Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: 4. maiņa – bildes un atsauksmes
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > HP vasaras nometne
vinkija(zane b.)
Sveiiņi smile.gif kurš bija 4. maiņā
Raine
Es biju (laikam jau pēc nika mani pazīsti) grin.gif grin.gif grin.gif !
Alina
Raine, neticai taa esi tu!Tu tachu aceries mani es biju 4 mainja un puchu torni un mani sauc Aliina! blush.gif
Raine
Protams ka es!!! Kas tad cits būtu cienīgs nest vārdu RAINE.
Kas gan varētu tevi aizmirst, Alīn???
Varbūt piereģistrējies Kurbijkurnē, tad varēsim sarxti turpināt pa PZ.
_saulux_
Nu nezinu varbut tu aizmiri!Bet redzams ka ne! grin.gif
..::Kael::..
njaa es arii no ceturtaas nometnes esmu wink.gif tur mani sauca vaardaa, proti, Indars wink.gif lielaaks paarsteigums jau ir par tevi Aliin,ka tu te esi... grin.gif
eyedam
Gan skolas kausu gan kalambola kausu nometnes 4. maiņā dabūja pūces!



Acīmredzot mūsu aizdomas, ka trešajā maiņā nāvēži atriebjoties nolaupījuši prof. Saknīti, kas radās nometnes 3. maiņas pēdējā dienā, kad viņa vairs neieradā, bija pamatotas. Jo arī uz ceturto maiņu viņas nebija un herboloģijas un mikstūru stundās viņu aizvietoja prof. Zibzibiņa.



Sakarā ar to, ka Austere Bungādiņa tika pārcelta darbā uz Burvestību Ministriju, vāveru audzinātāja 4. maiņā bija Vilova, bet kalambola trenere bija Raine.












Kopbilde Pūces – Filozofu akmens ieguvējas













Vāveres Lūši Lāči













Profesori pēc pārvērtībām Iepazīstot apkārtni
agnesy
yo puucusss rullleee ja kaac zinaaatu kaa meees centaaamies visu dabuuut

jaaazzz arii es tur biju


[dubultposts]
_saulux_
CITĀTS(agnesy @ 25.08.2004 18:37)
yo  puucusss rullleee ja kaac zinaaatu kaa meees centaaamies  visu dabuuut

Nu ir tachu redzams ka mes sanjemaam 1 vietu kalambolaa un sanjemam tornju kausu zna4it mess LJOTI centamies! rolleyes_a.gif


CITĀTS(agnesy @ 25.08.2004 18:41)
jaaazzz  arii es tur biju

Es domaju tevi neviens NEVAREJA aizmirst Agnes!PREFEKTE! grin.gif

[dubultposts]
agnesy
njuzzz tas jau nekas ka man patika uzbljaut un taa taalaak........ whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif whistling.gif jaa nekassssssss
Raine
Centāties? grin.gif
Man likās, kapēc filozofu akmens atrašanas jums viss ir vienas vietas whistling.gif
agnesy
nekaa meees riktiigi visu dariijaaam.... tu nezini kaaa meees maaajas darbus pildiijaam smile.gif
Saara
Zheel, ka jums nebija Bungaadinnaa....Willowa kaadreiz bija kalambola trenere.
Raine
Paaugstinājums darbā, tā teikt. wink.gif
Džea
uh beidzot tad oieregistrejos redzu te iet pilna spara zel ka vel neviens lacis nav atsaucies
Saara
Jums bungaadinna vispaar bija un prof. Sakniite?
agnesy
noup. mums bija rumpumpele, zibzibinja, bitiite, villova, raine, maksuura.
'Natsy
sveicieni no manis - Villovas!!!!!!!!!1
agnesy
villova tavas stundas bija ljoti interesantas. it seviskji tad kad izpuutaas visi baloni.........
'Natsy
Es ļoti atvainojos, jo man arī ir žēl par tiem baloniem... Bet tā nav mana pamatprofesija, jo es esmu kalambola trenere un tikai aizvietoju prof. Bungādiņu, kamēr Miranda Miksūra atrastu vietā citu profesori...
Džea
Paslaik esmu redzejusi raini villovu un bititi.
Kur parejiem profesori
Sapņu Teātris
Me doesnt know sudgest to ask eyedam
Sneak
Nu tāāāāāāāāāā!
Pagājušās maiņas bija foršāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāākas!!!!! rolleyes_a.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.