kaa maates plates mainiishana ietekmees tikai kaut kaadu paaris driveru paarstaadiishanu, kas nav nekas tragjisks. Citaadi infai nekam ljaunam nevajadzeetu notikties.
CITĀTS
Kādā veidā var palielināt brīvo vietu datora atmiņā ?

Nu atminjas ir dafiga dazhnedazhaadas. Pienjemsim, ka runa ir par cietaa diska atminju.
Nu viens variants buutu padzeest laukaa lieko stuff'u, heh.
Nopirkt lielaaku cieto disku arii ir pastulbs, bet reaals padoms.
Tad, protams, var noskatiit kaadu veertiigu informaaciju uz datora, kurai nav biezhi jaapiekljuust klaat un saarhiveet to cieshi, jo cieshi ar kaadu arhivatoru (Winzip vai Winrar kaut vai). Taa informaacija buus nepieejama, bet aiznjems mazaak vietas.

Ja runa ir par operatiivo, var palielinaat page failu (kaut kur system tooljos), var novaakt lieko stuff'u no startup'a, lai nerij operatiivo laadeejoties iekshaa lieki. Var nogriezt WinXP smukumus, ka arii sho to tomeer pabriivee. Var nopirkt vairaak RAM, kas allazh, lai arii daargaakais, domaajams efektiivaakais risinaajums.
Sol Invictus
Viņam ir bojāta mātesplate - viņš pa pagājušo gadu bija divreiz uzkāries - vienreiz mēs aizvedām uz garantijas servisu, kur pateica, ka vainīga ir mātesplate mums viņu atdeva sakot, ka mātesplate ir nomainīta, bet kad viņš uzkārās otreiz apmēram tādā pašā veidā mums dažādu iemeslu dēļ radās aizdomas, ka viņš garantijas remontā nemaz nav salabots un mamma aizveda viņu uz savu darbu, lai turienes datortehniķi salabo, viņi arī pateica, ka ir bojāta mātesplate un arī šaubījās, ka kaut kas ir labots. Es nezinu, kas tur īsti bija bojāts, tāpēc varbūt, ka vainīga ir programmatūra - man ir windowsXP vai tur var kaut ko labot ?
Kas attiecas uz atmiņu - man liekas, ka viņam bija iebildumi par virtuālās atmiņas ietilpību.
Romija
Gribi teikt, ka flash nav ne help ne internetā atrodami tutorial ? Protams vieglāk, ja ir kāds kam pajautāt, bet tas ne vienmēr nozīmē, ka šis cilvēks visu zin tāpēc interneta resursi ir ļoti noderīgi (tas ir mans viedoklis ne tikai par flash apgūšanu)

Ir help, ir dažādi tutoriāļi, bet apgūstams tīri intuitīvi cilvēkam, kas ir strādājis ar nedaudz sarežģītākām grafiskajām programmām par Paint.

unsure.gif Starp citu es vakar lasīju, ka tv karte maksā no 40 - 60Ls.
Parasta TV karte maksā 25 Ls.

Pērkot datoru mums iesmērēta bojāta mātesplate.
Pavisam noteikti viņa nav iesmērēta. Tā gadās. To var pamanīt tikai pēc kārtīgas testēšanas (tobiš lietošanas). Neviens speciāli neko nevienam nesmērē, jo remonts un maiņa maksā dārgi.

Manam datoram ir tieksme pašam no sevis aizvērt MS Word
Normāls WinXP un Office kopējais gļuks. Tā gadās pat uz vislabākajiem dzelžiem. Take it easy, šad tad pieseivo un pārstartē kompi. Tas parasti pāriet.
runtime error
Arī diezgan plaši izplatīts gļuks, kas var arī nenozīmēt neko īpašu. Jāskatās
konkrētāk.

aizverot IE viņš mēdza uzmest kļūdas paziņojumum, kas bija saistīts ar atmiņu (neatceros precīzi, jo viņš to darīja regulāri un es epievērsu uzmanībi), tagad kad es kādu nedēļu neesmu lietojusi IE tad viņš šo paziņojumu vairs neuzmet.
Ja ir paziņojums par kļūdu ar atmiņu, tad vainīga varētu būt operatīvā atmiņa, nevis mātesplate.

Vai pie tā, ko viņš dara vainīga ir mātesplate vai programmas ?
Visticamāk, ka programmas, jo bojāta mātesplate parasti uzvedas savādāk (ļoti, es atkārtoju ļoti bieži karās).

Ja vainīga ir mātesplate vai to var nomainīt tā lai nezaudētu nekādu informāciju (piemēram, lai nebūtu jāpārreģistrē programmas) ?
Var izdoties un var neizdoties. Parasti izdodas, bet var parādīties vairāk gļuku, tāpēc, ja iespējams, iesaku pilnībā pārinstalēt. Cietais ar vienalga cik labi sainstalētu programmatūru var gļukot uz citas mātesplates.

ja buutu bojaata maatesplate, tad kompis neietu vispaar. Lai gan var jau buut, ka var pamaniities "viegli" sabojaat maatesplati.
Kompis var iet arī ar bojātu mātesplati. Dzīvs piemērs ir mans mājas kompis, kam naudas trūkuma rezultātā ir bojāta mātesplate, bet viņš iet labi. Tikai reizēm uznāk un bieži, es atkārtoju, bieži, karās. Mātesplati var sabojāt mehāniski salaužot, ne tur iebakstot, bet tad parasti gļuki ir izteiktāki. Var sabojāt, nosvilinot barošanas bloku, kaut gan reti. Programmas mātesplati nebojā, vīrusi arī ne.

Viņam ir bojāta mātesplate - viņš pa pagājušo gadu bija divreiz uzkāries
Ha! Tik vien tās nelaimes. Ja mans kārtos tik reti! Saulīt, tev ir paveicies ar ļoti, es atkārtoju, ļoti, labu konfigurāciju, ja viņš karās tik reti.

- vienreiz mēs aizvedām uz garantijas servisu, kur pateica, ka vainīga ir mātesplate mums viņu atdeva sakot, ka mātesplate ir nomainīta,
Pirmkārt iesaku pārstartēt un tikai tad vest uz servisu, ja nepalīdz. Pie tam tas, ka saka, ka ir nomainīts, neko nenozīmē. Tam ticēt var tikai tad, ja to izdara acu priekšā. Ir bēdīga pieredze, kad visu nākas darīt pašai.

Kas attiecas uz atmiņu - man liekas, ka viņam bija iebildumi par virtuālās atmiņas ietilpību.
Pilnīgi normāli. Ja šis ziņojums ir parādījies tikai vienreiz, nav pamata uztraukumam. Ja tas notiek bieži, tad vispār to var palielināt, bet varbūt nav nepieciešams.


Viens ieteikums tiem, kas lūdz palīdzību par problēmām.
1)izstāstīt, ko gribēji panākt;
2)pa soļiem izstāstī, ko darīji;
3)pēc iespējas sīkāk aprakstīt rezultātu (kļūdas paziņojumus etc.)
Tikai tad būs iespējams labi un precīzi atbildēt uz jūsu jautājumiem.
Nekautrējieties vaicāt, gan jau būs dzirdīgas ausis, kas atbildēs! wink.gif
Sol Invictus
Kā jau es teicu - es neuzskatu, ka vainīga ir mātesplate, es tikai zinu, ka tai bija kaut kādi bojājumi.
Kad kompis uzkārās - šajā gadījumā viņu nebija iespējams ieslēdzot tikt līdz boot screen (tā vismaz to dēvē viena no manām programmām - tā daļa kad rāda, ka windowsXP lādējas).
Ja garantijas servisā nenomaina detaļu apgalvojot, ka tas ir izdarīts jau ir iesmērēšana.

Pirms viņš pirmoreiz uzkārās viņš diezgan regulāri slēdzot iekšā uzmeta tekstu disk boot feilure, bet ieslēdzot vēlreiz aizgāja, līdz beigās vi8enā jaukā dienā uzkārās un slēdzot iekšā rakstīja daudzus jo daudzus punktus stundām ilgi(neatceros kāds bija teksts pirms punktiem). Otrā reize sākās ar to, ka uz īsu brīdi atslēgtais internets negāja, turpinājās sviestaini ar aizdomām, ka saplīsusi tīkla karte, turpinājās sviestaini un beidzās ar to ka vienā jaukā dienā viņu nevarēja ieslēgt, jo viņš paziņoja ka nevar atrast kādu folderi (system32 laikam).

Tad ja vaina ir programmatūrā - vai to nevar kaut kā izlabot ?
Romija
Piedod, nesapratu pareizi, ko domāji ar vārdu "uzkārās"! Tas, ko Tu apraksti ir diezgan mulsinoši, jo katrs norāda uz kaut ko citu. Boot failure norāda uz iespējamu cietā diska vainu. Arī system32 neatrašana norāda uz cietā diska vainu. Par tīklu grūti spriest.

Vainu programmatūrā var labot pārinstalējot. Servisā tas, protams, maksās, bet, ja Tev ir pazīstams kāds cilvēks, kas to var izdarīt mājas apstākļos, tad tas nav īpaši sāpīgi. Pat dokumenti saglabājas.
W-Shadow
CITĀTS
Kad kompis uzkārās - šajā gadījumā viņu nebija iespējams ieslēdzot tikt līdz boot screen (tā vismaz to dēvē viena no manām programmām - tā daļa kad rāda, ka windowsXP lādējas).


Manuprāt, tas, ka datoru nav iespējams pat normāli piestartēt, lielākajai daļai cilvēku asociējas nevis ar "uzkāršanos", bet gan ar *lielām* problēmām smile.gif

CITĀTS
Pirms viņš pirmoreiz uzkārās viņš diezgan regulāri slēdzot iekšā uzmeta tekstu disk boot feilure (...)


Ja rāda paziņojumus par diska problēmām un folderu atrast nevarēšanu, tad, manuprāt, vispirms der veikt visacīmredzamāko lietu - noskenēt cieto disku. Start -> Run, ieraxtīt "cmd" (smukumam tongue.gif ), pēc tam jaunatvērtajā komandlogā "chkdsk", pēc izvēles var pielikt flagu "/F"...

BTW, automātiski palaižamo programmu saraxtu var ērti rediģēt programmā Autoruns no Sysinternals. Tās pašas firmas mājaslapā var atrast vēl pāris ļoti noderīgas (un bezmaxas) utilītas.

P.S.

Mjā, Etasi jau pasteidzās smile.gif Svarīgos dokumentus pirms pārinstalēšanas var pārkopēt uz citu diska sadaļu vai CD...
Sol Invictus
Nu, labi - ar uzkārās es šoreiz domāju pakārās jeb pavisam nopietni galīgi nobruka. Cik es saprotu no kāds neizprotamas personas kuras darbā kompi laboja otro reizi viņam toreiz pārinstalēja XP, bet tā atrakcija ar word bija jau pirms tam bija uz laiku pazudusi un tagad atkal sākās.

W-Shadow, es nesapratu - kas man tur jāskenē un kas notiek kad viņu noskanē ?
W-Shadow
Cieto disku derētu noskenēt. Ja ir problēmas ar failiem, vaina var būt arī diskā pašā. Attiecīgi - jāpārbauda, vai nav radušās kādas problēmas, varbūt pat bad sector'i....
_BijušaisPareģis
Varu teikt tikai vienu - sp uz pareizo pc ir traapiijusi... grin.gif
Nee bet kas taa pa firmu kur tu pirki? Karoch, kas to pc komplekteejis? Gribeetos vnk uzzinat, kuraa firmaa ir tik labs "garantijas serviss"... rolleyes_a.gif Pat orx, kas pirka kkaadaa jeecenes firmaa MBizness, pa visu to gadantijas laiku (laikam bij 3 gadi) vinsh bija nesis kaadas paardesmit reizes (puse no iemesliem - vnkaarsha chakareeshana "aiz neko dariit" laughing.gif ), un vienmeer vinjam sataissiija... Ja nebuutu garantijas, man liekas ka visi tie vinja remoti krieti paarsniegtu to cenu, pa cik vinsh savu pc nopirka.... wacko_a.gif Nu, karoch - kas taa pa firmu? whistling.gif
Shadowstalker
CITĀTS(erty @ 04.01.2005 15:46)
Varu teikt tikai vienu - sp uz pareizo pc ir traapiijusi... grin.gif
Nee bet kas taa pa firmu kur tu pirki? Karoch, kas to pc komplekteejis? Gribeetos vnk uzzinat, kuraa firmaa ir tik labs "garantijas serviss"... rolleyes_a.gif  Pat orx, kas pirka kkaadaa jeecenes firmaa MBizness, pa visu to gadantijas laiku (laikam bij 3 gadi) vinsh bija nesis kaadas paardesmit reizes (puse no iemesliem - vnkaarsha chakareeshana "aiz neko dariit" laughing.gif ), un vienmeer vinjam sataissiija... Ja nebuutu garantijas, man liekas ka visi tie vinja remoti krieti paarsniegtu to cenu, pa cik vinsh savu pc nopirka.... wacko_a.gif Nu, karoch - kas taa pa firmu? whistling.gif
Ka tik ne "Kaimiņbomzis Ivanuška SIA". A orxam gan labs garantijas serviss, parasti, ja pats kaut ko čakarē, tad tas vairs nav par brīvu.
Niamh
Taa....viss, man ZB jau rakties pa literatuuru nesaprotamaa tehniskaa valodaa, kuru es nihuja nesajeedzu!!!!

GARUMZIIMES, tauta, es gribu garumziimes!!!!!Tildes birojs juus sakaat? Ir jau ir, bet nerubiii!!!!Vai nav vecs? Naz, man i 2002...It kaa jau i vecs, bet neko jaunaaku neesmu redzeejusi.
Default valoda i latviesu. Tad nu kaads vareetu man pastaastiit, KAAPEEC, pie visaam velna vecmaaminaam, vins nerubii?! Un kur tad iisti ir jaalien, lai taas garumziimes uzliktu....

EDIT: Nu bet taks NAV NEVINA karoga!!!Ne tur apaksaa ne citur!!! pinch.gif
_BijušaisPareģis
Shadowstalker - domaa vinsh teica "ziniet, es tur nospiedu to un to un tad man negaja WINs...". Nu es nez, ko vinsh tur muldeeja, bet ar vairumu probleemu vinsh tika galaa bezmaxas... laughing.gif

KAZA, tev vispaa iz uzmesta lv.. ai, nu... nu, karochi, tev lejaa, joslaa, var redzet tadu zilu kubiku kur raxtiic "EN" vai "RU" vai "LV" vai veelkaukas? ja nee, tad tev veel jauzstaada taas valodas, to rakstiishanu es atstaashu kada cita zinjaa, bet ja tev ir redzami tie burti, tad prosta uzslied kursoru uz rakstiishanai paredzeetaas vietas, un uzspied "LV"... visam vajag iet... aa, un tev veel vajaga zinaat, kura poga uz uzlikta (ja IR uzlikta) miikst. vai garumziimeem... aida, chau... rolleyes_a.gif
Romija
Apakšā stūrītī pie sarkanā karodziņa jāizvēlas klaviatūras izkārtojums. Varbūt Tev vienkārši garumzīmes ir uzliktas uz citu taustiņu!
Grims
Ekrāna labajā, apakšējā stūrī, starp visādiem citiem sūdiem, vajadzētu būt tādam kā karodziņam. Ja tas nav Latvijas tad tepat arī ir problēma. Ja tas ir Latvijas tad uzbrauc virsū ar peli. Pēc brīža parādīsies uzrakstiņš "Latvian (*)", kur zvaigznītes vietā simbols, kas jāspiež lai iegūtu garumzīmes.

Ja karoģelis ir ASV, Krievijas vai Paragvajas, tad nospied uz tā labo pogu un atkarībā no tā, kas tev tur parādās vai nu nospied uz "Latvian (')", vai arī uz "properties" un tad logā, kas atvērsies, izvēlies "Latvian (')".

Tas pats jādara gadījumā, ja uzbraucot virsū ar peli parādās "Latvian (~)", jo ir nāvīgi stulbi izmantot garumzīmēm tildes taustiņu.
Andza
Ja nav karoga, tad pianistam nav likts laadeeties defaultaa. Nu ````aa, ejam start->programs->Tildes birojs->tastatuuras pianists. Tagad karogam vajadzeetu paraadiities.
Sol Invictus
CITĀTS(Shadowstalker @ 04.01.2005 15:48)
CITĀTS(erty @ 04.01.2005 15:46)
Varu teikt tikai vienu - sp uz pareizo pc ir traapiijusi... grin.gif
Nee bet kas taa pa firmu kur tu pirki? Karoch, kas to pc komplekteejis? Gribeetos vnk uzzinat, kuraa firmaa ir tik labs "garantijas serviss"... rolleyes_a.gif  Pat orx, kas pirka kkaadaa jeecenes firmaa MBizness, pa visu to gadantijas laiku (laikam bij 3 gadi) vinsh bija nesis kaadas paardesmit reizes (puse no iemesliem - vnkaarsha chakareeshana "aiz neko dariit" laughing.gif ), un vienmeer vinjam sataissiija... Ja nebuutu garantijas, man liekas ka visi tie vinja remoti krieti paarsniegtu to cenu, pa cik vinsh savu pc nopirka.... wacko_a.gif Nu, karoch - kas taa pa firmu? whistling.gif
Ka tik ne "Kaimiņbomzis Ivanuška SIA".
*SIA ''Dators Tev'' kuģu ielā 11 Rīgā (t.i. Pārdaugavā pie vanšu tilta) mana mamma, kā par nelaimi, lūdza palīdzēt datora pirkšanā manam tehniskā-it-kā-kaut-ko-sajēdzošajam brālēnam, kuram laikam gan tobrīd bija nedaudz atmiekšķējušās smadzenes.
Romija
CITĀTS(saule pazare @ 04.01.2005 19:43)
mana mamma, kā par nelaimi, lūdza palīdzēt datora pirkšanā manam tehniskā-it-kā-kaut-ko-sajēdzošajam brālēnam, kuram laikam gan tobrīd bija nedaudz atmiekšķējušās smadzenes.


Ūja, nevajag jau uzreiz tā gānīties! mad.gif Mēs, datoriķi, esam tādi paši cilvēki kā Tu, katrs var kļūdīties. Lai tas, kurš nekad nekļūdās, met pirmo akmeni! wacko_a.gif

Es arī pērku datordetaļas veikalā, kuram ir vienkārši lieliska apkalpošana, bet servisam ir ļoti slikta slava. Dažreiz vienkārši nenoveicas un sanāk nopirkt brāķi. Nevienam to negribās, tāpēc arī servisā cenšās izdarīt visu, lai tomēr dators iet arī ar brāķēto detaļu. Dažreiz izdodas, dažreiz ne, bet arī tur strādā tikai cilvēki.

mad.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2023 Invision Power Services, Inc.