Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kuru aktieri tu gribētu par savu boyfriend?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Diskusijas
Lapas: 1, 2, 3
adata
nezinu varbūt gribētu, varbūt negribētu blush.gif
padma
es noteikti nee, man winji newiens, jau peec izskata nepatiik, taa kaaanee, es negribeetu, man ir cits cilweeks, kas man noteikti patiik daudz labaak...
poga
whistling.gif nu nez nez...man tur newiens taa paaraak nepatiik un turklaat ja man arii winjsh buutu mazais draudzinjsh(kac no winjiem) tad ne jau taapeec,ka shamie i krutie aktieriishi un wisaam skukjeem no winjiem kajeles ljimst!ha!;) grin.gif
***Dancing_Queen***
noteikti nee... winji newiens naw tik smuki, lai man iepatiktos, mans boyfriend' s buus taads, kursh ir gan smuks, gan forsh un winji noteikti taadi naw.
Winged
Nju nezinu gan...Bet ja ari gribetu,tad tikai tapec,ka man vinjs patiktu pec rakstura un butu reali forsh cilveks!!!
Idril
Nju ja man jāspriež tikai pēc izskata es teiktu ka Daniels man patīk labāk nekā pārējie, kad viņš ir palicis vecāks viņš ir palicis arī smukāks. Bet pēc rakstura man ir viņi jāsatiek lai varētu spriest!
Fijusska
Ja es zinaatu kaadi vinji ir peec rakstura un man vinji patiktu tad varbuut jaa.
Bet tur daudzi nav smuki. Piem. metjuu lewiss sick.gif pagaidaam man radies priekstats ka KAADS no vijiem ir kluvis iedomiigs(Daniels). Varbuut vieniigi ruperts normaals.
Psychotic Thoughts
afkos, tomu feltonu wub.gif
wish i nenormaali smux, piuiniigi ````t kaac peec raxtura grin.gif
Endija
No viņiem visiem pēc izskata jāatzīst, ka smukākais ir Tom Felton!!! Nu viņu gribētu par boyfriend, tikai man šķiet, ka tad mani samīcītu mazos gabaliņos TF fanes. Bet atbilde uz šo aptauju - Yes.
i`m_GriM&EviL
Jā un es pēdējā laikā izdomāju, ka visvairāk man patīk Dans wub.gif , nevis Toms grin.gif ! Un pēc raksturiņa man arī viņš baigi patīk - tik nopietns, nu gluži, kā es!
Hikari
Vai vai Nika! Skaties nenoģībsti! laughing.gif
~zuziite~
ir mazliet jociigi, pat smiekliigi domaat, ka, piemeeram, es buushu kopaa ar kaadu no tiem aktieriem....
mums visiem patiik pasapnjot....
bet silti iesaku arii atgriezties realitaatee, kameer veel nav par taalu aizgaajis!
es uzskatu, ka tas ir neiespeejami (bet ceriiba jau vienmeer pastaav, kaut nieciiga, bet tomeer ir!)....
nu ko, meitenes ciiniitaajas, lai jums veicas!
tas tieshaam buus apsveicami, ja jums izdosies iekarot simpaatisko hp aktieru sirdis!
lai veicas!
Grēkmeistars
Gribētu gan... blush.gif laikam Feltonu... rolleyes_a.gif vai Ronu smile.gif
Sindra
Nee nekaadaa gadiijumaa!!!!

Man jau ir labākais puisītis pasaulē!
laughing:angel
laughing.gif nops, es negribeetu... tas nav taa veerts... peec izskata ar man vinji nepatik pie tam es esmu daudz jaunaaka par vinjiem visiem, nju labi varbuut ne par pirmziemniekiem laughing.gif
...Zanish...
Nobalsoju par variantu -Man neviens no vinjiem nepatiik- bet ne jau tapeec ka man nepatiik piemeeram Ruperts, bet tapeec ka es vnk nevienu no HP filmas aktieriem negribeetu iedomaaties kaa savu ''boyfriendu''. rolleyes_a.gif
faniite
Varbuut ka jaa un varbuut ka nee, jo vinji visi filmaas ir sakraasoti utt. bet kaadi vinji ir dziive??? whistling.gif
vejgraabsle
Es nedomaaju ka speeju izveeleeties personiigi nepaziistot.
A.D.I.D.A.S
Es laikam tureeshos pie taa ka esmu zeens un man veel joprojaam patiik meitenes bet ja buutu meitene laikam jau rupertu
Hula
akdies wacko_a.gif šitai aptaujai tak nau nekādas jēgas >_< nevienai no jums nespīd.. jo viņi dzīvo gan citā valstī, gan par jūsu eksistenci pat nenojauš >_< un vienkārši fantazēt par šitādām lietām ir... neizteikšos >_< bet nekas labs tas nav...
Kinky
nep,.,, nereAali tupi...
Tynyte
...neeeeeee, bat varbuut tomeer...

...laikam ka ne. par cilveeku es spriezju tikai tad kad satieku un iepazystu vinju...
Laushi de Lychan
A varbut varat lietot Latviesu valodu, ta ka sis ir Latviesu forums. Ne, es negribetu, lai man kads no viniem butu milakais, nekad vinu neredzetu... Jo vins visu laiku filmetos utt.
maksligais_intelekts*
Ak dievs neeee pinch.gif
Man pattttik safs .... nevis kautkaads Hp aktieeeeeris par ko var tik sapnjot pinch.gif manas domaaaas,ja veu butu par ko sapnjot pinch.gif
Nosaxuma patika amn Dens ,bet peeeectam redzejiu dazhas fochaaas,ak sahwsmas tik bala ada un vispa aj nu pec fotogrāfijam nevar jau daudz spriest,bet tomēēēēr neeee njegribēēēēu
nera
ES wub.gif wub.gif wub.gif milu wub.gif wub.gif wub.gif RUPERTU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
ladymoon
es nezin.. Varbuut, bet es jau nezinu kaadi vinji ir iisteniibaa...
morgion
Feltons Feltons un veelreiz Feltons... blush.gif blush.gif
kuitala
Pēc skata labākie ir Malfoji, gan seniors, gan juniors, un arī Žagars, par kuru, jūs te pārējās esat aizmirsušas.

Bet runājot par boyfriend būšanu- pilnīgi piekrītu visiem skeptiķiem. thumbsup.gif
Sapņu Teātris
nu VISPAAR JAA BET NE NE JAU ZEENAM PIRMKART ORIENTAACIJA ir pareiza taa kaa...BEt ja par teemu tad Vatsonei
!Good_Charlotte_girl!
Jā! Ja vien tie būtu Tom Felton un Daniel Radcliffe !!! wub.gif w00t.gif They are so sexy! wub.gif
black_angel
vinji visi ir taadi pakropliigi... unsure.gif
i`m_GriM&EviL
Žēl tikai, ka mēs viņiem klāt netiekam! grin.gif
fishbone
Vispaar laikam nee, jo man vinji taadaa zinjaa njipatiik!
me...
Vaidu_Vairas radiniece
varbuut tomu feltonu wub.gif , bet ja es zinaatu vinja raksturu tad buutu pavisam labi...
jazz
Ja gapec gan ne,jo tak nav jau svarigi kas cilveks telo filma vai netelo.Galvenais kads vins ir un vai vins ir labs prieks tevis.Un es piekritu man gribetos,lai mans boyfrends butu Daniels vins ir tiesi mans tips. smile.gif wub.gif
Naiya
Nē,bet vairāk tāpēc, ka viņi ir slaveni un td tev sekos media sad.gif
Alish
Drako... Toms, Toms, Drakao mmm, man viņš patīk taču neesumu pārliecināra ka es viņu vēlētos par savu boyfriendu... wink.gif
red_chicken
Strups vissmukaakais, bet vinjsh it PAR VECU:) daudz par vecu...un no paareejiem nezinu vai kaadu gribeetu..manupraat vinji visi ir tukshi u lieliigi.... vai k-kas tamliidziiigs
raira
man loti patik Toms Feltons wub.gif
zakkite
Cik es varu spriet, tas ir tikai par izskatu! Un viisss vairaak man patiik Daniels, smukins! blush.gif Bet ko te var sapnjot, vinš jau saiesies ar kaadu bagaatnieci! Žeel jau žeel! Es arii gribu buut slavena! unsure.gif
Potere
nu kura meitene ta' to negribeetu? feltons ir smuks un arii redklifs. arii grintam nav ne vainas kad vinja mati ir uz apakalju...
shary
jā droši vien gribētu, bet pašlaik man pietiek ar to kas man ir. nu bet ja būtu tad tas būtu Daniels vai Toms
Inx
un jūs viņus gribētu tikai tāpēc, ka viņi ir aktieri un ir spēlējuši iekš HP???
un jums nemaz neinteresē, kas viņi par cilvēciņiem ir? kāds viņiem raksturs? jums svarīgs ir tikai viņu izskats? vai varbūt jūs domājat, ka tie ir īstie Harijs un Drako...?

cik tas viss gan ir nožēlojami...

man piemēram būtu gluži vienalga, kas būtu mana meitene/mans puisis, ja vien es ar viņu justos patiesi labi... whoever he/she would be... wink.gif
emily
jaaa.... happy.gif
kaapeec gan lai nebuutu???? buutu forshi!!! vieniigais vinjshs dauc laika pavadiitu filmeeshanas laukumaa!!
lin
Gan jā, gan nē!
Panda
Es nevaru teikt ne jā, ne nē, jo nevienu no viņiem nepazīstu un uzskatu ka pēc izskata neko nevar spriest. Laikam, jau tomēr sliecos vairāk uz nē, jo ne mūsu intereses ne kas cits noteikti nesakrīt un vispār kāda jēga par to domāt, tāpat tas nekad nepiepildīsies so whatever whistling.gif
Aliisija
Es gribeetu lai mans boyfrends buutu Olivera Zagara atveidotaajs.Man vins dikti patiik..... nju paskatieties kaads smukuliitis!!! wub.gif wub.gif wub.gif Es no vinja juuku praataa.
betty
Njā nē laijkam , jo wnk viņiem tā to fanīšu daudz .. vispār viņiem pat draudzenei laika neatliks..
Darka
Ja man jāizvēlas no grāmatas, tad laikam kādu no dvīņiem, jo viņiem ir ašās idejas, kas man patīk puišos rolleyes_a.gif .
Bet ja no aktieriem, tad Rupertu, viņam ir feini mati, kas liecina par viņa stila izjūtu! shifty_a.gif
Sapņu Teātris
a,es izveelos visus un nevienu...Iiiteniiba pat jau buutu meitene...
Man negrieetos dabuut par puisi kadu no vinjiem,jo tad
tev aptruuktos meerkja...Nebuut nekaa peec kaa tiekties sad.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.