Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurš no šiem ļaunajiem ir vis krutākais?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2, 3
harry
Nezinu, kā citiem, bet man jau vislabāk patīk Voldis. grin.gif
Rusell the carrotstork
malfojs ir vikrutaakais no shitiem jefinniem, bet voldemorts vienkaarshi rullee!!!

happy.gif
kapeiks
Protams, ka VOldemorts ir viskrutākais. Viņš ir Valdnieks, Lords, pārējie tikai pakalpiņi, tāpēc aŗi nav kruti.
maija
TUMSAS PAVĒLNIEKS!
Winged
Nju vispar kādā zinja krutākais??? Man liekas,ka vis.... ir Bellatrise,jo būdama sieviete var nogalinat un spidzināt cilvekus!! Pretigi!!
Fijusska
Voldemorts, bet abi paareejie arii labi!
Hikari
Kopā viņi veido īstu ļaundaru alianci, bet viskrutākais ir Voldemorts!
***Dancing_Queen***
Voldemorts.... nu winjsh ir wisljaunaakais, tad jau arii wiskrutaakais, bet Luucijs Malfojs ir taads ne wisiem ljauns, bet tomeer arii forshsh...
Trusite
bez shaubaam Voldy is da best!!!!!!!
es doamaaju, ka divu domu nemaz nav! wink.gif
Matrikss
laikam jau malfojs....
Grēkmeistars
Voldemorts rullē...viņš ir krutākais ļaunais wink.gif
Roze
Man liekas ka Vuldemorts!!!!! ohmy.gif
fishbone
Man jau liekas, ka Malfojs, bet no otras puses taac pakaljskreejeejs un taadaa gadiijummaaa nezinu. O Makneers! tas vislabaakais!
me...
DEaDnokS*
nju ja taa padomaa pa tiem launajiem tad jau Voldis
Laupītājmeitēns Ronja
Vārdā Nesaucamais........
Taču Bellatrise ir vienkārši ļauna.
Un Lūcijs ir parasts nāvēdis ar kuru mēs esam iepazīstināti sīkāk tāpēc, ka viņš ir vienam no Potera skolas biedriem, kas pats ir stāstā svarīgs tēls(Drako), tēvs rolleyes_a.gif
maksligais_intelekts*
njuuu manuprāt nevienC no viniem nav kruts
Bet nu izveleējios Voldemortu nezinu kamdēļ tiesi tāda izvēle :blink: Varbūt vnk tamdēļ,ka grāamta viņs ir viens no SVARĪGĀKAJIEM
laughing:angel
i think Voldijs! nu vismaz man taa skiet laughing.gif
shtepsels
Truls jaut. Man leikas ka no shiii 3-nieka Voldiits
Ragainīte
Nu Voldemorts no šiem ( bet tikai nošiem)viskrutākais. Īstenībā jau man ne visai tie ļaunie blush.gif
grapefruit
Ja viskrutākais nozīmē
visļaunākais, tad noteikti Voldis
ja visuzpūtīgākais, tas Lūcijs... laughing.gif
Fijusska
Nu malfojs bija kruts 2. filmaa, kad apgaazaas, un kopaa ar dobiju, tak graamataa normaalais vecis. Belatrisi vienkaarshi ieniistu, par siriussu. Tak savas domas nemainu, Voldemorts, ir kruts ljaunais varonis, tak vareeja buut vairaak humora izjuutas vinjam!:D
taty
Nav divu domu, tas ir.... VOLDEMORTS laughing.gif Tiakai vinsh
minta
pats ljaunaakais ir pashi-zinaat-kas
Ļipa
Ak, šausmas, kur jūs vispār, ko tādu izdomājāt??? laughing.gif
Nu es balsoju par vēso tipu Malfoju. Nu Voldemorts ir voldemorts, es viņā neko krutu nesaskatu, dariet ar mani, ko gribiet, bet nu es neko tādu ievērības cienīgu viņā neredzu. whistling.gif
Naiya
Bellatrise.. viiņa bija vienkārši pretīgi ļauna.. un skaista vēl! (skaistums nogalina vai kaut kas tādā garā wink.gif )
emily
man patiik luucijs malfojss... vinshs ir veesais dzeks.... laughing.gif
visiem samaitaa dziivi... malacis....
nez... man liekas, ka vinjshs ir labaakais
Inx
Voldijs, protams... viņš ir foršs tēls... wink.gif
Tomēr krutākais jeb spilgtākais izdomātais ļaunītis pasaules vēsturē parādījās Zvaigžņu karos – Dārts Veiders. Viņš ir oficiāli atzīts par vispasaules kolorītāko ļaunīti...
skatitajs_no_malas
Protams, ka Malfoja kungs:) Kurs gan vel varetu ar tik pievilcigu eleganci splaudit nezeligas piezimes? (Voldijs gan ari dudoja:))
Hysteria
es domaaju, ka Voldijs whistling.gif
Namejs
Man domāt ka Bellatrise. Sieviete - ļaundare, tas tak ir nenormāli stilīgi.
Maxwels
Viennozīmīgi, ka Voldemorts. Viņš taču ir visa ļaunuma pavēlnieks un caur un caur nelāgais stāsta varonis. Man šķiet, ka viņš ir viskrutākais ļaunais un citi viņam pretī stāties nespēj.
Shadowstalker
Protams, ka Voldemorts. Viņš prot visvairāk, viņš ir krutākais.
The Master
Protams visvarenaakais ir Voldemorts, lai gan ljauna ir arii Bellatrise- man no vinjiem trijiem vinja patiik visvairaak...
Bille
Nezinu..laikam jau Voldemorts..jo par vinnu paarsvaraa runaa!Abi paareejie ir tikkai taadi bandinieki=)
Ungaarijas ragaste
Balsoju par Voldemortu. Viņš prot visādas negantas burvestības, runā šņācmēlē un vispār ir galvenais ļaunais tēls. devil.gif
Švilpaste
a kāpēc tur nav Tārpastis? laughing.gif Viņs jau ar' nav nekāds eņģelis.
Katrā ziņā viskrutākā ir Belatrise, vai kā nu viņu sauc. Tie drausmīgie smiekli, būū!! grin.gif
Namejs
Viskrutākais ļaundaris ir - Dūdijs. Viņš taču arī skaitās pie "sliktajiem", vai ne? Viņam bija viss. Nauda, vara, spēks, miesassargi, paika cik grib un kad grib...Tikai ar meitenēm tā pašvakāk.
Shadowstalker
CITĀTS(Namejs @ 29.12.2004 13:20)
Viskrutākais ļaundaris ir - Dūdijs. Viņš taču arī skaitās pie "sliktajiem", vai ne? Viņam bija viss. Nauda, vara, spēks, miesassargi, paika cik grib un kad grib...Tikai ar meitenēm tā pašvakāk.
Acīmredzot, vēl nebija iemācījies pilnīgi izmantot naudu.
Tots
Man šķiet ka Lucis jo viņs man iepatikās otrajā filmā viņš ir tāds Atrs Asss Augstprātīgs. Ļaunie tēli arīir forši.
Shadowstalker
Viņa ātrdarbību kautkā nepamanīju.
Reksa
Visforšākais varētu būt... Lūciuss Malfojs vai Voldemorts! huh.gif
Abi tādi :blink:
crazy angel
noteikti Voldemorts.....nevis kaads cits... grin.gif
Aeris
Voldemorts ir baigi varens, tāpēc jau ir kruts!
morticia
voldemorts jau nav kruts un vinjsh vienmeer paraadaas tikai graamatas beigaas.. un vinjaa nekaa iipasha nava tikai vinja neizmeerojamaiz ljaunums.. bet viskrutaakais ir malfojs vecaakais.. skaists, ietekmiigs, bagaats, arii ljaunc vnk krutaakais no tiem visiem ljaunekljiem.. grin.gif
gwinerva
Voldemorts!
Viņš ir ļauns un no viņa visi baidās.Voldemorts pats to zinu un tāpēc var justies kruti. grin.gif
shary
vienozīmīgi ka Voldijs....nu viņš ir visļaunākais, tādēļ ar viskrutākais :blink: laughing.gif
~eviic~
Nu protams ka Voldemorts!
Nestors Grems
nu bez šaubām Voldis
zakkite
Kādā ziņā kurtākais? grin.gif Nu..es teikšu ka Bellatrise, viņa ir sievite tongue.gif un viņa ir viss krutākā... whistling.gif
lil`skater
Nobalsoju par Luuciju Malfoju. Taa jau arii ir.

P.S. - nevis Luucius bet gan Luucijs Malfojs
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.