Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai tu gribētu būs Emmas vietā?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Diskusijas
Lapas: 1, 2
adata
grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif

[Briidinaajums citiem pavedienu saaceejiem, shaadi luudzu pavedienus nesaakt!!!]
Murrr...:)
he he he ....nju nobalsoojuu pa nekada gadinumaa..... njuu ja....man vinja nepatik.. nee fujj pe.. .a bett tomer nozelooju pa tooo atbildii.. vajadzeja labakk palsott pa pedejo.. nju tukshumu.. lai kas tas arii butu..,... happy.gif
***Dancing_Queen***
jaa, kaapeec ne?? daudz naudas, tiiri normaali wiss paareejais, jaa wareetu gan shaadi padziiwot.. buutu normaali, weel pie tam Anglijaa dziiwot...
Winged
Nu protams,ka popularitātes,slavas un naudas delj to gribetu daudzi... Jā,iespejams ari es, tachu ja mans liktenis bus labveligs ari es kat ko tadu sawa dzive sasniegshu!!!
Hikari
Es nemūžam negribētu būt tās...vietā! Nu un ,ka daudz naudas... getlost.gif
poga
teikshu skarbi-gribeet naw kaitiigi! whistling.gif
fishbone
Shaubos vai gribeetu. Man vija baigi nepatiik. njimaaku izskaidrot.
me... huh.gif
betty
Es jā kas tur slikts only labumz ! ! !
takaa pirms balsojiet padomaajiet ! wink.gif
Emma
Jaa, gribeetu gan buut vinjas vietaa, jo vinja ir smuka peec izskata(kas man nav tik daudz), slavena, bagaata... Gribeetu buut vinjas vietaa...
K.A.I.
Nu un kas ka meiteneem. Es neesmu meitene bet tik un taa atrodu savu veidu kaa paust savu vidokli,un es saku ka gribeetu.
Fijusska
nu varbuutaas. bet iisti nezinu. teelot hermi jau buutu forshi. tachu negribeetu butt taada kaa emma! tongue.gif
Emma
Es jau arii negribētu būt perfekta kopija, bet tikai iegūt tādu smukumu kāds ir viņai!
aicha
Kāpēc gan ne! Interesanta dzīve, slava, nauda... Man patiktu tā dzīvot. rolleyes_a.gif
ladymoon
es uzspiedu ,,varbuut". Man vinja taa ne paaraak, bet...
Grēkmeistars
Es nezinu varbūt uz dažām dienām varētu pamēģināt... wink.gif savādāk gan ne... man patīk būt man grin.gif
~Vanesa~
Es negribētu. Man viņa nepatīk liekas viņa ir ļoti iedomīga. Bet galvenokārt negribētu arī tādēļ, kaviņa man neliekas nekāda labā aktrise. Nu bet smuka gan es gribētu būt.
Matrikss
kapēc tikai meitenēm...ir jau arī zēni kas gribētu būt viņas vietā...es jau nu neesu no tiem bet tik un tā...
laughing:angel
kaa tad zeens vareetu teelot Hermioni?! taa tik buutu parodija...
nju es iisti nezinu vai veeleetos buut vinjas vietaa...
faniite
Neesmu iisti drosha, ka gribeetu buut vinjas vietaa. Manupraat vinja ir palikusi mazliet iedomiiga un arii izveeliiga (par puishiem runaajot, jo tad vinja ar Danu, tad ar Tomu un tad veel visbeidzot ar Ruupu(kaut kur sheit to izlasiiju, tikai neatceros kur)). whistling.gif
gwinerva
Nezinu vai gribeetu. wink.gif
Man jau gandriiz nebuutu savas personiigaas dziives. sad.gif nevareetu vairs aiziet uz makdonaldu,jo tikliidz tur ieetu visi saaktu skatiities.Vai arii prasiit autograafus un fotagraafeet. unsure.gif Tad jau taa vairs nebuutu normaala dziive. wink.gif
zakkite
Nee es negribeetu buut Emmas vietaa, bet es gribeetu buut aktrise,vot to es toch gribetu... tongue.gif Njaa cerams ka kadreiz tas piepildisies rolleyes_a.gif
emily
varbutt... getlost.gif
bet domaaju, ka jaa bet ne uz iugu laiku, ar kaadu wienu nedeeljupietiktu
Ledene
Nē. Jo viņas dzīve jau ir sabojāta. Viņa vairs nevar izbaudīt normālus tīnītes gadus... un tā viņas lielā money arī ir sapelnīta, vienīgi pateicoties pasaulslavenam scenārijam.
addnill
Nezinu...bet man liekas, ka varētu gan!Kameras ir tādas melnas un jaukas...arī visas tās spuldzītes visapkārt nekož...vēl tur ir jauks režisoronkulis- viņš visu paskaidro!hehehehe, nē nu es jau par kameru trūkumu dzīvē nesūdzos...man tās tīri labi patīk!Var pat sadraudzēties, ja labi grib!
i`m_GriM&EviL
Nu es tikai varbūt, jo viņa katru dienu var satikt Danielu, Tomu, Rupertu, Džeimsu, Oliveru... wub.gif un pietam tik foršu lomu spēlē whistling.gif ! Bet no otras puses es negribētu būt tāda ...
rence
Kaapeec gan ne?
Manupraat, vinjai viss ir savaas vietaas + arii viss cits ir oki smile.gif
Taa ka vareetu jau iemeegjinaat.... cool.gif
Ledene
CITĀTS(addnill @ 03.02.2005 20:13)
nē nu es jau par kameru trūkumu dzīvē nesūdzos...man tās tīri labi patīk!Var pat sadraudzēties, ja labi grib!
*


Jā, tu jau mums esi korepondente, ne? laughing.gif Tas mums abaam kopiigs grin.gif

CITĀTS(rence @ 06.02.2005 16:01)
Kaapeec gan ne?
Manupraat, vinjai viss ir savaas vietaas + arii viss cits ir oki  smile.gif
Taa ka vareetu jau iemeegjinaat....  cool.gif
*


Kā to saprast - vinjai viss ir savaas vietaas + arii viss cits ir oki smile.gif ??
Bezastis
no vienas puses jaa no otras nee............... tas, ka vinjai ir nauda ir labi, bet nav galvenais un nu jaa iedomaajaties cik baismiigi, ir ja ejot garaam visu laiku kads murminaatu vaardus Wingardium leviosa
Bulta
Jaa, man dikti patiik teelot... Un veel filmai - nu super! Veel es iedomaajos - miljomiem fanu daavanu... Stiliigi un bagaati dzeki apkaart... Ko nu veel var dotajaa briidii veeleeties? rolleyes_a.gif
pārsliņa
Nu ja nu reiz būtu tāda iespēja- kāpēc ne? Popularitāte, iespēja strādāat kopā ar slaveniem aktieriem, nauda... Nekāda vaina! Vēl pie tam man ļoti patīk aktiermāksla kā tāda! grin.gif
Aeris
Nobalsoju par "varbūt", jo esmu domājusi par to, kā ir, kad tu filmējies un esi slavena kino zvagzne. Pēc tam saprotu, ka tas ir ļoti nogurdinoši. Nav savas privātās dzīves.
Sharlotish
Man vinja nepatiik, bet varbuut es gribeetu buut slavena un spaaleet tik forshaas filmaas kaa HP huh.gif unsure.gif whistling.gif
Bandists
Varbūt gribētu...jo... visi mani apbrīnotu, vai ne?
dadzis
nu nee es neparko man aktiera dzive liekas tik gruta ka par to es pat nemaz negribu domat.pee!Emma ka cilveks un ka aktieris patik,bet tikuntaa ja man ar nazi pedraudetu es ilgi domatu silent.gif
BlueberryAnima
mja par to personigo dzivi vel butu japadoma, bet ta ka visu dzivi esmu bijusi peleka pele, kuru neviens neievero tad ja =gribetu gan
krikija:::
Nē-negribētu. Kāpēc?-es pati vēlētos sasniegt savus mērķus un sapņus un ja tas man izdotos es pati būtu vienkārši laimīga.
Viesis
Es nobalsoju "Varbuut", jo tev pasham jau nav taadas iespeejas. Bet es ljoti gribeetu buut Maksuura!
Draco_Girl
nju ja mani tieshi pieaicinaatu uz to lomu tad varbuut..... bet pashrociigi... neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee silent.gif
kvadrātsakne no priedes
Es gribeetu, jo vinjai ir forsha loma wink.gif
Mauvaise Mademoiselle Blanc
protams , ka gribētu... strādāt kopā ar Tomu būtu taču nāvīgais prieks wink.gif es PAR !!!
Patriote.
Varbūt sākumā man arī patiktu visa bagātība un shoping all the time laughing.gif bet ar laiku... unsure_a.gif

skumji silent.gif
nabaga Emma slavas nasta tik jaunai meitenei unsure.gif

neapskauzhu gan silent.gif
Mērija
Es nobalsoju par ''Nē''. Protams slava, nauda, shopings. Bet visi kas bojā dzīvi. Paparacī, nav privātās dzīves, visur seko kāds dullais - Nē, paldies. Tad jau labāk dzīvot savu problēmām bagāto dzīvi.
saulove
Varbūt, jo labāk man patiktos citas lomas. Bet rī no šādas es neatteiktos.Viņai palaimējās, ka viņu izvēlējās par vienu no galvenajiem personāžiem HP filmām.
scell_x
gan gribeetu, gan negribeetu buut Emmas vietaa.
Slava veel nevienam nav kaiteejusi, bet no otras puses taada popularitaate nettstaj vietu personiskajai dziivei...
yahoo_a.gif thumbsup.gif greedy.gif innocent.gif thumbsup.gif huh.gif wink.gif
toronto_meitene
Kapeec jums visaam tik daudz nepatiik Emma? Man liekas ka vina ir partiistam jauka. Es katraa gadiijumaa gribeetu buut vinjas vietaa! Pirmkaart, es miilu teeloshanu, un es miilu HP graamatas. Teelot HP filmaa buutu vislabaakaa lieta kas notiktos manaa dziivee. Arii, es miilu Dan un Rupert, taatad buutu kopaa ar vinjiem katru dienu, teelojot HP, tas buutu mans sapnis!

Arii, es nezinu ja juus to ziniet, bet Emma ir pilniigi normaala meitene. HP bija vinjas pirmaa filma. Pirms tam vinja nebija nekaada zvaigzne, vinjai nebija viens "agent", vinja tikai dabuuja Hermione's lomu taapeec ka vinjai ljoti piestaaveeja taa loma, un vinjai bija daudz talants. Taadeelj es nesaprotu kapeec tik daudz no jums runaa tik slikti par vinju. Vinja ir taada pasha kaa mees visas.
lil`skater
godiigi sakot jaa...man patiktos...nu es veeletos teelot Hermioni...a paareeja zinaa es veeleetos palikt tas kas esmu...es veeleetos atstaat savu dzimteni, gimneni un draugos...jo ar sho es lepojos..:] es veeleetos tikai no Emmas dabuut lomu...:]
shocked mouse
domaaju ka nekad muuzzaa! man tiiri labi patiik mana dziive...Un es tik daudz arii nezinu par vinjas dziivi lai gribeetu buut vinjas vietaa...
lil`skater
CITĀTS(pink cat @ 20.05.2006 19:01) [snapback]634825[/snapback]

domaaju ka nekad muuzzaa! man tiiri labi patiik mana dziive...Un es tik daudz arii nezinu par vinjas dziivi lai gribeetu buut vinjas vietaa...


pareizi teikts, bet tev nekad negribeejaas teelot Hermioni un but aktrisei?? diivaini...
Kaķurēgs
CITĀTS(kalamboliste @ 20.05.2006 20:11) [snapback]634907[/snapback]

pareizi teikts, bet tev nekad negribeejaas teelot Hermioni un but aktrisei?? diivaini...


Kam man tas. Labāk jau bez uztraukumiem visu vērot no malas.
unciz
žēl, ka nebija varianta "kāpēc ne?"
nu vienalga es atbildēju "jā" grin.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.