Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Apslēptie talanti
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Arhīvs – NK
vientuļniece
Zinu, ka kādu laiciņu atpakaļ te tika runāts par indigo bērniem, bet man tā joprojām ir aktuāla tēma, jo es pati esmu indigo bērns. Esmu lasījusi grāmatas par tiem un arvien pārliecinos, ka šādu bērnu mums apkārt ir tiešām daudz. Latvijā gan par to tik atklāti nerunā, kā arī es nevarēju sameklēt nevienu mājaslapu latviešu valodā, kas būtu veltīta indigo bērniem. Ja jums ir interese, tad var palasīt angliski: http://www.indigochild.com; http://forums.delphiforums.com/Indigo_kids/start; http://www.indigofuture.com.
To, ka ir tādi bērni, uzzināju pirms kāda gada. Pirms tam es atklāju to, ka protu redzēt auras. To, ka esmu savādāka, sapratu jau krietni pasen, jo manas domas atšķīrās no vienaudžu uzskatiem.
Vispār man ir vienalga, ka ir tādi cilvēki, kas nesaprot to, ka blakus viņiem ir arī cita pasaule, jo tā jau ir viņu problēma! smile.gif Bet, kad ienācu šajā forumiņā, sapratu, ka jauniešiem tomēr interesē mistiskas (kas patiesībā nemaz nav tik mistiskas) lietas.
Jūsu domas? Varbūt jums arī ir kāds apslēptais talants, un jūs jūtaties savādāki kā citi?
Uhhh... baigi gari sanāca, bet man patīk rakstīt smile.gif
Elepele
He, man arii ir talants. Bet paiistam. Man it kaa ir migreena (sashaurinaati asinsvadi galvaa). Bet tas jau nau nekas. Ja man kaadudien iesaapaas galva (tas notiek diezgan biezhi) tad zinu ka driiz vai arii naakamajaa dienaa mainiisies laiks!!! w00t.gif Piemeeram shoriit- no riita lija un man saapeeja galva, tad paacpusdienaa spiideeja saule un bija dikti silts! happy.gif Nav jau nekas iipash ,bet tomeer huh.gif Taa man ir jau divus gadus


P.S. Katram jau ir talanti, piem. ausu kustinaashana u.t.t.
Sol Invictus
uudensviira-laikmeta-murgi-2 pirmie ir sheit
Man ir apsleepts talants guleet un blenzjot griestos filozofeet par visuma izcelsmi...
vientuļniece
Astiit, galva tev var sāpēt no laika apstākļu maiņas. Manai draudzenei ir tāpat. Man atkal galva sāp, kad ir 3.laika prognoze. Galva var sāpēt arī no nomākta garastāvokļa un "smagām" domām.
poga
es esmu sawaadaaka...tas naw iistais waarc...es wienkaarshi esmu iipasha...wiedoklis man wisur un par wisu ,protams, ir saws...demonstratiiwi....iipasha es arii taadeelj,ka atshkjiriibaa no rozaa chixiiteem [piedodiet,ja kaadam te winjas makten patiik] es waru uzklasiit un arii pienjemt citus cilweekus taadi kaadi winji patiesiibaa...un atklaajas wiena diewiiga lieta-nekaadas teeloshanas,nekaadas liekuljoshanas...tikai patiesiiba...tas nebuut nenoziimee,ka man naw draugu...esmu ljoti draudziigs un komunikabls cilweex ar tiexmi runaat...un iepaziit...warbuut juus te wisi tagad domaajat :"ak taa poga,nez ko sadomaajusies no sewiim,celj sewi debesiis..." utml. bet ja jums taa tiik-domaajat arii...es sewi miilu un wispaar es esmu forsha...[re kaac laps secinaajums beigaas sanaaca!] grin.gif
p.s.es maaku kustinaat ausis....un lepojos ar to grin.gif cool.gif
Grēkmeistars
Nu daudziem šķietu jocīgs cilvēks, jo ticu brīnumiem un man ļoti patīk izdomāt nereālas lietas... tāda esmu... smile.gif man mežonīgi patīk dzīvot sapņos... grin.gif rolleyes_a.gif
Elepele
CITĀTS(vientuļniece @ 26.08.2004 19:44)
Astiit, galva tev var sāpēt no laika apstākļu maiņas. Manai draudzenei ir tāpat. Man atkal galva sāp, kad ir 3.laika prognoze. Galva var sāpēt arī no nomākta garastāvokļa un "smagām" domām.

nu bet to var saukt par talantu.....smagu domu man nav. veel es protu kustinaat naasis kaa trushi to dara laughing.gif w00t.gif
indigo-crystal
Visiem savādajiem un jocīgajiem, vientuļajiem un nesaprastajiem, atstumtajiem un nenovērtētajiem auru redzētājiem un domu lasītājiem, visiem, kam liekas, ka viņi ir "speciāli", bet neviens viņus nesaprot

www.geocities.com/jaunalaikmetaberni

ir īstā vieta, kur iepazīties ar sevi, secināt, ka pasaulē ir vēl daudz tādu, un atrast sev līdzīgos.
Boņa
Ak Dievs, kādi te sevi stāda augstāk par citiem, visi ir vienādi, jūs neēsat īpašāki par citiem, tas, ka redzet kaut ko, ko citi neredz, nenozīmē, ka jūs esat "īpaši".Visi vienādi, visi īpaši, visi mazas daļinas, viss.
She_Elf
laughing.gif atljaushos par sewi pasmieties laughing.gif un man ir taadas iipashas speejas, grin.gif kaa guleet wisucaurudienu un necelties augshaaa grin.gif ,
prasiit neiedomaajami daudz laika lai beigtu eeest aabolus grin.gif un wisaadas citas diiwainiibas laughing.gif laughing.gif
kniediite
es arii waru kustinaat ausis bet to neuzskatu par neko iipashu
toties es waru labaas kaajasd iikshi (nekustinot citus pirkstus) pakustinaat diezgan daudz uz saaniem pa kreisi ......smile.gif laughing.gif
novemberunge
Man liekas ka šeit visi ir īpaši! Tam šitais, tam tas! Pati arī esmu dīvainīte grin.gif
Martins
Es arī esmu ļoti īpašs! Es varu sasprindzinot muskuļus pārvietot asinsvadus, kuri atrodas zem ādas plaukstu virspusē. Izskatās mazliet pretīgi, bet es neskumstu. Vēl es varu mazliet pakustināt ausis. Un knakšķināt kāju pirkstu locītavas. Liels labums no tā nav, bet es vismaz neesmu tāds kā visi citi pārējie pretīgie koformisti-meinstrīmisti! Viņi visi ir tik parasti! Labi, ka man tas nedraud! wacko_a.gif
Hareki
AK Vai cik te visi iipashi - mana iipashiiba shajaa plejaadee vareetu buut taada, ka es atskjiriibaa no jums visiem ne ar ko iipashu neizceljos
***Dancing_Queen***
man ri apsleepti talanti.. wispaar esmu talantiiga, gandriiz wisu waru izdariit.. it kaa skaitos baigi forshaa.. bet iisteniibaa mans wiedoklis tik nenormaali atshkjiras... tas ir diiwaqini.. bet es wisu uztweru sawaadaak... wieniigais ko taa reaali maaku ir sawaa klasee nodkriet 60 m noskriet wisatraak.. tas ir ssjniegums, bet gan jau kaadu talabntu arii atklaashu..
Ginta
Maaku paredzeet naakotni(to var arii saukt par intuiiciju!),un paarvaldiit sauli un debesis
kniediite
njaa es arii maaku krakshkjinaat kaaju pirkstus.....citiem tas kriit uz nerviem bet man jaw kluust par taadu aka atkariibu!!!!!! smile.gif
grapefruit
Katrā cilvēkā ir kaut kas īpašs, nelaime tā, ka viņš pats to bieži neapzinās, bet tas īpašais tiešām ir, tā nu ir sagadījies, ka es nevaru sevī neko īpašu atrast, un nezinu vai man kas tāds ir, bet ļoti ceru, ka ir grin.gif
..:Kerija:..
Katram ir savi talanti.... citam tie jau ir ielikti šūpilī, citi tos atraod dzīves laikā, bet citi to neatrod nekad, bet tādi ir katram...
Es zinu, ka es sevī vēl neesmu atradusi talantu, bet es to dažkārt arīdzen nemaz nevēlos atrast, jo... vēlos dzīvē izsisties saviem spēkiem, ne talantu dēļ!
Fijusska
man drosi ka ir savi talanti, bet neesmu veel atklajusi. man dazreiz liekas ka ir kaadas apsleeptas spejas bet isteniba, taa jau laikam liekas daljai cilveeku. wink.gif nu ko, es ceru ka man tadas ir! smile.gif
aFēra
Visi te ir optimisti, reālisti, bet es esmu pesimiste. Vienmēr atrodu kaut ko ļaunu, perfektā un apliecinu, ka tas perfektais nav perfekts. Vārdu sakot, es protu zīmēt, dziedāt, esmu laba aktrise, domraxti vienmēr man ir augsti novērtēti, mani sacerējumi patīk visiem un valodas man padodas sevišķi labi. Tomēr, es nesaskatu nekāda talanta. Vienkārši, es protu un viss. Man nav talantu. Es esmu tas, kas esmu. Citi saka: "Perfekts darbs! Paskaties, kādu ainavu tu uzzīmēji!" es pretī: "Koks līks, meitene nesmuka, vējš slikti saredzams..." bezgalīga uzskaite.

Talantu nav, tie noteikti nava galvas aizlikšana aiz galvas, deguna kustināšana, austiņu kustināšana. To jau es saucu par māku. Māku zīmēt, raxtīt, fantazēt utt.

Īstas izpratnes par "Talantu" ir reti kuram.
Roviela
Savas spējas un talanti ir visiem. Katram un bez izņēmuma. Tikai dažādi. Viens ir talantīgs skulptors, otrs ir talantīgs sētnieks. Bet ne visi paši spēj tos savus talantus atrast. Talants nozīmē tikai to, ka vienu vai otru lietu ir vieglāk un ātrāk iemācīties vai darīt, kā citu. Vieglāk kā teorētiskam "vidējam cilvēkam".
Es neprotu zīmēt, bet man ir muzikālā dzirde un puslīdz laba balss, tāpēc es mācījos dziedāt. Man ir laba loģiskā atmiņa un domāšana, tāpēc mana izvēlētā profesija ir saistīta ar informātiku. Un tā tālāk.
Pašam attiecībā uz sevi, tas, ko vari, protams, ir dabiski. Īpaši tas ir tikai salīdzinājumā ar citiem. Jā, un ja vari, tad vienmēr gribas varēt labāk - perfekcionisms ir asinīs, it sevišķi māksliniekiem.
Spēja un nosliece vēl nav talants. Talants būs tad, ja vēl iegūsi zināšanas. Un ja daudz zināšanām un spējām nāks klāt vēl arī daudz darba (prakses), tad tas jau būs ģēnijs grin.gif . Pilnīgi vienalga, kurā jomā, kaut vai acu izkrāsošanā.
Andza
Jums, daargie, ezoteerikas, kabalistikas, chakru un zobu feju miiljotaajiem marsh South Park skatiities vai veel veseliigaak Fuko Svaarstu palasiet. Tur bez sava gala Indigo beernu. Heh.

Protams, ka es ceru, ka man ir kaads apsleepts talants. Es ljoti veeleetos sist cilveekus ar zibeni, bet veel neesmu iebraucies kaa. Citaadi mani vienkaarshi nomaac mans beztalaniigums. Bet tagad varu paarlieku necensties maaciities vai darboties, jo zinu, ka citi vienkaarshi nesaprot, ka esmu iipashs - varu sist ar zibeni! (tikai veel nesanaak)
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.