Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai Drēsliji un Melsudori ir līdzīgi?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Fijusska
Es nez vai te kaut kur tas jau nava rakstiits, bet man ienaaca praataa ka Deersliji ir lidziigi Melsudoriem. Voldemorta vecvecaakiem un teevam. Abiem gimeneev vien sastaavs(ja neskaita deersliju hariju:D) abas neieredz burvjus utt.
lin
Laikam jau, ka ir... huh.gif
Nestors Grems
Iespējams, ka līdzīgi, bet to grūti pamanīt..... varbūt mēs paši esm viņiem līdzīgi ohmy.gif
Sniega Rūķis
MAn shkjit ka mazliet.... Taa es saku jo nezinu neko par Melsudoriem....
Fijusska
Nju vinji bija triis-Toms melsudors-vold. teevs, Svereldo mels.-vecteevs, un vecmaate. Vinjiem nepatika magija, vinji bija diezgan ar sliktu slavu savaa ciemataa. Vinji bija rupji un skarbi. nevienam iisti nepatika vinji. Vinjiem nepatika magija, taadelj arii toms pameta vold. maati, jo negribeeja ka sieva ir ragana. Arii deerslijiem negribeejaas lai ir kaads sakars ar magiju smile.gif
Ljipa_v
Nu, ja godīgi nespēju nevienu līdzību iedomāties. Nu jā vienīgi tā burvju ienīšana, bet tā jau vairāk tā kā tik uz vienu šīs ģimenes iedzīvotāju attiecas. Vai tad nē? Nu un tikia tāpēc vien jau viņi uzreiz nav nekādi radi. Nu nez
Roze
Nesmu tā īsti pamanījusi!!! glare.gif
aivvv/troll dream walker
ideja ir tiiri laba un liidziibas tiessaam ir bet vieniigaa atsskkiriiba ka deersliji tomeer pienneema hariju kaut arii tas pat nebiaj vinnu beerns bet melsudori ne vien nepienneema tomu bet arrii vinna maati...
taa kaa es tomeer uzskatu ka deersliji savaa zinnaa ir labaaki
laughing:angel
to liidziibu ir tieshaam gruuti saskatiit bet kaukas kopiigs skiet vijiem ir... laughing.gif es patiesiibaa to nekad nebuutu saskatiijusi getlost.gif
Laupītājmeitēns Ronja
Nu varbūt kāda maza līdzība ir, tas ka abi(dērslijiem un Melsudoriem)nepatīk burvji taču visādā citāda ziņā viņi ir p[ilnīgi atšķirīgi.
Hikari
Nezinu, vai viņi ir līdzīgi, bet Harijs ar Voldemortu gan ir...bet mums jau zināms, kapēc.
Roze
Nu var būt mazliet!!! grin.gif
Blacky
man jau nu pilniigi vini neliekas liidsziigi....nevienaa vietaa nesaskatu liidziibu... :blink:
maksligais_intelekts*
Istenība nesmu pamanījusi huh.gif jo par to nemaz nedomājiu grin.gif
BEt ja jau aizodmājas,tad var atrast daduz,daudz līdzību.
Moš tieši par šo tēmu būs kāds pārstejgums grāmata w00t.gif
shary
nu man liekas ka ir gan kopīgais, gan atšķirīgais. grin.gif tā īsti nevaru pateikt kas bet ir. nu varbūt tas ka Dērsliji tomēr Harijam ļauj dzīvot pie viņiem, bet Voldemorta tēvs viņus pameta. (Tomu un viņa māti)
Maxwels
Es domaaju, ka nav kopiigaa.
1)Deersliji nav burvji
Bet no 2. puses, var vilkt paraleeles savaa starpaa, kaut gan..., nee, laikam tomeer nee.
Cyrax2
Neesmu pamaniijis. wink.gif laughing.gif Sveiciens Maxwelam, ceru tu mani veel atceries. grin.gif
emily
neesmu pamaniijusi....
Švilpaste
Nezinu gan Melsudori un Dērsliji... huh.gif
pelmeniC
Hmmzzzzzz...nebiju pamanījusi, bet es jau par to nemaz nebiju domājusi, kat kas tāds man pat prātā neienāca smile.gif
alohamora
neeesmu iedziljinaajusies taados siikumos...nee nu var jau buut ka bish liidziigas ir,bet...nezinu, akada jeega saliidzinaat..pie tam taadas gjimenes jau nu noteikti nau divas vien....lielu liidziibu tomeer nesaskatu.
morticia
aaa.... vai ta voldija maate ebija burve??? un ta jau vinja vinus neienida.. huh.gif nju maybe me kko jauc akal.. vispaar man liekas ka voldija vecaaki vinju taa nelutinaaja kaa duudiju.. un vispaar taas gjimenes nava liidzigas...
skatitajs_no_malas
Godīgi sakot- nedomāju. Man šķiet, ka tā ir tikai tāda virspusēja sakritība un iedziļinoties atklātos kas pavisam cits.
Hermija
manuprāt nē, jo ne visi Melsudori ienīda burvjus.
i`m_GriM&EviL
Savā ziņā jau ir līdzīgi , ja jau arī Poters un Toms Mels . ( Voldijs ) ir līdzīgi . Tikai Dērsliji neaizveda Poteru uz bērnu namu .
Kristīne
Dērsliji ir mazliet līdzīgi Melsudoriem.Pēc attieksmes pret Hariju.Tomēr lielu līdzību šajās ģimenēs nesaskatu.Varbūt kaut ko varētu atrast rūpīgi iedziļinoties. unsure_a.gif
modoka
Nu nebiju domaajusi, bet ja tagad ir tāds jautājums tad zināmu līdzību var saskatīt... tiešām var... unsure_a.gif
Spītniece
Neesmu ievērojusi nevienu pazīmi, kas liecinātu par abu ģimeņu līdzību.
Melleņu kamenēns
Par Melsudoriem ir pārāk maz informācijas, lai atbildētu uz šādu jautājumu, taču zināma līdzība jau ir - Kā redzams Toms Melsudors vecākais neieredzēja burvjus tāpat kā Dērsliji...
unciz
īpaši par to neesmu domājusi, bet kad sāku domāt tad, jā. mazliet līdzīgi ir.
ditinj
Kaut kur jau kaut kaada liidziiba ir pamanaama bet ne paaraak viegli...
Purple mist
Dreesliji ir liidziigi ar Melsudoriem galvenokaart rakstura zinjaa.
Tad veel ir taa magjijas niishana.
manuprat, ja vinji buutu paziistami, vai vismaz dziivotu vienaa laikaa, tad buutu labaakie draugi!!! unsure_a.gif
Dumidors1995
Man liekas ka Deersliji un Melsudori nav liidziigi
Flora
manuprat par melsudoriem tieshammir parak maz informacijas, lai varetu taa noteikti atbildet uz sho jautajumu....
Krisy
man gan liekas ka naw... jo deerslijiem nepatiik burvji bet melsudori par vinjiem vispaar nerunaaja... grin.gif grin.gif
Cecilia
man viņi liekas gan diezgan līdzīgi. abas ģimenes bija augstprātīgas, liekas domā/ja, ka ir labāki par citiem, Dērsliji ļoti centās būt smalki. protams, arī nepatika pret maģiju. protams, savu atvašu izlutināšana.
Charlotte
domāju ka tikai mazliet...
bet visticamāk ka JĀ...
(sun)
Nekaa nezinu par meldursoriem no taa secinu ka--->nezinu.....
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.