Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kā Jūs ieguvāt HPgrāmatas?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
Lapas: 1, 2
DEaDnokS*
es nopirku vaikalaa un labi vien ir jo varu apskatiit kad vien gribu
Scorpse
Nu man nav savu Hariju, taapeec njemu biblioteekaa un man pastaavigii maajaas ir kaada, jo esmu pierakstiijusies 4aas biblioteekaas. smile.gif Nu nav man taads naudas, lai tagad visas vareetu nopirkt. Bet - buus, noteikti buus... smile.gif
angelin
Pirmo grāmatu nēmu bibliotēkā, (nožēloju getlost.gif )
Otro, trešo, ceturto, piekto no draudzenes. wink.gif
Aziz
Un kāpēc es neko nezināju? getlost.gif Kādā loterijā?
Man FA nopirka, FO uzdāvināja, pārējās aizņēmos.
Dafnee
grin.gif Pirmo un otro nopirka vecāki, trešo uzdāvināja draudzene, bet ceturto un piekto pirku pati!! Man patīk, ka visas ir pieejamas un var palasīt kad tik tīk... laughing.gif
Shadowstalker
Visupirms, aizņēmos no drauga... 1. līdz 3. man iespieda rokā un teica: "Lasi! Un nākamo nedabūsi, kamēt iepriekšējo neizlasīsi.". Pēc pirmajām trim nopirku tās pašas pirmās trīs arī sev un, sākot ar ceturto, arī pārējās, kad tās iznāca, nopirku.
Fijusska
nu es visas vairak vai mazak esmu pirkusi, tikai kadam divam man liekas cik atrceros 2, gframatai esmu bijusiklat pirksanas bridi! nu parejas man atnesa majas! protams pirktas(nedomajat, ka zaktas) grin.gif
mazā peciņa
Jāsāk domāt.
Pirmo grāmatu, man nopirka tante. Uz vārda dienu, vai dzimšanas dienu, neatceros uz ko tieši. Viņa tikko bija iznākusi. Sāku lasīt, okey, otrā grāmata arī ātri iznāca, to arī nopirka. Tad jau trešā grāmata iznāca un to es arī dabūju no tantes, toreiz nebija daudz laika, lai kaut kur braukātos un meklētu. Uz ceturtās grāmatas iznākšanu es biju pati aizgājusi. Jo tā bija 5diena, un ja nemaldos kāds maijs, iegādājos grāmatu. Un uz piektās grāmatas atklāšanu es arī, protams, ka biju grin.gif . Un pati iegādājos.
Manas grāmatas ir apceļojušas pusklasi, daudzus draugus utt..
Ledene
Pirmo grāmatu es nopirku, otro un trešo paņēmu no bibliotēkas, ceturto un piekto man uzdāvināja !
Reizēm domāju, ka varētu iegādāties arī trūkstošās grāmatas, bet - naudas žēl... :blink:
kristy
nu taa... paarsvaraa man visas graamatas uzdaavina!!!piemeeram, vienu man uzdaavinaaja ziemassweetkos, bet citas uzdaavinaaja dzimshanas dienaa... pati esmu nopirkusi laikam tikai kaadas divas... smile.gif (apmeeram... preciizi nezinu... ) wink.gif
_BijušaisPareģis
Visas HP grāmatas man ir nopirktas. Tomēr labāk, ka ir personīgās grāmatas - gan tādēļ, ka daudz baudāmāk ir lasīt paša grāmatu, nevis kaut kādu bilbliotēkas, kura izceļojusi pa pus pilsētas sīču rokām, gan tādēļ, ka ja gadījumā kādreiz kas piemirstās, var jeburā brīdī pašķirt grāmatu un atrast vajadzīgo informāciju, piemēram, kādai diskusijai kurbenē.

Man ir visas iznākušās HP grāmatas latviešu valodā + angļu valodā HP&FA , HP&AG un HP&HBP.
Keyshia
Pašai man ir tikai viena grāmata... Pārējās vai nu no biblenes izņēmu, vai nočiepu no avardi grin.gif
lil`skater
tas ir skatoties, kuru dalju

1.2 - neemu biblioteekaa
3. - aizneemos no draudzenes
4. - man mamma nopirka veikalaa
5. - saneemu kaa Ziemassveetku daavanu(abas dalas)
6. - sanemshu kaa ziemassveetku daavanu(abas daljas)
Canadian
Pirmās piecas grāmatas man ir nopirktas. Sestā, pagaidām, ir novilkta no interneta (varbūt tas arī traucē to izlasīt unsure_a.gif ) Jāpiekrīt Erty un jāsaka, ka labāk ir ja tev ir personīgās grāmatas - kad gribi tad pārlasi, jebkurā laikā atrodi kādu faktu utt.
Dzordana
es ari visas piecas gramatas esmu nopirkusi...ta sanak daudz forsak jo pec tam kad velies tas var parlasit nevis skriet pakal uz biblioteku un nemt no turienes uz noteiktu laiku...
Pele
pirmo nopirku veikalaa... otro man laikam uzdaavinaaja... jaa, uzdaavinaaja. un tresho man nopirka mamma. paareejaas pati pirku. tad varu apskatiities un palasiit, kad vien gribu grin.gif
nera
Lielāko tiesu man pirka vecāki. Bet protams arī no draugiem&Stuff.. ermm.gif
Un RCB neizslēdzams faktors. silent.gif
Ungaarijas ragaste
Vispirms jau es dabūju bibliotēkā, bet tā kā pārāk aizrāvos, tad nopirku visas un tagad ik pa reizei kādu pārlasu (he, mana tante arī laughing.gif).
Ange
Nopirku-par vecāku naudu grin.gif Bet nu jā pašai par savu man jau nebūtu iespēja iegādāties. Bet nobalsoju par nopirku veikalā grin.gif
Lawanda
Es pērku veikalā.
Nezinu, man liekas tas ir pat labi.
Chukonens
Nu... es pērku vikalā! Taču 1 grāmatu man iedeva draugs-un es pēc tam to nopirku, 2 grāmatu man uzdāvināja, bet pārējās pirku!
~eviic~
Man nopirka,uzdavinaja! wink.gif
Ouens
eeeem.....
saaku lasiit ar otro - mammai iedeva kaiminjiene...
tad pieprasiiju sev pirmo...
dzimšanas dienā dabūju trešo....
brālim dzimenē uzdāvināja ceturto...
brālim vārdadienā uzdāvināja piektās (abas)...
atkal taisos pieprasīt sestās... grin.gif
žēl, ka otrās man vēljoprojām nav....
emily
Nu ja Vaikaals ir domāts veikals, tad es HP dabuju tieši tur. Man labāk patīk, ka man ir personīgās grāmats, nekā aizņemties tās vai ņemt bibliotēkā. Toties man patīk aizdot happy.gif grin.gif
Haleja
Sure ka nopirku!!!!!! Man patīk lasīt 'savu' grāmatu un lasīt, par kompi nemaz nerunāsim...............
Ného
pirmo grāmatu man nopirka mamma, tad pārējās grāmatas es lasīju aizņemoties no drauga un tad nopirku iztrūkstošo grāmatu,lai pašam būtu ko vēlāk palasīt.
whitegirl
Nosaakuma man draugi dev, cerot paarvilinaat mani vinju (HP fanaatikju) pusee... Bet tad pienaaca laiks un pashai gribeejaas uzzinaat par ko tad visi ir taadaa sajuusmaa... grin.gif Un ta nu tagad peerku graamatniicaa...
negative
Es dabuuju savas miilaas HP graamatas no biblioteekas.Uguns Bikeri no vecaasmammas dzimsanas dienaa w00t.gif
Memory of Trees
Nobalsoju ka nopirku, jo no bibliotēkas ņēu tikai pirmās divas.
Pārējās pirku.
Ilva-Luīze Šmelde
Pirmās diavs jubilejā dabūju, PĀRĒJĀS TĀ PAT DABŪJU.
Seila
Pirmās trīs grāmatas es paņēmu bibliotekā un izlasīju, bet pēc tam izlēmu, ka gribu šīs grāmatas pilnībā savā īpašumā. Tāpēc vēlāk iegādājos veikalos un tirgū.
alienz
Krāju kapeikas un pirku veikalā... smile.gif
Margo
Divas no grāmatām-"FA" un "JP"- man uzdāvināja.
Pārējās es nopirku. Tātad lielāko daļu...nu tad nobalsoju, ka pirku vaikalā... happy.gif
Kaķurēgs
Pirmo grāmatu man nopirka tētis. Aiz tā vienkāršā iemesla dēļ, ka pēc šīs grāmatas visi rindās stāvēja. Otro grāmatu arī man nopirka tētis, trešo es pati, ceturto mamma un piekto saņēmu uz ziemassvētkiem. Sestā - tētis.
Spītniece
Mammas uzdāvināja uz Ziemassvētkiem.
Patriote.
1,2,4,5 paņēmu no draudzenes
3. man uzdāvināja uz ZS
6. vnk nokāsu
Kognakschwenker
Pirmo man uzdāvināja draudzene. [paldies viņai w00t.gif ]
Otro, trešo un ceturto paņēmu no bibliotēkas.
Piektās primo daļu man uzdāvināja Ziemassvētkos.
Piektās otro daļu un sesto nopirku pati.

happy.gif
Melleņu kamenēns
Visas esmu pirkusi pati, jo ir nelāgs ieradums visas viņas pārlasīt ļoti daudz reižu... whistling.gif
dreamer
Tās, kuras taustāmā formātā - nopirku veikalā.
Tās, kuras elektroniskā formātā - novilku DC++.
karmucis
Pirmās trīs es nospēru no brāļa bet pārējās pirku veikalā..
Bite
Es vispār aizņēmos no draudzenes!
(sun)
Man viss ir manaa portatiivajaa kompii....
Džūna
Paņēmu bibliotekā un aizņēmos no drauga.
Eriette
man 2 dalju uzdaavinaaja, tad taa iepatikaaas, ka nopirku ariii visas paareejaas.... smile.gif
Ariana
1-ās man pagaidām nav, 2.-5. iegādājos ''Jumavas''grāmatnīcā, 6. angļu valodā nopirku , 6.latv. valodā laimēju ''Jumavas'' rīkotajā konkursā. smile.gif
Dumidors1995
Piecas es aizneemos no drauga(braaleena),bet divas(abas HP un Feeniksa Ordenis)nopirku veikalaa.
hellqueen
Es paņēmu bibliotēkā grin.gif

linduks
es nopirku veikala...jo man patik parasti gramatas parlasit...
Kalevale
Visas, kad lasīju ņēmu no bibliotēkas, bet kad sakarā ar kurbijkurni bija vajadzība pēc grāmatām, tad aizņēmos no draudzenes.
Nedomāju, ka būtu vērts tērēt savu naudu dēļ tām.
Meitene no Priekšpilsētas
Cits varinants. MAn vasarā nebija ko darīt (tas bija pirms 3 gadiem) un es rakņājos grāmatu plauktā. Atradu grāmatu Hrijs Poters un filazofu akmens, kas piederēja manam brālim,kuram gan apnika tas viss pēc trešās grāmatas, nolēmu izlasīt, iepatikās.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!